Rehabilitacja Podkategoria: Rehabilitacja

« poprzednia strona · 2
 • rehabilitacja Rzeszów

  Firma „Fizjoterapia Mazur” dysponuje dobrej jakości sprzętem rehabilitacyjnym przystosowanym dla osób niepełnosprawnych.

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja łódź

  Rehabilitacja łódź - Tomasz Wilk

  Oferujemy następujące usługi:
  1. Masaże lecznicze:
  - masaż segmentalny
  - masaż limfatyczny
  - masaż sportowy
  - masaż izometryczny
  - masaż stawowy - centryfugalny
  - masaż twarzy
  2. Terapie manualne:
  - trakcja
  - mobilizacja
  - manipulacja
  - PIR - poizometryczna relaksacja mięśni
  - masaż funkcyjny
  - masaż poprzeczny
  - stretching
  3. Elektroterapie:
  - galwinizacja
  - jonoforeza
  - prądy diadynamiczne
  - prądy interferencyjne
  - elektrostymulacja
  - prądy TENS
  - prądy Traeberta
  - prądy Kotsa
  4. Laseroterapie:
  - laseroterapia

  Serdecznie zapraszamy na stronę - znajdziecie tam opis każdej z oferowanych usług a także aktualny ich cennik. W razie pytań zapraszamy do formularza kontaktowego na stronie.

  Data dodania: 17 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ort-care: Likwidacja barier - elektryczne wózki inwalidzkie

  Jednym z celów firmy ORT-CARE jest pomoc w likwidowaniu barier oraz ułatwieniu życia osobom niepełnosprawnym, aby umożliwić im sprawne funkcjonowanie i samorealizację w życiu codziennym i pracy. W naszej ofercie znajdą Państwo wózki inwalidzkie elektryczne, wózki inwalidzkie ręczne i dziecięce, podnośniki wannowe, transportowe i pionizatory sprzęt ortopedyczny, sanitarny, rehabilitacyjny. Uzyskają również Państwo pełną pomoc w zakresie doradztwa oraz załatwieniu formalności dotyczących dofinansowań. Posiadamy zarówno wyroby nierefundowane, jak i refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Oferujemy daleko idącą pomoc polegającą między innymi na doradzaniu klientowi, na dobieraniu odpowiedniego sprzętu. Bezpłatne dojazdy do klienta w celu prezentacji produktu jest to bardzo istotne, szczególnie, że przeważającą część naszych klientów stanowią osoby chore i niepełnosprawne. Sprzęt dobieramy zawsze indywidualnie do potrzeb zainteresowanego - wiemy, że musi on służyć czasem latami i przynosić ulgę.

  Data dodania: 20 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fizykoterapia w ramach NFZ w Warszawie

  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ESTETICA-MED działa na warszawskim na rynku usług rehabilitacyjnych od 2008 roku. W ramach Narodowego Funduszu Zdrowia wykonujemy leczenie z zakresu : światłolecznictwo, leczenie bóli kręgosłupa, masaż całościowy, kinesiology taping, osteoporoza, wizyty domowe lekarza i rehabilitantów, krioterapia, masaż częściowy. Różnorodność terapii i odpowiednie wyposażenie przychodni umożliwia kompleksowe leczenie, bez konieczności długotrwałego czekania na zabiegi. Pracują u nas lekarze specjaliści rehabilitacji i doświadczeni rehabilitanci, regularnie podnoszący swoje kwalifikacje. Jesteśmy wyposażeni w sprzęt medyczny najnowszej generacji, atestowany w europie, okresowo i systematycznie serwisowany.

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Masaż Wrocław

  Znany lokal rehabilitacyjny we Wrocławiu. MOTIO to fizjoterapia na najwyższym światowym poziomie. Stosowanie najlepszych i dających efekty technik rehabilitacji pacjentów takich jak Metoda PNF, metoda McKenzie czy Kinesiology Taping - popularnie nazywany oklejaniem taśmami

  Leczenie ruchem to coś w co MOTIO wierzy, zdrowie przez ruch to motto które przyświeca nowoczesnej fizjoterapii, nie tylko we Wrocławiu ale i na całym świecie.

  Gwarantujemy szybką poprawę i edukację ruchową na całe życie.

  Data dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ortopeda Poznań

  Uprzejmie zapraszam do wejścia na stronę lekarza ortopedy Dr. Macieja Krajewskiego. Lekarz Maciej Krajewski jest wybitnym specjalistą, od ponad roku skupia się na rozwoju Kliniki Chirurgii Kolana. Współpracuje również z 3 szpitalami w Środzie Wielkopolskiej i Poznaniu. Oddziały takie jak: Klinika Grunwaldzka w Poznaniu, MedPolonia w Poznaniu, Medicus Bonus w Środzie Wielkopolskiej. W toku pracy Dr Macieja Krajewskiego powinno się dodać o tym, iż w latach 92-98 był lekarzem Olimpijskiej Kadry zapaśników. Zasadnicze zainteresowania ortopedy Krajewskiego to: chirurgia stawu kolanowego i biodrowego, a także kontuzje związane z uprawianiem sportu. W zakresie przedstawianego serwisu internetowego warto odwiedzić strony jak np: artroskopia, chondromalacja kolana, rekonstrukcja acl. Dr Krajewski przeszedł szkolenia w krajach jak: Anglia, Francja, Austria, Niemcy USA. Jest on również członkiem takich towarzystw jak: PTOiT, ZSCKiA – Zarząd Sekcji Chirurgii Kolana i Artroskopii, PTCSiSS. Ponownie miło inwituję do wejścia na stronę.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Masaż wyszczuplający Gdańsk

  Salon masażu w Gdańsku Biostudio zaprasza na masaże relaksujące całego ciała, odchudzające, klasyczne i wiele wiele innych. Pozwól sobie na chwilę relaksu!

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Masaż Warszawa

  Gabinet profesjonalnego masażu i rehabilitacji położony w Warszawie.Oferujemy profesjonalny masaż rehabilitacyjny przeprowadzany przez specjalistów z doświadczeniem.Oferujemy specjalistyczny masaż w ciąży, oraz wykonujemy rehabilitację kręgosłupa podczas ciąży.Edukujemy przyszłe mamy w jaki sposób dbać o kręgosłup i przygotować się do ciąży, by zmniejszyć dyskomfort podczas tego okresu.Oferujemy m.in. masaż relaksujący, masaż kształtujący sylwetkę, drenaż limfatyczny, masaż sportowy.

  Data dodania: 01 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Turnusy Rehabilitacyjne Jubilat

  Centrum Rekreacji i Rehabilitacji to ośrodek rehabilitacyjny, wczasowy z wieloma atrakcjami tj.basen, baza zabiegowa. Położony w cichej, uroczej okolicy, a bliskie położenie centrum Wisły sprawia, iż to miejsce cieszy się dużą popularnością wśród naszych gości. Ośrodek oferuje turnusy rehabilitacyjne, turnusy odchudzające, turnusy zdrowotne, nordic walking. U nas znajdziesz również turnusy z odnową biologiczną, pobyty weekendowe, wczasy wypoczynkowe, a także wczasy lecznicze, pobyty rodzinne. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z galerią zdjęć, cennikiem na bieżący rok oraz ofertami promocyjnymi. Na stronie dodatkowo znajdziesz informacje o Wiśle oraz wszelkie propozycje aktywnego wypoczynku w tym pięknym miasteczku.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • GABINET REHABILITACJI TERAPII MANUALNEJ I MASAŻU PALUCH

  Specjalistyczna obsługa, Szeroka gama zabiegów rehabilitacyjnych, osteopatycznych i terapia manualna .Leczenie zespołów bólowych kręgosłupa,krzyża,stawów, dyskopatii.Terapia po urazach,złamaniach.Kompleksowa praca z pacjentem obejmująca uruchomienie stawów, odblokowanie, relaks torebek stawowych, więzadeł, specjalistyczny masaż mięśni, indywidualnie dobrane ćwiczenia lecznicze.

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Masaż Poznań

  Body Art – profesjonalny gabinet masaży w Poznaniu. Sport, zdrowie i regeneracja organizmu – to nasze zakresy działania w obrębie masażu. Proponujemy także masaże specjalistyczne. Wierzymy, że każdy znajdzie w naszej propozycji coś ciekawego i atrakcyjnego. Nasza kadra to dyplomowani fachowcy z wieloletnią praktyką. Choć posiadają liczne umiejętności, to ciągle poszerzają swoją wiedzę. Uczestniczyli w kursach o tematyce SPA & Wellness prowadzonych przez trenerów z całego świata. Zdobyli umiejętności wykonania wielu orientalnych zabiegów. Ponadto nasi masażyści to specjaliści w swoim fachu, którzy doświadczenie zdobywali w wielkopolskich szpitalach, przychodniach rehabilitacyjnych oraz prywatnych gabinetach odnowy biologicznej. Dyplomowany masażysta Poznań – u nas poprawisz zregenerujesz siły i zapomnisz o problemach ze zdrowiem. Body Art – leczniczy, relaksacyjny i sportowy masaż Poznań.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • PerfectBody

  Smukła linia, nowa energia, jędrna skóra, opalone ciało i doskonałe samopoczucie dzięki urządzeniom rollmasaż z podczerwienią oraz nowoczesnym solarium, które znajdziesz tylko u Nas!!!!

  Data dodania: 25 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Masaże Warszawa

  Szukasz masażu z dojazdem do domu? Rewelacyjnie. Dokładnie w takiej formie oferujemy masaż – jedynie z dojazdem do domu naterenie stolicy. Nie musisz sięmartwić – w czasie tego rodzaju wizyty przywozimy przenośne łóżko, oliwki i wszystkie potrzebne przedmioty. W naszej ofercie znajdziesz masaż klasyczny, relaksacyjny, masaż antycellulitowy, masaż bańką chińską, masaż wyszczuplająco-antycellulitowy, drenaż limfatyczny, masaż ciążowy, masaż leczniczy kręgosłupa oraz masaż dla dwojga. Polecam

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tai Chi

  Zobacz jak dzięki Tai Chi Chuan wkroczyć na ścieżkę zdrowia, długowieczności i sztuk walki. Badania naukowe potwierdzają: ćwiczenie Tai Chi Chuan ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Tai Chi Chuan to także doskonały sposób na relaks i uspokojenie, doskonale kształtuje sylwetkę, zwiększa siłę mięśni, ich sprężystość i elastyczność. Sprawdź jak opanować ćwiczenia, które spowodują, że poczujesz się lepiej i poprawisz swoje zdrowie. Poznaj formę ćwiczeń 24 elementów i wykorzystaj ją w naturalnej profilaktyce ruchowej. Rozpocznij swoją przygodę z Tai Chi Chuan. Już teraz zapisz się na darmowy biuletyn!

  Data dodania: 01 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inhalatory

  Medi Max jest to e-sklep i instytucja zaopatrzenia lecznictwa z ponad 20-letnią tradycją.W wyposażeniu sklepu znajdują się: wyroby medyczne jednorazowego użytku, Odzież medyczna, Wkładki ortopedyczne, Kule inwalidzkie, Materace przeciwodleżynowe, Inhalatory, Pampersy dla dorosłych, masażery, meble medyczne, opatrunki i materiały higieniczne, podkłady medyczne, wyroby z flizeliny, dezynfekcja i inne. Dysponujemy salonami medycznymi w kilku miastach w Polsce.

  Data dodania: 01 05 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Rehabilitacja

Rehabilitacja - nowa strona:

Adres: