Psycholog Podkategoria: Psycholog

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Portal edukacyjny

  nazdrowieproblemy - portal infromacyjny powstały z myślą o pomocy osobom uzależnionym oraz współuzależnionym w walce z różnego rodzaju nałogami: od substancji psychoaktywnych (alkohol, narkotyki, leki psychotropowe, uspakajające, nasenne i inne), oraz uzależnień od czynności (hazard, seksoholizm i inne). Strona zawiera także archiwalne wydania czasopisma "Na Zdrowie" - czasopisma zajmującego się tematem zdrowego stylu życia - bez nałogów. Strona jest wspierana przez Fundację Droga z siedzibą w Dąbrowie Górniczej.

  Data dodania: 05 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja DROGA

  Fundacja Droga jest to ośrodek zajmujący się leczeniem wszelkich rodzaju uzależnień. Należą do nich m.in. uzależnienie od alkoholu, narkotyków, hazardu, leków psychotropowych oraz uzależnienie od seksu. Ośrodek dodatkowo zajmuje się terapią zaburzeń nastroju, nerwic oraz zaburzeń osobowości. Dzięki takiej terapii uzależnieni ludzie znów mogą normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Ośrodek swoje usługi świadczy w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz prywatnie - za opłatą. W ofercie posiadają terapię weekendową w Dąbrowie Górniczej. Pełny program obejmuje 8 weekendów. Sposób organizacji zajęć pozwala na zindywidualizowaną pracę każdego uczestnika - co pomaga pomóc każdemu z nich osobiście. Możliwe jest też przeprowadzenie edukacji i sesji terapeutycznych dla rodzin. Drugi ośrodek jest umiejscowiony w Bielsku Białej i są w nim prowadzone 28 dniowe turnusy psychoterapeutyczne. Ośrodek zapewnia ciepłą rodzinną atmosferę społeczności terapeutów i pacjentów. Gwarantuje całkowitą dyskrecję.Ośrodek zlokalizowany jest na obrzeżach miasta na zboczach Magurki Wilkowickiej. Stanowi idealne miejsce do pracy nad sobą. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Data dodania: 05 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Zielona Góra

  Podjęłaś decyzję i chcesz uczestniczyć w psychoterapii grupowej? Jesteś z Zielonej Góry lub okolicy? Przyjdź na rozmowę kwalifikującą na którą możesz umówić się telefonicznie. Zapraszam Cię do mojego gabinetu psychoterapii w którym profesjonalnie udzielam pomocy osobom cierpiącym z powodu nerwicy, depresji i innych schorzeń psychologicznych. Jestem psychoterapeutką i prowadzę gabinet psychoterapii w Zielonej Górze. Więcej informacji o mnie i moich kwalifikacjach znajduje się na stronie internetowej. Zamieściłam tam również dział z ważnymi pytaniami z zakresu psychoterapii.

  Data dodania: 23 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychologiczny Wojciech Jamrożkiewicz

  Strona gabinetu psychologicznego, na której znajdziesz ofertę Pana Wojciecha, jego kwalifikacje i zakres pomocy.

  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • psychoszminka.pl

  Serwis dla kobiet, które pragną sięgać marzeń. Znajdziesz tu też mnóstwo ciekawostek psychologicznych. Zastanawiałaś się kiedyś dlaczego kochamy kupować szpilki albo czemu w czasie kryzysu ludzie najczęściej kupują czerwoną szminkę? A może szukasz inspiracji jak być szczęśliwą lub jak osiągnąć sukces? Energetyzujące, ciekawe artykuły napisane w lekkim stylu

  Data dodania: 04 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Zielona Góra

  Jestem psychoterapeutą pracującym w obszarze pomocy 12 lat. Moje doświadczenie obejmuje prowadzeniezarówno psychoterapii indywidualnej i grupowej jak też szkoleń, warsztatów i kierowanie zespołem terapeutycznym. Uprawiam psychoterapię indywidualną zorientowaną psychodynamicznie. Zgodnie z ważnym w psychoterapii nurtem integracyjnym korzystam również z dorobku innych podejść. Jestem absolwentką Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie - posiadającego rekomendację Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Integracji Psychoterapii. Dbając o jakość oferowanej Państwu pomocy stale superwizuję swoją pracę. Zapraszam osoby doświadczające problemów osobistych, zawodowych, problemów rodzinnych. Osoby, które cierpią z powodu kryzysów, objawów, mają problemy w relacjach, związkach, chcą wprowadzić zmiany w sobie samym i swoim życiu poprzez poszerzenie świadomości, borykają się z depresją, nerwicą, zaburzeniami jedzenia, doświadczających lęku.

  Data dodania: 03 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań Urszula Zwolska-Olszewska - gabinet psychologiczny

  Pomoc psychologiczna, psychoterapia w Poznaniu dla:
  -Dzieci: w sytuacjach trudnych, stresujących (konflikty szkolne, rodzinne, rozwód rodziców, adaptacje); w depresji, lękach; w zaburzeniach zachowania
  -Młodzieży: w trudnościach rozwojowych i kryzysach emocjonalnych; w trudnościach w kontaktach społecznych
  -Dorosłych: stojących na rozdrożu; w kryzysach partnerskich; w trakcie rozwodu i po nim
  -Rodzin zastępczych i adopcyjnych: udzielam im wsparcia; pomagam rozwiązywać trudności wychowawcze; uaktywniam proces poznawania siebie, odkrywania nowych ról w poszerzonej rodzinie oraz uczenia się siebie nawzajem.

  Data dodania: 23 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa

  Pod frazą „psycholog Warszawa” znajdziemy wiele ciekawych witryn odnoszących się do psychologii i metod stosowanych przez psychologów. Jedną z bardziej interesujących serwisów jest serwis Centrum Doradztwa i Pomocy Psychologicznej, gdzie nie tylko zapiszemy się na konsultacje, ale dowiemy się wielu rzeczy związanych z działalnością firmy. Witryna jest utrzymana w jasnych nienarzucających się barwach a w tle leci spokojna muzyka, dzięki temu przeglądanie serwisu jest przyjemne. Dużo informacji zawartych na stronie przyda się w chwili wyboru właściwej terapii, na przykład doradztwa lub spotkań grupowych.

  Data dodania: 27 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Blog psychologiczny

  Zagadnienia neuropsychologiczne, psychologiczne, spopularyzowana neuronauka i technologie, które któregoś dnia uczynią nas nieśmiertelnymi. Publikacja ciekawostek z dziedziny synaps, w tym opis badań psychologicznych, eksperymentów czy przypadków osób chorych psychicznie – to właśnie na ich przykładzie wyraźnie widać jaką mózg sprawuje nad nami kontrolę. Pojawiają się również informacje o najnowszych technologiach, które pozwolą nam żyć dłużej i powiększać nasze zdolności poznawcze. A wszystko to tematyką dotykające bezpośrednio lub pośrednio mózgu, czyli naszej świadomości, wiedzy i mądrości.

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa - InPlus

  Zapraszamy na konsultacje osoby przeżywające problemy wynikające z niskiego poczucia własnej wartości, mające kłopot z asertywnymi reakcjami w relacjach osobistych jak i zawodowych, przeżywające nieuzasadniony niepokój i lek przed autorytetami, czy szefem w swoim miejscu pracy. Zapraszamy na konsultacje także osoby szukające własnej wewnętrznej siły; spotkania z psychologiem mogą przyspieszyć wewnętrzny proces poszukiwania własnego JA. Zapraszamy.

  Data dodania: 25 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa

  PerfectIn Centrum Terapii i Rozwoju Osobowości – nasza specjalizacja to psychoterapia integracyjna, gestalt, poznawczo-behawioralna, analityczna, psychodynamiczna. Prowadzimy konsultacje psychologiczne, psychiatryczne, pedagogiczne.

  Data dodania: 19 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa

  Doradztwo Psychologiczno - Pedagogiczne to warszawska placówka zajmująca się konsultacjami i diagnozą związaną z pomocą psychologiczną i pedagogiczną, zarówno dla dzieci, młodziezy jak i dorosłych. DPP Doradztwo psychologiczno pedagogiczne oferuje pomoc psychologiczną i pedagogiczną, porady psychologiczne, terapie i psychoterapie. Nasz zespół tworzy grono specjalistów z wieloletnim stażem pracy, takich jak m.in. psychologowie, terapeuci, reedukatorzy i logopedzi.

  Data dodania: 17 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • seksuolog

  Seksuolog we Wrocławiu i Warszawie - Prywatny Gabinet Seksuologiczny. Leczenie zaburzeń wzwodu oraz leczenie zaburzeń erekcji. Prywatna psychoterapia na terenie Województwa Dolnośląskiego i Mowieckiego - leczymy impotencje, zaburzenia funkcjonowania, problemy w sferze seksualnej, Seksuolog: wzwód, erekcja, spózniony wytrysk, impotencja

  Zaburzenie erekcji oraz pożycia intymnego nie muszą już ciebie ograniczać. W obecnych czasach możemy posługiwać się technikami które w 90% przypadków są skutecznymi metodami przy leczeniu dysfunkcji seksualnych. Najnowsze badania pokazują, że Polacy nadal boją się wizyt u psychologa lub seksuologa. Jest to jak najbardziej nie na miejscu lekarz sesuolog niczym nie różni się od innego lekarza np pediatry. Obecnie tysiące osób korzysta z pomocy seskuologów oraz psychoterapeutów w całej Polsce. Skoro inni mogą korzystać dlaczego nie ty. Zaprzaszamy na prywatne spotkania w intymnej atmosferze zrozumienia i prywatności do Wrocławia oraz Warszawy.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań

  Oferta Centrum Psychologiczno-Psychoterapeutycznego MIND, która obejmuje szkolenia rozwoju osobistego i psychoterapię jest skierowana do osób, które potrzebują pomocy i są na nią gotowe. Specjalista prowadzący Centrum, psycholog i psychoterapeuta, to profesjonalista, który potrafi dotrzeć do istoty problemu. Wycofanie, strata czy wina - to wszystko może wpływać na relacje zarówno z samym sobą, jak i z otoczeniem. Terapia systemowa oraz poznawczo-behawioralna, które oferujemy, to wyjątkowo efektywne techniki i szansa na zupełnie nowe spojrzenie otaczającą Cię rzeczywistość i samego siebie.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Terapia poznawczo behawioralna

  Centrum Pomocy Integralnej to zespół certyfikowanych psychologów. Gabinet specjalizuje się w leczeniu: dzieci, osób dorosłych, par i rodzin. Osoby szukające pomocy psychologicznej mogą liczyć na autorskie indywidualne programy leczenia. Aktualnie jednym z najskuteczniejszych sposobów leczenia są terapie poznawczo behawioralne stosowane w psychologii i seksuologii. Dodatkowo w ofercie Centrum Pomocy Integral mogą Państwo skorzystać z porad seksuologa i dietetyka. Zapraszamy zespół Integral Mokotów.

  Data dodania: 27 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Robert Rutkowski psychoterapeuta

  Robert Rutkowski, znany ekspert ds. uzależnień oferuje skuteczne leczenie oraz ciekawe i niepowtarzalne szkolenia dla psychologów, pedagogów, rodziców, policjantów, lekarzy, wojska i innych osób zajmujących się problematyką uzależnień. Udzielamy pomocy wszystkim, którzy jej potrzebują, w oparciu o sprawdzone techniki i formuły medyczne obowiązujące na świecie. Staranny dobór kadry medycznej, całościowe podejście do człowieka i jego problemów, przyjazna i serdeczna atmosfera już od pierwszego kontaktu z konsultantem osobistym, warunki gwarantujące poczucie bezpieczeństwa i dyskrecji, zaspokoją oczekiwania każdego klienta.

  Data dodania: 14 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Rzeszów

  SELF - Centrum Szkoleniowo-Terapeutyczne istnieje na podkarpackim rynku od wielu lat, świadcząc usługi z zakresu psychoterapii, socjoterapii oraz prowadząc szkolenia dla firm i instytucji doskonalące umiejętności interpersonalne pracowników. W Centrum SELF zatrudnieni są doświadczeni specjaliści: psycholog, psychoterapeuta, pedagog, socjoterapeuta i inni. Z usług firmy skorzystać powinny osoby posiadające problemy natury psychologicznej, z którymi poradzić sobie w pojedynkę jest za trudno. Psychoterapia w Rzeszowie dzięki Centrum SELF - pozwól sobie pomóc.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog przez internet - Psychowsparcie.Org

  Co robić w przypadku depresji?

  Coraz więcej osób boryka się z problemami psychologicznymi. Również depresja i smutek nie są obce dzisiejszemu społeczeństwu.

  Pomoc psychologiczna staje się usługą coraz popularniejszą i potrzebną. Odszukanie miejsca, gdzie znajdziesz wsparcie psychologiczne, może okazać się to trudne, ponieważ nie zawsze wiadomo gdzie można się udać z konkretnymi problemami. Zwłaszcza, jeśli będzie to nasza pierwsza wizyta u psychologa.

  Psycholog przez internet to nowy standart. Umożliwia porady przez internet obejmujące uzależnienia, seksualność, mobbing, a także problemy rodzinne i w związku.

  To wszystko, a także artykuły psychologiczne, książki psychologiczne, porady prawne, wzory pism, znajdziesz na stronie prowadzonej przez Grupę Wsparcia Psychologicznego - Psychowsparcie.Org

  Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa

  Zaprezentowana w serwisie firma należy do znanego w Warszawie profesjonalisty. Terapeuta pracuje z osobami, które mają trudności w pracy, związku, w życiu towarzyskim. Psycholog Warszawa prowadzi sesje pomocy psychologicznej oraz terapię par. Zaangażowanie i podejście do pacjenta wpływa na korzystne opinie o gabinecie.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Wrocław

  Psychoterapeuta we Wrocławiu Paweł Helfer trudni się przede wszystkim prowadzeniem psychoterapii indywidualnej oraz grup terapeutycznych. Pracuje z osobami dorosłymi, jak też z młodzieżą. Psycholog Paweł Helfer stosuje się zawsze do zasad etycznych Kodeksu Zawodowego Psychologa, zapewnia anonimowość oraz dyskrecję.

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Emocje.net.pl

  Blog o psychologii i emocjach. Oryginalne punkt widzenia na psychologiczne aspekty uczuć, zachowań i postaw. Szerokie spektrum poruszanych zagadnień: pieskiej zazdrości, poprzez teorie mesmeryzmu kończąc na odpowiedzi na pytanie: czy czekolada może pogłębić depresję? Przekonasz się, że stres nie jest wynalazkiem XX wieku, poznasz odpowiedź na pytanie: jakich ludzi należy unikać, będziesz mógł u nas rozwiązać japońską zagadkę. Na pewno będzie ciekawie. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 10 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia

  Psychoterapia rozwija się od blisko 100 lat. W tym czasie wykształcił się szereg szkół terapeutycznych i sposobów rozumienia psychiki człowieka (medycyna zdrowie). Dzięki nim istnieje możliwość rzeczywistego leczenia zaburzeń psychicznych i pracy psychologicznej z konfliktami. Dla niektórych pełni ona też rolę narzędzia pozwalającego na lepsze rozumienie siebie i zwiększanie swojej świadomości. Strona opisuje różne rodzaje psychoterapii, w szczególności terapię par. Dzięki jej lekturze goście mogą dowiedzieć się jakie problemy psychologiczne mogą być przedmiotem pracy, jakie kwalifikacje mają terapeuci i w jaki sposób pracują. Date powyższe dostępne są również po angielsku, jak i sama terapia (counseling in Poland: psychology).

  Data dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psycholog

Psycholog - nowa strona:

Adres: