Badanie EMG, Neurolog Warszawa.

NEUROLOG
dr Katarzyna Toruńska
Warszawa
rejestracja tel. 604 964 039

NEUROLOG - leczenie chorób i dolegliwości NEUROLOGICZNYCH.

BADANIE EMG :
- najnowszy aparat EMG Keypoint Net (2012 r.)
- najkrótsze terminy
- ponad 13400 przeprowadzonych badań EMG
- dziesięcioletni staż w przeprowadzaniu badań EMG
- możliwość przeprowadzenia badania EMG w domu pacjenta
- indywidualna wycena badania EMG
- wynik bezpośrednio po wykonanym badaniu EMG
- możliwość konsultacji wyniku badania EMG.
CHOROBY BADANIE EMG, min.: choroby mięśni (miopatie), spastyczność, choroby złącza nerwowo – mięśniowego (np. miastenia), mononeuropatie (np. cieśń / zespół nadgarstka), polineuropatie (np. cukrzycowa), stwardnienie zanikowe boczne (SLA), zespoły korzeniowe (np. uszkodzenie nerwu strzałkowego).

SPASTYCZNOŚĆ - diagnostyka i leczenie.

TĘŻYCZKA - tajemnicza choroba?


Szczegóły strony www.emg-neurolog.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.emg-neurolog.pl:

Badanie EMG, Neurolog Warszawa.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 32 Odwiedziny googlebot 61
Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Największy serwis wielotematyczny dla kobiet zawierający przepisy kulinarne, katalog kwiatów, informacje o zdrowiu,
  antykoncepcji, modzie, urodzie, domu, ciąży i porodzie, podróżach. W serwisie znajduje się bardzo rozbudowany dział z przepisami kulinarnymi na wszystkie okazje z najbardziej znanych kuchni świata.

  Data dodania: 14 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Serwis poradnikowo-społecznościowy dla osób po 50 roku życia w którym znajdziesz porady dotyczące zdrowia, technologii, mody i urody, a także forum dyskusyjne. Na naszym forum dyskusyjnym każda osoba po 50 roku życia może porozmawiać i poznać inne osoby w jej wieku. Strona posiada bardzo rozbudowany dział społecznościowy w którym można dodawać zdjęcia, wymieniać się wiadomościami prywatnymi, tworzyć grypy i fora.

  Data dodania: 15 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Na stronie dowiesz się jakie są objawy przeziębienia, jak walczyć z przeziębieniem oraz poznasz metody pomocne przy walce z przeziębieniem.

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • W 2003 roku uczeni potwierdzili fakt, że choroba nazywana bulimią ma również uwarunkowania genetyczne. "Wilczy głód", bo tak również nazywamy te zabużenia w odżywianiu dotykają coraz większą rzeszę osób. Jej ofiarami padają przeważnie młode kobiety spragnione pięknej i szczupłej sylwetki. Na stronie opisujemy szczegółowo bulimię - jej historię, przyczyny, sposoby leczenia. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 21 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Serwis łuszczycowy stworzony dla osób borykających się z łuszczycą skóry. Na łamach portalu można przeczytać zarówno po podstawowych informacjach jak istota choroby, rodzaje, jak i bardziej rozbudowanych i szczegółowych jak chociażby metody leczenia łuszczycy. Ponadto w serwisie zawarto opisy lekarstw stosowanych w leczeniu łuszczycy, a także preparatów wspomagających leczenie (np. zioła). Całość okraszona jest przyjemną grafiką i przyjaznym słownictwem, zrozumiałym dla wszystkich.

  Data dodania: 03 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doktor musi również dokonać rozpoznanie z chorym, w trakcie którego ustali umieszczenie boleści oraz wskaże możliwe przyczyny schorzenia. Migrena (ból głowy) trwa bardzo często od 4 do 72 godzin. Ból głowy z lewej strony, mroczki, podwyższone ciśnienie krwi - to najprawdopodobniej migrena. Bywa tak, iż zbyt małe ciśnienie krwi wywołuje przykre dolegliwości, takie jak ból głowy, wyczerpanie albo ospałość. Torsje oraz ból głowy mogą towarzyszyć anginie, alergii pokarmowej, być symptomem stanu zapalnego gardła, długotrwałego stanu zapalnego pęcherzyka żółciowego, ale też zapowiadać inne choroby.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Witryna nie-chorobie.pl jest wyspecjalizowanym portalem, którego ogół zagadnień dotyczy spraw związanych z naszym zdrowiem. Tu dowiesz się dosłownie wszystkiego o problemach zdrowotnych i pokrewnych dziedzinach. Dbanie o zdrowie jest dla mnie nadzwyczaj znaczącym zagadnieniem. Na łamach mojego blogu chcę podzielić się z wami moją wiedzą na ten temat.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jelita sprawują bardzo ważną rolę. U młodych ludzi są zwykle poważnie zanieczyszczone poprzez niekorzystny tryb życia, pośpiech, modyfikowaną żywność. Podstawowymi impulsami przyczyniającymi się do zanieczyszczenia jelita grubego i wyniszczenia naturalnej mikroflory bakteryjnej są: złe przyzwyczajenia żywieniowe, przyjmowanie posiłków o późnych porach i brak wystarczającej ilości ruchu.

  Data dodania: 02 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • BliscyZdrowiu.pl to nowoczesny serwis, dzięki któremu "uporządkujesz swoje zdrowie". Zarejestruj się, dołącz do grypy wsparcia i wymieniaj się spostrzeżeniami dotyczącymi leczenia takich chorób jak: łuszczyca, toczeń czy też stwardnienie rozsiane Zapraszamy.

  Data dodania: 04 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Jak zadbać o nasze zdrowie? Na stronie znajdziesz wiele wartościowych informacji na temat leczenia chorób i diety. Rozważamy różne przypadłości i dolegliwości, radzimy jak sobie z nimi radzić. Piszemy też o zmniejszaniu wagi, ciąży i zdrowym odżywianiu, które jest bardzo istotne dla podtrzymania znakomitego zdrowia.

  Data dodania: 19 09 2014 · szczegóły wpisu »