Leczenie nerwicy Podkategoria: Leczenie nerwicy

 • Psycholog Poznań

  Oferta Centrum Psychologiczno-Psychoterapeutycznego MIND, która obejmuje szkolenia rozwoju osobistego i psychoterapię jest skierowana do osób, które potrzebują pomocy i są na nią gotowe. Specjalista prowadzący Centrum, psycholog i psychoterapeuta, to profesjonalista, który potrafi dotrzeć do istoty problemu. Wycofanie, strata czy wina - to wszystko może wpływać na relacje zarówno z samym sobą, jak i z otoczeniem. Terapia systemowa oraz poznawczo-behawioralna, które oferujemy, to wyjątkowo efektywne techniki i szansa na zupełnie nowe spojrzenie otaczającą Cię rzeczywistość i samego siebie.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychosfera.net

  Tworząc naszą stronę chcieliśmy żeby zawierała ona nie książkowe wiadomości na temat depresji, psychiatrii czy neurologii, ale ciekawe artykuły, które traktowałyby o tych naukach trochę z innej strony. Nie znajdą u nas Państwo więc
  książkowej definicji psychoterapii. Natomiast jest to strona dla każdego kto ma ochotę dowiedzieć się wielu ciekawych wiadomości, na przykład, ze samochodowy GPS działa w sposób niekorzystny dla mózgu. Tego rodzaju nowinki bardzo ciężko znaleźć na innych stronach o podobnej tematyce, dlatego chcieliśmy aby psychosfera stanowiła swego rodzaju powiew świeżości i wybijała się na spośród innych, niemal identynych pozycji.

  Data dodania: 23 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław

  Od jakiegoś czasu wzrasta zainteresowanie usługami z zakresu psychologii i coachingu. W sieci znaleźć można wiele konkurencyjnych ofert dotyczących psychoterapii coachingu, treningów psychologicznych. Usługi te rozumiane ogólnie jako pomoc i diagnostyka psychologiczna, które w naszym kraju rozwijają się w dużym tempie, pozostawiają wiele do życzenia.

  Centrum Psychologii i Terapii Introwertus od początku działalności stawia na profesjonalizm swoich działań, oferując szeroki zakres specjalistycznych usług w swojej dziedzinie. Oferta Introwertus jest trafną odpowiedzią na oczekiwania swoich klientów.

  Data dodania: 06 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra w Łodzi

  Gabinet psychiatryczny Łódź oferuje specjalistyczną praktykę lekarską i udziela porady dla pacjentów, którzy mają trudności ze zdrowiem psychicznym. Lekarz psychiatra posiada bogate doświadczenie w pracy w placówkach psychiatrycznych, jest także asystentem w znanej Klinice Psychiatrii Wieku Podeszłego. Psychiatria to dziedzina, w której zdobył on tytuł specjalisty w 2009 roku. Psychiatra na co dzień pomaga swoim pacjentom, zmagającym się z długotrwałymi depresjami i nerwicą, a także z sukcesami leczy schizofrenię. Pomocy mogą poszukiwać tutaj również osoby które cierpią na zaburzenia związane ze snem i zaburzenia o podłożu lękowym. Psychiatrzy są aktualnie w stanie pomagać również starszym pacjentom, cierpiącym na różnorodne schorzenia typowe dla wieku podeszłego.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie depresji

  Nasz Ośrodek usytuowany jest w cichym i otoczonym przyrodą zakątku wsi Golęczewo, w odległości 15 km od Poznania. Infrastruktura i wystrój wnętrz kreowane były tak, ażeby zapewniały wygodę i pomagały w osiąganiu wewnętrznego spokoju i harmonii. Położenie ośrodka, sąsiedztwo natury, z dala od zgiełku dużych miast sprzyja pracy nad sobą i terapii. Nasz Ośrodek jest przytulny, ciepły, otwarty i kameralny. Gwarantujemy wysoki standard zamieszkania dla 20 osób w jednym czasie. Nasze pokoje są ładne, czyste i każdy posiada swoją łazienkę.

  Data dodania: 29 03 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Leczenie nerwicy

Leczenie nerwicy - nowa strona:

Adres: