Grzybica pochwy Podkategoria: Grzybica pochwy

 • Grzybica pochwy

  Grzybica pochwy - ma ją niemal każda kobieta przynajmniej raz w życiu. Dowiesz się tu jakie są objawy grzybicy oraz jak przebiega jej leczenie.

  Data dodania: 04 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • O grzybicy pochwy

  Na stronie znajdziesz informacje na temat grzybicy pochwy. Dowiesz się tu jakie są objawy i jak się leczy zapalanie pochwy.

  Data dodania: 25 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Grzybica pochwy

  Serwis poświęcony kobietom, a szczególnie intymnym dolegliwościom. Grzybica pochwy jest powszechnie znaną chorobą, którą ma co trzecia kobieta na świecie. W naszym serwisie dowiesz się jak leczyć grzybicę pochwy, jakie są objawy.

  Data dodania: 12 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • grzybica

  Kontakty z chorymi na infekcje grzybicowe. Dzięki pewnym środkom ostrożności ryzyko zarażenia daje się zmniejszyć. Jeśli ktoś ma osłabiony system odpornościowy, powinien unikać kontaktów z osobami chorymi. W ten sposób zmniejsza się naturalnie nie tylko niebezpieczeństwo infekcji grzybicowej, lecz również infekcji wirusowej i bakteryjnej.

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Grzybica

  Grzyby z gatunku Candida Albicans występują u 80% ludzi, w większości przypadków nie wywołują zakażeń - ci ludzie są po prostu nosicielami, niestety u części ludzi może powodować ciężkie do wyleczenia schorzenie zwane zwyczajowo kandydozą.

  Data dodania: 04 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Candida

  Strona poświęcona została różnym chorobom grzybicznym oraz pasożytniczym. Informacje tam zawarte dotyczą skutecznych diet przeciwgrzybicznych. Można się tam zaznajomić z pojęciami, takimi jak candida czy gronkowiec. Ważne miejsce w serwisie zajmują informacje dotyczące trucizn w powietrzu. Dowiemy się tam, co jest przyczyną tych chorób oraz jakie wywołują one objawy. W dodatku prezentowany jest tam ParaProteX - preparat na wyżej wymienione dolegliwości.

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Grzybica pochwy

Grzybica pochwy - nowa strona:

Adres: