Sprzęt rehabilitacyjny i medyczny Podkategoria: Sprzęt rehabilitacyjny i medyczny

« poprzednia strona · 2
 • Internetowy sklep medyczny - Twoja Apteczka

  Twoja apteczka to internetowy sklep medyczny oferujący całą gamę sprzętu i akcesoriów związanych z medycyną i zdrowiem. W ofercie posiadamy między innymi inhalatory, apteczki, defibrylatory, zestawy reanimacyjne i stetoskopy. Oferowane przez nas produkty pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów, co sprawia że są bezpieczne w użyciu i eksploatacji.

  Data dodania: 17 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nawilżacze powietrza, inhalatory - sklep medyczny

  Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą wysyłkową urządzeń znanych i renomowanych firm z dziedziny jaką jest medycyna. Wysokiej klasy sklep medyczny z dużym asortymentem i doskonałym zapleczem. U nas znajdziesz to czego nie maja inni. Wszystko co najlepsze dla zdrowia naszych klientów. Nawilżacze powietrza a także osuszacze w zależności od potrzeb. Stawiamy zarówno sobie jaki i naszym towarom wysokie wymagania po to żeby sprostać oczekiwaniom klientów.

  Data dodania: 25 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lampa Zepter

  W naszej ofercie najbardziej uznana lampa Bioptron - Compact III oraz wiele innych urządzeń stosowanych w leczeniu i kosmetyce z różnorodnej oferty firmy Zepter Medical. Serwis upoważnionego dystrybutora z biura regionalnego firmy Zepter Lublin. Poświęcony głównie Lampie Bioptron oraz innych artykułów Zepter Medical. Sprzedaż lamp w pakietach na promocyjnych warunkach w zakładce Promocje. Bioptron to kuracja światłem. Na stronie znajdziesz główne wiadomości na temat zastosowania a lamp w leczeniu jak i w kosmetyce. Kuracja światłem - Lampy Bioptron: Koryguje mikrocyrkulację. Harmonizuje procesy przemiana materii wewnątrz komórkowej. Wspiera system obrony organizmu, pobudza procesy regeneracyjne i naprawcze całego organizmu. Sprzyja zabliźnianiu się ran w tym pooperacyjnych oraz wygładza blizny. Łagodzi ból i zmniejsza jego siłę. Obszerny zakres i łatwość używania. Kuracja jest bezbolesna i krótkotrwała. W kosmetyce głównie stosowana jest do regeneracji i wygładzania skóry.

  Data dodania: 02 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elektrody

  Dystrybutor oraz wytwórca Wellness oraz sprzętu kosmetycznego. Zakres usług adresujemy zarówno do małych gabinetów lekarskich, jak i dużych przychodni. W ofercie również posiadamy gwarancyjny i pogwarancyjny serwis urządzeń medycznych. W tym momencie firma jest uwierzytelnionym przedstawicielem kilkunastu polskich firm wytwarzających sprzęt medyczny. Zapraszamy Klientów do naszego sklepu internetowego.

  Data dodania: 10 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty słuchowe

  Oticon odnosi sukces na globalnym rynku jesteśmy producentem zaawansowanych aparatów słuchowych dla starszych ludzi jak i młodzieży. Biura sprzedaży rozmieszczone w 23 krajach, zatrudniamy przy tym 3000 osób. W 1996 roku wprowadziliśmy na rynek jako pierwsi cyfrowy aparat słuchowy DigiFocus, produkt ten cieszy się największą popularnością wśród zainteresowanych. Pozostałe nasze aparaty słuchowe Adapto, Agil, MultiFocus są bardzo zaawansowane technologicznie Firma Oticon dysponuje 20 nagrodami za osiągnięcia i rozwój technologiczny.

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklep medyczny

  Almedi to sklep internetowy ze sprzętem rehabilitacyjnym, mający w ofercie produkty medyczne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla pogotowia ratunkowego. W swojej ofercie posiada akcesoria chirurgiczne, na przykład maski tlenowe i resuscytatory silikonowe. Akcesoria w naszym sklepie dotyczą wielu gałęzi medycyny, np. rehabilitacja i elektromedycyna. Akcesoria, które u nas znajdziesz są najwyższej marki.

  Data dodania: 05 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Soczewki

  Sklep internetowy posiadający w ofercie soczewki kontaktowe i płyny soczewek. Gwarancja szybkiej wysyłki i cen zdecydowanie niższych cen za soczewki kontaktowe niż u wszystkich lokalnych optyków.

  Data dodania: 30 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Producent siłowni

  Funkcjonalne wyposażenie siłowni, profesjonalne wyposażanie obiektów sportowych, niezawodne urządzenia treningowe - projektujemy i urządzamy siłownie, kluby fitness, sale treningowe.

  Data dodania: 31 01 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sprzęt rehabilitacyjny i medyczny

Sprzęt rehabilitacyjny i medyczny - nowa strona:

Adres: