Psycholog Podkategoria: Psycholog

« poprzednia strona · 3
 • Portal edukacyjny

  nazdrowieproblemy - portal infromacyjny powstały z myślą o pomocy osobom uzależnionym oraz współuzależnionym w walce z różnego rodzaju nałogami: od substancji psychoaktywnych (alkohol, narkotyki, leki psychotropowe, uspakajające, nasenne i inne), oraz uzależnień od czynności (hazard, seksoholizm i inne). Strona zawiera także archiwalne wydania czasopisma "Na Zdrowie" - czasopisma zajmującego się tematem zdrowego stylu życia - bez nałogów. Strona jest wspierana przez Fundację Droga z siedzibą w Dąbrowie Górniczej.

  Data dodania: 05 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja DROGA

  Fundacja Droga jest to ośrodek zajmujący się leczeniem wszelkich rodzaju uzależnień. Należą do nich m.in. uzależnienie od alkoholu, narkotyków, hazardu, leków psychotropowych oraz uzależnienie od seksu. Ośrodek dodatkowo zajmuje się terapią zaburzeń nastroju, nerwic oraz zaburzeń osobowości. Dzięki takiej terapii uzależnieni ludzie znów mogą normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Ośrodek swoje usługi świadczy w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz prywatnie - za opłatą. W ofercie posiadają terapię weekendową w Dąbrowie Górniczej. Pełny program obejmuje 8 weekendów. Sposób organizacji zajęć pozwala na zindywidualizowaną pracę każdego uczestnika - co pomaga pomóc każdemu z nich osobiście. Możliwe jest też przeprowadzenie edukacji i sesji terapeutycznych dla rodzin. Drugi ośrodek jest umiejscowiony w Bielsku Białej i są w nim prowadzone 28 dniowe turnusy psychoterapeutyczne. Ośrodek zapewnia ciepłą rodzinną atmosferę społeczności terapeutów i pacjentów. Gwarantuje całkowitą dyskrecję.Ośrodek zlokalizowany jest na obrzeżach miasta na zboczach Magurki Wilkowickiej. Stanowi idealne miejsce do pracy nad sobą. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Data dodania: 05 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa

  Dobre samopoczucie i dodatkowo zdrowie psychiczne są szalenie istotne, aby osiągnąć zadowalający poziom dodatkowo luksus życia. Kliniki Pomocy Psychiatrycznej i Psychoterapii Volta w Warszawie udzielą pomocy pacjentom z rożnymi kłopotami natury psychicznej oraz psychologicznej uzyskać równowagę i wynaleźć znowu jasną stronę życia. Ludzie kompetentni tacy jak: psycholog dziecięcy, psychiatra dziecięcy, psycholog, psychiatra oraz seksuolog z miasta Warszawa czekają na Państwa telefon. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Umów się już dziś dodatkowo skorzystaj z naszej pomocy.

  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Bydgoszcz

  Klinika Remedium Clinic gwarantuje kompleksową obsługę medyczną. Działająca w centrum poradnia psychiatryczna zajmuje się m.in. depresją. Centrum dysponuje innowacyjnym sprzętem do wykonywania specjalistycznych badań. Oferta o nazwie Psycholog Bydgoszcz skierowana jest do osób z rozmaitymi problemami. Pacjentami zajmuje się kadra doświadczonych specjalistów z wielu dziedzin. Pełna działalność tego centrum została dokładnie omówiona na stronie.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Kraków

  W Gabinetach Rozwoju do Państwa dyspozycji pozostają: psycholog, psychoterapeuta i psychiatra. Pomagamy osobom, które borykają się z zaburzeniami psychicznymi, przechodzą przez trudny okres w życiu, a także tym, którzy chcą rozwinąć swoją osobowość. Mamy doświadczenie i wiedzę, które pozwalają nam pomagać Pacjentom z wykorzystaniem najnowszych standardów w tej dziedzinie. Zapraszamy!

  Data dodania: 19 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa

  Zapraszam do gabinetu psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Oferta gabinetu obejmuje psychoterapię nerwic, depresji, zaburzeń odżywiania, terapię par i małżeństw i pomoc w sytuacjach kryzysowych. Psychoterapia skierowana jest do osób cierpiących z powodu objawów, które utrudniają odczuwanie radości i satysfakcji z życia. Gabinet znajduje się tuż przy stacji metra na Placu Wilsona, można także umówić się na wizytę w Legionowie. Zapraszam na spotkanie konsultacyjne wszystkie osoby, które rozpoznają u siebie objawy nerwicy, czy depresji. Małgorzata Wudarczyk.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa

  Psychologia to nauka zajmująca się badaniem mechanizmów i praw rządzących zjawiskami psychicznymi, a ponadto zachowaniami człowieka. Ponadto psychologia para się interakcjami międzyludzkimi i stosunkami człowieka z otoczeniem. Psychologia jest samodzielną nauką doświadczalną, chociaż czerpie z socjologii, biologii i innych nauk. Psychologia to jednakże nie tylko nauka, ale także praktyczne stosowanie zdobytej edukacji. Stąd nieraz mówi się o psychologii akademickiej i psychologii stosowanej.

  Data dodania: 16 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinety seksuologiczne

  Gabinet psychologiczny to bardzo ciekawa witryna poruszająca tematy z dziedziny psychologii oraz seksuologii. Można tu odnaleźć ciekawe artykuły na temat sposobów leczenia psychologicznego i seksuologicznego. Ja wiadomo psychologia i seksuologia to wciąż dziedzina medycyny, która została odkryta w bardzo niewielkim stopniu i wciąż dowiadujemy się nowych ciekawych rzeczy oraz odkrywane są nowe sposoby leczenia. Autorzy strony wyciągną wszystkie nowinki doradzą i pomogą w wyborze najlepszego psychologa. Warto zajrzeć na tą witrynę.

  Data dodania: 30 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Czy potrzebna mi zmiana wizerunku?

  "Ja się do tego nie nadaję, nie potrafię sobie z tym poradzić, czuję, że moje życie jest beznadziejne, jak rozwiązać ten problem?…" Zapewne tak jak mi tak i tobie zdarza się tak myśleć o sobie? O ile aczkolwiek te idee są dość notoryczne musisz pomyśleć nad możliwością wykorzystania z coachingu. Coatching to proces dzięki, któremu rozpoczniesz wydobywać swój potencjał i przekroczysz przekonania, które demobilizują Cię w kursie do sukcesu i samorealizacji. Całość czego chcesz mieć, aby Twoje życie było takie jak chcesz, jest w Tobie. Zamierzeniem coachingu jest pomóc Tobie w zdobyciu tego, czego wyczekujesz, bez mówienia jak i robienia tego za Ciebie. Coaching na ogromny działanie na zmiana zawodowa gdyż jest to przemyślany, dwustronny proces, którego skuteczność zależy od zaangażowania Twojego i Coacha. Ustalony, czyli taki, który bierze pod rozwagę Twoje oczekiwania, preferencje oraz predyspozycje osobiste i zawodowe. Warunkiem istotnym rozwoju osobistego z wykorzystaniem coachingu jest wspólne zaufanie i motywacja do wdrażania i rozwijania się. Zapewne jesteś ciekawy jak to funkcjonuje? Coatch nie podpowiada, co jesteś zobowiązany zrealizować, aby zmienić swoje życie i sposób działania. Nie wstępuje też w rolę profesjonalisty ani wychowawcy, nie daje odpowiedzi. Ty będąc idealnym fachowcem od swojego życia jesteś sam w stanie zrozumieć swoje problemy. Dlaczego zatem tak się nie dzieje i pojawiają się nasze problemy i dylematy? Otóż nie prowadzimy dialogu ze sobą i nie stawiamy sobie odpowiednich zapytań, co wpływa, że ugrzęźliśmy w punkcie, nie rozwijając się. Misją coacha jest właściwe stawianie jasnych i podążających w sedno pytań, które zainspirują Cię i zmotywują w kierunku podjęcia przeobrażenia się a co za tym ukrywa się rozwoju osobistego. Coaching to więź kooperacji - na partnerskich regułach. Coach przyczynia się w odsłonięciu własnych odkryć trudnych wyborów czy dylematów, sprawiając możliwym rozwój osobisty, dostęp do nowych obszarów wiedzy i wzrost samoświadomości. Własny coach umożliwi Ci dokonać odkrycia to czego tak realnie pragniesz od swego życia. Dzięki temu zabiegowi zwiększy się Twoja wewnętrzna chęć do działania, odkryjesz pasję i będziesz się nią kierował, odnajdziesz na nowo radość z życia i jeszcze więcej wigoru do działania. Coach dbający o Twój rozwój osobisty, nakłaniający Cię ku zmianie pomoże Ci wskazać, jakie działania są wskazane do tego, aby urzeczywistnić Twoją przyszłość. Stosując znaczne uproszczenie można oznajmić, że coaching jest ostoją rozwoju osobistego i zawodowego. W coachingu podczas pracy z klientem korzysta się mnóstwa technik i narzędzi. Jest to o tyle istotne, że te same techniki i narzędzia można odszukać również w wielu innym metodach pracy z klientem, np.: w kursach, poradnictwie, mentoringu czy psychoterapii.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa - Izabela Kielczyk

  Dokuczają Ci uporczywe lęki lub depresja? Zmagasz się z kompulsywnym odżywianiem, nałogami, czy też przechodzisz przez problemy w związku, z którymi nie jesteś w stanie sobie poradzić? Psychoterapia w ramach naszego gabinetu z całą pewnością pomoże Ci uporać się z tymi przykrymi kłopotami! Zatrudniamy wykwalifikowanych psychoterapeutów oraz innych specjalistów, takich jak seksuolog, psycholog czy psychiatra.

  Data dodania: 22 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rozwój aktywności seksualnej

  Jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś o doznaniach seksualnych, okazywaniu pozytywnych uczuć, czy należy walczyć z masturbacją, to strona dla Ciebie. Dowiesz się tu także: o aktywności partnerskiej, doświadczeniach partnerskich, doznaniach emocjonalnych,okazywaniu pozytywnych uczuć, okresie dorastania, pieszczotach, wpływie własnych problemów życiowych. Koniecznie zajrzyj, serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 14 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog we Wrocławiu

  Jeżeli doświadczasz trudności z funkcjonowaniem, kryzysów w relacjach lub innych trosk to nie zastanawiaj się, czy zgłosić się do nas po wsparcie. W naszym gabinecie we Wrocławiu świadczymy pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną. W naszej ofercie jest między innymi: diagnoza psychologiczna i psychoterapia poznawcza. Jesteśmy wykwalifikowanymi i doświadczonymi psychologami. Tworzymy zespół psychoterapeutyczny rozwijający swoje kwalifikacje i wiedzę z zakresu psychoterapii behawioralnej w warszawskim Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej, współpracującym z Oxford Cognitive Therapy Centre. Dbamy o nieustanny rozwój zawodowy biorąc udział w szkoleniach, konferencjach i kursach. Terapie prowadzimy pod stałą superwizją Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej, a co więcej wchodzimy w skład Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. W naszej pracy troszczymy się w szczególności o przestrzeganie zasad etycznych umieszczonych w kodeksach psychologa i psychoterapeuty. Dzięki temu oferowana psychoterapia prowadzona jest w godnych zaufania warunkach. Zapraszamy na wizytę do naszego gabinetu we Wrocławiu...

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psycholog

Psycholog - nowa strona:

Adres: