Psychoterapia Podkategoria: Psychoterapia

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Najlepsza klinika psychiatrii Bydgoszcz

  Zapraszamy bardzo serdecznie do zapoznania się z ofertą specjalistycznego gabinetu, zaprezentowaną na naszej stronie internetowej.
  Klinika psychiatrii Bydgoszcz oferuje skuteczną pomoc najmłodszym pacjentom, cierpiącym z powodu lęków, bezsenności, obniżonego nastroju. Osobom dorosłym porad udziela lekarz psychiatra Bydgoszcz, który diagnozuje i leczy wszelkie zaburzenia psychiczne i choroby: depresję, bulimię, fobię, bezsenność, schizofrenię, anoreksję.
  Dobry psychiatra Bydgoszcz zadba o zdrowie i samopoczucie całej rodziny!

  Data dodania: 10 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Integratywnej - Zielona Góra - Jakub Bieniecki

  Gabinet Psychoterapii Integratywnej - to prywatna praktyka psychoterapeutyczna na wysokim poziomie. Pomagamy w trudnościach wszelkiego rodzaju - od zaburzeń depresyjnych, przez zaburzenia lękowe, zaburzenia jedzenia, czy trudności w relacjach z innymi ludżmi. Ponadto zajmujemy sie problemami śmierci, żałoby, trudnościami z zajsciem w ciążę, poronieniami, skutkami po-aborcyjnymi, chorobami i bólami nieznanego pochodzenia, lub na tle nerwowym. Oferujemy psychoterapię indywidualną, a także terapię par i rodzin.
  Terapeuta posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej.

  Data dodania: 26 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Terapia indywidualna

  Psychoterapeuta, psycholog Kraków, Katowice, Olkusz - Centrum Psychoterapii. Usługi dedykowane, warsztaty rozwoju, treningi, pomoc psychoterapeutyczna i psychologiczna, wsparcie pierwszego kontaktu. Także szkolenia dedykowane, konsultacje, prelekcje i wykłady. Psychoedukacja i psychoterapia w Olkuszu - terapia indywidualna, par i grupowa. Terapia grupowa, par, indywidualna, psycholog, psychoterapeuta Katowice, Kraków, Olkusz. Także usłgi dla jednostek oświatowych. Pomoc psychologiczna osobom doświadczających życiowych trudności.

  Data dodania: 19 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny Artur Sokołowski Poznań

  Gabinet Psychologiczny Artur Sokołowski w Poznaniu

  Oferta:

  - psychoterapia indywidualna
  - psychoterapia grupowa
  - konsultacje psychologiczne
  - warsztaty i szkolenia psychologiczne
  - wsparcie w sytuacjach kryzysowych
  - terapia uzależnień i współuzależnień
  - terapia DDA
  - pomoc rodzinom osób z zaburzeniami psychicznymi

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Gestalt - Tomasz Jaksik

  Counselling Gestalt – terapia indywidualna dla osób dorosłych, konsultacje, poradnictwo terapeutyczne, terapia małżeństw/par. Gabinet mieści się w centrum Gliwic.
  Psychoterapia Gestalt to profesjonalna metoda pomocy dla wszystkich tych, którzy:
  - mają problemy w związkach partnerskich, problemy rodzinne lub wychowawcze,
  - przeżywają trudności emocjonalne, życiowe kryzysy, załamania,
  - cierpią na dolegliwości psychosomatyczne,
  - cierpią z powodu stanów depresyjnych lub objawów nerwicowych,
  - borykają się z utratą sensu życia lub doświadczają problemów egzystencjalnych,
  - doświadczają trudności w obrębie własnego funkcjonowania zawodowego,
  - poszukują wsparcia w okresach żałoby, rozwodu, rozstania, czy innych trudnych zmian życiowych,
  - chcą odkrywać własny potencjał i nowe możliwości w swoim życiu,
  - poszukują rozwoju osobistego, pogłębienia związków z ludźmi, czy większej świadomości siebie.

  Data dodania: 05 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Zielona Góra

  Jestem psychoterapeutą pracującym w obszarze pomocy 12 lat. Moje doświadczenie obejmuje prowadzeniezarówno psychoterapii indywidualnej i grupowej jak też szkoleń, warsztatów i kierowanie zespołem terapeutycznym. Uprawiam psychoterapię indywidualną zorientowaną psychodynamicznie. Zgodnie z ważnym w psychoterapii nurtem integracyjnym korzystam również z dorobku innych podejść. Jestem absolwentką Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie - posiadającego rekomendację Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Integracji Psychoterapii. Dbając o jakość oferowanej Państwu pomocy stale superwizuję swoją pracę. Zapraszam osoby doświadczające problemów osobistych, zawodowych, problemów rodzinnych. Osoby, które cierpią z powodu kryzysów, objawów, mają problemy w relacjach, związkach, chcą wprowadzić zmiany w sobie samym i swoim życiu poprzez poszerzenie świadomości, borykają się z depresją, nerwicą, zaburzeniami jedzenia, doświadczających lęku.

  Data dodania: 03 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa

  Ośrodek Psychoterapii i Treningu Osobistego MENTIS powstał w 2009 roku. Jesteśmy psychologami i terapeutami, którzy od lat współpracują ze sobą w ramach Poradni Rodzinnej. Prowadzimy psychoterapię indywidualną, grupową, par oraz rodzin. Współpracujemy również z organizacjami i stowarzyszeniami w zakresie komunikacji interpersonalnej, integracji grupowej oraz rozwiązywania konfliktów.  Pracujemy z osobami zmagającymi się z lękiem, depresją, bezsennością, nerwicami, problemami odżywiania, objawami psychosomatycznymi, trudnościami w relacjach i pracy oraz zainteresowanymi rozwojem osobistym.  Wspieramy pary i rodziny w zakresie rozwiązywania konfliktów, komunikacji, radzenia sobie z kryzysem, świadomości pełnionych ról i pozycji w rodzinie, budowania więzi, rozumienia włąsnych potrzeb oraz ich wyrażania.

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa

  Pod frazą „psycholog Warszawa” znajdziemy wiele ciekawych witryn odnoszących się do psychologii i metod stosowanych przez psychologów. Jedną z bardziej interesujących serwisów jest serwis Centrum Doradztwa i Pomocy Psychologicznej, gdzie nie tylko zapiszemy się na konsultacje, ale dowiemy się wielu rzeczy związanych z działalnością firmy. Witryna jest utrzymana w jasnych nienarzucających się barwach a w tle leci spokojna muzyka, dzięki temu przeglądanie serwisu jest przyjemne. Dużo informacji zawartych na stronie przyda się w chwili wyboru właściwej terapii, na przykład doradztwa lub spotkań grupowych.

  Data dodania: 27 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hipnoterapia

  Profesjonalny gabinet hipnoterapii klinicznej w Krakowie, Katowicach i Gliwicach. Doświadczony terapeuta, Artur Sołtys, pomoże w problemach osobistych i zdrowotnych. W szerokim spektrum przypadłości poddających się bardzo dobrze leczeniu hipnoterapią są m.in.: problemy z samooceną, brak wiary w siebie, fobie (lęki), uzależnienia (tytoń, alkohol, substancje odurzające), depresja, nerwica, zaburzenia łaknienia (otyłość, anoreksja, bulimia), problemy seksualne i inne problemy.

  Data dodania: 10 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa oraz Puławy

  Psychoterapeuta pracujący z problematyką; kryzysów życiowych, depresją, lękami, stresami, zaburzeniami odżywiania, kryzysami związanymi z okresem dojrzewania oraz trudnościami wieku przedszkolnego. Wspiera w budowaniu satysfakcjonujących relacji z innymi oraz podnoszeniu świadomości własnego funkcjonowania - rozwoju osobistego.

  Data dodania: 04 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa

  PerfectIn Centrum Terapii i Rozwoju Osobowości – nasza specjalizacja to psychoterapia integracyjna, gestalt, poznawczo-behawioralna, analityczna, psychodynamiczna. Prowadzimy konsultacje psychologiczne, psychiatryczne, pedagogiczne.

  Data dodania: 19 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeutka Opole

  Nazywam się Bożena Koczorowska i poprzez ten wpis chciałabym przedstawić swoją ofertę psychoterapii gestalt. Działalność prowadzę we własnym gabinecie, który zlokalizowany jest w Opolu. Jestem psychoterapeutką a swoją wiedzę w tym zakresie zdobyłam w Szkole Trenerów i Psychoterapeutów w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Posiada on akredytacje EAP (European Association for Psychotherapy) i EAGT (European Association for Gestalt Therapy). Akredytacje tych organizacji potwierdzają wysoki poziom szkolenia, w pełni odpowiadający europejskim standardom. Instytut Psychoterapii Gestalt jest członkiem FORGE (International Federation of Gestalt Training Organizations) oraz PFP (Polskiej Federacji Psychoterapii) i PTPG (Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt).
  W moim gabinecie możesz skorzystać z psychoterapii indywidualnej. Prowadzę również zajęcia z parami (psychoterapia par). Jeżeli nie jesteś w stanie dojść do porozumienia ze swoim partnerem i chciałabyś poprawić możliwości komunikowania się w ważnych dla związku sferach, to umów się na wizytę. Szczegóły znajdziesz na mojej stronie internetowej.

  Data dodania: 28 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Terapia

  Reakcje ludzi na niektóre zachowania są mocno zakorzenione w świadomości. Często świadomość ta zniekształcona jest przez doznania z dawnych lat, doświadczenia z przeszłości. Dla każdego z pacjentów psychoterapia może okazać się bardzo uciążliwym momentem w ich życiu, gdyż wymaga od niego otwarcia się, wyznania swoich problemów i największych tajemnic terapeucie, osobie całkowicie obcej. Jest to jedna z przyczyn, przez którą psychoterapia zniechęca ludzi, jednak dobry terapeuta umie sobie z tą niedogodnością poradzić. Sposobne wykorzystanie technik psychoterapii dopomaga terapeucie uzyskać zaufanie pacjenta, a temu, poczuć się pewnie, co owocuje otwarciem się na jego osobę.

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • seksuolog

  Seksuolog we Wrocławiu i Warszawie - Prywatny Gabinet Seksuologiczny. Leczenie zaburzeń wzwodu oraz leczenie zaburzeń erekcji. Prywatna psychoterapia na terenie Województwa Dolnośląskiego i Mowieckiego - leczymy impotencje, zaburzenia funkcjonowania, problemy w sferze seksualnej, Seksuolog: wzwód, erekcja, spózniony wytrysk, impotencja

  Zaburzenie erekcji oraz pożycia intymnego nie muszą już ciebie ograniczać. W obecnych czasach możemy posługiwać się technikami które w 90% przypadków są skutecznymi metodami przy leczeniu dysfunkcji seksualnych. Najnowsze badania pokazują, że Polacy nadal boją się wizyt u psychologa lub seksuologa. Jest to jak najbardziej nie na miejscu lekarz sesuolog niczym nie różni się od innego lekarza np pediatry. Obecnie tysiące osób korzysta z pomocy seskuologów oraz psychoterapeutów w całej Polsce. Skoro inni mogą korzystać dlaczego nie ty. Zaprzaszamy na prywatne spotkania w intymnej atmosferze zrozumienia i prywatności do Wrocławia oraz Warszawy.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Warszawie

  Poza Centrum - psychoterapeuci i psycholodzy pracujący z ludźmi korzystając z metody dr. Arnolda Mindella, która nazywana jest w skrócie POP, pracą z procesem lub po prostu psychologią procesu. Oferujemy krótko- i długoterminową psychoterapię indywidualną, rodzin i par. Prowadzimy szkolenia psychoterapeutyczne oraz 2-letnie studium psychoterapii metodą Psychologii Procesu Arnolda Mindella. Studium odbywa się w trzech miastach: Warszawie, Gdańsku, Katowicach. Dla osób zainteresowanych krótszą formą kształcenia prowadzimy Letnią Szkołę Psychologii Zorientowanej na Proces.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań

  Oferta Centrum Psychologiczno-Psychoterapeutycznego MIND, która obejmuje szkolenia rozwoju osobistego i psychoterapię jest skierowana do osób, które potrzebują pomocy i są na nią gotowe. Specjalista prowadzący Centrum, psycholog i psychoterapeuta, to profesjonalista, który potrafi dotrzeć do istoty problemu. Wycofanie, strata czy wina - to wszystko może wpływać na relacje zarówno z samym sobą, jak i z otoczeniem. Terapia systemowa oraz poznawczo-behawioralna, które oferujemy, to wyjątkowo efektywne techniki i szansa na zupełnie nowe spojrzenie otaczającą Cię rzeczywistość i samego siebie.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog przez internet - Psychowsparcie.Org

  Co robić w przypadku depresji?

  Coraz więcej osób boryka się z problemami psychologicznymi. Również depresja i smutek nie są obce dzisiejszemu społeczeństwu.

  Pomoc psychologiczna staje się usługą coraz popularniejszą i potrzebną. Odszukanie miejsca, gdzie znajdziesz wsparcie psychologiczne, może okazać się to trudne, ponieważ nie zawsze wiadomo gdzie można się udać z konkretnymi problemami. Zwłaszcza, jeśli będzie to nasza pierwsza wizyta u psychologa.

  Psycholog przez internet to nowy standart. Umożliwia porady przez internet obejmujące uzależnienia, seksualność, mobbing, a także problemy rodzinne i w związku.

  To wszystko, a także artykuły psychologiczne, książki psychologiczne, porady prawne, wzory pism, znajdziesz na stronie prowadzonej przez Grupę Wsparcia Psychologicznego - Psychowsparcie.Org

  Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa

  Skuteczna pomoc psychologiczna w przypadku uzależnień i współuzależnień również od sieci i gier komputerowych,trudności w relacjach z bliskimi, DDA i DDD, przemocy w rodzinie, problemów z brakiem asertywności oraz innych. Pomoc osobom powracającym z emigracji, diagnoza uzależnień oraz terapia podtrzymująca. Gabinet znajduje się w centrum Warszawy. Psychoterapia Warszawa, psychoterapeuta Warszawa.

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Warszawa

  Poradnia Strefa Myśli powstała dla ludzi, które z pomocą psychologa lub terapeuty preferują poradzić sobie z własnymi problemami i dokonać pozytywnej zmiany w swoim życiu. W Strefie Myśli podchodzimy do każdego w sposób indywidualny. Wierzymy, że to dzięki specjalistycznej pomocy, jaką oferujemy. Zapraszamy do zapoznania się ze elementami naszej oferty. W poszczególnych zakładkach wynajdą Państwo szerszy opis działalności poradni, informacje na temat godzin i miejsc przyjęć oraz aktualny cennik. Zachęcamy także do odwiedzenia sekcji FAQ, w której zamieściliśmy odpowiedzi na w bardzo wielu przypadkach zadawane pytania.

  Data dodania: 17 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychosfera.net

  Tworząc naszą stronę chcieliśmy żeby zawierała ona nie książkowe wiadomości na temat depresji, psychiatrii czy neurologii, ale ciekawe artykuły, które traktowałyby o tych naukach trochę z innej strony. Nie znajdą u nas Państwo więc
  książkowej definicji psychoterapii. Natomiast jest to strona dla każdego kto ma ochotę dowiedzieć się wielu ciekawych wiadomości, na przykład, ze samochodowy GPS działa w sposób niekorzystny dla mózgu. Tego rodzaju nowinki bardzo ciężko znaleźć na innych stronach o podobnej tematyce, dlatego chcieliśmy aby psychosfera stanowiła swego rodzaju powiew świeżości i wybijała się na spośród innych, niemal identynych pozycji.

  Data dodania: 23 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Terapia Szczecin. Anna Wagner – Juszkiewicz

  Osoby, które uświadamiają sobie, że problemy natury psychicznej, z którymi się zmagają są zbyt trudne, aby rozwiązać je samodzielnie często nie mają pojęcia, do kogo zwrócić się o pomoc. Jeżeli są to mieszkańcy Szczecina lub jego okolic wyjątkowo interesującym rozwiązaniem może być w ich przypadku wizyta w gabinecie prowadzonym przez psychoterapeutkę Annę Wagner-Juszkiewicz. Zanim umówimy się z nią na spotkanie i przystąpimy do terapii indywidualnej, możemy przy tym odwiedzić stronę internetową terapeutki, znajdziemy tam bowiem odpowiedzi na wiele pytań związanych z pracą psychologa, a także bezpieczeństwem samego pacjenta.

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psychoterapia

Psychoterapia - nowa strona:

Adres: