Centra dietetyczne Podkategoria: Centra dietetyczne

 • Siłownia Brzeg

  Jesteśmy klubem działającym w branży fitness od 15 lat. Oferujemy szeroki wachlarz zajęć ruchowych. Oferta zawiera ćwiczenia grupowe (aerobik w różnych formach), ćwiczenia z wykorzystaniem maszyn cardio (bieżnie, orbitreki, wiosła, rowery),a także tradycyjną siłownię z wolnym obciążeniem i maszynami izolowanymi. Nasza propozycja zawiera także odnowę biologiczną w saunie suchej. Możecie państwo skorzystać z porad indywidualnych z zakresu treningu i diety, a także skorzystać z barku i zakupić suplementy. Opiekę nad ćwiczącymi sprawuje w pełni wykwalifikowany personel.

  Data dodania: 01 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • odchudzanie Rzeszów

  NutriPoint - centrum dietetyczne w Rzeszowie. NutriPoint pomoże Ci ułożyć odpowiednią dietę. Firma specjalizuje się w dobieraniu diet dla ludzi chorych, potrzebujących specjalnej opieki dietetycznej.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dieta, odchudzanie Lublin

  Szukasz idealnego rozwiązania, aby szybko schudnąć? Nasza dieta czyni cuda! Jedz zdrowo i ciesz się życiem! Polecamy posiłki dietetyczne - catering dietetyczny na terenie Lublina. Zdrowy i pełnowartościowy posiłek z bezpłatną dostawą bezpośrednio od zawodowego dietetyka! Prosto na stół Twojego domu lub firmy. Catering Dietetyczny: specjalnie dobrana, smaczna i zrównoważona dieta przygotowana na bazie świeżych i zdrowych składników.

  Data dodania: 04 10 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Centra dietetyczne

Centra dietetyczne - nowa strona:

Adres: