Psycholog Poznań

Gabinet psychoterapeutyczny oraz psychologiczny ZMIANA to prywatna placówka zajmująca się specjalistyczną pomocą osobom szukającym rozwiązania swoich problemów, a także wsparcia. Naszym celem jest, aby osiągnęły one większą satysfakcję z życia. Nasza oferta skierowana jest zarówno do młodzieży, jak i osób dorosłych.


Szczegóły strony psychoterapia-zmiana.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę psychoterapia-zmiana.pl:

Psycholog Poznań

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 48 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 3 Odwiedziny googlebot 86
Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Gabinet psychologiczny i psychoterapeutyczny DIADA oferuje usługi w zakresie indywidualnej psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Zajmujemy się psychoterapią nerwic, depresji, fobii, ADHD, terapią małżeńska, przeprowadzamy badania psychologiczne.
  U nas znajdziesz pomoc w sytuacjach kryzysowych. Jeśli rozpoznajesz u siebie objawy depresji, nerwicy, zaburzeń odżywiania i innych, i chciałbyś je skonsultować, to zapraszamy na spotkanie.

  Data dodania: 24 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Jestem psychoterapeutą pracującym w obszarze pomocy 12 lat. Moje doświadczenie obejmuje prowadzeniezarówno psychoterapii indywidualnej i grupowej jak też szkoleń, warsztatów i kierowanie zespołem terapeutycznym. Uprawiam psychoterapię indywidualną zorientowaną psychodynamicznie. Zgodnie z ważnym w psychoterapii nurtem integracyjnym korzystam również z dorobku innych podejść. Jestem absolwentką Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie - posiadającego rekomendację Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Integracji Psychoterapii. Dbając o jakość oferowanej Państwu pomocy stale superwizuję swoją pracę. Zapraszam osoby doświadczające problemów osobistych, zawodowych, problemów rodzinnych. Osoby, które cierpią z powodu kryzysów, objawów, mają problemy w relacjach, związkach, chcą wprowadzić zmiany w sobie samym i swoim życiu poprzez poszerzenie świadomości, borykają się z depresją, nerwicą, zaburzeniami jedzenia, doświadczających lęku.

  Data dodania: 03 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jesteśmy psychoterapeutkami z Katowic i Zawiercia. Zajmujemy się wspieraniem ludzi na drodze rozwoju osobistego oraz pomagamy im w leczeniu różnych schorzeń pochodzenia psychologicznego. Jeśli cierpisz z powodu depresji poporodowej, masz zaburzenia nastroju związane z ciążą to chętnie pomożemy ci rozwiązać problem. Nasza pełna oferta usług wraz z cennikiem jest dostępna na naszej stronie internetowej. Wchodząc na stronę znajdziesz tam również informacje o tym czym jest psychoterapia gestalt (w tym nurcie terapeutycznym pracujemy) oraz o naszym doświadczeniu zawodowym.

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prowadzę konsultacje, doradztwo psychologiczne i psychoterapię w nurcie systemowym. Pomagam:


  1. Klientom indywidualnym: dorosłym i młodzieży, którzy:
  - poszukują własnej tożsamości,
  - przeżywają trudności, kryzysy,
  - chcą dowiedzieć się czegoś więcej o sobie,
  - chcą dokonać zmian w swoim dotychczasowym życiu, ale nie wiedzą jak to zrobić,
  - stoją przed dylematem, problemem, którego nie potrafią rozwiązać,
  - przeżywają trudności w relacjach z innymi ludźmi,
  - lub w relacji z samym sobą.
  2. Dzieciom przeżywającym duże i małe trsoki, w ścisłej współpracy z ich rodzicami lub opiekunami.
  3. Rodzinom, w tym także rodzinom zastępczym i adopcyjnym, które:
  - przeżywają trudności we wzajemnych relacjach,
  - przeżywają trudności w związku ze zmianami, jakie zaszły w ich życiu,
  - mają trudności wychowawcze z dziećmi,
  - chcą się upewnić czy właściwie postępują ze swoimi dziećmi.

  Zapraszam.

  Data dodania: 05 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta we Wrocławiu Paweł Helfer trudni się przede wszystkim prowadzeniem psychoterapii indywidualnej oraz grup terapeutycznych. Pracuje z osobami dorosłymi, jak też z młodzieżą. Psycholog Paweł Helfer stosuje się zawsze do zasad etycznych Kodeksu Zawodowego Psychologa, zapewnia anonimowość oraz dyskrecję.

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zapraszamy na konsultacje osoby przeżywające problemy wynikające z niskiego poczucia własnej wartości, mające kłopot z asertywnymi reakcjami w relacjach osobistych jak i zawodowych, przeżywające nieuzasadniony niepokój i lek przed autorytetami, czy szefem w swoim miejscu pracy. Zapraszamy na konsultacje także osoby szukające własnej wewnętrznej siły; spotkania z psychologiem mogą przyspieszyć wewnętrzny proces poszukiwania własnego JA. Zapraszamy.

  Data dodania: 25 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strona Ośrodka Pomocy Psychologicznej i Terapeutycznej w Warszawie proponująca specjalistyczną i kompleksową pomoc psychologiczną. W ramach działalności gabinetu psycholog Warszawa prowadzi konsultacje, poradnictwo zawodowe, terapię psychologiczną indywidualną oraz grupową. Psychoterapia jednostkowa przeprowadzana jest w formie spotkań, 1 raz lub dwa razy w tygodniu, natomiast grupowa terapia to seria spotkań w gronie 10-12 jednostek. Na witrynie internetowej umieszczony jest cennik usług oraz wszelkie niezbędne informacje tyczące się oferty psychoterapia Warszawa.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • W Gabinetach Rozwoju do Państwa dyspozycji pozostają: psycholog, psychoterapeuta i psychiatra. Pomagamy osobom, które borykają się z zaburzeniami psychicznymi, przechodzą przez trudny okres w życiu, a także tym, którzy chcą rozwinąć swoją osobowość. Mamy doświadczenie i wiedzę, które pozwalają nam pomagać Pacjentom z wykorzystaniem najnowszych standardów w tej dziedzinie. Zapraszamy!

  Data dodania: 19 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • "Ja się do tego nie nadaję, nie potrafię sobie z tym poradzić, czuję, że moje życie jest beznadziejne, jak rozwiązać ten problem?…" Zapewne tak jak mi tak i tobie zdarza się tak myśleć o sobie? O ile aczkolwiek te idee są dość notoryczne musisz pomyśleć nad możliwością wykorzystania z coachingu. Coatching to proces dzięki, któremu rozpoczniesz wydobywać swój potencjał i przekroczysz przekonania, które demobilizują Cię w kursie do sukcesu i samorealizacji. Całość czego chcesz mieć, aby Twoje życie było takie jak chcesz, jest w Tobie. Zamierzeniem coachingu jest pomóc Tobie w zdobyciu tego, czego wyczekujesz, bez mówienia jak i robienia tego za Ciebie. Coaching na ogromny działanie na zmiana zawodowa gdyż jest to przemyślany, dwustronny proces, którego skuteczność zależy od zaangażowania Twojego i Coacha. Ustalony, czyli taki, który bierze pod rozwagę Twoje oczekiwania, preferencje oraz predyspozycje osobiste i zawodowe. Warunkiem istotnym rozwoju osobistego z wykorzystaniem coachingu jest wspólne zaufanie i motywacja do wdrażania i rozwijania się. Zapewne jesteś ciekawy jak to funkcjonuje? Coatch nie podpowiada, co jesteś zobowiązany zrealizować, aby zmienić swoje życie i sposób działania. Nie wstępuje też w rolę profesjonalisty ani wychowawcy, nie daje odpowiedzi. Ty będąc idealnym fachowcem od swojego życia jesteś sam w stanie zrozumieć swoje problemy. Dlaczego zatem tak się nie dzieje i pojawiają się nasze problemy i dylematy? Otóż nie prowadzimy dialogu ze sobą i nie stawiamy sobie odpowiednich zapytań, co wpływa, że ugrzęźliśmy w punkcie, nie rozwijając się. Misją coacha jest właściwe stawianie jasnych i podążających w sedno pytań, które zainspirują Cię i zmotywują w kierunku podjęcia przeobrażenia się a co za tym ukrywa się rozwoju osobistego. Coaching to więź kooperacji - na partnerskich regułach. Coach przyczynia się w odsłonięciu własnych odkryć trudnych wyborów czy dylematów, sprawiając możliwym rozwój osobisty, dostęp do nowych obszarów wiedzy i wzrost samoświadomości. Własny coach umożliwi Ci dokonać odkrycia to czego tak realnie pragniesz od swego życia. Dzięki temu zabiegowi zwiększy się Twoja wewnętrzna chęć do działania, odkryjesz pasję i będziesz się nią kierował, odnajdziesz na nowo radość z życia i jeszcze więcej wigoru do działania. Coach dbający o Twój rozwój osobisty, nakłaniający Cię ku zmianie pomoże Ci wskazać, jakie działania są wskazane do tego, aby urzeczywistnić Twoją przyszłość. Stosując znaczne uproszczenie można oznajmić, że coaching jest ostoją rozwoju osobistego i zawodowego. W coachingu podczas pracy z klientem korzysta się mnóstwa technik i narzędzi. Jest to o tyle istotne, że te same techniki i narzędzia można odszukać również w wielu innym metodach pracy z klientem, np.: w kursach, poradnictwie, mentoringu czy psychoterapii.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zaprezentowana w serwisie firma należy do znanego w Warszawie profesjonalisty. Terapeuta pracuje z osobami, które mają trudności w pracy, związku, w życiu towarzyskim. Psycholog Warszawa prowadzi sesje pomocy psychologicznej oraz terapię par. Zaangażowanie i podejście do pacjenta wpływa na korzystne opinie o gabinecie.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »