Choroby Podkategoria: Choroby

« poprzednia strona · 3
 • Toczeń - BliscyZdrowiu.pl

  BliscyZdrowiu.pl to nowoczesny serwis, dzięki któremu "uporządkujesz swoje zdrowie". Zarejestruj się, dołącz do grypy wsparcia i wymieniaj się spostrzeżeniami dotyczącymi leczenia takich chorób jak: łuszczyca, toczeń czy też stwardnienie rozsiane Zapraszamy.

  Data dodania: 04 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Osteoporoza

  Osteoporoza zasadza się na wolnym redukowaniu się masy kostnej z upośledzoną, czyli nieprawidłową, mikroarchitekturą tkanki kostnej, co w konsekwencji prowadzi do powiększonej podatności na przeróżne urazy - w tym i złamania.

  W Polsce osteoporozą dotkniętych jest mniej więcej 20 do 30 procent osób spośród tych, które ukończyły 50 rok życia. W przypadku złamania szyjki kości udowej ponad jedna czwarta chorych wymaga pomocy innych aż do śmierci. Śmiertelność z powodu powikłań tego typu złamań, przede wszystkim polegających na procesach zakrzepowo-zatorowych przebiegających w układzie krążenia sięga od 10 do 15 proc. w czasie pierwszego roku po doznanym złamaniu.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zapalenie opon mózgowych

  Strona o zapaleniu opon mózgowych. Znajdziesz tu jej objawy, skutki choroby oraz porady jak się leczyć.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Endometrioza - Leczenie niepłodności

  Endometrioza: endometrioza objawy i leczenie endometriozy. Pierwszy Polski Portal o Endometriozie po¶więcony chorobie o nazwie endometrioza. W serwisie można uzyskać informacje na temat leczenia endometriozy. W Polsce jest to pierwszy taki serwis, który oferuje pacjentom, porady, forum endometriozy, zawiera listę lekarzy specjalistów endometriozy, diagnoza endometriozy. Znajd± tam Państwo również informacje oraz najnowsze artykuły z różnych serwisów oraz portali.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fizykoterapia w ramach NFZ w Warszawie

  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ESTETICA-MED działa na warszawskim na rynku usług rehabilitacyjnych od 2008 roku. W ramach Narodowego Funduszu Zdrowia wykonujemy leczenie z zakresu : światłolecznictwo, leczenie bóli kręgosłupa, masaż całościowy, kinesiology taping, osteoporoza, wizyty domowe lekarza i rehabilitantów, krioterapia, masaż częściowy. Różnorodność terapii i odpowiednie wyposażenie przychodni umożliwia kompleksowe leczenie, bez konieczności długotrwałego czekania na zabiegi. Pracują u nas lekarze specjaliści rehabilitacji i doświadczeni rehabilitanci, regularnie podnoszący swoje kwalifikacje. Jesteśmy wyposażeni w sprzęt medyczny najnowszej generacji, atestowany w europie, okresowo i systematycznie serwisowany.

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Choroby

  Strona zawiera internetowy słownik medyczny, służący pomocą w poznawaniu jednostek chorobowych, które w danym momencie nas interesują. Alfabetyczne ułożenie chorób i możliwość wyszukiwania sprawia, że w internetowym słowniku medycznym niezwykle szybko znaleźć można to, czego akurat szukamy. Internetowy słownik jest bardzo pożytecznym narzędziem dla każdego.

  Data dodania: 14 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobre rady

  Największy serwis wielotematyczny dla kobiet zawierający przepisy kulinarne, katalog kwiatów, informacje o zdrowiu,
  antykoncepcji, modzie, urodzie, domu, ciąży i porodzie, podróżach. W serwisie znajduje się bardzo rozbudowany dział z przepisami kulinarnymi na wszystkie okazje z najbardziej znanych kuchni świata.

  Data dodania: 14 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Szybkie odchudzanie

  Nowoczesna kawa odchudzająca. Preparat eliminuje rozterki: szybkie chudnięcie lub trwałe chudnięcie. Jego systematyczne spożywanie powoduje gubienie wagi w szybkim czasie. Do wyboru są różne aromaty oraz wersja do spożycia na zimno. Otrzymane dzięki temu napoje na odchudzanie są pyszne i efektywne zarazem. Nie posiada także nienaturalnych pierwiastków i nie powoduje negatywnych efektów.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Onkologia

  Szpital Sióstr Elżbietanek oferuje pacjentom dostęp do lekarzy wielu specjalizacji, przyjmujących też w przyszpitalnej przychodni. Jednym z najważniejszych oddziałów szpitalnych jest tutaj onkologia, połączona również z niewiele inwazyjnymi zabiegami chirurgicznymi. Jednak sami pacjenci szukają także lekarzy o nieco innych specjalnościach. Jedną z nich jest ortopedia - Warszawa oferuje dostęp do wielu fachowców z tej dziedziny, jest ona również dostępna w ramach oferty leczniczej w Szpitalu. Pacjenci mogą się konsultować z lekarzami także w innych specjalizacjach. Taką specjalizacją jest m.in. urologia - Warszawa cieszy się wieloma autorytetami z tego zakresu, którzy skutecznie umieją zająć się układem moczowym i zadbać o nerki pacjentów.

  Data dodania: 10 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ból głowy - migrena

  Doktor musi również dokonać rozpoznanie z chorym, w trakcie którego ustali umieszczenie boleści oraz wskaże możliwe przyczyny schorzenia. Migrena (ból głowy) trwa bardzo często od 4 do 72 godzin. Ból głowy z lewej strony, mroczki, podwyższone ciśnienie krwi - to najprawdopodobniej migrena. Bywa tak, iż zbyt małe ciśnienie krwi wywołuje przykre dolegliwości, takie jak ból głowy, wyczerpanie albo ospałość. Torsje oraz ból głowy mogą towarzyszyć anginie, alergii pokarmowej, być symptomem stanu zapalnego gardła, długotrwałego stanu zapalnego pęcherzyka żółciowego, ale też zapowiadać inne choroby.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kamica nerkowa

  Cystone jest indyjskim naturalnym suplementem diety opracowanym dla osób cierpiących na choroby układu moczowego. Suplement poprawia pracę układu moczowego jako całości, ale jego priorytetowym zastosowaniem jest kamica nerkowa. Całkowicie naturalne pochodzenie preparatu w połączeniu z wysoką jakością sprawiają iż jest on w pełni niegroźny dla zdrowia i w odróżnieniu od zwykłych leków niemalże nie posiada skutków ubocznych.

  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stop grzybicy

  Grzybica jest przypadłością, którą trudno jest precyzyjnie rozpoznać, a jeszcze trudniej jest ją leczyć. Strona grzybica.info.pl dostarcza liczne wiadomości, które dla wielu dotkniętych tą przypadłością, mogą okazać się niezwykle przydatne. Zawarta na stronie charakterystyka choroby wraz z podanymi kuracjami oczyszczającymi, dietami, menu oraz suplementami diety CaliVita sprawia, że wyeliminowanie grzybicy staje się dużo bardziej łatwiejsze!

  Data dodania: 15 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zaćma

  Czym jest zaćma? Zaćma jest to częściowe lub całkowite zmętnienie soczewki oka. Objawy katarakty to stopniowe osłabianie się ostrości widzenia. Pacjent odnosi impresję widzenia jak przez mgłę. Nie istnieje żaden specyfik, który zapobiega czy leczy zaćmę. Kluczową możliwością przywrócenia poprawnego wzroku jest zabieg chirurgiczny usunięcia zaćmy - laserowa korekcja wzroku. Zespół naszych lekarzy fachowców wyznacza możliwość wykonania zabiegu wyleczenia zaćmy. Zabieg leczenia zaćmy trwa najczęściej 4 godziny. Na czas wykonywania zabiegu będziesz pod ochroną fachowego personelu lekarskiego.

  Data dodania: 30 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Choroby odżywiania

  W 2003 roku uczeni potwierdzili fakt, że choroba nazywana bulimią ma również uwarunkowania genetyczne. "Wilczy głód", bo tak również nazywamy te zabużenia w odżywianiu dotykają coraz większą rzeszę osób. Jej ofiarami padają przeważnie młode kobiety spragnione pięknej i szczupłej sylwetki. Na stronie opisujemy szczegółowo bulimię - jej historię, przyczyny, sposoby leczenia. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 21 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie niepłodności

  Ciąża to stan o którym w pewnym wieku marzy każda kobieta, natomiast posiadanie dziecka, to marzenie większości kochających małżeństw i par. Jeśli para nie stara się o potomstwo i może zajść w ciąże, taka sytuacja może doprowadzić do rozpadu związku. Pomagamy aby tak się nie stało, wszystkim parom które zdecydują się do nas przyjść - Klinika Leczenia Niepłodności FERTI-MED. Zapraszamy.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • kuracje oczyszczające

  Jelita sprawują bardzo ważną rolę. U młodych ludzi są zwykle poważnie zanieczyszczone poprzez niekorzystny tryb życia, pośpiech, modyfikowaną żywność. Podstawowymi impulsami przyczyniającymi się do zanieczyszczenia jelita grubego i wyniszczenia naturalnej mikroflory bakteryjnej są: złe przyzwyczajenia żywieniowe, przyjmowanie posiłków o późnych porach i brak wystarczającej ilości ruchu.

  Data dodania: 02 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radiestezja

  Jeśli masz w planie budować swój dom a równocześnie nie chcesz mieć w późniejszym czasie kłopotów z bezsennością to musisz zainteresować się usługami mojej spółki. Opisywana tutaj strona to zrzeszenie radiestetów, w własnych szeregach posiadają grupę fachowców, którzy zajmują się szeroko rozumianą radiestezją. Radiesteci potrafią zlokalizować cieki wodne na Waszej działce dzięki nim unikniesz kłopotów ze zdrowiem.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Choroby

Choroby - nowa strona:

Adres: