Psycholog Podkategoria: Psycholog

« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »
 • Portal edukacyjny

  nazdrowieproblemy - portal infromacyjny powstały z myślą o pomocy osobom uzależnionym oraz współuzależnionym w walce z różnego rodzaju nałogami: od substancji psychoaktywnych (alkohol, narkotyki, leki psychotropowe, uspakajające, nasenne i inne), oraz uzależnień od czynności (hazard, seksoholizm i inne). Strona zawiera także archiwalne wydania czasopisma "Na Zdrowie" - czasopisma zajmującego się tematem zdrowego stylu życia - bez nałogów. Strona jest wspierana przez Fundację Droga z siedzibą w Dąbrowie Górniczej.

  Data dodania: 05 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja DROGA

  Fundacja Droga jest to ośrodek zajmujący się leczeniem wszelkich rodzaju uzależnień. Należą do nich m.in. uzależnienie od alkoholu, narkotyków, hazardu, leków psychotropowych oraz uzależnienie od seksu. Ośrodek dodatkowo zajmuje się terapią zaburzeń nastroju, nerwic oraz zaburzeń osobowości. Dzięki takiej terapii uzależnieni ludzie znów mogą normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Ośrodek swoje usługi świadczy w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz prywatnie - za opłatą. W ofercie posiadają terapię weekendową w Dąbrowie Górniczej. Pełny program obejmuje 8 weekendów. Sposób organizacji zajęć pozwala na zindywidualizowaną pracę każdego uczestnika - co pomaga pomóc każdemu z nich osobiście. Możliwe jest też przeprowadzenie edukacji i sesji terapeutycznych dla rodzin. Drugi ośrodek jest umiejscowiony w Bielsku Białej i są w nim prowadzone 28 dniowe turnusy psychoterapeutyczne. Ośrodek zapewnia ciepłą rodzinną atmosferę społeczności terapeutów i pacjentów. Gwarantuje całkowitą dyskrecję.Ośrodek zlokalizowany jest na obrzeżach miasta na zboczach Magurki Wilkowickiej. Stanowi idealne miejsce do pracy nad sobą. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Data dodania: 05 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Terapia Lublin

  Psycholog pomaga przezwyciężyć różne dylematy, zarówno połączone z naszym życiem i te małżeńskie. Każda para przechodzi w pewnym czasie przez zakłócenie. Przyczyny owego stanu rzeczy bywają nadzwyczaj obszerne – poradnia psychologiczna pomoże je wskazać, i jest to funkcjonalne podejście, które przewodzi do uporania się z problemami narosłymi przez lata w danym małżeństwie. Temu pomaga kompetentna terapia lublin. Za pośrednictwem niej współmałżonkowie - jeżeli tego naprawdę chcą - mają perspektywę rozwikłać kłopot, który powstał w ich związku. Równie skuteczna jest psychoterapia Lublin, w której jest dozwolone brać udział zarówno jednostkowo, jak i parami. Sposób psychoterapii jest określany przez psychologa, który wykonuje to już w trakcie pierwszego spotkania. Jednakowo funkcjonuje psycholog Lublin, który również dobiera typ sesji oraz precyzuje sposób, w który toczyć się będzie terapia oraz czy partnerzy mają partycypować razem czy oddzielnie.

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Kraków

  Witamy w krakowskim Centrum Spotkań Gestalt. Proponujemy psychoterapię indywidualną oraz warsztaty i treningi rozwoju osobistego w ujęciu Gestalt. Psychoterapia to forma spotkań z terapeutą dająca możliwość lepszego zrozumienia siebie i swojego życia, a także odkrywania swojego rzeczywistego potencjału. Wierzymy, że każde takie spotkanie jest inne, niepowtarzalne i wyjątkowe. Naszą pomoc oferujemy osobom przeżywającym kryzysy życiowe, cierpiącym z powodu niepokoju, lęku, przygnębienia czy depresji. W sposób profesjonalny pomożemy Ci poradzić sobie z kłopotami natury psychologicznej, uciążliwym – nadmiernym – stresem, trudnościami w relacjach społecznych. Psychoterapia Gestalt może stać się również Twoją drogą rozwoju osobistego. Organizowane przez nas treningi i warsztaty są nastawione na doświadczanie siebie w kontekście relacji z drugim człowiekiem. Zarówno psychoterapia, jak i pozostałe formy pracy Gestalt, prowadzą w konsekwencji do pełniejszego, satysfakcjonującego bycia w świecie – w zgodzie z samym sobą i w kontakcie z innymi ludźmi. Zapraszamy również do uczestniczenia w treningach twórczości. Nasza oferta zawiera także warsztaty i szkolenia z zakresu umiejętności miękkich (m.in. komunikacja, radzenie sobie ze stresem, asertywność) oraz konsultacje psychologiczne i pedagogiczne. Zapraszamy i zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Nasze gabinety mieszczą się w centrum Krakowa.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Katowice

  Jesteśmy psychoterapeutkami z Katowic i Zawiercia. Zajmujemy się wspieraniem ludzi na drodze rozwoju osobistego oraz pomagamy im w leczeniu różnych schorzeń pochodzenia psychologicznego. Jeśli cierpisz z powodu depresji poporodowej, masz zaburzenia nastroju związane z ciążą to chętnie pomożemy ci rozwiązać problem. Nasza pełna oferta usług wraz z cennikiem jest dostępna na naszej stronie internetowej. Wchodząc na stronę znajdziesz tam również informacje o tym czym jest psychoterapia gestalt (w tym nurcie terapeutycznym pracujemy) oraz o naszym doświadczeniu zawodowym.

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań - Gabinet -psychologiczny - Aleksandra Gronowska

  Prowadzę konsultacje, doradztwo psychologiczne i psychoterapię w nurcie systemowym. Pomagam:


  1. Klientom indywidualnym: dorosłym i młodzieży, którzy:
  - poszukują własnej tożsamości,
  - przeżywają trudności, kryzysy,
  - chcą dowiedzieć się czegoś więcej o sobie,
  - chcą dokonać zmian w swoim dotychczasowym życiu, ale nie wiedzą jak to zrobić,
  - stoją przed dylematem, problemem, którego nie potrafią rozwiązać,
  - przeżywają trudności w relacjach z innymi ludźmi,
  - lub w relacji z samym sobą.
  2. Dzieciom przeżywającym duże i małe trsoki, w ścisłej współpracy z ich rodzicami lub opiekunami.
  3. Rodzinom, w tym także rodzinom zastępczym i adopcyjnym, które:
  - przeżywają trudności we wzajemnych relacjach,
  - przeżywają trudności w związku ze zmianami, jakie zaszły w ich życiu,
  - mają trudności wychowawcze z dziećmi,
  - chcą się upewnić czy właściwie postępują ze swoimi dziećmi.

  Zapraszam.

  Data dodania: 05 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Reumatolog Warszawa

  VERTIMED to nowa koncepcja w podejściu do klienta w obszarze usług medycznych. Nasza praca oparta jest na najwyższych standardach obowiązujących w najlepszych klinikach na świecie. Szczycimy się bliską współpracą z podobnymi ośrodkami z Wiednia, Hamburga, Berlina, Londynu. Gwarantujemy pełną dyskrecję, umożliwiając pominięcie standardowego procesu rejestracji danych osobowych. Obsługujemy klientów w językach: polskim, angielskim, rosyjskim.

  Data dodania: 23 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Terapia Gestalt i rozwój osobisty - PraPełnia Kraków

  Pracownia Pełnia proponuje usługi terapii indywidualnej i counsellingu Gestalt nie tylko kobietom :) Jednak działania z i na rzecz kobiet stanowią szczególny i istotny element firmy. Więcej można się dowiedzieć na stronie internetowej w zakładce - Strfa Kobiet,.

  Data dodania: 17 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław

  Wrocławskie Nowe Centrum Psychologiczne. Przyjmują w nim Psycholodzy z Wrocławia. Nowa jakość usług. Pełna dyskrecja. Prywatny gabinet psychoterapeutyczny. Leczenie zaburzeń funkcjonowania. Szukasz Psychoterapia Wrocław ? Psychoterapeuta we Wrocławiu. Pomoc psychologiczna. Psycholog Kliniczny zrzeszony w Polskie Towarzystwo Psychologiczne . Leczenie: depresji, nerwicy, zaburzenia osobowości, narcystyczne, symbiotyczne.

  Inside to zespół osób, które w sposób profesjonalny pomagają w rozwiązywaniu problemów życia codziennego. Zajmujemy się również terapią nerwic, depresji i zaburzeń seksualnych. Jesteśmy specjalistami w zakresie psychoterapii, psychologii.

  Gabinet Psychoterapeutyczny Psychologa mgr Piotra Kurkowskiego. Gabinet mieści się w mieście Wrocław. Proponuję terapię krótko- i długoterminową. W gabinecie udzielam pomocy młodzieży i rodzicom. Prowadzę konsultacje i terapię indywidualną osób dorosłych, par małżeńskich/partnerskich oraz rodzinną. Udzielam pomocy osobom w kryzysach, z problemami emocjonalnymi, depresją, stanami lękowymi, bezsennością, zaburzeniami nerwicowymi, problemami okresu dojrzewania zmagającym się ze zdradą, rozwodem, porzuceniem, DDA, osobom z nadwagą i otyłością.

  Data dodania: 09 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia dla Kobiet

  Zapraszam wszystkie osoby przeżywające trudności w pracy, w domu, w relacji z najbliższymi, których problemy mają charakter kryzysowy lub przewlekły.Pomogam osobom cierpiącym na zaburzenia lękowe, depresyjne.

  Szczególną troskę i uwagę poświęcam kobietom mającym trudności w odnalezieniu się w dzisiejszym świecie w rolach córki, partnerki, matki, pracownicy, przeżywajacych trudności pogodzenia płaszczyzny zawodowej i partnerskiej czy rodzinnej, przeżywających konflkty w rodzinie i w związku.Pomagam młodym kobietom otwierać się na własną kobiecość, szczególnie trudną do przyjęcia w zaburzeniach jedzenia, po traumatycznych wydarzeniach, nadużyciach.Pomagam kobietom pragnącym dziecka a mającym trudności z zapłodnieniem, przeżywającym rozterki w czasie ciąży, problemy połogu i depresj poporodowej, kobietom zmagającym się z decyzją aborcji.Zapraszam mamy wraz z dziećmi do skorzystania z porad rodzinnych w sytuacjach trudnych do zrozumienia czy rozwiązania dotyczących problemów z dziećmi czy rodziną.

  Polecam kontakt parom szukającym pomocy dla swojej relacji i próbującym dokonać pozytywnych zmian.Mediuję w sytuacjach rozwodowych tak by para mogła zawrzeć optymalny dla obu stron rezejm.

  Serdecznie zachęcam także wszystkie osoby szukące drogi własnego samorozwoju, wyciszenia, szczęścia.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • psychoterapeuta Katowice

  W obecnych czasach wielu z nas ma problemy z oswojeniem się do tępa życia i pogodzeniem się z utraconym czasem. Coraz popularniejszym wyjściem jest pomoc zasięgnięta u psychologa lub psychoterapeuty. Osoby te wesprą w określeniu kłopotów i postawią psychikę na dobre tory. Aktualna postawa Polaków co do korzystania z takich usług nadal jest negatywna, jednak coraz więcej ludzi się do tego skłania. Warto zasięgnąć diagnozy lekarza szczególnie wtedy, gdy nasze kłopoty są znaczące i samemu nie dajemy sobie z nimi rady. Pomoc porządnego specjalisty jest bardzo ważna i regularne spotkania są w stanie mnóstwo zdziałać. Psycholog też człowiek i zna kłopoty innych, wesprze, doradzi i wyleczy.

  Data dodania: 27 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra w Łodzi

  Gabinet psychiatryczny Łódź oferuje specjalistyczną praktykę lekarską i udziela porady dla pacjentów, którzy mają trudności ze zdrowiem psychicznym. Lekarz psychiatra posiada bogate doświadczenie w pracy w placówkach psychiatrycznych, jest także asystentem w znanej Klinice Psychiatrii Wieku Podeszłego. Psychiatria to dziedzina, w której zdobył on tytuł specjalisty w 2009 roku. Psychiatra na co dzień pomaga swoim pacjentom, zmagającym się z długotrwałymi depresjami i nerwicą, a także z sukcesami leczy schizofrenię. Pomocy mogą poszukiwać tutaj również osoby które cierpią na zaburzenia związane ze snem i zaburzenia o podłożu lękowym. Psychiatrzy są aktualnie w stanie pomagać również starszym pacjentom, cierpiącym na różnorodne schorzenia typowe dla wieku podeszłego.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław

  Mgr Magdalena Senderowska jest psychologiem oraz psychoterapeutą. Posiada obfite praktykę oraz duże kwalifikacje w tym zawodzie. Prowadzi kurs dla osób indywidualnych lub par. Pomaga w trudnych chwilach życia i pomaga przemóc niepokoje i stres spowodowany przez rozmaite bodźce. Kontakt z panią psycholog można uzyskać na stronie psycholog-ms.pl. Obowiązuje kompletna dyskrecja i dogodne warunki rozmowy.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa

  Strona Ośrodka Pomocy Psychologicznej i Terapeutycznej w Warszawie proponująca specjalistyczną i kompleksową pomoc psychologiczną. W ramach działalności gabinetu psycholog Warszawa prowadzi konsultacje, poradnictwo zawodowe, terapię psychologiczną indywidualną oraz grupową. Psychoterapia jednostkowa przeprowadzana jest w formie spotkań, 1 raz lub dwa razy w tygodniu, natomiast grupowa terapia to seria spotkań w gronie 10-12 jednostek. Na witrynie internetowej umieszczony jest cennik usług oraz wszelkie niezbędne informacje tyczące się oferty psychoterapia Warszawa.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa

  Gabinet psychologiczny i psychoterapeutyczny DIADA oferuje usługi w zakresie indywidualnej psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Zajmujemy się psychoterapią nerwic, depresji, fobii, ADHD, terapią małżeńska, przeprowadzamy badania psychologiczne.
  U nas znajdziesz pomoc w sytuacjach kryzysowych. Jeśli rozpoznajesz u siebie objawy depresji, nerwicy, zaburzeń odżywiania i innych, i chciałbyś je skonsultować, to zapraszamy na spotkanie.

  Data dodania: 24 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań

  Gabinet psychoterapeutyczny oraz psychologiczny ZMIANA to prywatna placówka zajmująca się specjalistyczną pomocą osobom szukającym rozwiązania swoich problemów, a także wsparcia. Naszym celem jest, aby osiągnęły one większą satysfakcję z życia. Nasza oferta skierowana jest zarówno do młodzieży, jak i osób dorosłych.

  Data dodania: 14 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Terapia par, Warszawa

  Strona o psychoterapii dla par i terapii małżeńskiej. Dzięki ramom psychoterapii istnieje możliwość rzeczywistego leczenia zaburzeń psychicznych i pracy psychologicznej z konfliktami. Dla części osób pełni ona też rolę narzędzia pozwalającego na lepsze rozumienie siebie i zwiększanie swojej świadomości. Strona opisuje różne rodzaje psychoterapii, w szczególności terapię par. Dzięki jej lekturze goście mogą dowiedzieć się jakie problemy psychologiczne mogą być przedmiotem pracy terapeutycznej, jakie kwalifikacje mają terapeuci i w jaki sposób pracują. Informacje te dostępne są również po angielsku, jak i sama terapia (psychotherapy in Warsaw: therapy).

  Data dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań

  Psychologdlaciebie to strona interentowa grupy psychologów specjalizujących się w pomocach takich jak leczenie nerwic, uzależnień, chorób psychicznych oraz innych czynników wpływających na nasze życie w sposób negatywny. Psychologia jest dziedziną bardzo ciekawą ponieważ ludzkie emocje są bardzo różne, ale my wskazujemy drogę którą każdy człowiek powinien podążać aby odczuwać zadowolenie i spełnienie.

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, psychoterapia Warszawa

  Nasz gabinet psychologiczny jest miejscem, w którym każdy otrzyma pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną odpowiednią do indywidualnej sytuacji. Wierzymy, że poczujecie się Państwo u nas wyjątkowo, a dzięki wspólnej pracy pokonamy trudności. Proponujemy poradę i pomoc psychologiczną, psychoterapię. Zapraszamy na terapię indywidualną, rodzinną, terapię małżeństw i par oraz mediacje rodzinne.
  Naszą ofertę kierujemy do osób przeżywających trudności w obszarach: zaburzenia nastroju i depresja (poczucie osamotnienia, smutku, przygnębienia, poczucie utraty sensu życia, brak motywacji do działania itp.), zaburzenia lękowe, nerwice, niska samoocena, problemy emocjonalne i decyzyjne (stres życia codziennego, kryzysy emocjonalne i zawodowe), Dorosłe Dzieci Alkoholików (DDA), partnerzy przeżywający trudności w związku, sytuacje kryzysu (rozpad związku, smutek i żałoba po stracie, ciężka choroba własna lub kogoś bliskiego)

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum-Ja, Psychoterapia

  Poradnia psychologiczna staje się dzisiaj coraz bardziej popularna – korzystają z niej pary, osoby naprawdę młode oraz bardzo dojrzałe, ci, którzy nie radzą sobie trudnościami, ale także klienci, którzy chcą wzmocnić swoją pozycję i wizerunek. W ofercie poradni psychologicznej Centrum-Ja - Ursynów możemy znaleźć również leczenie bezsenności, konsultacje i testy, szkołę dobrego małżeństwa, pomoc poradni rodzinnej czy psychoterapie, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Udogodnieniem dla klientów jest kącik dla dzieci, dogodne godziny otwarcia poradni czy odpowiedni lokal, gwarantujący dyskrecję.

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Poznań

  Wszechstronna gama wykonań poznańskiego Centrum Psychoterapii Integralnej skupia się wokół najnowszych nurtów psychoterapeutycznych. Pracujący w naszym ośrodku w Poznaniu psychoterapeuci lub psycholodzy oferują terapię indywidualną lub grupową, oraz psychoterapię par lub rodzin. Wykorzystujemy wymienione podejścia psychologiczne: psychoterapia Ericksonowska bądź Racjonalna Terapia Zachowania. Zapewniamy namacalne efekty terapii psychologicznej przy całkowitym, sukcesywnym zaangażowaniu pacjentów i psychologa. Oferujemy pomoc psychologa dla klientów borykających się z rozmaitymi uzależnieniami lub dotkniętych schorzeniami nowotworowymi. Oferta Centrum Psychoterapii Integralnej obejmuje także bogaty wybór warsztatów lub szkoleń psychologicznych dla firm i klientów indywidualnych. Promujemy asertywność, komunikatywność lub dowolne metody rozwoju osobistego.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Helianthus - Psycholog Warszawa

  Brak czasu, mnóstwo obowiązków, monotonia – one są z nami każdego dnia. Gdy zaczynają przypominać o sobie zbyt często, wykonywanie codziennych czynności może sprawiać trudności, a czasem nawet traci sens. Każdemu z nas może przydarzyć się coś nieoczekiwanego – utrata
  bliskiej osoby, strata pracy, choroba, problemy w domu. Co robić w takim przypadku? Szukać wsparcia. Dobrze przygotowany psycholog, który posiada wiedzę na temat procesów zachodzących w naszej świadomości potrafi zrozumieć wagę problemu i pomóc z nim sobie
  poradzić. Ofertę znaleźć można w witrynie www gabinetu psychologicznego Helianthus (Psycholog Warszawa Mokotów), gdzie dowiemy się również o możliwości konsultacji za pośrednictwem Internetu.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psycholog

Psycholog - nowa strona:

Adres: