Robert Rutkowski psychoterapeuta

Robert Rutkowski, znany ekspert ds. uzależnień oferuje skuteczne leczenie oraz ciekawe i niepowtarzalne szkolenia dla psychologów, pedagogów, rodziców, policjantów, lekarzy, wojska i innych osób zajmujących się problematyką uzależnień. Udzielamy pomocy wszystkim, którzy jej potrzebują, w oparciu o sprawdzone techniki i formuły medyczne obowiązujące na świecie. Staranny dobór kadry medycznej, całościowe podejście do człowieka i jego problemów, przyjazna i serdeczna atmosfera już od pierwszego kontaktu z konsultantem osobistym, warunki gwarantujące poczucie bezpieczeństwa i dyskrecji, zaspokoją oczekiwania każdego klienta.


Szczegóły strony www.narko.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.narko.pl:

Robert Rutkowski psychoterapeuta

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 40 Odwiedziny netsprint 4 Odwiedziny msnbot 6 Odwiedziny googlebot 115
Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Gabinet psychologiczny i psychoterapeutyczny DIADA oferuje usługi w zakresie indywidualnej psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Zajmujemy się psychoterapią nerwic, depresji, fobii, ADHD, terapią małżeńska, przeprowadzamy badania psychologiczne.
  U nas znajdziesz pomoc w sytuacjach kryzysowych. Jeśli rozpoznajesz u siebie objawy depresji, nerwicy, zaburzeń odżywiania i innych, i chciałbyś je skonsultować, to zapraszamy na spotkanie.

  Data dodania: 24 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś o doznaniach seksualnych, okazywaniu pozytywnych uczuć, czy należy walczyć z masturbacją, to strona dla Ciebie. Dowiesz się tu także: o aktywności partnerskiej, doświadczeniach partnerskich, doznaniach emocjonalnych,okazywaniu pozytywnych uczuć, okresie dorastania, pieszczotach, wpływie własnych problemów życiowych. Koniecznie zajrzyj, serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 14 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zapraszamy na konsultacje osoby przeżywające problemy wynikające z niskiego poczucia własnej wartości, mające kłopot z asertywnymi reakcjami w relacjach osobistych jak i zawodowych, przeżywające nieuzasadniony niepokój i lek przed autorytetami, czy szefem w swoim miejscu pracy. Zapraszamy na konsultacje także osoby szukające własnej wewnętrznej siły; spotkania z psychologiem mogą przyspieszyć wewnętrzny proces poszukiwania własnego JA. Zapraszamy.

  Data dodania: 25 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mgr Magdalena Senderowska jest psychologiem oraz psychoterapeutą. Posiada obfite praktykę oraz duże kwalifikacje w tym zawodzie. Prowadzi kurs dla osób indywidualnych lub par. Pomaga w trudnych chwilach życia i pomaga przemóc niepokoje i stres spowodowany przez rozmaite bodźce. Kontakt z panią psycholog można uzyskać na stronie psycholog-ms.pl. Obowiązuje kompletna dyskrecja i dogodne warunki rozmowy.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Seksuolog we Wrocławiu i Warszawie - Prywatny Gabinet Seksuologiczny. Leczenie zaburzeń wzwodu oraz leczenie zaburzeń erekcji. Prywatna psychoterapia na terenie Województwa Dolnośląskiego i Mowieckiego - leczymy impotencje, zaburzenia funkcjonowania, problemy w sferze seksualnej, Seksuolog: wzwód, erekcja, spózniony wytrysk, impotencja

  Zaburzenie erekcji oraz pożycia intymnego nie muszą już ciebie ograniczać. W obecnych czasach możemy posługiwać się technikami które w 90% przypadków są skutecznymi metodami przy leczeniu dysfunkcji seksualnych. Najnowsze badania pokazują, że Polacy nadal boją się wizyt u psychologa lub seksuologa. Jest to jak najbardziej nie na miejscu lekarz sesuolog niczym nie różni się od innego lekarza np pediatry. Obecnie tysiące osób korzysta z pomocy seskuologów oraz psychoterapeutów w całej Polsce. Skoro inni mogą korzystać dlaczego nie ty. Zaprzaszamy na prywatne spotkania w intymnej atmosferze zrozumienia i prywatności do Wrocławia oraz Warszawy.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Pełnia proponuje usługi terapii indywidualnej i counsellingu Gestalt nie tylko kobietom :) Jednak działania z i na rzecz kobiet stanowią szczególny i istotny element firmy. Więcej można się dowiedzieć na stronie internetowej w zakładce - Strfa Kobiet,.

  Data dodania: 17 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog pomaga przezwyciężyć różne dylematy, zarówno połączone z naszym życiem i te małżeńskie. Każda para przechodzi w pewnym czasie przez zakłócenie. Przyczyny owego stanu rzeczy bywają nadzwyczaj obszerne – poradnia psychologiczna pomoże je wskazać, i jest to funkcjonalne podejście, które przewodzi do uporania się z problemami narosłymi przez lata w danym małżeństwie. Temu pomaga kompetentna terapia lublin. Za pośrednictwem niej współmałżonkowie - jeżeli tego naprawdę chcą - mają perspektywę rozwikłać kłopot, który powstał w ich związku. Równie skuteczna jest psychoterapia Lublin, w której jest dozwolone brać udział zarówno jednostkowo, jak i parami. Sposób psychoterapii jest określany przez psychologa, który wykonuje to już w trakcie pierwszego spotkania. Jednakowo funkcjonuje psycholog Lublin, który również dobiera typ sesji oraz precyzuje sposób, w który toczyć się będzie terapia oraz czy partnerzy mają partycypować razem czy oddzielnie.

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Strona o psychoterapii dla par i terapii małżeńskiej. Dzięki ramom psychoterapii istnieje możliwość rzeczywistego leczenia zaburzeń psychicznych i pracy psychologicznej z konfliktami. Dla części osób pełni ona też rolę narzędzia pozwalającego na lepsze rozumienie siebie i zwiększanie swojej świadomości. Strona opisuje różne rodzaje psychoterapii, w szczególności terapię par. Dzięki jej lekturze goście mogą dowiedzieć się jakie problemy psychologiczne mogą być przedmiotem pracy terapeutycznej, jakie kwalifikacje mają terapeuci i w jaki sposób pracują. Informacje te dostępne są również po angielsku, jak i sama terapia (psychotherapy in Warsaw: therapy).

  Data dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Droga jest to ośrodek zajmujący się leczeniem wszelkich rodzaju uzależnień. Należą do nich m.in. uzależnienie od alkoholu, narkotyków, hazardu, leków psychotropowych oraz uzależnienie od seksu. Ośrodek dodatkowo zajmuje się terapią zaburzeń nastroju, nerwic oraz zaburzeń osobowości. Dzięki takiej terapii uzależnieni ludzie znów mogą normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Ośrodek swoje usługi świadczy w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz prywatnie - za opłatą. W ofercie posiadają terapię weekendową w Dąbrowie Górniczej. Pełny program obejmuje 8 weekendów. Sposób organizacji zajęć pozwala na zindywidualizowaną pracę każdego uczestnika - co pomaga pomóc każdemu z nich osobiście. Możliwe jest też przeprowadzenie edukacji i sesji terapeutycznych dla rodzin. Drugi ośrodek jest umiejscowiony w Bielsku Białej i są w nim prowadzone 28 dniowe turnusy psychoterapeutyczne. Ośrodek zapewnia ciepłą rodzinną atmosferę społeczności terapeutów i pacjentów. Gwarantuje całkowitą dyskrecję.Ośrodek zlokalizowany jest na obrzeżach miasta na zboczach Magurki Wilkowickiej. Stanowi idealne miejsce do pracy nad sobą. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Data dodania: 05 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dokuczają Ci uporczywe lęki lub depresja? Zmagasz się z kompulsywnym odżywianiem, nałogami, czy też przechodzisz przez problemy w związku, z którymi nie jesteś w stanie sobie poradzić? Psychoterapia w ramach naszego gabinetu z całą pewnością pomoże Ci uporać się z tymi przykrymi kłopotami! Zatrudniamy wykwalifikowanych psychoterapeutów oraz innych specjalistów, takich jak seksuolog, psycholog czy psychiatra.

  Data dodania: 22 10 2014 · szczegóły wpisu »