Stomatologia Podkategoria: Stomatologia

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Dentysta Łódź

  FRODENT to dwie nowoczesne przychodnie stomatologiczne. Naszym celem jest pełna satysfakcja pacjentów, którym oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną. Dla wszystkich, czujących dyskomfort związany z wizytą u stomatologa – oferujemy bezpieczny gaz rozweselający (sedację wziewną) dający efekt pełnego zrelaksowania podczas zabiegu przy jednoczesnym kontakcie lekarza z pacjentem. W każdej przychodni znajduje się laboratorium protetyczne oraz cyfrowy rentgen stomatologiczny. Niezdecydowanych zapraszamy do naszych gabinetów na bezpłatną poradę i przegląd uzębienia. Można wówczas uzyskać pełną informację o kosztach leczenia z zakresu stomatologii i protetyki. Zapraszamy - 90-257 Łódź, ul. Kilińskiego 42.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Wrocław

  Implanty - Ewa i Piotr Młyńczak ul.Wołyńska, Wrocław. Bezbolesna Stomatologia zachowawcza dla wymagającego pacjenta - ortodoncja, implanty Branemark, protetyka, choroby przyzębia. Nowoczesny sprzęt, bezpieczna i nowoczesna sterylizacja, ocena stanu uzębienia oraz badania jamy ustnej, chirurgia i implanty. Prostowanie, leczenie i uzupełnianie brakujących zębów, badania jamy ustnej. Implantologia - implanty, zapobieganie próchnicy, leczenie chorób przyzębia, wybielanie zębów, profilaktyka i RTG.

  Data dodania: 08 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Poznań

  Gdy zależy Ci na najwyższej jakości protetyki i leczenia Twoich zębów zapraszamy do naszego gabinetu. Przy wykorzystaniu nowoczesnego wyposażenia nasi pacjenci otrzymują wysokiej jakości usługę, z której są w pełni zadowoleni. Wstępna wizyta - przegląd stanu zębów oraz jamy ustnej - jest w pełni darmowa. Pozwala ona stwierdzić co ewentualnie trzeba wykonać, aby zapewnić zdrowie zębom i jamie ustnej. Zapraszamy do naszego gabinetu.

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Rzeszów

  Stomatologia Biodent - Regina i Janusz Pomianek

  Poza leczeniem ortodontycznym i implantologią oferujemy pełny zakres usług obejmujący wszystkie dziedziny stomatologii - leczenie zachowawcze, protetykę, chirurgię stomatologiczną oraz leczenie chorób błon śluzowych jamy ustnej i parodontozy. Nasza siedziba posiada standard jakiemu powinna odpowiadać nowoczesna klinika stomatologiczna spełniająca wszelkie wymogi opieki stomatologicznej w Unii Europejskiej.

  Klimatyzowane wnętrza wyposażone są w nowoczesne unity stomatologiczne zapewniające maksymalny komfort, precyzję i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. Zdjęcia Rtg zębów są wykonywane przy fotelu pacjenta w systemie radiografii cyfrowej (10 x mniejsza dawka promieniowania niż przy klasycznej błonie Rtg) a zintegrowana sieć komputerowa pozwala oglądać wykonane zdjęcia na monitorach w każdym z naszych gabinetów. Wykonujemy również zdjęcia panoramiczne szczęk i cefalometryczne niezbędne do prowadzenia leczenia we wszystkich dziedzinach stomatologii. Zabiegi wykonujemy w znieczuleniu, są więc bezbolesne.
  Kamera wewnątrzustna, której używamy w trakcie badania stanu uzębienia umożliwia pacjentom oglądanie powierzchni zębów na ekranie monitora i wspólnie z lekarzem uczestniczyć w planowaniu leczenia. Wysoka jakość usług, którą możemy Państwu zaoferować jest wynikiem wieloletniego doświadczenia i stałego podnoszenia kwalifikacji przez uczestnictwo w kursach i kongresach naukowych w kraju i zagranicą.
  Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wybranymi dziedzinami stomatologii zapraszamy do odwiedzin tematycznych stron naszego serwisu.

  Godziny otwarcia gabinetów:
  poniedziałek - 11:30-17:30
  wtorek - 11:30
  środa - nieczynne
  czwartek - 11:30-17:30
  piątek 11:30-17:30

  Nasz adres
  35-045 Rzeszów
  ul. Hetmańska 27
  Telefon: (017) 850 45 59
  e-mail: biuro@stomatologia.rzeszow.pl

  Data dodania: 25 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta

  Martomedica powstała z zamiarem zapewnienia kompleksowej opieki
  stomatologicznej dla rodziny. Nasze wieloletnie praktyka, wielokrotne
  szkolenia powodują, że pacjenci zdołają cieszyć się zdrowym uśmiechem przez
  długie lata. Każdemu oferujemy indywidualne programy leczenia, takie podejście
  jest kluczowe do osiągnięcia sukcesu leczenia dentystycznego. Dodatkowo
  wszystkie zabiegi stomatologiczne czynione są z zachowaniem wszelkich standardów
  bezpieczeństwa i higieny. W naszej ofercie znajdują się darmowe przeglądy
  jamy ustnej, powinno się przyjść i sprawdzić stan zębów niż, potem płacić np. za
  leczenie kanałowe.

  Data dodania: 20 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Blog medyczny. Poradnik zdrowie i medycyna

  Na naszym blogu każdy znajdzie coś ciekawego! Każdy z nas, chce cieszyć się dobrym zdrowiem przez długie lata. Jak to zrobić? Kształcić się! Nasz Blog - Poradnik podpowiada jak utrzymać dobre zdrowie i cieszyć się nim. Dzięki zdrowiu można realizować swoje marzenia i osiągać zamierzone cele. Zdrowie jest wartością daną nam raz na zawsze, jednak nieodpowiednie postępowanie może się przyczynić do jego utraty.
  Obecnie styl życia i zachowania zdrowotne mają ogromne znaczenie dla zachowania zdrowia. Zapraszamy na naszą stronę!

  Data dodania: 29 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Implanty stomatologiczne

  Wizytówką każdego człowieka są piękne i zadbane zęby. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom oferujemy najnowocześniejsze metody wybielania zębów za pomocą łuku plazmowego Saphire, a także leczenia zębów pod mikroskopem. Ale to nie wszystko, bowiem główną naszą specjalnością jest implanty Szczecin. Najskuteczniejszą metodą uzupełniania zębów implanty. Oferowane przez nas implanty zębów pozwolą odbudować zarówno pojedyncze braki, jak i bardzo rozległe ubytki. Oferujemy kompleksowe leczenie dzieci i dorosłych. Indywidualne podejście do każdego pacjenta, nowoczesny sprzęt, wysoce wykwalifikowany personel oraz zastosowanie najnowszych technologii, to silne atuty, jakimi może pochwalić się nasza klinika implantologiczna ze Szczecina. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej realizować naszą misję, ,Twój uśmiech-nasz cel". Uśmiech naszych pacjentów jest najważniejszy, dlatego też oferowane przez nas usługi dostosowywane są indywidualnie dla każdego pacjenta. Wykonywane przez nas implanty zębów to doskonałe połączenie estetyki z trwałością wykonanych prac.

  Data dodania: 15 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Warszawa

  Marzysz o uśmiechu godnym gwiazd Hollywood? A
  może pragniesz oczarować swoją sympatię. Teraz masz tą możliwość w zasięgu
  ręki. Wybielanie zębów Warszawa to świetne rozwiązanie dla osób które
  marzą o śnieżnobiałym uśmiechu. Już dziś Twoje zęby mogą lśnić. Przyjdź do
  nas a my zaskoczymy Cię naszymi umiejętnościami oraz korzystnymi cenami.
  Nie czekaj już więcej. Czekamy na Ciebie.

  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Szczecin. Byrska Dentic

  Anetta Byrska jest wybitnym stomatologiem ze Szczecina zajmującą się protetyką stomatologiczną. Oferta gabinetu dentystycznego, który prowadzi obejmuje także wstawianie implantów, stomatologię estetyczną i chirurgię dentystyczną.

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ortodoncja Poznań

  Klinika Candeo Wiesław Hędzelek - gabinet stomatologiczny Poznań, Bednarska, woj. wielkopolskie. Najnowsze technologie i bezbolesne leczenie - implantologia, protetyka, leczenie zębów, implanty i ortodoncja. Najlepsi lekarze specjaliści - na najwyższym poziomie i w konkurencyjnych cenach. Gabinet dentystyczny, konsultacja - stomatologia estetyczna, usunięcie kamienia nazębnego, przegląd jamy ustnej, leczenie zębów i wybielanie zębów. Protetyk, ortodonta, dentysta Poznań - wysokiej jakości licówki, zabiegi specjalistyczne, korony porcelanowe, implanty.

  Data dodania: 19 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Wrocław

  Denta Wellmed to specjalistyczna wiedza i najnowocześniejsza technologia wykorzystywane do poprawy wyglądu. Szukacie stomatologa, który zajmie się Waszym uśmiechem profesjonalnie i kompleksowo, u którego wizyty odbywają się terminowo, według ustalonego planu, który dodatkowo Was odstresuje a leczenie wykona bezboleśnie? Denta to ponad 10 lat doświadczeń, kontynuacja rodzinnej tradycji, najnowocześniejszy sprzęt, tysiące zadowolonych pacjentów oraz ambitny zespół stomatologów specjalistów.

  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • implanty, ortodoncja, stomatologia - Centrum Stomatologiczne Demed Warszawa

  Centrum Stomatologiczne Demed to stomatologia na najwyższym poziomie. Miła atmosfera oraz profesjonalizm każdego dentysty w zespole gwarantuje bezbolesne i skuteczne leczenie.
  Dogodne godziny otwarcia oraz możliwość leczenia w weekendy. Centrum Stomatologiczne Demed oferuje: usuwanie, ekstrakcje zębów, protezy, korony, mosty, implanty, wybielanie zębów, usuwanie kamienia, leczenie kanałowe, wypełnienia kompozytowe.
  Centrum Stomatologiczne Demed jest przychodnią stomatologiczną, która zatrudnia lekarzy stomatologów z takich dziedzin jak: chirurgia, protetyka, stomatologia estetyczna, stomatologia zachowawcza, endodoncja (leczenie kanałowe), implantologia.
  W klinice leczą lekarze, którzy są specjalistami w jednej dziedzinie. Stomatolodzy w Centrum Demed przyjmują głównie pacjentów, którzy odpowiadają ich wąskiej specjalizacji, co czyni leczenie skutecznym i profesjonalnym. Implanty, implanty jednoczęściowe, implanty dwuczęściowe, ortodoncja, stomatologia estetyczna, protetyka, wybielanie zębów, aparaty ortodontyczne, aparaty ruchome, aparaty stałe to najważniejsze z usług, które oferuje Centrum Stomatologiczne Demed.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Kraków

  Obecnie gabinet stomatologiczny Unident to jeden z najlepszych i najbardziej nowoczesnych gabinetów dentystycznych znajdujących się w Krakowie. Nasi fachowcy gwarantują wygodę przeprowadzanych zabiegów. Szczególnie skupiamy się na tym, by nasi pacjenci byli zadowoleni. Właśnie dlatego oferujemy im pełną gamę usług dentystycznych. Nasi specjaliści z zakresu stomatologii troszczą się nie tylko o zdrowie pacjenta, ale także o jego komfort i wygodę. Gabinet dentystyczny Unident jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, albowiem troszczymy się o każdego pacjenta. Unident to stomatologia z najwyższej półki.

  Data dodania: 15 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Zdrowia ETER-MED Sp. z o.o.

  Centrum Zdrowia ETER-MED Sp. z o.o. jest firmą ze 100% polskim kapitałem. Świadczy usługi z zakresu podstawowej i specjalistycznej opieki medycznej dla wszystkich osób ubezpieczonych w Narodowym Funduszu Zdrowia (NFZ), dla klientów MEDICOVER, Allianz, DantexMed, CMP, Uniqa, MedicaPolska, Polsko Amerykańskiego Systemu Medycznego (PASM II), jak również dodatkowe odpłatne, specjalistyczne konsultacje i badania dla klubów sportowych, dla osób fizycznych i firm. Prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową produktów uciskowych włoskiej firmy GT CALZE.

  Dostępne:
  -poradnia lekarza POZ
  -alergologiczna
  -chirurgiczna
  -dermatologiczna
  -gastroenterologiczna
  -ginekologiczna
  -kardiologiczna
  -laryngologiczna
  -medycyny pracy
  -medycyny sportowej
  -neurologiczna
  -ortopedyczna
  -proktologiczna
  -rehabilitacyjna
  -stomatologiczna
  -pracownia diagnostyki obrazowej USG (USG, USG Doppler, echo serca, próba dobutaminowa)
  -diagnostyka obrazowa TK
  -pracownia RTG
  -pracownia gastroskopii
  -pracownia EKG (próba wysiłkowa)
  -badanie spirometryczne
  -pole widzenia
  -holter ekg i ciśnieniowy
  -gabinet zabiegowy i laboratorium.

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Implanty warszawa

  Gabinet dentystyczny S.Tom oferuję pacjentom implanty w kolorze zębów charakteryzujące się najwyższym zaawansowaniem technologicznym. Dzięki nowoczesnym metodom nasi pacjenci bardzo szybko wracają do normalnego funkcjonowania. W naszym gabinecie pracują lekarze specjaliści takich dziedzin jak endodencja, pedodencja (lek. Stom Beata Szuta), leczenie estetyczne (lek. Anna Wesołowska), protetyczne (lek Edward Wąsowski) czy implanto-protetyka (Tomasz Falkowski). Nasi lekarze posiadają duży staż kliniczny i są znanymi specjalistami w swoich dziedzinach. Polecamy nasz gabinet również ze względu na panującą tam miła rodzinną atmosferę.

  Data dodania: 23 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet stomatologiczny w Sosnowcu województwo Śląskie.

  Jeśli obawiasz się igieł, w naszym gabinecie poczujesz się spokojny. Wykorzystujemy znieczulenie INJEX. Gabinet stomatologiczny mieści się w Sosnowcu na ulicy Grottgera 9/1. W zakresie naszych usług znajduje się usuwanie zębów, leczenie dorosłych, leczenie kanałowe, czyszczenie zębów z kamienia . Dentysta Sosnowiec siedem dni w tygodnu więcej informacji na naszej stronie internetowej. Każda usługa w naszym gabinecie objęta jest zasadami bezpieczeństwa i gwarancją. Chcąc zaoferować Państwu jak najlepsze leczenie konsultujemy się z lekarzami innych specjalności. Prowadzimy bez bolesne leczenie i profilaktykę próchnicy. W pracy stosujemy najnowsze osiągnięcia obecnej stomatologii. Dentysta z długim doświadczeniem.

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentyści Rzeszów

  Dodaj swój gabinet stomatologiczny do naszej bazy dentystów z Rzeszowa. Dzięki prostej wyszukiwarce szybko znajdziesz dentystę w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • dentysta Rzeszów

  NZOZ Centrum Medyczne PROMEDICA, Centrum Stomatologii. PROMEDICA to kompleksowa opieka medyczna i stomatologiczna.

  Data dodania: 04 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Rzeszów

  Większość ludzi boi się wizyt u dentysty. W dzisiejszych czasach możesz zapomnieć o bólu na fotelu stomatologicznym! Gabinet stomatologiczny Serwińscy oferuje zakres usług stomatologicznych wykonywanych przez wykwalifikowanych dentystów w Rzeszowie. Wykonujemy zabiegi z zakresu profilaktyki stomatologicznej, wszczepiania implantów, stomatologii zachowawczej, leczenia kanałowego oraz usługi protetyczne. Również w naszym gabinecie możesz poddać się bardzo popularnym zabiegom medycyny estetycznej, którym jest nieoperacyjne usuwanie zmarszczek. Nasz gabinet cechuje profesjonalizm oraz rodzinna atmosfera.

  Data dodania: 18 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Rzeszów

  Dentysta Rzeszów - Renata Micał oferuje wysokiej jakości usługi stomatologiczne, takie jak stomatologia zachowawcza, nowoczesna endodoncja (leczenie kanałowe), periodontologia, chirurgia oraz protetyka. Leczenie jamy ustnej u dorosłych oraz dzieci, bezstresowo i bez bólu.

  Data dodania: 08 06 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Stomatologia

Stomatologia - nowa strona:

Adres: