Wzrok Podkategoria: Wzrok

 • Soczewki

  Wszystko o soczewkach kontaktowych, Kto i w jaki sposób może je aplikować? Za ile i gdzie je kupić? Czy są odpowiednią alternatywą do zastąpienia tradycyjnych okularów? Rodzaje, zalety i ich wady. Jak długo można je nosić? Jak je pielęgnować?Czy szkła kontaktowe mogą nosić tylko osoby z wagą wzroku?Jak zmienić kolor oczu za pomocą soczewek? To wszystko w trosce o twój wzrok.

  Data dodania: 18 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Blink eye drops AMO, soczewki

  Salon Optyczny i sklep Optiva. Oferujemy krople nawilżające, płyny pielęgnacyjne, Dailies AquaComfort Plus Ciba Vision, AQuify Ciba Vison, Blink eye drops AMO, Eyeye płatki ogórkowe, pojemnik, soczewki kontaktowe, dwutygodniowe, miesięczne, kwartalne, jednodniowe dla całodziennego komfortu, od rana do wieczora - na noc i dzień oraz toryczne w atrakcyjnej cenie. Produkty ReNu Leak Proof Lens Case, Acuvue Advance, Solo-careAqua, Renu, OptiFree RepleniSH, Focus Softcolors Aqua, Freshlook Radiance Autumn. Johnson, Pure Vision, Optima, Night Day i Optix. Zapraszamy po soczewki kolorowe.

  Data dodania: 22 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Soczewki kontaktowe

  Soczewki kontaktowe stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych okularów. Dzięki nim można nosić okulary przeciwsłoneczne, zmienić kolor swoich oczu, uprawiać sport i taniec, soczewki
  kontaktowe nie zaparowują, chronią przed promieniami UV, nie powodują zniekształcenia pola widzenia. Dzielą się na twarde i miękkie, przy czym twarde zalecane są przy dużych wadach
  wzroku. Popularność soczewek ontaktowych wzrasta dzięki wygodzie ich używania oraz komfortu, jaki dają. Przed zakupem należy skontaktować się z lekarzem, który nie tylko pozwoli obrać
  odpowiedni ich rodzaj, ale także decyduje, czy możemy je nosić, gdyż mogą być przeciwwskazania. W serwisie omówione są podstawowe właściwości i sposób stosowania soczewek kontaktowych, ich konserwacji i doboru. Omówione są także wady wzroku, m.in.: astygmatyzm, daltonizm, krótkowzroczność i nadwzroczność.

  Data dodania: 17 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Soczewki Ciba Vision

  Jednym z liderów na rynku produktów optycznych jest firma Ciba Vision od lat zajmująca się produkcją artykułów kontaktologicznych marek Air Optix, Freshlook, Focus, Dailies, Toric, Multifocal i wiele innych, które zostały już zastąpione przez nowe produkty, ale są w pamięci wielu użytkowników soczewek. Ciba Vision zawsze dostarcza pacjentom najbardziej oczekiwanych rozwiązań dbając o ich najwyższe poczucie bezpieczeństwa, zdrowie i komfort użytkowania soczewek.

  Data dodania: 27 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lens Shop soczewki kontaktowe

  Soczewki kontaktowe są modnym rozwiązaniem dla kobiet dbających o swój wygląd. Z jednej strony są niezauważalne, można się czuć w nich pełni komfortowo, nie spadają z nosa, nie zachodzą parą kiedy przechodzimy do innego miejsca, gdzie temperatura uległa zmianie. Komfort widzenia jest lepszy. Soczeki kontaktowe szczegółowo dobrane i skonsultowanie z lekarzem okulistą zapewnią znakomity komfort patrzenia. Powinno się wyłącznie pamiętać każdodniowej pielęgnacji, niemniej jednak te dane opracowaliśmy dla was na naszej witrynie.

  Data dodania: 19 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Optyk warszawa

  Najwyższej jakości okulary, szkła, oprawki, soczewki kontaktowe i usługi okulistyczne w stolicy. Optyk Warszawa, gabinet okulistyczny Warszawa – czyli zlokalizowane w jednym miejscu wszystko to, co służy zdrowemu spojrzeniu. Specjalistyczne usługi, jak szlifowanie szkieł i badanie wzroku, świadczone przez wyspecjalizowanych pracowników i z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Markowe produkty - soczewki Warszawa, soczewki kontaktowe Warszawa i okulary Warszawa - w rewelacyjnie niskich cenach.

  Data dodania: 26 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Soczewki kontaktowe

  Jeżeli poszukiwanym przez Ciebie towarem są soczewki kontaktowe, to ten sklep jest dla Ciebie. Znajdziesz tu soczewki do oczu różnego rodzaju - kolorowe, korekcyjne, jedniodniowe, miesięczne lub kwartalne. Nasz sklep oferuje najlepsze soczewki w korzystnych cenach. Wśród naszych produktów znajdą Państwo również płyny do soczewek. Zapraszamy.

  Data dodania: 13 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Szkła kontaktowe

  Sklep internetowy świadczy bogatą ofertę soczewek kontaktowych. Najwyższa jakość, największy wybór, najniższe ceny. Tu dowiesz się wszystkiego o soczewkach min.: jakie są ich rodzaje, kto może je nosić, jak je zakładać i zdejmować, co ile należy je wymieniać, jak o nie dbać, jakie są ich wady a jakie zalety? Wszystko dla twoich oczu.

  Data dodania: 15 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Szkła kontaktowe

  W mnóstwu przypadkach soczewki do oczu są bardzo ważne. Vision Express pragnąć zaproponować swoim petentom kompleksową gamę produktów, stworzył nowoczesną markę szkieł iWear, która jest pewnością jakości i nowoczesnych pomysłów. W tym e-sklepie oferujemy zaawansowane i komfortowe szkła kontaktowe. Duża oferta zapewnia na dobór szkieł do oczu na każdą chwilę. Szkła iWear to nowoczesna jakość, która wytwarzana jest na zlecenie firmy Vision Express. Prócz zaawansowanych soczewek, oferujemy również wysokiej jakości kosmetyki pielęgnacyjne.

  Data dodania: 25 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Okulista warszawa

  Okularnik.net jest to strona zakładu optycznego, który pomoże nam dobrać oprawki, soczewki oraz wszelkie dodatki takie jak etui na okulary czy płyny pielęgnacyjne. W ofercie znajdziemy też specjalne oprawki dla dzieci, które będą wytrzymałe, elastyczne i kolorowe, jak i produkty dla firm, które będą na przykład chroniły wzrok pracowników podczas pracy przy komputerze. Na stronie znajdziemy również specjalną zakładkę z ciekawostkami, z której dowiemy się między innymi jak dobrze wybrać soczewki lub oprawki do okularów. Przeczytamy tam także o chorobie cywilizacyjnej czy powłokach jakie mogą mieć nasze okulary.

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Soczewki

  Sklep internetowy posiadający w ofercie soczewki kontaktowe i płyny soczewek. Gwarancja szybkiej wysyłki i cen zdecydowanie niższych cen za soczewki kontaktowe niż u wszystkich lokalnych optyków.

  Data dodania: 30 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Soczewki toryczne

  Serwis prezentuje wartościowe porady na temat soczewek torycznych - ich cech, zastosowania i zalet. Na stronie znajduje się też multum przydatnych odnośników do producentów soczewek torycznych, którzy od wielu lat działają na polskim rynku optycznym. Jest to portal dla wszystkich osób cierpiących na astygmatyzm, gdzie mogą dowiedzieć się jak korygować swoją wadę i normalnie funkcjonować pomimo wady wzroku.

  Data dodania: 25 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • F.H.U Futuron

  F.H.U Futuron, to sklep internetowy oferujący szeroką gamę soczewek kontaktowych od czołowych producentów w branży:
  AMO,Bausch & Lomb,Ciba Vision, Johnson & Johnson, MaxVue Vision.W ofercie sklepu znajdują się:
  soczewki pielęgnacyjne, soczewki 1-dniowe, soczewki 1-miesięczne,
  soczewki 1-miesięczne toryczne, soczewki 2-tygodniowe, soczewki 3-miesięczne, soczewki kolorowe, soczewki
  na dzień i noc, soczewki na sztuki,
  soczewki roczne, jak również krople nawilżające,płyny pielęgnacyjne.Wszystkie produkty oferowane w sklepie
  www.soczewki-kontaktowe.biz.pl, optic.futuron.pl
  są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
  Towary znajdujące się na witrynie i w sklepie internetowym www.soczewki-kontaktowe.biz.pl, optic.futuron.pl są
  produktami bezpiecznymi, które w zwykłych warunkach ich używania, włączając czas korzystania z produktu,
  nie stwarzają zagrożenia.

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Wzrok

Wzrok - nowa strona:

Adres: