Stomatologia Podkategoria: Stomatologia

« poprzednia strona · 3
 • X Dent Rentgen Stomatologiczny - Kraków

  Strona prywatnej pracowni radiologii stomatologicznej "X Dent Rentgen Stomatologiczny" oferującej szereg usług takich jak: rtg panoramiczne, rtg punktowe oraz inne zdjęcia rtg w Krakowie. Wieloletnie doświadczenie, najnowocześniejszy sprzęt oraz szybka i miła obsługa gwarantują pełne zadowolenie oraz najwyższy poziom usług z tej dziedziny radiologii.

  Data dodania: 05 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Kraków

  Gabinet Stomatologiczny ComplexDent jest zlokalizowany w Krakowie przy ulicy Rozdroże. Działa od 2004 roku. Gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt medyczny, który gwarantuje wysoką jakość, bezpieczeństwo i komfort leczenia. ComplexDent oferuje Państwu usługi z zakresu leczenia zębów, oczyszczania, usuwania kamienia nazębnego, protetyki i wybielania. Oferta obejmuje także leczenie paradontozy i wstawianie implantów, protezy zębowe i mosty oraz usuwanie zębów mądrości. Na uwagę zasługuje także radiowizjografia - fotografia cyfrowa - pozwalająca obniżyć dawkę promieni RTG aż do 90% w porównaniu z tradycyjnymi zdjęciami, zapewniając jednocześnie obraz świetnej jakości. Przy ostrych bólach zębów, nasi pacjenci przyjmowani są jeszcze w tym samym dniu. ComplexDent to gwarancja świetnie wykwalifikowanej kadry, która profesjonalizm łączy z umiejętnością nawiązywania kontaktu z pacjentem, również tym najmłodszym, zrozumieniem jego potrzeb, a także zniwelowaniem u niego stresu związanego z wizytą. Serdecznie zapraszamy Państwa do gabinetu ComplexDent.

  Data dodania: 01 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Gliwice

  Klinika stomatologii Dental CLinic. Dentysta Gliwice, stomatolog Zabrze - implantologia, stomatolog Gliwice, implanty Zabrze. Skuteczny stomatolog, dentysta Zabrze, Gliwice, Katowice, Chorzów i Bytom. Biżuteria nazębna, radiologia, chirurgia stomatologiczna oraz periodontologia. Wybielanie zębów, protetyka, stomatologia estetyczna i stomatologia zachowawcza, leczenie zębów dzieci, endodoncja mikroskopowa, implanty, stomatolog Zabrze - dentysta Gliwice.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • stomatologia estetyczna Rzeszów

  Dentar to gabinet stomatologiczny położony w ścisłym centrum Rzeszowa.
  Oto niektóre z naszych usług:
  # profilaktyki (lakowanie, lakierowanie, fluoryzacja) i stomatologii zachowawczej (leczenie kanałowe i wypełnianie zębów) dzieci i dorosłych
  # protetyki: korony i mosty porcelanowe (PROCERA, tytanowe, cyrkonowe) INLAY, ONLAY, licówki porcelanowe, protezy szkieletowe, protezy akrylowe, protezy bezklamrowe oraz expresowa naprawa prac protetycznych
  # implantologii oraz chirurgii stomatologicznej

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental

  Specjalistyczne Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental to kompleksowe leczenie stomatologiczne oraz bólu głowy. Nowoczesny sprzęt diagnostyczny oraz pełen pasji doświadczony zespół zagwarantują skuteczne leczenie.

  Na dziesięciu pacjentów, którzy trafiają do naszego Ośrodka Leczenia Bólu Głowy i Dysfunkcji Narządu Żucia, ośmiu cierpi na dotkliwe bóle głowy. Zazwyczaj byli lub są leczeni u neurologa, psychiatry i kilku innych specjalistów. Poddawani wielu badaniom, które nic nie wykazują. W przypadkach, gdy nie ma przyczyn, a pacjenta wciąż boli głowa, bardzo często stwierdza się migrenę. Tymczasem prawda jest taka, że tych statystycznych ośmiu pacjentów cierpi na bruksizm i/lub zaburzenia czyli dysfunkcje stawów skroniowo – żuchwowych.
  W B-dental na początku pacjent zostaje przebadany w kierunku ustalenia przyczyn jego dolegliwości.Abyleczenie było skuteczne, wymaga się również aby stan uzębienia pacjenta był poprawny. W Centrum Bdental leczą specjaliści w dziedzinie stomatologii zachowawczej wraz z nowoczesną endodoncją, stomatologii dziecięcej i ortodoncji, nowoczesnej protetyki, chirurgii i implantologii. Dysponujemy również odpowiednim do różnego rodzaju zabiegów specjalistycznym sprzętem. Pozwala nam to leczyć pacjentów kompleksowo. W przypadku wykrycia przyczyny bólu głowy zostaje natychmiast wdrożone leczenie przyczynowe, związane z wyeliminowaniem napięcia mięśni i odpowiednim ułożeniem żuchwy w stawach skroniowo-żuchwowych. Możemy się poszczycić bogatym dorobkiem zarówno praktycznym jak i naukowym w leczeniu tych zaburzeń.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Poznań

  Innowacyjny gabinet dentystyczny w Poznaniu, mieszczący się przy ulicy Polskiej, w którym oferujemy państwu szeroki zakres usług i zabiegów z zakresu protetyki, stomatologii zachowawczej, estetycznej, endodoncji. Na stronach Stomatolog Poznań można zapoznać się z naszą ofertą a także przeczytać mnóstwo interesujących publikacji z zakresu stomatologii.

  Stosujemy nowoczesne sposoby rekonstrukcji zębów i prac protetycznych. Staramy się oferować szerokie spektrum usług tak aby pacjent miał zawsze możliwość wyboru odpowiedniego rozwiązania, dopasowanego do jego wymogów. Przykładem są nowoczesne rozwiązania takie jak rekonstrukcje zębów na włóknach szklanych. Cechują się one niską inwazyjnością w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań takich jak mosty gdzie niezbędne jest szlifowanie sąsiadujących zębów. Technika ta jest często wybierana również z powodu na szybkość realizacji wszystko na jednej wizycie, jak i zachęcającą w porównaniu z innymi metodami cenę. Realizujemy również prace z dziedziny stomatologii estetycznej takie jak wybielanie zębów, licówki kompozytowe, porcelanowe, korekcje kształtu zębów.

  Lekarze dentyści, przyjmujący u nas w gabinecie, stale poszerzają swoje umiejętności, biorąc udział w szkoleniach i warsztatach specjalistycznych. Nowoczesne rozwiązania i techniki terapeutyczne, które stosujemy w naszym gabinecie, realizowane są zawsze z zachowaniem rygorystycznych wymagań dotyczących higieny. Wykorzystujemy wysokiej jakości przyrządy medyczne i materiały stomatologiczne renomowanych producentów.

  Wybór lekarza dentysty nie jest prosty. Liczą się jakość realizowanych usług, zaufanie, doświadczenie, a dla wielu także koszt realizowanych usług. Naszym pacjentom proponujemy zawsze rozmaite techniki leczenia, informujemy o plusach i minusach poszczególnych metod, dzięki czemu pacjent może podjąć świadomą decyzję doskonale dostosowaną do zaleceń i np. ceny poszczególnych technik terapeutycznych.
  Szczególną atencję skupiamy na przeciwdziałaniu schorzeniom dentystycznym u naszych najmłodszych pacjentów. Prościej jest przeciwdziałać niż później leczyć skutki niedbalstwa, więc poza leczeniem kładziemy nacisk na szeroką edukację i profilaktykę. Zapraszamy na wizyty adaptacyjne dla dzieci, w trakcie których dziecko może zapoznać z gabinetem stomatologicznym a także poznać lekarza stomatologa.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Poznań

  Miło zapraszamy do wejścia na witrynę gabinetu stomatologicznego www.dens.pl. W ukazywanej ofercie jest przekrojowa opieka stomatologiczna. Naszą wiedzę zapożyczamy z mnogich
  rozlicznych sympozjów dentystycznych, w jakich biorą udział stomatolodzy pracujący w naszej przychodzi. W naszej pracy staramy się wykorzystywać najnowsze tendencje użytkowane w odontologii. Należymy do Polskiej Akademii stomatologii Estetycznej, jaka należy do międzynarodowej federacji stomatologii estetycznej. Podejmujemy współpracę zarówno z czołowymi laboratoriami technicznymi, dzięki temu polepszamy własną umiejętność dentystyczną. Nasze gabinety stomatologiczne rozportarły własne skrzydła z powodu współpracy z Polskim Towarzystwem Endodontycznym, w obrębie powiązanej z leczeniem kanałowym. Wejdź na prezentowaną witrynę już teraz i obejrzyj prezentowane fotki w menu usługi. Warto pamiętać o tym, że zdrowy i ładny uśmiech to znak ludzi sukcesu, aby go utrzymać nie obejdzie się bez takiej rzeczy jak wysokich lotów stomatologia.

  Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Warszawa

  Centrum SuperNova proponuje bardzo duży wachlarz usług stomatologicznych. Zakres usług tyczy się głównie takiego obszaru stomatologii jak: stomatologia zachowawcza, stomatologia kosmetyczna, endodoncja, ortodoncja Warszawa i wiele innych. Proponowana stomatologia Warszawa gwarantuje możliwość leczenia w komfortowych warunkach i bardzo nowocześnie urządzonych gabinetach. Dentysta Warszawa to w szczególności wykwalifikowana pomoc stomatologiczna także bezpieczne i profesjonalne leczenie. Na stronie internetowej zamieszczony jest obowiązujący wykaz cenowy usług.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ortodonta Warszawa

  Strona internetowa zakładu stomatologicznego Mipar-Dent. Gabinet zlokalizowany jest na Ursynowie, przy ul. Kazury 26. Oferujemy stomatologię na najwyższym poziomie w przyjaznej i spokojnej atmosferze. Jeśli posiadasz wadę zgryzu z przyjemnością podejmiemy się jej naprawienia. Specjalizujemy się w wielu usługach stomatologicznych i chirurgicznych, do których należą ortodoncja, protetyka, wybielanie zębów, implanty, stomatologia estetyczna,licówki itp. W zakładzie wykonywane są również zabiegi profilaktyczne, takie jak lakierowanie czy też lakowanie zębów. Posiadamy nowoczesne urządzenia do radiografii cyfrowej, biostymulacji laserowej, abrazji powietrznej które pomocne są nam podczas wykonywania zabiegów. Serdecznie zapraszamy zarówno dzieci jak i dorosłych na bezpłatne przeglądy jamy ustnej - Mipar-Dent - Warszawa Ursynów.

  Data dodania: 08 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog we Wrocławiu - Certus

  Przychodnia dentystyczna Certus znajdująca się na wrocławskim osiedlu Nowy Dwór to urządzone nowocześnie i bogato wyposażone miejsce, w którym każdy klient otrzyma profesjonalną usługę dentystyczną. Aparaturę zakładu stanowią między innymi: kamera wewnątrzustna umożliwiająca pokazanie pacjentowi stanu jego uzębienia, źródeł potencjalnych problemów i wytłumaczenie sposobów ich leczenia; skaler umożliwiający usunięcie kamienia nazębnego zarówno z korony zęba jak i poddziąsłowo; piaskarka do czyszczenia zębów z ciemnego nalotu trudnego do usunięcia poprzez normalne czyszczenie zębów. Dentyści z gabinetu Certus specjalizują się w całej gamie zabiegów dentystycznych począwszy od zabiegów z obszaru stomatologii estetycznej takich jak wyrównywanie zębów czy oczyszczanie zębów, a skończywszy na leczeniu chorób dziąseł. Załoga gabinetu Certus dokłada wszelkich starań, aby wizyta u stomatologa był możliwie jak najbardziej przyjemny: po pierwsze minimalizując bolesność przeprowadzanych zabiegów, po drugie tworząc pacjentowi odpowiednie warunki podczas zabiegu np. poprzez umożliwienie słuchania własnej muzyki czy wyregulowanie temperatury w gabinecie zgodnie z preferencjami pacjenta.

  Data dodania: 27 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dentist in the Olesnica Slaska

  Dentysta.OlesnicaSlaska.pl to miejsce, w którym znajdziesz namiary na dobrego dentystę z Oleśnicy. Niewątpliwie w wielu miastach jest nie jeden dobrych ekspertów z dziedziny dentystyki, ale warto jest wiedzieć do kogo faktycznie jest dobrze trafić, żeby potem nie żałować. Oczywiście oceny są czysto uznaniowe, dlatego nie warto jest zawsze sięgać po opinie znajomych, tylko samemu się rozeznać w tym u kogo się leczyć, bo potem można mieć do kogoś żal. Wybierajcie zatem samemu zawsze drodzy internauci.

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Łódź

  Stomatologia w Łodzi znacząco się rozwija. Otwiera się tutaj coraz więcej gabinetów, które w większości posiadają bardzo nowoczesny sprzęt do leczenia zębów. Jest to bardzo istotne, gdyż nowoczesne metody leczenia pozwalają pozbyć się wszelkich problemów związanych z jamą ustną bezboleśnie i w bardzo krótkim czasie. Dzięki temu większość ludzi coraz bardziej przekonuje się do nowszych gabinetów. Jeśli chcesz poznać co to znaczy profesjonalista w dziedzinie stomatologii, to zapraszamy do naszego gabinetu.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • UNIDENT - stomatolog Mielec, Bartosz Dziuba

  Lubisz wspaniały wygląd twoich zębów? Rozumiesz, że zdrowe ząbki to nie tylko piękne uzębienie. Zawsze defekt to coś niewidzialnego. Dorośli i dzieci nie mogą zrozumieć jak maluteńkie problemy stanowią problemy w późniejszym czasie. Banalne zazwyczaj, powodują nawet takie problemy jak próchnica. W późniejszym czasie - stomatolog i docelowo leczenie lecz wtedy płacz. Trzeba czyścić zęby i najważniejsze regularnie chodzić do kontrolowania stanu uzębienia. Dlatego też zadbamy najlepiej o Twoje zęby. Innowacyjne zabiegi to skuteczna metoda. Stomatolog Bartosz Dziuba wykona leczenie rzetelnie. Organizujemy zabiegi m.in. implantologia. Polecamy przy okazji usługi dla urody, dla przykładu: higienizacja. Chyba najlepszy dentysta w mieście. Cechuje nas rzetelność i profesjonalizm, stawiamy na bezbolesne leczenie.

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • rtg zębów Poznań

  U poniektórych osób dentyści są profesjonalistami, którzy wywołują strach. Nie zawsze jest on do końca zasadny, choć wiąże się z realnym poczuciem zagrożenia. Sporo ludzi boi się bólu. Jest to całkowicie naturalne. Ból nie jest, ani przyjemny, ani dodający sił. Wręcz przeciwnie- ból potrafi osłabić, zwłaszcza ten przewlekły. Biorąc pod uwagę, że wizyta u dentysty będzie zapewne powiązana z jakąś ingerencją, pacjent może spodziewać się dokuczliwości. Analizując to, jednak, warto sobie uzmysłowić, że zbyt długie wzbranianie się przed wizytą stomatologiczną doprowadzi pewnie do większego bólu. Jeśli brakuje cyklicznej kontroli, zęby się będą psuły. Wtenczas koniecznością będzie wszystko to, co świadczy dentysta Poznań promuje wielu perfekcyjnych profesjonalistów w tej dziedzinie. Należy przełamać się i skorzystać z pomocy stomatologa, zanim będzie na tyle późno, że uniknięcie ogromnego bólu będzie czymś niemożliwym. Ale nawet wtedy nie warto panikować! Dentysta ma do zaoferowania środki przeciwbólowe, które zredukują nieprzyjemne uczucie borowania.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Opole

  Malottki Clinic to prywatna praktyka stomatologiczna, która proponuje pacjentom kompleksową opiekę oraz kilka przyszłościowych rozwiązań w zakresie stomatologii. W katalogu usług/produktów zabiegów i usług oferowanych poprzez Malottki Clinc znajduje się przede wszystkim tomografia Opolskie, stomatologia estetyczna, chirurgia stomatologiczna oraz implantologia Opolskie. Nowoczesne wyposażenie, a ponadto wykwalifikowani pracownicy sprawiają, że klinika oferuje wysoki poziom zabiegów z zakresu endodoncji, ortodoncji i protetyki, które pozwalają na osiągnięcie wspaniałych rezultatów. Malottki Clinic to także perfekcyjne implanty Opole oraz stabilne, ładne korony i protezy, które pozwalają przywrócić uśmiech wręcz po wielu latach od utraty naturalnych zębów.

  Data dodania: 21 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Wroclaw

  Strona internetowa gabinetu stomatologicznego Dental Project.Nasz gabinet zapewnia opiekę stomatologiczną od pierwszej wizyty, poprzez leczenie, wizyty kontrolne i późniejszy system gwarancji na wykonane usługi. Pragnąc zaoferować Państwu profesjonalne i najnowocześniejsze usługi nasi pracownicy stale kształcą się na specjalistycznych kursach w kraju i za granicą. Naszym celem jest komfortowy przebieg leczenia i pełna satysfakcja naszych pacjentów.

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Stomatologia

Stomatologia - nowa strona:

Adres: