Terapia poznawczo behawioralna

Centrum Pomocy Integralnej to zespół certyfikowanych psychologów. Gabinet specjalizuje się w leczeniu: dzieci, osób dorosłych, par i rodzin. Osoby szukające pomocy psychologicznej mogą liczyć na autorskie indywidualne programy leczenia. Aktualnie jednym z najskuteczniejszych sposobów leczenia są terapie poznawczo behawioralne stosowane w psychologii i seksuologii. Dodatkowo w ofercie Centrum Pomocy Integral mogą Państwo skorzystać z porad seksuologa i dietetyka. Zapraszamy zespół Integral Mokotów.


Szczegóły strony www.integral.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.integral.com.pl:

Terapia poznawczo behawioralna

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 92 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny msnbot 6 Odwiedziny googlebot 789
Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Jestem psychoterapeutą pracującym w obszarze pomocy 12 lat. Moje doświadczenie obejmuje prowadzeniezarówno psychoterapii indywidualnej i grupowej jak też szkoleń, warsztatów i kierowanie zespołem terapeutycznym. Uprawiam psychoterapię indywidualną zorientowaną psychodynamicznie. Zgodnie z ważnym w psychoterapii nurtem integracyjnym korzystam również z dorobku innych podejść. Jestem absolwentką Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie - posiadającego rekomendację Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Integracji Psychoterapii. Dbając o jakość oferowanej Państwu pomocy stale superwizuję swoją pracę. Zapraszam osoby doświadczające problemów osobistych, zawodowych, problemów rodzinnych. Osoby, które cierpią z powodu kryzysów, objawów, mają problemy w relacjach, związkach, chcą wprowadzić zmiany w sobie samym i swoim życiu poprzez poszerzenie świadomości, borykają się z depresją, nerwicą, zaburzeniami jedzenia, doświadczających lęku.

  Data dodania: 03 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc psychologiczna, psychoterapia w Poznaniu dla:
  -Dzieci: w sytuacjach trudnych, stresujących (konflikty szkolne, rodzinne, rozwód rodziców, adaptacje); w depresji, lękach; w zaburzeniach zachowania
  -Młodzieży: w trudnościach rozwojowych i kryzysach emocjonalnych; w trudnościach w kontaktach społecznych
  -Dorosłych: stojących na rozdrożu; w kryzysach partnerskich; w trakcie rozwodu i po nim
  -Rodzin zastępczych i adopcyjnych: udzielam im wsparcia; pomagam rozwiązywać trudności wychowawcze; uaktywniam proces poznawania siebie, odkrywania nowych ról w poszerzonej rodzinie oraz uczenia się siebie nawzajem.

  Data dodania: 23 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • VERTIMED to nowa koncepcja w podejściu do klienta w obszarze usług medycznych. Nasza praca oparta jest na najwyższych standardach obowiązujących w najlepszych klinikach na świecie. Szczycimy się bliską współpracą z podobnymi ośrodkami z Wiednia, Hamburga, Berlina, Londynu. Gwarantujemy pełną dyskrecję, umożliwiając pominięcie standardowego procesu rejestracji danych osobowych. Obsługujemy klientów w językach: polskim, angielskim, rosyjskim.

  Data dodania: 23 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychologdlaciebie to strona interentowa grupy psychologów specjalizujących się w pomocach takich jak leczenie nerwic, uzależnień, chorób psychicznych oraz innych czynników wpływających na nasze życie w sposób negatywny. Psychologia jest dziedziną bardzo ciekawą ponieważ ludzkie emocje są bardzo różne, ale my wskazujemy drogę którą każdy człowiek powinien podążać aby odczuwać zadowolenie i spełnienie.

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mgr Magdalena Senderowska jest psychologiem oraz psychoterapeutą. Posiada obfite praktykę oraz duże kwalifikacje w tym zawodzie. Prowadzi kurs dla osób indywidualnych lub par. Pomaga w trudnych chwilach życia i pomaga przemóc niepokoje i stres spowodowany przez rozmaite bodźce. Kontakt z panią psycholog można uzyskać na stronie psycholog-ms.pl. Obowiązuje kompletna dyskrecja i dogodne warunki rozmowy.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zapraszam do gabinetu psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Oferta gabinetu obejmuje psychoterapię nerwic, depresji, zaburzeń odżywiania, terapię par i małżeństw i pomoc w sytuacjach kryzysowych. Psychoterapia skierowana jest do osób cierpiących z powodu objawów, które utrudniają odczuwanie radości i satysfakcji z życia. Gabinet znajduje się tuż przy stacji metra na Placu Wilsona, można także umówić się na wizytę w Legionowie. Zapraszam na spotkanie konsultacyjne wszystkie osoby, które rozpoznają u siebie objawy nerwicy, czy depresji. Małgorzata Wudarczyk.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Seksuolog we Wrocławiu i Warszawie - Prywatny Gabinet Seksuologiczny. Leczenie zaburzeń wzwodu oraz leczenie zaburzeń erekcji. Prywatna psychoterapia na terenie Województwa Dolnośląskiego i Mowieckiego - leczymy impotencje, zaburzenia funkcjonowania, problemy w sferze seksualnej, Seksuolog: wzwód, erekcja, spózniony wytrysk, impotencja

  Zaburzenie erekcji oraz pożycia intymnego nie muszą już ciebie ograniczać. W obecnych czasach możemy posługiwać się technikami które w 90% przypadków są skutecznymi metodami przy leczeniu dysfunkcji seksualnych. Najnowsze badania pokazują, że Polacy nadal boją się wizyt u psychologa lub seksuologa. Jest to jak najbardziej nie na miejscu lekarz sesuolog niczym nie różni się od innego lekarza np pediatry. Obecnie tysiące osób korzysta z pomocy seskuologów oraz psychoterapeutów w całej Polsce. Skoro inni mogą korzystać dlaczego nie ty. Zaprzaszamy na prywatne spotkania w intymnej atmosferze zrozumienia i prywatności do Wrocławia oraz Warszawy.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pod frazą „psycholog Warszawa” znajdziemy wiele ciekawych witryn odnoszących się do psychologii i metod stosowanych przez psychologów. Jedną z bardziej interesujących serwisów jest serwis Centrum Doradztwa i Pomocy Psychologicznej, gdzie nie tylko zapiszemy się na konsultacje, ale dowiemy się wielu rzeczy związanych z działalnością firmy. Witryna jest utrzymana w jasnych nienarzucających się barwach a w tle leci spokojna muzyka, dzięki temu przeglądanie serwisu jest przyjemne. Dużo informacji zawartych na stronie przyda się w chwili wyboru właściwej terapii, na przykład doradztwa lub spotkań grupowych.

  Data dodania: 27 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Strona gabinetu psychologicznego, na której znajdziesz ofertę Pana Wojciecha, jego kwalifikacje i zakres pomocy.

  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nasz gabinet psychologiczny jest miejscem, w którym każdy otrzyma pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną odpowiednią do indywidualnej sytuacji. Wierzymy, że poczujecie się Państwo u nas wyjątkowo, a dzięki wspólnej pracy pokonamy trudności. Proponujemy poradę i pomoc psychologiczną, psychoterapię. Zapraszamy na terapię indywidualną, rodzinną, terapię małżeństw i par oraz mediacje rodzinne.
  Naszą ofertę kierujemy do osób przeżywających trudności w obszarach: zaburzenia nastroju i depresja (poczucie osamotnienia, smutku, przygnębienia, poczucie utraty sensu życia, brak motywacji do działania itp.), zaburzenia lękowe, nerwice, niska samoocena, problemy emocjonalne i decyzyjne (stres życia codziennego, kryzysy emocjonalne i zawodowe), Dorosłe Dzieci Alkoholików (DDA), partnerzy przeżywający trudności w związku, sytuacje kryzysu (rozpad związku, smutek i żałoba po stracie, ciężka choroba własna lub kogoś bliskiego)

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »