Psychoterapia Gestalt Kraków

Na tej stronie możesz zapoznać się z działalnością Jolanty Mierzwy - psychoterapeutki Gestalt, która w Krakowie prowadzi własny gabinet terapeutyczny. Możesz uzyskać pomoc w sprawie wychowawczej, gdy nie potrafisz naprawić relacji ze swoim partnerem życiowym lub cierpisz z powodu zaburzeń, które nie potwierdziły się w wyniku badań lekarskich. Przyczyn skłaniających do poszukiwania wsparcia psychoterapeuty może być bardzo wiele. Nie każdy jest w stanie poradzić sobie z nimi we własnym zakresie. Brak reakcji na występujące problemy może spowodować ich nasilenie i dalsze pogorszenie funkcjonowania. W takim przypadku dobrze jest zwrócić się po pomoc do specjalisty jakim jest psychoterapeuta. Jeżeli znajdujesz się w Krakowie lub okolicy masz możliwość skorzystania z usług psychoterapeutki Jolanty Mierzwy.


Szczegóły strony www.krakow-psychoterapia.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.krakow-psychoterapia.pl:

Psychoterapia Gestalt Kraków

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 56
Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Grzegorz Kurowski, psychoterapeuta, prowadzi terapię indywidualną młodzieży i osób dorosłych w oparciu o nurt psychodynamiczny. Korzysta z regularnej superwizji specjalistów z Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego.

  Doświadczenie zawodowe:
  -Poradnia Zdrowia Psychicznego w Środzie Śląskiej
  -Dzienny Ośrodek wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi we Wrocławiu

  Psychoterapia wskazana jest dla osób przeżywających trudności w relacjach, kryzysy, smutek, przygnębienie lub borykających się z objawami depresji, nerwicy. Gabinet mieści się blisko centrum Wrocławia. Podczas spotkań obowiązuje pełna poufność.

  Data dodania: 12 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta we Wrocławiu Paweł Helfer trudni się przede wszystkim prowadzeniem psychoterapii indywidualnej oraz grup terapeutycznych. Pracuje z osobami dorosłymi, jak też z młodzieżą. Psycholog Paweł Helfer stosuje się zawsze do zasad etycznych Kodeksu Zawodowego Psychologa, zapewnia anonimowość oraz dyskrecję.

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nazywam się Bożena Koczorowska i poprzez ten wpis chciałabym przedstawić swoją ofertę psychoterapii gestalt. Działalność prowadzę we własnym gabinecie, który zlokalizowany jest w Opolu. Jestem psychoterapeutką a swoją wiedzę w tym zakresie zdobyłam w Szkole Trenerów i Psychoterapeutów w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Posiada on akredytacje EAP (European Association for Psychotherapy) i EAGT (European Association for Gestalt Therapy). Akredytacje tych organizacji potwierdzają wysoki poziom szkolenia, w pełni odpowiadający europejskim standardom. Instytut Psychoterapii Gestalt jest członkiem FORGE (International Federation of Gestalt Training Organizations) oraz PFP (Polskiej Federacji Psychoterapii) i PTPG (Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt).
  W moim gabinecie możesz skorzystać z psychoterapii indywidualnej. Prowadzę również zajęcia z parami (psychoterapia par). Jeżeli nie jesteś w stanie dojść do porozumienia ze swoim partnerem i chciałabyś poprawić możliwości komunikowania się w ważnych dla związku sferach, to umów się na wizytę. Szczegóły znajdziesz na mojej stronie internetowej.

  Data dodania: 28 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Idealna okazja - obniżka cen dla pacjentów. Doskonały ośrodek terapii uzależnień w woj. małopolskim. Szukasz pomocy dla samego siebie lub dla swoich przyjaciół, rodziny? Oferujemy konsultacje, terapię uzależnień, terapie współuzależnionych i DDA, warsztaty terapeutyczne, mitingi AA, inaczej spotkania z trzeźwiejącymi alkoholikami, detoks organizmu. Posiadamy dobre warunki dla leczących się w naszym prywatnym ośrodku terapii stacjonarnie. Jesteśmy po to ażeby Ci ulżyć toteż wejdź na naszą stronę, zaznajom się w wiadomościami oraz skontaktuj się. Pomożemy Tobie pokonać nałogowy problem,, staniesz się powtórnie szczęśliwym człowiekiem patrzącym z optymizmem na kolejny dzień. Zadzwoń, odwiedź i bądź zdrowy.

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczanie na odległość - to najtrafniejsze określenie podsumowujące sposób i zakres, w jakim pomagam. Swoją inspirację czerpię z systemów myślowych, wielu innych przydatnych źródeł, oraz metod leczenia, nie tylko z tych zaliczanych do medycyny niekonwencjonalnej. W swojej pomocy łączę umiejętności parapsychiczne z gruntowną wiedzą psychologiczną. Przesyłam energię zdrowia i miłości, pracując z pacjentem w gabinecie czy też uzdrawiając na odległość. Udzielam porady między innymi poprzez regresywną terapię, chroniącą od balastu przeszłości, terapię słowem i dźwiękiem. Wszystkie te działania mają na celu pomoc w pełniejszym wykorzystaniu wielkiego potencjału ludzkiego umysłu.

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Czujemy się wyczerpani uporczywym niepokojem i piętrzącymi się problemami? z trudem przychodzi nam nawiązywanie kontaktów interpersonalnych? Brakuje nam wiary w siebie? a być może dręczy nas nieokreślony lęk? Jeżeli tak - pora skorzystać z czyjejś pomocy. Najskuteczniejszym rozwiązaniem będzie zapisanie się na psychoterapię. Pomoże nam ona w poznaniu znaczenia naszych emocji i pozwoli zapanować nad nimi. Odpowiednio dobrana terapia ujawni prawdziwe przyczyny dręczących nas problemów i określi sposób, który pozwoli nam się od nich uwolnić. Ze strony dowiemy się fundamentalnych informacji dotyczących psychoterapii, a osoby ze stolicy szybko odnajdą właściwy gabinet psychologiczny w sąsiedztwie swojego miejsca zamieszkania, dzięki interaktywnej mapie.

  Data dodania: 23 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Terapii Integralnej w Zielonej Górze – profesjonalny ośrodek pomocy psychologicznej, wsparcia, szkoleń i

  rozwoju. W naszej ofercie znajduje się psychoterapia indywidualną, grupową, par i rodzin. Pomagamy w problemach

  osobistych, w relacjach z ludźmi, związkach, a także wspieramy rozwój osobisty.Pracujemy głównie w oparciu o

  podejście Gestalt. Jako pierwsi w Zielonej Górze prowadziliśmy ustawienia systemowe, rodzinne i biznesowe w

  oparciu o metodę Berta Hellingera. W naszym ośrodku prowadzimy także warsztaty rozwojowe, treningi interpersonalne i rozwoju osobistego. Warsztaty i szkolenia prowadzimy głównie dla rodziców, szkolenia rad pedagogicznych i kadr ośrodków zdrowotnych, szkolenia i superwizje dla nauczycieli i tzw. pomagaczy. Jako jedyni na terenie Zielonej Góry oferujemy warsztaty rozwojowe dla mężczyzn. W naszym ośrodku możesz też ukończyć studium z zakresu arteterapii oraz dramatoterapii.

  Data dodania: 06 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Pełnia proponuje usługi terapii indywidualnej i counsellingu Gestalt nie tylko kobietom :) Jednak działania z i na rzecz kobiet stanowią szczególny i istotny element firmy. Więcej można się dowiedzieć na stronie internetowej w zakładce - Strfa Kobiet,.

  Data dodania: 17 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog pomaga przezwyciężyć różne dylematy, zarówno połączone z naszym życiem i te małżeńskie. Każda para przechodzi w pewnym czasie przez zakłócenie. Przyczyny owego stanu rzeczy bywają nadzwyczaj obszerne – poradnia psychologiczna pomoże je wskazać, i jest to funkcjonalne podejście, które przewodzi do uporania się z problemami narosłymi przez lata w danym małżeństwie. Temu pomaga kompetentna terapia lublin. Za pośrednictwem niej współmałżonkowie - jeżeli tego naprawdę chcą - mają perspektywę rozwikłać kłopot, który powstał w ich związku. Równie skuteczna jest psychoterapia Lublin, w której jest dozwolone brać udział zarówno jednostkowo, jak i parami. Sposób psychoterapii jest określany przez psychologa, który wykonuje to już w trakcie pierwszego spotkania. Jednakowo funkcjonuje psycholog Lublin, który również dobiera typ sesji oraz precyzuje sposób, w który toczyć się będzie terapia oraz czy partnerzy mają partycypować razem czy oddzielnie.

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jeżeli doświadczasz trudności z funkcjonowaniem, kryzysów w relacjach lub innych trosk to nie zastanawiaj się, czy zgłosić się do nas po wsparcie. W naszym gabinecie we Wrocławiu świadczymy pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną. W naszej ofercie jest między innymi: diagnoza psychologiczna i psychoterapia poznawcza. Jesteśmy wykwalifikowanymi i doświadczonymi psychologami. Tworzymy zespół psychoterapeutyczny rozwijający swoje kwalifikacje i wiedzę z zakresu psychoterapii behawioralnej w warszawskim Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej, współpracującym z Oxford Cognitive Therapy Centre. Dbamy o nieustanny rozwój zawodowy biorąc udział w szkoleniach, konferencjach i kursach. Terapie prowadzimy pod stałą superwizją Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej, a co więcej wchodzimy w skład Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. W naszej pracy troszczymy się w szczególności o przestrzeganie zasad etycznych umieszczonych w kodeksach psychologa i psychoterapeuty. Dzięki temu oferowana psychoterapia prowadzona jest w godnych zaufania warunkach. Zapraszamy na wizytę do naszego gabinetu we Wrocławiu...

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »