Najlepsza klinika psychiatrii Bydgoszcz

Zapraszamy bardzo serdecznie do zapoznania się z ofertą specjalistycznego gabinetu, zaprezentowaną na naszej stronie internetowej.
Klinika psychiatrii Bydgoszcz oferuje skuteczną pomoc najmłodszym pacjentom, cierpiącym z powodu lęków, bezsenności, obniżonego nastroju. Osobom dorosłym porad udziela lekarz psychiatra Bydgoszcz, który diagnozuje i leczy wszelkie zaburzenia psychiczne i choroby: depresję, bulimię, fobię, bezsenność, schizofrenię, anoreksję.
Dobry psychiatra Bydgoszcz zadba o zdrowie i samopoczucie całej rodziny!


Szczegóły strony www.family-med.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.family-med.pl:

Najlepsza klinika psychiatrii Bydgoszcz

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 1
Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Skuteczna pomoc psychologiczna w przypadku uzależnień i współuzależnień również od sieci i gier komputerowych,trudności w relacjach z bliskimi, DDA i DDD, przemocy w rodzinie, problemów z brakiem asertywności oraz innych. Pomoc osobom powracającym z emigracji, diagnoza uzależnień oraz terapia podtrzymująca. Gabinet znajduje się w centrum Warszawy. Psychoterapia Warszawa, psychoterapeuta Warszawa.

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Walka ze stresem wymaga szczególnego zaangażowania. Terapia stresu metodą EEG Biofeedback to nowatorska metoda terapii. Stosuje się ją zaledwie od paru lat w leczeniu niedomagań o źródle w centralnym układzie nerwowym. Skuteczność metody EEG Biofeedback została wielokrotnie potwierdzona eksperymentami i badaniami naukowymi na całym świecie. Mnóstwo naukowców - specjalistów neurologów i neuroterapeutów – nadal prowadzi badania nad rozwojem metody oraz jej nowymi modyfikacjami.
  Metoda terapii EEG Biofeedback w Polsce stosowana jest zaledwie od paru lat. W Łodzi znajduje się tylko sześć gabinetów. W większości z nich można leczyć zaburzenia takie jak migreny, ADHD, depresję, stres. W najnowocześniejszym z nich - dzięki znacznie lepszym urządzeniom EEG Biofeedback możliwa jest również terapia wspomagająca osoby normalne. Zabiegi takie stymulują działania mózgu i umożliwiają lepsze zapamiętywanie.

  Data dodania: 27 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta we Wrocławiu Paweł Helfer trudni się przede wszystkim prowadzeniem psychoterapii indywidualnej oraz grup terapeutycznych. Pracuje z osobami dorosłymi, jak też z młodzieżą. Psycholog Paweł Helfer stosuje się zawsze do zasad etycznych Kodeksu Zawodowego Psychologa, zapewnia anonimowość oraz dyskrecję.

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa - Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii - hipnoterapeuta, psychoterapeuta, psycholog Warszawa, woj mazowieckie. Depresja, leczenie alkoholizmu i innych uzależnień. Pomagamy w radzeniu sobie z takimi objawami: depresja, nerwica, zaburzenia odżywiania, uzależnienia - alkoholizm (skuteczne leczenie alkoholizmu), palenie, sytuacje stresowe itp. Wspomagamy zdolności i kompetencje stosując coaching jako interaktywny proces. Terapeuci, psycholog Warszawa - efektywna hipnoterapia, psychoterapia. Hipnoterapeuci i psychoterapeuci zapraszają - także terapia osób lękowych. Skuteczna hipnoza terapeutyczna.

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Psychoterapii i Treningu Osobistego MENTIS powstał w 2009 roku. Jesteśmy psychologami i terapeutami, którzy od lat współpracują ze sobą w ramach Poradni Rodzinnej. Prowadzimy psychoterapię indywidualną, grupową, par oraz rodzin. Współpracujemy również z organizacjami i stowarzyszeniami w zakresie komunikacji interpersonalnej, integracji grupowej oraz rozwiązywania konfliktów.  Pracujemy z osobami zmagającymi się z lękiem, depresją, bezsennością, nerwicami, problemami odżywiania, objawami psychosomatycznymi, trudnościami w relacjach i pracy oraz zainteresowanymi rozwojem osobistym.  Wspieramy pary i rodziny w zakresie rozwiązywania konfliktów, komunikacji, radzenia sobie z kryzysem, świadomości pełnionych ról i pozycji w rodzinie, budowania więzi, rozumienia włąsnych potrzeb oraz ich wyrażania.

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna pomoc psychologiczna i psychoterapia dla młodzieży i dorosłych. Prowadzenie działań w oparciu o kurację psychodynamiczną, dzięki której można zmierzyć się z dławionymi potrzebami oraz schematami, które kształtują życie jednostki. Usługi doradcze, psychoedukacja dodatkowo instruktaże socjoterapeutyczne świadczone przez biegłego i wykwalifikowanego psychologa z rekomendacją Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Sympatyczne i dyskretne wizyty zawsze w ustalonym terminie.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tworząc naszą stronę chcieliśmy żeby zawierała ona nie książkowe wiadomości na temat depresji, psychiatrii czy neurologii, ale ciekawe artykuły, które traktowałyby o tych naukach trochę z innej strony. Nie znajdą u nas Państwo więc
  książkowej definicji psychoterapii. Natomiast jest to strona dla każdego kto ma ochotę dowiedzieć się wielu ciekawych wiadomości, na przykład, ze samochodowy GPS działa w sposób niekorzystny dla mózgu. Tego rodzaju nowinki bardzo ciężko znaleźć na innych stronach o podobnej tematyce, dlatego chcieliśmy aby psychosfera stanowiła swego rodzaju powiew świeżości i wybijała się na spośród innych, niemal identynych pozycji.

  Data dodania: 23 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fritz Perls jest pomysłodawcą terapii Gestalt, która zakłada, że wszechstronne podejście do pacjenta daje o wiele lepsze rezultaty niż koncentrowanie się na jego pojedynczych cechach. Takie podejście do tematu spowodowało, że terapia zdobyła znaczną popularność. Wywarła ona spory wpływ na całe środowisko terapeutyczne. Jednak pomimo swoich sporych pozytywów są sfery w których terapia Gestalt nie do końca się
  sprawdza, a nawet nie stosuje się jej z założenia. Jakie to sfery? O tym dowiedzą się Państwo z naszej witryny.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia rozwija się od blisko 100 lat. W tym czasie wykształcił się szereg szkół terapeutycznych i sposobów rozumienia psychiki człowieka (medycyna zdrowie). Dzięki nim istnieje możliwość rzeczywistego leczenia zaburzeń psychicznych i pracy psychologicznej z konfliktami. Dla niektórych pełni ona też rolę narzędzia pozwalającego na lepsze rozumienie siebie i zwiększanie swojej świadomości. Strona opisuje różne rodzaje psychoterapii, w szczególności terapię par. Dzięki jej lekturze goście mogą dowiedzieć się jakie problemy psychologiczne mogą być przedmiotem pracy, jakie kwalifikacje mają terapeuci i w jaki sposób pracują. Date powyższe dostępne są również po angielsku, jak i sama terapia (counseling in Poland: psychology).

  Data dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jeżeli doświadczasz trudności z funkcjonowaniem, kryzysów w relacjach lub innych trosk to nie zastanawiaj się, czy zgłosić się do nas po wsparcie. W naszym gabinecie we Wrocławiu świadczymy pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną. W naszej ofercie jest między innymi: diagnoza psychologiczna i psychoterapia poznawcza. Jesteśmy wykwalifikowanymi i doświadczonymi psychologami. Tworzymy zespół psychoterapeutyczny rozwijający swoje kwalifikacje i wiedzę z zakresu psychoterapii behawioralnej w warszawskim Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej, współpracującym z Oxford Cognitive Therapy Centre. Dbamy o nieustanny rozwój zawodowy biorąc udział w szkoleniach, konferencjach i kursach. Terapie prowadzimy pod stałą superwizją Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej, a co więcej wchodzimy w skład Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. W naszej pracy troszczymy się w szczególności o przestrzeganie zasad etycznych umieszczonych w kodeksach psychologa i psychoterapeuty. Dzięki temu oferowana psychoterapia prowadzona jest w godnych zaufania warunkach. Zapraszamy na wizytę do naszego gabinetu we Wrocławiu...

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »