Gabinet Psychoterapii Integratywnej - Zielona Góra - Jakub Bieniecki

Gabinet Psychoterapii Integratywnej - to prywatna praktyka psychoterapeutyczna na wysokim poziomie. Pomagamy w trudnościach wszelkiego rodzaju - od zaburzeń depresyjnych, przez zaburzenia lękowe, zaburzenia jedzenia, czy trudności w relacjach z innymi ludżmi. Ponadto zajmujemy sie problemami śmierci, żałoby, trudnościami z zajsciem w ciążę, poronieniami, skutkami po-aborcyjnymi, chorobami i bólami nieznanego pochodzenia, lub na tle nerwowym. Oferujemy psychoterapię indywidualną, a także terapię par i rodzin.
Terapeuta posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej.


Szczegóły strony www.psychoterapia-zg.yoyo.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.psychoterapia-zg.yoyo.pl:

Gabinet Psychoterapii Integratywnej - Zielona Góra - Jakub Bieniecki

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 59 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny msnbot 7 Odwiedziny googlebot 159
Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Jestem psychoterapeutą pracującym w obszarze pomocy 12 lat. Moje doświadczenie obejmuje prowadzeniezarówno psychoterapii indywidualnej i grupowej jak też szkoleń, warsztatów i kierowanie zespołem terapeutycznym. Uprawiam psychoterapię indywidualną zorientowaną psychodynamicznie. Zgodnie z ważnym w psychoterapii nurtem integracyjnym korzystam również z dorobku innych podejść. Jestem absolwentką Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie - posiadającego rekomendację Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Integracji Psychoterapii. Dbając o jakość oferowanej Państwu pomocy stale superwizuję swoją pracę. Zapraszam osoby doświadczające problemów osobistych, zawodowych, problemów rodzinnych. Osoby, które cierpią z powodu kryzysów, objawów, mają problemy w relacjach, związkach, chcą wprowadzić zmiany w sobie samym i swoim życiu poprzez poszerzenie świadomości, borykają się z depresją, nerwicą, zaburzeniami jedzenia, doświadczających lęku.

  Data dodania: 03 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Idealna okazja - obniżka cen dla pacjentów. Doskonały ośrodek terapii uzależnień w woj. małopolskim. Szukasz pomocy dla samego siebie lub dla swoich przyjaciół, rodziny? Oferujemy konsultacje, terapię uzależnień, terapie współuzależnionych i DDA, warsztaty terapeutyczne, mitingi AA, inaczej spotkania z trzeźwiejącymi alkoholikami, detoks organizmu. Posiadamy dobre warunki dla leczących się w naszym prywatnym ośrodku terapii stacjonarnie. Jesteśmy po to ażeby Ci ulżyć toteż wejdź na naszą stronę, zaznajom się w wiadomościami oraz skontaktuj się. Pomożemy Tobie pokonać nałogowy problem,, staniesz się powtórnie szczęśliwym człowiekiem patrzącym z optymizmem na kolejny dzień. Zadzwoń, odwiedź i bądź zdrowy.

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Osoby, które uświadamiają sobie, że problemy natury psychicznej, z którymi się zmagają są zbyt trudne, aby rozwiązać je samodzielnie często nie mają pojęcia, do kogo zwrócić się o pomoc. Jeżeli są to mieszkańcy Szczecina lub jego okolic wyjątkowo interesującym rozwiązaniem może być w ich przypadku wizyta w gabinecie prowadzonym przez psychoterapeutkę Annę Wagner-Juszkiewicz. Zanim umówimy się z nią na spotkanie i przystąpimy do terapii indywidualnej, możemy przy tym odwiedzić stronę internetową terapeutki, znajdziemy tam bowiem odpowiedzi na wiele pytań związanych z pracą psychologa, a także bezpieczeństwem samego pacjenta.

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Terapii Integralnej w Zielonej Górze – profesjonalny ośrodek pomocy psychologicznej, wsparcia, szkoleń i

  rozwoju. W naszej ofercie znajduje się psychoterapia indywidualną, grupową, par i rodzin. Pomagamy w problemach

  osobistych, w relacjach z ludźmi, związkach, a także wspieramy rozwój osobisty.Pracujemy głównie w oparciu o

  podejście Gestalt. Jako pierwsi w Zielonej Górze prowadziliśmy ustawienia systemowe, rodzinne i biznesowe w

  oparciu o metodę Berta Hellingera. W naszym ośrodku prowadzimy także warsztaty rozwojowe, treningi interpersonalne i rozwoju osobistego. Warsztaty i szkolenia prowadzimy głównie dla rodziców, szkolenia rad pedagogicznych i kadr ośrodków zdrowotnych, szkolenia i superwizje dla nauczycieli i tzw. pomagaczy. Jako jedyni na terenie Zielonej Góry oferujemy warsztaty rozwojowe dla mężczyzn. W naszym ośrodku możesz też ukończyć studium z zakresu arteterapii oraz dramatoterapii.

  Data dodania: 06 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • PerfectIn Centrum Terapii i Rozwoju Osobowości – nasza specjalizacja to psychoterapia integracyjna, gestalt, poznawczo-behawioralna, analityczna, psychodynamiczna. Prowadzimy konsultacje psychologiczne, psychiatryczne, pedagogiczne.

  Data dodania: 19 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wrocławskie Nowe Centrum Psychologiczne. Przyjmują w nim Psycholodzy z Wrocławia. Nowa jakość usług. Pełna dyskrecja. Prywatny gabinet psychoterapeutyczny. Leczenie zaburzeń funkcjonowania. Szukasz Psychoterapia Wrocław ? Psychoterapeuta we Wrocławiu. Pomoc psychologiczna. Psycholog Kliniczny zrzeszony w Polskie Towarzystwo Psychologiczne . Leczenie: depresji, nerwicy, zaburzenia osobowości, narcystyczne, symbiotyczne.

  Inside to zespół osób, które w sposób profesjonalny pomagają w rozwiązywaniu problemów życia codziennego. Zajmujemy się również terapią nerwic, depresji i zaburzeń seksualnych. Jesteśmy specjalistami w zakresie psychoterapii, psychologii.

  Gabinet Psychoterapeutyczny Psychologa mgr Piotra Kurkowskiego. Gabinet mieści się w mieście Wrocław. Proponuję terapię krótko- i długoterminową. W gabinecie udzielam pomocy młodzieży i rodzicom. Prowadzę konsultacje i terapię indywidualną osób dorosłych, par małżeńskich/partnerskich oraz rodzinną. Udzielam pomocy osobom w kryzysach, z problemami emocjonalnymi, depresją, stanami lękowymi, bezsennością, zaburzeniami nerwicowymi, problemami okresu dojrzewania zmagającym się ze zdradą, rozwodem, porzuceniem, DDA, osobom z nadwagą i otyłością.

  Data dodania: 09 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pod frazą „psycholog Warszawa” znajdziemy wiele ciekawych witryn odnoszących się do psychologii i metod stosowanych przez psychologów. Jedną z bardziej interesujących serwisów jest serwis Centrum Doradztwa i Pomocy Psychologicznej, gdzie nie tylko zapiszemy się na konsultacje, ale dowiemy się wielu rzeczy związanych z działalnością firmy. Witryna jest utrzymana w jasnych nienarzucających się barwach a w tle leci spokojna muzyka, dzięki temu przeglądanie serwisu jest przyjemne. Dużo informacji zawartych na stronie przyda się w chwili wyboru właściwej terapii, na przykład doradztwa lub spotkań grupowych.

  Data dodania: 27 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Co robić w przypadku depresji?

  Coraz więcej osób boryka się z problemami psychologicznymi. Również depresja i smutek nie są obce dzisiejszemu społeczeństwu.

  Pomoc psychologiczna staje się usługą coraz popularniejszą i potrzebną. Odszukanie miejsca, gdzie znajdziesz wsparcie psychologiczne, może okazać się to trudne, ponieważ nie zawsze wiadomo gdzie można się udać z konkretnymi problemami. Zwłaszcza, jeśli będzie to nasza pierwsza wizyta u psychologa.

  Psycholog przez internet to nowy standart. Umożliwia porady przez internet obejmujące uzależnienia, seksualność, mobbing, a także problemy rodzinne i w związku.

  To wszystko, a także artykuły psychologiczne, książki psychologiczne, porady prawne, wzory pism, znajdziesz na stronie prowadzonej przez Grupę Wsparcia Psychologicznego - Psychowsparcie.Org

  Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oferta Centrum Psychologiczno-Psychoterapeutycznego MIND, która obejmuje szkolenia rozwoju osobistego i psychoterapię jest skierowana do osób, które potrzebują pomocy i są na nią gotowe. Specjalista prowadzący Centrum, psycholog i psychoterapeuta, to profesjonalista, który potrafi dotrzeć do istoty problemu. Wycofanie, strata czy wina - to wszystko może wpływać na relacje zarówno z samym sobą, jak i z otoczeniem. Terapia systemowa oraz poznawczo-behawioralna, które oferujemy, to wyjątkowo efektywne techniki i szansa na zupełnie nowe spojrzenie otaczającą Cię rzeczywistość i samego siebie.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia rozwija się od blisko 100 lat. W tym czasie wykształcił się szereg szkół terapeutycznych i sposobów rozumienia psychiki człowieka (medycyna zdrowie). Dzięki nim istnieje możliwość rzeczywistego leczenia zaburzeń psychicznych i pracy psychologicznej z konfliktami. Dla niektórych pełni ona też rolę narzędzia pozwalającego na lepsze rozumienie siebie i zwiększanie swojej świadomości. Strona opisuje różne rodzaje psychoterapii, w szczególności terapię par. Dzięki jej lekturze goście mogą dowiedzieć się jakie problemy psychologiczne mogą być przedmiotem pracy, jakie kwalifikacje mają terapeuci i w jaki sposób pracują. Date powyższe dostępne są również po angielsku, jak i sama terapia (counseling in Poland: psychology).

  Data dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »