Przychodnie i szpitale Podkategoria: Przychodnie i szpitale

« poprzednia strona · 2
 • Szpital bielański

  Jeśli szukasz psychologa, ginekologa lub dermatologa w Warszawie, odwiedź serwis Warszawa Lekarze. Strona zawiera szczegółowe dane na temat lekarzy specjalistów w zakresie prywatnej jak i państwowej służby zdrowia, uporządkowane według specjalności oraz lokalizacji. Znajdziesz w nim także informacje na temat przychodni, szpitali oraz klinik z Warszawy, świadczących usługi w ramach kontraktu NFZ. Warszawa Lekarze - Twoje główne źródło informacji medycznej.

  Data dodania: 03 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolonoskopia Rzeszów

  Przychodnia MEDICOR świadczy usługi z zakresu medycyny pracy w Rzeszowie. Naszą ofertę kierujemy również do klientów indywidualnych, którzy mogą skorzystać z różnych świadczeń medycznych. Dzięki naszej przychodni wykonasz bezboleśnie takie badania jak gastroskopia oraz kolonoskopia. Oferujemy również usługi medyczne realizowane w ramach programów profilaktycznych refundowanych przez Ministerstwo Zdrowia, których celem jest wykluczenie lub wczesne wykrycie i leczenie chorób nowotworowych.

  Data dodania: 29 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna estetyczna Szczecin

  Piękna skóra to skóra zdrowa. Umiejscowiona w Szczecinie klinika Focus Skin, oferuje szeroki wachlarz usług w zakresie lecznictwa dermatologicznego. Posiadający bogate doświadczenie lekarze, udzielają specjalistycznych porad oraz przeprowadzają nowoczesne zabiegi z dziedziny dermatochirurgii, medycyny estetycznej oraz laseroterapii. Należą do nich dermoskopia, chirurgiczne leczenie aparatu paznokciowego, leczenie blizn patologicznych, mikrodermabrazja (mechaniczne ścieranie naskórka, które wykonuje się za pomocą urządzenia wyposażonego w specjalną głowicę diamentową), sonoforeza (ultradźwięki emitowane przez specjalny aparat masują skórę i wprowadzają w ten sposób nałożone wcześniej substancje), mezoterapia, wstrzykiwanie botoxu, wypełnianie tkanek miękkich specjalnymi substancjami leczniczymi (kwas hialuronowy - najczęściej stosowany wypełniacz), mezolift (biorewitalizacja skóry), peeling chemiczny (kwas glikolowy, kwas trójchlorooctowy - TCA, cosmelan – amelan, kwas ferulowy z floretyną), peeling kawitacyjny. Wykwalifikowani lekarze zajmują się trądzikiem, rozstępami, naczynkami, przebarwieniami, plamami na skórze, tłuszczakami, kaszakami, torbielami naskórkowymi (prosakami), gruczolakami potowymi powiek, kępkami żółtymi powiek, włókniakami miękkimi, włókniakami twardymi, brodawkami wirusowymi („kurzajkami"), mięczakami zakaźnymi, kłykcinami kończystymi, brodawkami łojotokowymi. Usuwają pieprzyki, brodawki, znamiona, niwelują nadpotliwość.

  Data dodania: 26 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental

  Specjalistyczne Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental to kompleksowe leczenie stomatologiczne oraz bólu głowy. Nowoczesny sprzęt diagnostyczny oraz pełen pasji doświadczony zespół zagwarantują skuteczne leczenie.

  Na dziesięciu pacjentów, którzy trafiają do naszego Ośrodka Leczenia Bólu Głowy i Dysfunkcji Narządu Żucia, ośmiu cierpi na dotkliwe bóle głowy. Zazwyczaj byli lub są leczeni u neurologa, psychiatry i kilku innych specjalistów. Poddawani wielu badaniom, które nic nie wykazują. W przypadkach, gdy nie ma przyczyn, a pacjenta wciąż boli głowa, bardzo często stwierdza się migrenę. Tymczasem prawda jest taka, że tych statystycznych ośmiu pacjentów cierpi na bruksizm i/lub zaburzenia czyli dysfunkcje stawów skroniowo – żuchwowych.
  W B-dental na początku pacjent zostaje przebadany w kierunku ustalenia przyczyn jego dolegliwości.Abyleczenie było skuteczne, wymaga się również aby stan uzębienia pacjenta był poprawny. W Centrum Bdental leczą specjaliści w dziedzinie stomatologii zachowawczej wraz z nowoczesną endodoncją, stomatologii dziecięcej i ortodoncji, nowoczesnej protetyki, chirurgii i implantologii. Dysponujemy również odpowiednim do różnego rodzaju zabiegów specjalistycznym sprzętem. Pozwala nam to leczyć pacjentów kompleksowo. W przypadku wykrycia przyczyny bólu głowy zostaje natychmiast wdrożone leczenie przyczynowe, związane z wyeliminowaniem napięcia mięśni i odpowiednim ułożeniem żuchwy w stawach skroniowo-żuchwowych. Możemy się poszczycić bogatym dorobkiem zarówno praktycznym jak i naukowym w leczeniu tych zaburzeń.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ortodonta Warszawa

  Strona internetowa zakładu stomatologicznego Mipar-Dent. Gabinet zlokalizowany jest na Ursynowie, przy ul. Kazury 26. Oferujemy stomatologię na najwyższym poziomie w przyjaznej i spokojnej atmosferze. Jeśli posiadasz wadę zgryzu z przyjemnością podejmiemy się jej naprawienia. Specjalizujemy się w wielu usługach stomatologicznych i chirurgicznych, do których należą ortodoncja, protetyka, wybielanie zębów, implanty, stomatologia estetyczna,licówki itp. W zakładzie wykonywane są również zabiegi profilaktyczne, takie jak lakierowanie czy też lakowanie zębów. Posiadamy nowoczesne urządzenia do radiografii cyfrowej, biostymulacji laserowej, abrazji powietrznej które pomocne są nam podczas wykonywania zabiegów. Serdecznie zapraszamy zarówno dzieci jak i dorosłych na bezpłatne przeglądy jamy ustnej - Mipar-Dent - Warszawa Ursynów.

  Data dodania: 08 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • LIDEO - Centrum Logopedii i Rozwoju Indywidualnego

  Zapraszamy na strone warszawkiego centrum logopedycznego położonego na Bemowie. W Lideo pomożemy Ci rozwiązać nawet najbardziej skomplikowane problemy z wymową. Chętnie zajmujemy się również wsparciem rozwoju indywidualnego. Używamy najlepszych metod i tylko sprawdzonych technik. Stosujemy między innymi metodę Tomatisa czyli trening kształcenia uwagi słuchowek. Zapraszamy!

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia specjalistyczna

  CDT Medicus jest to specjalistyczna przychodnia, która zapewnia wszechstronną opiekę nad pacjentami także indywidualnymi, jak i dla firm. W otwartych pod naszą nazwą ośrodkach, punktach i przychodniach zdrowia zapewniamy badania i konsultacji podstawowe, specjalistyczne zabiegi, opiekę ambulatoryjną a także profilaktykę zdrowia. Zatrudnieni w naszych punktach lekarze do świetni specjaliści, którzy mają doświadczenie i bogatą wiedzę, umieją także zaspokoić oczekiwania i potrzeby naszych pacjentów. Stale staramy się poszerzać oraz ulepszać metody naszej pracy, dla kompletnego zadowolenia naszych pacjentów.

  Data dodania: 09 04 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przychodnie i szpitale

Przychodnie i szpitale - nowa strona:

Adres: