Psychoterapia Podkategoria: Psychoterapia

« poprzednia strona · 3
 • Najlepsza klinika psychiatrii Bydgoszcz

  Zapraszamy bardzo serdecznie do zapoznania się z ofertą specjalistycznego gabinetu, zaprezentowaną na naszej stronie internetowej.
  Klinika psychiatrii Bydgoszcz oferuje skuteczną pomoc najmłodszym pacjentom, cierpiącym z powodu lęków, bezsenności, obniżonego nastroju. Osobom dorosłym porad udziela lekarz psychiatra Bydgoszcz, który diagnozuje i leczy wszelkie zaburzenia psychiczne i choroby: depresję, bulimię, fobię, bezsenność, schizofrenię, anoreksję.
  Dobry psychiatra Bydgoszcz zadba o zdrowie i samopoczucie całej rodziny!

  Data dodania: 10 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Uzdrawianie na odległość

  Oczyszczanie na odległość - to najtrafniejsze określenie podsumowujące sposób i zakres, w jakim pomagam. Swoją inspirację czerpię z systemów myślowych, wielu innych przydatnych źródeł, oraz metod leczenia, nie tylko z tych zaliczanych do medycyny niekonwencjonalnej. W swojej pomocy łączę umiejętności parapsychiczne z gruntowną wiedzą psychologiczną. Przesyłam energię zdrowia i miłości, pracując z pacjentem w gabinecie czy też uzdrawiając na odległość. Udzielam porady między innymi poprzez regresywną terapię, chroniącą od balastu przeszłości, terapię słowem i dźwiękiem. Wszystkie te działania mają na celu pomoc w pełniejszym wykorzystaniu wielkiego potencjału ludzkiego umysłu.

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pokonaj stres

  Walka ze stresem wymaga szczególnego zaangażowania. Terapia stresu metodą EEG Biofeedback to nowatorska metoda terapii. Stosuje się ją zaledwie od paru lat w leczeniu niedomagań o źródle w centralnym układzie nerwowym. Skuteczność metody EEG Biofeedback została wielokrotnie potwierdzona eksperymentami i badaniami naukowymi na całym świecie. Mnóstwo naukowców - specjalistów neurologów i neuroterapeutów – nadal prowadzi badania nad rozwojem metody oraz jej nowymi modyfikacjami.
  Metoda terapii EEG Biofeedback w Polsce stosowana jest zaledwie od paru lat. W Łodzi znajduje się tylko sześć gabinetów. W większości z nich można leczyć zaburzenia takie jak migreny, ADHD, depresję, stres. W najnowocześniejszym z nich - dzięki znacznie lepszym urządzeniom EEG Biofeedback możliwa jest również terapia wspomagająca osoby normalne. Zabiegi takie stymulują działania mózgu i umożliwiają lepsze zapamiętywanie.

  Data dodania: 27 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Gestalt Kraków

  Na tej stronie możesz zapoznać się z działalnością Jolanty Mierzwy - psychoterapeutki Gestalt, która w Krakowie prowadzi własny gabinet terapeutyczny. Możesz uzyskać pomoc w sprawie wychowawczej, gdy nie potrafisz naprawić relacji ze swoim partnerem życiowym lub cierpisz z powodu zaburzeń, które nie potwierdziły się w wyniku badań lekarskich. Przyczyn skłaniających do poszukiwania wsparcia psychoterapeuty może być bardzo wiele. Nie każdy jest w stanie poradzić sobie z nimi we własnym zakresie. Brak reakcji na występujące problemy może spowodować ich nasilenie i dalsze pogorszenie funkcjonowania. W takim przypadku dobrze jest zwrócić się po pomoc do specjalisty jakim jest psychoterapeuta. Jeżeli znajdujesz się w Krakowie lub okolicy masz możliwość skorzystania z usług psychoterapeutki Jolanty Mierzwy.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Psychoterapii i Leczenia Uzależnień TAM Opole

  Profesjonalna pomoc: psycholog, psychoterapeuta, logopeda, psychiatra dla dorosłych. Leczenie uzależnień w ramach NFZ. Leczenie nerwic.

  Prowadzimy psychoterapię i pomoc psychologiczną dla dorosłych, dzieci, par w formie terapii indywidualnej oraz grupowej. Pracujemy metodami psychoterapeutycznymi o udowodnionej naukowo skuteczności: psychodynamicznie, systemowo, behawiorano-poznawczo. Wszyscy psychoterapeuci objęci są nadzorem superwizyjnym.

  Zapraszamy na konsultacje lekarza psychiatry, jeżeli obserwujesz pogorszenie swojego funkcjonowania, przestajesz spać, nie umiesz się zrelaksować, jesteś napięty i drażliwy, tracisz kontrolę nad swoimi emocjami, czujesz się zagubiony, Twój związek dotyka kryzys.
  Wielokrotnie psychiatra wspiera farmakologię, która łagodzi objawy Twojego samopoczucia - oddziaływaniem psychoterapeutycznym.

  Jeżeli Twoje dziecko ma problemy z rówieśnikami, nie lubi szkoły, jest wycofane lub widzisz u niego inne problemy przyjdź do nas. Nasz psycholog dziecięcy zaproponuje odpowiednie działania terapeutyczne.

  Twoje dziecko jąka się, sepleni, cierpi na dysleksję? Ktoś z bliskich ma problemy z mowa po przebytym wylewie lub udarze? Znajdziesz pomoc u naszego logopedy.

  Zmagasz się z uzależnieniem od alkoholu, tytoniu, narkotyków, hazardu, seksu? Nie potrafisz poradzić sobie z nałogiem? Centrum TAM leczy uzależnienia w ramach kontraktu z NFZ.

  Data dodania: 03 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terapia Warszawa

  Czujemy się wyczerpani uporczywym niepokojem i piętrzącymi się problemami? z trudem przychodzi nam nawiązywanie kontaktów interpersonalnych? Brakuje nam wiary w siebie? a być może dręczy nas nieokreślony lęk? Jeżeli tak - pora skorzystać z czyjejś pomocy. Najskuteczniejszym rozwiązaniem będzie zapisanie się na psychoterapię. Pomoże nam ona w poznaniu znaczenia naszych emocji i pozwoli zapanować nad nimi. Odpowiednio dobrana terapia ujawni prawdziwe przyczyny dręczących nas problemów i określi sposób, który pozwoli nam się od nich uwolnić. Ze strony dowiemy się fundamentalnych informacji dotyczących psychoterapii, a osoby ze stolicy szybko odnajdą właściwy gabinet psychologiczny w sąsiedztwie swojego miejsca zamieszkania, dzięki interaktywnej mapie.

  Data dodania: 23 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychologiczny Bydgoszcz

  Pomoc psychologiczna na życzenie – jeśli potrzebujesz rozmowy, wsparcia, obiektywnej oceny swojego postępowania i życia, zgłoś się do psychologa. Psycholog okaże Ci zrozumienie i pomoc, to jego zawód. Nie wstydź się, gdy czujesz, że taka pomoc jest Ci niezbędna – każdy napotyka w życiu takie momenty, w których przydaje się szczera rozmowa z kimś, kto ma kierunkowe wykształcenie oraz doświadczenie. Psycholog pomoże Ci zrozumieć Twoje życiowe motywacje i wytyczyć inne, atrakcyjniejsze oraz korzystniejsze ścieżki rozwoju. Gabinet psychologiczny Bydgoszcz zaprasza na konsultacje wszystkich zainteresowanych – podziel się swoim kłopotem a otrzymasz pomoc w jego rozwiązaniu oraz wiele przydatnych wskazówek oraz porad na przyszłość.

  Data dodania: 11 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog we Wrocławiu

  Jeżeli doświadczasz trudności z funkcjonowaniem, kryzysów w relacjach lub innych trosk to nie zastanawiaj się, czy zgłosić się do nas po wsparcie. W naszym gabinecie we Wrocławiu świadczymy pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną. W naszej ofercie jest między innymi: diagnoza psychologiczna i psychoterapia poznawcza. Jesteśmy wykwalifikowanymi i doświadczonymi psychologami. Tworzymy zespół psychoterapeutyczny rozwijający swoje kwalifikacje i wiedzę z zakresu psychoterapii behawioralnej w warszawskim Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej, współpracującym z Oxford Cognitive Therapy Centre. Dbamy o nieustanny rozwój zawodowy biorąc udział w szkoleniach, konferencjach i kursach. Terapie prowadzimy pod stałą superwizją Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej, a co więcej wchodzimy w skład Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. W naszej pracy troszczymy się w szczególności o przestrzeganie zasad etycznych umieszczonych w kodeksach psychologa i psychoterapeuty. Dzięki temu oferowana psychoterapia prowadzona jest w godnych zaufania warunkach. Zapraszamy na wizytę do naszego gabinetu we Wrocławiu...

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psychoterapia

Psychoterapia - nowa strona:

Adres: