Onkologia

Szpital Sióstr Elżbietanek oferuje pacjentom dostęp do lekarzy wielu specjalizacji, przyjmujących też w przyszpitalnej przychodni. Jednym z najważniejszych oddziałów szpitalnych jest tutaj onkologia, połączona również z niewiele inwazyjnymi zabiegami chirurgicznymi. Jednak sami pacjenci szukają także lekarzy o nieco innych specjalnościach. Jedną z nich jest ortopedia - Warszawa oferuje dostęp do wielu fachowców z tej dziedziny, jest ona również dostępna w ramach oferty leczniczej w Szpitalu. Pacjenci mogą się konsultować z lekarzami także w innych specjalizacjach. Taką specjalizacją jest m.in. urologia - Warszawa cieszy się wieloma autorytetami z tego zakresu, którzy skutecznie umieją zająć się układem moczowym i zadbać o nerki pacjentów.


Szczegóły strony szpitalse.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę szpitalse.pl:

Onkologia

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 15
Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Zdrowie często definiowane jest jako stan pełnego, dobrego samopoczucia psychicznego, fizycznego i socjalnego. Mówiąc inaczej jest to stan, w którym budowa i czynności wszystkich narządów, tkanek są prawidłowe. Portal Zdrowiutko.info powstał, aby pomagać wszystkim utrzymywać organizm w "stanie" doskonałego zdrowia. Zadbaj o Siebie!

  Data dodania: 09 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Depresja wiąże się z zaburzeniem nastroju. W literaturze określa się ją jako: patologiczna modyfikacja normalnej odmiany nastroju zwanej smutkiem. Depresja występuje w ciężkich postaciach: depresja dwubiegunowa, wielka depresja oraz formie lżejszej przewlekłej - dystymia. Na stronie dowiesz się czym są symptomy depresji, formy jej leczenia, kryteria diagnostyczne.

  Data dodania: 11 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklep zajmujący się internetową sprzedażą kosmetyków na bazie manuki firmy Madeleine Ritchie. Produkty z zawartością manuki, takie jak miód czy kosmetyki mają zbawienny wpływ na cały organizm ponieważ mają właściwości antybakteryjne. Kremy na bazie manuki są idealne w przypadku problemów z cerą jak: atopowe zapalenie skóry, trądzik, egzema, łuszczyca.

  Data dodania: 11 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Serwis dokładnie analizuje problem społeczno-zdrowotny, którym jest większa zachorowalność na półpaśca. Jest to przewlekłe zakażenie wirusowe. Nasz portal szczegółowo obrazuje jak przeciwdziałać wystąpieniu tej choroby. Oczywiście zachorowanie na nią jest wyeliminowanie poprzez wcześniejsze przebycie ospy wietrznej. Portal szczegółowo też podchodzi do roli czynników wywołujących reaktywację tego zakażenia. Ważną rzeczą omawianą na łamach naszego portalu jest fakt, że chorobą tą możemy zarazić się także po szczepieniu. Zmiany skórne w niektórych przypadkach są bolesne. Przedstawiamy je w postaci zdjęć – po to, by użytkownik mógł dostrzec skutki tego zakażenia.

  Data dodania: 19 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Cholesterol przyczynia się do poważnych chorób wieńcowych, które mogą kosztować nas życie. Od pewnego czasu tworzy się kampanie reklamowe mówiące o zgubnych skutkach wysokiego stężenia tego związku we krwi. By móc skutecznie z nim walczyć warto podjąć szereg przeciwdziałań, do których przede wszystkim należeć będzie zmiana trybu życia. Zwiększona aktywność fizyczna np. w postaci codziennej jazdy na rowerze, a także właściwa dieta zmniejszą cholesterol.

  Data dodania: 02 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Na naszym blogu każdy znajdzie coś ciekawego! Każdy z nas, chce cieszyć się dobrym zdrowiem przez długie lata. Jak to zrobić? Kształcić się! Nasz Blog - Poradnik podpowiada jak utrzymać dobre zdrowie i cieszyć się nim. Dzięki zdrowiu można realizować swoje marzenia i osiągać zamierzone cele. Zdrowie jest wartością daną nam raz na zawsze, jednak nieodpowiednie postępowanie może się przyczynić do jego utraty.
  Obecnie styl życia i zachowania zdrowotne mają ogromne znaczenie dla zachowania zdrowia. Zapraszamy na naszą stronę!

  Data dodania: 29 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Neurolog w prywatnej praktyce zajmuje się leczeniem stwardnienia rozsianego, oraz łagodzeniem jego objawów. Jeżeli osoba podejrzewająca chorobę zgłosi się do specjalisty, neurolog bez wątpienia określi jej stan zdrowia.Neurolog w ramach indywidualnej specjalizacji zajmuję się między innymi takim schorzeniem jak padaczka. W związku z tym osoby, których problemem jest to schorzenie powinny wiedzieć, że teraz neurolog może pomóc.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nowotwór to groźna choroba cywilizacyjna. Od kilkudziesięciu lat choroba nowotworowa stanowi coraz częstszą przyczynę zgonu mnóstwa osób.
  Przy późnej diagnozie tej choroby szanse na realne wyleczenie niestety bywają minimalne.
  Każda osoba ma szansę zrobić coś co w dużym procencie obroni przed chorobą nowotworową.
  Należy stosować do kilku zasad na co dzień.

  Zapraszamy na naszą stronę, gdzie przedstawiamy proste i skuteczne zasady na profilaktykę
  przeciw nowotworową.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Strona o zapaleniu opon mózgowych. Znajdziesz tu jej objawy, skutki choroby oraz porady jak się leczyć.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ortho Medica – profesjonalna rehabilitacja w Warszawie. Kompleksowa pomoc w leczeniu różnego typu skolioz i wad postawy. W Ortho Medica zajmujemy się rehabilitacją medyczną zarówno dzieci, jak i dorosłych. Dorosłym oferujemy indywidualną terapię oraz masaż leczniczy. W naszym ośrodku terapia i system ćwiczeń są indywidualnie dobierane do wieku, rodzaju i stopnia zaawansowania wady. Ortho Medica – fachowo korygujemy wszystkie wady postawy.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »