Terapia Lublin

Psycholog pomaga przezwyciężyć różne dylematy, zarówno połączone z naszym życiem i te małżeńskie. Każda para przechodzi w pewnym czasie przez zakłócenie. Przyczyny owego stanu rzeczy bywają nadzwyczaj obszerne – poradnia psychologiczna pomoże je wskazać, i jest to funkcjonalne podejście, które przewodzi do uporania się z problemami narosłymi przez lata w danym małżeństwie. Temu pomaga kompetentna terapia lublin. Za pośrednictwem niej współmałżonkowie - jeżeli tego naprawdę chcą - mają perspektywę rozwikłać kłopot, który powstał w ich związku. Równie skuteczna jest psychoterapia Lublin, w której jest dozwolone brać udział zarówno jednostkowo, jak i parami. Sposób psychoterapii jest określany przez psychologa, który wykonuje to już w trakcie pierwszego spotkania. Jednakowo funkcjonuje psycholog Lublin, który również dobiera typ sesji oraz precyzuje sposób, w który toczyć się będzie terapia oraz czy partnerzy mają partycypować razem czy oddzielnie.


Szczegóły strony www.psycholog-lublin.eu:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.psycholog-lublin.eu:

Terapia Lublin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 20 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny googlebot 118
Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Doradztwo Psychologiczno - Pedagogiczne to warszawska placówka zajmująca się konsultacjami i diagnozą związaną z pomocą psychologiczną i pedagogiczną, zarówno dla dzieci, młodziezy jak i dorosłych. DPP Doradztwo psychologiczno pedagogiczne oferuje pomoc psychologiczną i pedagogiczną, porady psychologiczne, terapie i psychoterapie. Nasz zespół tworzy grono specjalistów z wieloletnim stażem pracy, takich jak m.in. psychologowie, terapeuci, reedukatorzy i logopedzi.

  Data dodania: 17 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś o doznaniach seksualnych, okazywaniu pozytywnych uczuć, czy należy walczyć z masturbacją, to strona dla Ciebie. Dowiesz się tu także: o aktywności partnerskiej, doświadczeniach partnerskich, doznaniach emocjonalnych,okazywaniu pozytywnych uczuć, okresie dorastania, pieszczotach, wpływie własnych problemów życiowych. Koniecznie zajrzyj, serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 14 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jesteśmy psychoterapeutkami z Katowic i Zawiercia. Zajmujemy się wspieraniem ludzi na drodze rozwoju osobistego oraz pomagamy im w leczeniu różnych schorzeń pochodzenia psychologicznego. Jeśli cierpisz z powodu depresji poporodowej, masz zaburzenia nastroju związane z ciążą to chętnie pomożemy ci rozwiązać problem. Nasza pełna oferta usług wraz z cennikiem jest dostępna na naszej stronie internetowej. Wchodząc na stronę znajdziesz tam również informacje o tym czym jest psychoterapia gestalt (w tym nurcie terapeutycznym pracujemy) oraz o naszym doświadczeniu zawodowym.

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc psychologiczna, psychoterapia w Poznaniu dla:
  -Dzieci: w sytuacjach trudnych, stresujących (konflikty szkolne, rodzinne, rozwód rodziców, adaptacje); w depresji, lękach; w zaburzeniach zachowania
  -Młodzieży: w trudnościach rozwojowych i kryzysach emocjonalnych; w trudnościach w kontaktach społecznych
  -Dorosłych: stojących na rozdrożu; w kryzysach partnerskich; w trakcie rozwodu i po nim
  -Rodzin zastępczych i adopcyjnych: udzielam im wsparcia; pomagam rozwiązywać trudności wychowawcze; uaktywniam proces poznawania siebie, odkrywania nowych ról w poszerzonej rodzinie oraz uczenia się siebie nawzajem.

  Data dodania: 23 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Pomocy Integralnej to zespół certyfikowanych psychologów. Gabinet specjalizuje się w leczeniu: dzieci, osób dorosłych, par i rodzin. Osoby szukające pomocy psychologicznej mogą liczyć na autorskie indywidualne programy leczenia. Aktualnie jednym z najskuteczniejszych sposobów leczenia są terapie poznawczo behawioralne stosowane w psychologii i seksuologii. Dodatkowo w ofercie Centrum Pomocy Integral mogą Państwo skorzystać z porad seksuologa i dietetyka. Zapraszamy zespół Integral Mokotów.

  Data dodania: 27 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strona Ośrodka Pomocy Psychologicznej i Terapeutycznej w Warszawie proponująca specjalistyczną i kompleksową pomoc psychologiczną. W ramach działalności gabinetu psycholog Warszawa prowadzi konsultacje, poradnictwo zawodowe, terapię psychologiczną indywidualną oraz grupową. Psychoterapia jednostkowa przeprowadzana jest w formie spotkań, 1 raz lub dwa razy w tygodniu, natomiast grupowa terapia to seria spotkań w gronie 10-12 jednostek. Na witrynie internetowej umieszczony jest cennik usług oraz wszelkie niezbędne informacje tyczące się oferty psychoterapia Warszawa.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zagadnienia neuropsychologiczne, psychologiczne, spopularyzowana neuronauka i technologie, które któregoś dnia uczynią nas nieśmiertelnymi. Publikacja ciekawostek z dziedziny synaps, w tym opis badań psychologicznych, eksperymentów czy przypadków osób chorych psychicznie – to właśnie na ich przykładzie wyraźnie widać jaką mózg sprawuje nad nami kontrolę. Pojawiają się również informacje o najnowszych technologiach, które pozwolą nam żyć dłużej i powiększać nasze zdolności poznawcze. A wszystko to tematyką dotykające bezpośrednio lub pośrednio mózgu, czyli naszej świadomości, wiedzy i mądrości.

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • W obecnych czasach wielu z nas ma problemy z oswojeniem się do tępa życia i pogodzeniem się z utraconym czasem. Coraz popularniejszym wyjściem jest pomoc zasięgnięta u psychologa lub psychoterapeuty. Osoby te wesprą w określeniu kłopotów i postawią psychikę na dobre tory. Aktualna postawa Polaków co do korzystania z takich usług nadal jest negatywna, jednak coraz więcej ludzi się do tego skłania. Warto zasięgnąć diagnozy lekarza szczególnie wtedy, gdy nasze kłopoty są znaczące i samemu nie dajemy sobie z nimi rady. Pomoc porządnego specjalisty jest bardzo ważna i regularne spotkania są w stanie mnóstwo zdziałać. Psycholog też człowiek i zna kłopoty innych, wesprze, doradzi i wyleczy.

  Data dodania: 27 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • PerfectIn Centrum Terapii i Rozwoju Osobowości – nasza specjalizacja to psychoterapia integracyjna, gestalt, poznawczo-behawioralna, analityczna, psychodynamiczna. Prowadzimy konsultacje psychologiczne, psychiatryczne, pedagogiczne.

  Data dodania: 19 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Witamy w krakowskim Centrum Spotkań Gestalt. Proponujemy psychoterapię indywidualną oraz warsztaty i treningi rozwoju osobistego w ujęciu Gestalt. Psychoterapia to forma spotkań z terapeutą dająca możliwość lepszego zrozumienia siebie i swojego życia, a także odkrywania swojego rzeczywistego potencjału. Wierzymy, że każde takie spotkanie jest inne, niepowtarzalne i wyjątkowe. Naszą pomoc oferujemy osobom przeżywającym kryzysy życiowe, cierpiącym z powodu niepokoju, lęku, przygnębienia czy depresji. W sposób profesjonalny pomożemy Ci poradzić sobie z kłopotami natury psychologicznej, uciążliwym – nadmiernym – stresem, trudnościami w relacjach społecznych. Psychoterapia Gestalt może stać się również Twoją drogą rozwoju osobistego. Organizowane przez nas treningi i warsztaty są nastawione na doświadczanie siebie w kontekście relacji z drugim człowiekiem. Zarówno psychoterapia, jak i pozostałe formy pracy Gestalt, prowadzą w konsekwencji do pełniejszego, satysfakcjonującego bycia w świecie – w zgodzie z samym sobą i w kontakcie z innymi ludźmi. Zapraszamy również do uczestniczenia w treningach twórczości. Nasza oferta zawiera także warsztaty i szkolenia z zakresu umiejętności miękkich (m.in. komunikacja, radzenie sobie ze stresem, asertywność) oraz konsultacje psychologiczne i pedagogiczne. Zapraszamy i zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Nasze gabinety mieszczą się w centrum Krakowa.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »