Portale medyczne Podkategoria: Portale medyczne

1 · 2 · następna strona »
 • Lekarze Opole - informacja medyczna

  Przejrzysty serwis informacyjny dla pacjentów o gabinetach lekarskich, lekarzach specjalistach, przychodniach, poradniach, placówkach diagnostycznych. Serwis zawiera dane teleadresowe oraz informacje o zakresie świadczonych usług podmiotów działających w branży medycznej na terenie Opola i okolic. W dwóch kliknięciach znajdziecie Państwo specjalistę. Zapraszamy.

  Data dodania: 28 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lekarze Puławy - informacja medyczna

  Przejrzysty serwis informacyjny dla pacjentów o gabinetach lekarskich, specjalistach, przychodniach, placówkach diagnostycznych - adresy, numery telefonów.

  Data dodania: 13 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Intermed - Całodobowa Informacja Medyczna w Rzeszowie

  Podkarpacka Informacja Medyczna obejmuje placówki medyczne i przychodnie lekarskie z terenu całego województwa podkarpackiego. Dzwoniąc pod numer telefonu (017) 194-39 pozyskać można pełną informację o placówkach medycznych i gabinetach lekarskich w zakresie: godzin ich funkcjonowania, adresu oraz numeru telefonu, oferowanych usługach medycznych oraz czy świadczone usługi są refundowane.

  Data dodania: 30 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lekarze - informator

  Adresy, numery telefonów gabinetów lekarskich, lekarzy specjalistów, przychodni z Brzegu, Kielc, Lublina, Opola, Puław, Radomia i Rzeszowa. Informacje te znajdują się na tablicach - "Punkt Informacji Medyczne" w aptekach na terenie wyżej wymienionych miejscowości, dostępne są również na naszej stronie www . Tablice pełnią funkcję stacjonarnego informatora medycznego dla klientów aptek. Zapraszamy.

  Data dodania: 14 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Informator medyczny Wrocław

  MedInf.pl - portal medyczny to bogate źródło kontaktów do lekarzy specjalistów, szpitali, klinik czy aptek. Zawsze gdy ktoś z Twoich znajomych lub Ty sam potrzebujesz skorzystać z specjalistów medycznych możesz łatwo i bezpłatnie wyszukać placówkę o odpowiedniej specjalizacji w Twoim mieście. Zapraszamy również lekarzy, przychodnie, apteki oraz firmy farmaceutyczne do tworzenia darmowych wizytówek swojej działalności. Nasz katalog to skuteczna reklama pośród potencjalnych pacjentów.

  Data dodania: 04 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blog medyczny. Poradnik zdrowie i medycyna

  Na naszym blogu każdy znajdzie coś ciekawego! Każdy z nas, chce cieszyć się dobrym zdrowiem przez długie lata. Jak to zrobić? Kształcić się! Nasz Blog - Poradnik podpowiada jak utrzymać dobre zdrowie i cieszyć się nim. Dzięki zdrowiu można realizować swoje marzenia i osiągać zamierzone cele. Zdrowie jest wartością daną nam raz na zawsze, jednak nieodpowiednie postępowanie może się przyczynić do jego utraty.
  Obecnie styl życia i zachowania zdrowotne mają ogromne znaczenie dla zachowania zdrowia. Zapraszamy na naszą stronę!

  Data dodania: 29 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Choroba refluksowa

  W obecnych czasach coraz większa liczba młodych i starszych osób uskarża się na chorobę refluksu, która w rozwiniętym stadium rozwoju może naprawdę niekorzystnie wpływać na ogólne samopoczucie i wolę spędzania czasu pośród innych osób. Jeśli czujesz, że ta dolegliwość nie jest Ci obca, powinieneś jak najprędzej zaznajomić się z przewodnikiem dla pacjenta dotkniętego chorobą refluksową. W początkowym stadium może się to przejawiać jedynie zgagą, czyli uczuciem pieczenia za mostkiem, podczas, gdy kolejne objawy mogą już mieć wpływ na powstające bóle w klatce piersiowej, uszkodzeniem krtani oraz gardła. Więc, trzeba wiedzieć jakie są objawy choroby refluksowej i skutecznie im zapobiegać. Motywujemy do jak najszybszego zaznajomienia się z naszą stroną Internetową.

  Data dodania: 04 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Informacja medyczna - lekarz Kielce

  Serwis dla pacjentów charakteryzujący się czytelną i prostą budową. Zawiera informacje o gabinetach lekarskich, lekarzach specjalistach, przychodniach, placówkach diagnostycznych. Znajdziecie Państwo tutaj również godziny przyjęć lekarzy, adresy i numery telefonów.

  Data dodania: 02 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Brzeska informacja medyczna

  Serwis poświęcony placówkom medycznym działającym na terenie Brzegu w województwie opolskim. Prezentujemy ofertę usług medycznych dostępnych na rynku brzeskim, godziny otwarcia gabinetów lekarskich, numery telefonów do rejestracji oraz adresy.

  Data dodania: 23 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lekarz Lublin - informator

  Jesteś mieszkanką Lublina lub okolic, i masz problem ze zdrowiem? Oznacza to, że powinnaś skontaktować się z lekarzem. Zapraszamy do naszego serwisu, gdzie znajdziesz adresy numery telefonów oraz informacje o zakresie świadczonych usług przez placówki medyczne działające w Lublinie. Serwis jest przejrzysty i tak zbudowany, abyś mogła w dwóch kliknięciach znaleźć wszelkie informacje konieczne, żeby umówić się na konsultacje lekarską.

  Data dodania: 01 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lekarz Radom

  Mieszkasz w Radomiu lub okolicach, i masz problem ze zdrowiem? Oznacza to, że powinnaś skontaktować się z lekarzem. Zapraszamy do naszego serwisu, gdzie znajdziesz adresy numery telefonów oraz informacje o zakresie świadczonych usług przez placówki medyczne działające w Radomiu. Serwis jest przejrzysty i tak zbudowany, abyś mogła w dwóch kliknięciach znaleźć wszelkie informacje konieczne, żeby umówić się na konsultacje lekarską.

  Data dodania: 01 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Powiększenie i pomniejszenie piersi - Feelbeauty.eu

  Dzięki nam wyszukasz specjalistę który wykona dla ciebie zabieg upiększający. Zapraszamy więc do skorzystania z naszej bogatej oferty zabiegów i specjalistów. Portal poświęcony takim tematom jak chirurgia plastyczna, estetyczna, operacje plastyczne, powiększenie piersi, pomniejszenie piersi, plastyka brzucha Kompendium wiedzy dla osób żądnych pielęgnować urodę. Na portalu wyszukasz newsy na zagadnienia takie jak operacja nosa, powiększenie piersi,liposukcja, plastyka brzucha. Zapraszamy także na nasze operacje plastyczne forum gdzie znajdziecie Państwo wiele odpowiedzi na frapujące was pytania. Koncentrujemy lekarzy specjalistów z całej polski. Najlepsi lekarze chirurdzy plastyczni. Nasi lekarze wykonują swoję zadania na wysokim poziomie. Nasze zabiegi to powiększenie piersi, pomniejszenie piersi, plastyka brzucha, liposukcja, operacje nosa. Każdy chce być urodziwy.

  Data dodania: 19 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leki naturalne

  Eko-Leko.pl to apteka naturalna, sprzedająca również przez internet. Wierzymy w moc produktów pochodzenia naturalnego, dlatego znajdziesz u nas leki naturalne, preparaty ziołowe i kosmetyki naturalne wysokiej jakości. Powstanie apteki internetowej Eko-Leko zainspirowały opinie i potrzeby naszych klientów. Nieustannie poszukujemy firm produkujących kosmetyki, leki i suplementy ekologiczne. Zapraszamy do odwiedzania naszej apteki i przekazywania nam swoich opinii o lekach naturalnych - chętnie sprowadzimy dla Państwa potrzebne medykamenty.

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • ActaBio - portal medyczny

  ActaBio - Portal Medyczny skupiający się na medycynie, zdrowiu, urodzie i zrzeszający ludzi prowadzących zdrowy i aktywny styl życia. Znajdziecie tu również mnóstwo ciekawostek, artykułów z dziedzin takich jak medycyna, zdrowie, uroda, psychologia, żywność i dieta, ciąża i dziecko czy sport i fitness. Autorskie artykuły również pomogą wam lepiej zrozumieć otaczającą rzeczywistość. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artykułami.

  Data dodania: 02 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia Plastyczna i Estetyczna - Joanna Kurmanow

  Pełen zakres zabiegów chirurgi plastycznej i estetycznej, np. odsysanie tłuszczu czy powiększanie piersi.

  Data dodania: 28 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lekarze Rzeszów - informacja medyczna

  Informator medyczny przeznaczony dla osób poszukujących adresów, numerów telefonu lekarzy specjalistów prowadzących praktyki na terenie Rzeszowa i okolic. Strona zawiera również informacje o usługach świadczonych przez placówki medyczne.

  Data dodania: 21 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Serwis zdrowotny

  Nasz serwis internetowy zawiera dużą ilość ciekawych i interesujących artykułów o tematyce zdrowia. Odszukasz na naszej stronie około kilkadziesiąt artykułów na temat zdrowia człowieka. Ludzki organizm to bardzo szeroki i zajmujący temat. Witryna dzieli się na tagi i kategorie, dzięki którym nawigacja po serwisie jest bezproblemowa i intuicyjna. Zapraszamy do zapoznania się z treścią portalu !

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna

  Strona poświęcony medycynie. Niejeden człowiek chciał by być pięknym i młodym. Jak tego dokonać? Bardzo często nie wiadomo, gdzie znaleźć konkretne wiadomości na ten temat. Autorzy tej strony dołożyli więc wszelkich starań by opisać nie tylko choroby, ich objawy bądź metody ich leczenia. Portal ten zawiera też sekrety dotyczące zdrowego stylu życia. Zarówno więc panie, jak i panowie, którzy coraz cześciej przywiązują taką samą uwagę do zdrowego stylu życia lub urody znajdą tu coś dla siebie.

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lekarze Rzeszów

  Spis najlepszych lekarzy z Rzeszowa oraz woj. Podkarpackiego. Jest to świetny sposób promocji Twojej strony.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda Rzeszów

  LOGOPEDA RZESZÓW - Rzeszowski Serwis Logopedyczny - serwis o tematyce logopedycznej adresowany do logopedów, pacjentów i rodziców z Podkarpacia. W serwisie baza logopedów, porady logopedyczne, sklep logopedyczny, słownik, publikacje, oferty pracy. Zapraszamy na www.logopeda-rzeszow.pl

  Data dodania: 26 09 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Portale medyczne

Portale medyczne - nowa strona:

Adres: