Choroby Podkategoria: Choroby

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Toczeń - BliscyZdrowiu.pl

  BliscyZdrowiu.pl to nowoczesny serwis, dzięki któremu "uporządkujesz swoje zdrowie". Zarejestruj się, dołącz do grypy wsparcia i wymieniaj się spostrzeżeniami dotyczącymi leczenia takich chorób jak: łuszczyca, toczeń czy też stwardnienie rozsiane Zapraszamy.

  Data dodania: 04 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Badanie EMG, Neurolog Warszawa.

  NEUROLOG
  dr Katarzyna Toruńska
  Warszawa
  rejestracja tel. 604 964 039

  NEUROLOG - leczenie chorób i dolegliwości NEUROLOGICZNYCH.

  BADANIE EMG :
  - najnowszy aparat EMG Keypoint Net (2012 r.)
  - najkrótsze terminy
  - ponad 13400 przeprowadzonych badań EMG
  - dziesięcioletni staż w przeprowadzaniu badań EMG
  - możliwość przeprowadzenia badania EMG w domu pacjenta
  - indywidualna wycena badania EMG
  - wynik bezpośrednio po wykonanym badaniu EMG
  - możliwość konsultacji wyniku badania EMG.
  CHOROBY BADANIE EMG, min.: choroby mięśni (miopatie), spastyczność, choroby złącza nerwowo – mięśniowego (np. miastenia), mononeuropatie (np. cieśń / zespół nadgarstka), polineuropatie (np. cukrzycowa), stwardnienie zanikowe boczne (SLA), zespoły korzeniowe (np. uszkodzenie nerwu strzałkowego).

  SPASTYCZNOŚĆ - diagnostyka i leczenie.

  TĘŻYCZKA - tajemnicza choroba?

  Data dodania: 21 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowie - blog

  Witryna nie-chorobie.pl jest wyspecjalizowanym portalem, którego ogół zagadnień dotyczy spraw związanych z naszym zdrowiem. Tu dowiesz się dosłownie wszystkiego o problemach zdrowotnych i pokrewnych dziedzinach. Dbanie o zdrowie jest dla mnie nadzwyczaj znaczącym zagadnieniem. Na łamach mojego blogu chcę podzielić się z wami moją wiedzą na ten temat.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Blog medyczny. Poradnik zdrowie i medycyna

  Na naszym blogu każdy znajdzie coś ciekawego! Każdy z nas, chce cieszyć się dobrym zdrowiem przez długie lata. Jak to zrobić? Kształcić się! Nasz Blog - Poradnik podpowiada jak utrzymać dobre zdrowie i cieszyć się nim. Dzięki zdrowiu można realizować swoje marzenia i osiągać zamierzone cele. Zdrowie jest wartością daną nam raz na zawsze, jednak nieodpowiednie postępowanie może się przyczynić do jego utraty.
  Obecnie styl życia i zachowania zdrowotne mają ogromne znaczenie dla zachowania zdrowia. Zapraszamy na naszą stronę!

  Data dodania: 29 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Choroba refluksowa

  W obecnych czasach coraz większa liczba młodych i starszych osób uskarża się na chorobę refluksu, która w rozwiniętym stadium rozwoju może naprawdę niekorzystnie wpływać na ogólne samopoczucie i wolę spędzania czasu pośród innych osób. Jeśli czujesz, że ta dolegliwość nie jest Ci obca, powinieneś jak najprędzej zaznajomić się z przewodnikiem dla pacjenta dotkniętego chorobą refluksową. W początkowym stadium może się to przejawiać jedynie zgagą, czyli uczuciem pieczenia za mostkiem, podczas, gdy kolejne objawy mogą już mieć wpływ na powstające bóle w klatce piersiowej, uszkodzeniem krtani oraz gardła. Więc, trzeba wiedzieć jakie są objawy choroby refluksowej i skutecznie im zapobiegać. Motywujemy do jak najszybszego zaznajomienia się z naszą stroną Internetową.

  Data dodania: 04 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog Warszawa

  Alfa-Lek - gabinety ginekologiczne w Warszawie. Specjalistyczne gabinety ginekologiczne w centrum Warszawy zapraszają wszystkie Panie na regularne badania ginekologiczne. Dysponujemy przestronnymi gabinetami, doskonale i nowocześnie wyposażonymi. W naszym Centrum Medycznym przyjmują najwyższej klasy specjaliści goinekologii- głównie docenci, doktorzy i profesorzy oraz ordynatorzy. Niskie ceny i profesjonalna obsługa to ginekolog warszawa czyli Centrum Medyczne Alfa-Lek.

  Data dodania: 03 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Urolog

  Prywatny Gabinet Urologiczny we Wrocławiu. Nowa jakość usług urologicznych. Jako nieliczni w Polsce leczymy problemy kobiet związane z nietrzymaniem moczu. Elektrostymulacja oraz leczenie prostaty. Urolog Wrocław proponuje leczenie stacjonarne oraz ambulatoryjne dla pacjętów z problemami takimi jak, zaburzenie erekcji, skrzywienie prącia, leczenie prostaty, stulejka. Jesteśmy liderami w Polsce w leczeniu nietrzymania moczu.

  Dzięki nowym technikom wykorzystywanym w medycynie uzyskujemy wspaniałe rezultaty. Wykorzystanie laserowego leczenie prostaty w sposób niezwykle istotny zmieniło podejście do leczenia problemów urologicznych. Urolog - to trudny zawód, gdyż musi opierać się na danych z różnych dziedzin medycyny. Zanim postawimy diagnozę najpierw konsultujemu nasze przypuszczenia z konsylium naukowym. W imieniu lek. med. Piotra Kluca serdeczenie zapraszamy do naszej kliniki we Wrocławiu jak również na naszą stronę internetową, gdzie można znaleźć artykuły ze zdjęciami umieszczonymi na stronie. W najbliższym czasie umieścimy pliki multimedialne, które będą pokazywać zabiegi z wykonywanych operacji urologicznych.

  Urolog - męska rzecz.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • seksuolog

  Seksuolog we Wrocławiu i Warszawie - Prywatny Gabinet Seksuologiczny. Leczenie zaburzeń wzwodu oraz leczenie zaburzeń erekcji. Prywatna psychoterapia na terenie Województwa Dolnośląskiego i Mowieckiego - leczymy impotencje, zaburzenia funkcjonowania, problemy w sferze seksualnej, Seksuolog: wzwód, erekcja, spózniony wytrysk, impotencja

  Zaburzenie erekcji oraz pożycia intymnego nie muszą już ciebie ograniczać. W obecnych czasach możemy posługiwać się technikami które w 90% przypadków są skutecznymi metodami przy leczeniu dysfunkcji seksualnych. Najnowsze badania pokazują, że Polacy nadal boją się wizyt u psychologa lub seksuologa. Jest to jak najbardziej nie na miejscu lekarz sesuolog niczym nie różni się od innego lekarza np pediatry. Obecnie tysiące osób korzysta z pomocy seskuologów oraz psychoterapeutów w całej Polsce. Skoro inni mogą korzystać dlaczego nie ty. Zaprzaszamy na prywatne spotkania w intymnej atmosferze zrozumienia i prywatności do Wrocławia oraz Warszawy.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Łuszczyca

  Serwis łuszczycowy stworzony dla osób borykających się z łuszczycą skóry. Na łamach portalu można przeczytać zarówno po podstawowych informacjach jak istota choroby, rodzaje, jak i bardziej rozbudowanych i szczegółowych jak chociażby metody leczenia łuszczycy. Ponadto w serwisie zawarto opisy lekarstw stosowanych w leczeniu łuszczycy, a także preparatów wspomagających leczenie (np. zioła). Całość okraszona jest przyjemną grafiką i przyjaznym słownictwem, zrozumiałym dla wszystkich.

  Data dodania: 03 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Choroba nowotworowa

  Nowotwór to groźna choroba cywilizacyjna. Od kilkudziesięciu lat choroba nowotworowa stanowi coraz częstszą przyczynę zgonu mnóstwa osób.
  Przy późnej diagnozie tej choroby szanse na realne wyleczenie niestety bywają minimalne.
  Każda osoba ma szansę zrobić coś co w dużym procencie obroni przed chorobą nowotworową.
  Należy stosować do kilku zasad na co dzień.

  Zapraszamy na naszą stronę, gdzie przedstawiamy proste i skuteczne zasady na profilaktykę
  przeciw nowotworową.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Chirugia Plastyczna

  Prywatny Gabinet Chirurgii Plastycznej we Wrocławiu - Specjalista chirurg Piotr Knast.
  Pełna oferta usług medycznych w zakresie chirurgii plastycznej. Opeacje: powiększanie piersi, mastopeksja, rekonstrukcja piersi, lifting twarzy, operacje odmładzajace twarzy, facelifting, odsysanie tłuszczu, korekcja kształtu brzucha bioder i ud, korekcja blizn.

  Pełna oferta usług medycznych w zakresie chirurgii plastycznej. Opeacje: powiększanie piersi, mastopeksja, rekonstrukcja piersi, lifting twarzy, operacje odmładzajace twarzy, facelifting, odsysanie tłuszczu, korekcja kształtu brzucha bioder i ud, korekcja blizn.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • NdM1 - Blog

  Gorąco i Serdecznie Zapraszamy do odwiedzin bloga poświęconego problemowi Ndm1. Blog przedstawia ciekawe informacje z Polski i świata dotyczące problemu bakterii, które uodparniając się enzymem NDM-1 stały się odporne na większość dostępnych na rynku antybiotyków.Superbakterie odporne na większość szczepionek zostały zidentyfikowane u kilku zarażonych. Bakterie zostały odkryte w kilku krajach, jednak problem cały czas się powiększa. Zajrzyj na stronę i dowiedz się ciekawych informacji.

  Data dodania: 22 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • O chorobach intymnych

  Wraz z rozpoczęciem życia seksualnego musimy być przygotowani na to, iż możemy zarazić się jedna z nieprzyjemnych chorób. Poczytasz tu o narządach atakowanych przez choroby zakaźne, nierzeżączkowym zapaleniu cewki moczowej,, kile i jej objawach, okresie i przebiegu, rozpoznaniu rzeżączki, służbie zdrowia,wrzodach wenerycznych, wrzodzie wenerycznym i kile, zakażeniu mieszanym. Zachęcamy do zapoznania się z artykułami.

  Data dodania: 03 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • 4life transfer factor

  Transfer Factor to inteligentny trener układu obronnego, nowoczesna cząsteczka immunologiczna. Działa i uczy podobnie jak szczepionka, ale znacznie szybciej i bez konieczności użycia igły. Dodatkowo nie tylko ochrania przed zagrożeniami zewnętrznymi, ale też przed zagrożeniami wewnętrznymi.
  Niezależne badania dowiodły, że preparat 4Life Transfer Factor zwiększa aktywność komórek natural killer (NK) w systemie odpornościowym o 204%!

  Data dodania: 09 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Choroby

  Jesteś studentem medycyny? A może chciałbyś pogłębić wiedzę na temat chorób? Powinieneś zapoznać się z hasłami w internetowym słowniku medycznym. Tutaj znajdziesz opisy większości chorób mogących nękać ludzki organizm. Słownik ten szybko i prężnie się rozrasta, niemalże każdego dnia dodawane są do niego nowe hasła, a więc znajdziesz tu odpowiedź na każde postawione pytanie na temat chorób.

  Data dodania: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny ośrodek leczenia uzależnień

  Zespół tworzący Ośrodek to fachowa kadra psychologów, terapeutów i psychoterapeutów oraz dodatkowo personel obsługi, dla których nadrzędnym celem pracy jest służba drugiemu człowiekowi zrodzona z powołania i wykonywana z olbrzymim zaangażowaniem. Nasz Ośrodek usytuowany jest w cichym i otoczonym przyrodą zakątku wsi Golęczewo, w odległości 15 km od Poznania. Infrastruktura i wystrój wnętrz zaprojektowane zostały tak, żeby zapewniały wygodę i pomagały w osiąganiu wewnętrznego spokoju i harmonii.

  Data dodania: 01 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowie

  Zdrowie często definiowane jest jako stan pełnego, dobrego samopoczucia psychicznego, fizycznego i socjalnego. Mówiąc inaczej jest to stan, w którym budowa i czynności wszystkich narządów, tkanek są prawidłowe. Portal Zdrowiutko.info powstał, aby pomagać wszystkim utrzymywać organizm w "stanie" doskonałego zdrowia. Zadbaj o Siebie!

  Data dodania: 09 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angina - przydatne informacje

  Różnymi chorobami możemy zakazić się w bardzo prosty sposób. Duża ich część jest przenoszona drogą kropelkową, czyli najczęstszą drogą zakażenia. W taki także sposób przenosi się angina. Jest ona wywołana przez bakterie. Dlatego czasem wystarczy zwyczajna czynność, jak między innymi dotknięcie miejsca, które uprzednio dotykał chory. Potem po takim kontakcie mamy mnóstwo bakterii na rękach. Po styczności ze skórą na twarzy, czy nosem dochodzi do zarażenia. mimo to angina nie jest zbyt niebezpieczna, jeśli jest natychmiastowo oraz właściwie leczona. Dlatego należy pamiętać o szybkiej konsultacji u lekarza, który przepisze właściwą kurację i przekaże cenne wskazówki co do postępowania w trakcie chorowania, co z pewnością pomoże w szybkim odzyskaniu pełnego zdrowia.

  Data dodania: 27 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Cholesterol norma

  Serwis przekazuje informacje o cholesterolu i diecie antycholesterolowej. Na naszej witrynie znajdziesz interesujące biuletyny o diecie antycholesterolowej. Zrozumiesz jakie są źródła cholesterolu, składniki zagrożenia wystąpienia chorób serca. Poznaj normy ilości cholesterolu we krwi. Przeczytaj o chorobach, które mogą Ci grozić. Zabierz się za redukowanie ryzyka pojawienia się chorób układu naczyniowego. Zapoznaj się z treścią naszej strony . Zaprzyjaźnij się ze swoim organizmem i dbaj o niego!

  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Łysienie plackowate

  Czy znasz sposób na łysienie? Czy jesteś świadom tego jak walczą z łysieniem specjaliści? Czy masz pojęcie gdzie można pujść po poradę gdy zaczniesz mieć problemy z łysieniem? Na te pytania odpowiedź stanie się łatwa gdy przeczytasz artykuły których przewodnim tematem jest łysienie. O samym łysieniu wiadomo tyle, że jest to często spotykany problem zdrowotny także u mężczyzn jak i u kobiet. Łysienie dzieli się na kilka rodzaji: androgenowe, plackowate, bliznowaciejące oraz telogenowe. Żeby poddać się leczeniu należy pujść do lekarza. Jednakże by wzbogacić się o niezbędną wiedzę zapraszamy na blog.

  Data dodania: 19 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie domowe / Medycyna naturalna

  Blog prowadzony przez pasjonata medycyny tradycyjnej, który szczegółowo opisuje alternatywne metody postępowania podczas popularnych chorób.

  Każdy post to opis sposobu leczenia konkretnego schorzenia w warunkach domowych.

  Merytoryczne treści powstają na podstawie bestsellerowych wydań książkowych, osobistych doświadczeń oraz sprawdzonych informacji znalezionych w Internecie.

  Domowe Sposoby Leczenia to prawdziwe kompendium wiedzy o domowym leczeniu, o inteligentnych zmianach w życiu i usuwaniu bezsensownych niszczących nawyków, o najlepszych produktach i usługach medycznych.

  Leczenie następujących chorób zostało opisane do tej pory: alergia, astma, bezsenność, biegunka w podróży, ból gardła, ból karku, ból kolana, ból krzyża, ból zęba, cholesterol, choroba lokomocyjna, czkawka, dna, endometrioza, grypa, grypa świńska, grzybica stóp, hemoroidy, kac, kamica, łupież, łuszczyca, miesiączka, nadciśnienie tętnicze, niedociśnienie tętnicze, oparzenia, oparzenia meduz, oparzenia słoneczne, przegrzanie, przeziębienie, stres, trądzik, ugryzienia, ukąszenia, użądlenia, włosy przetłuszczone, włosy suche, zaparcia, zatoki, zgaga, jet lag i wiele więcej wkrótce.

  Data dodania: 19 06 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Choroby

Choroby - nowa strona:

Adres: