Badanie EMG, Neurolog Warszawa.

NEUROLOG
dr Katarzyna Toruńska
Warszawa
rejestracja tel. 604 964 039

NEUROLOG - leczenie chorób i dolegliwości NEUROLOGICZNYCH.

BADANIE EMG :
- najnowszy aparat EMG Keypoint Net (2012 r.)
- najkrótsze terminy
- ponad 13400 przeprowadzonych badań EMG
- dziesięcioletni staż w przeprowadzaniu badań EMG
- możliwość przeprowadzenia badania EMG w domu pacjenta
- indywidualna wycena badania EMG
- wynik bezpośrednio po wykonanym badaniu EMG
- możliwość konsultacji wyniku badania EMG.
CHOROBY BADANIE EMG, min.: choroby mięśni (miopatie), spastyczność, choroby złącza nerwowo – mięśniowego (np. miastenia), mononeuropatie (np. cieśń / zespół nadgarstka), polineuropatie (np. cukrzycowa), stwardnienie zanikowe boczne (SLA), zespoły korzeniowe (np. uszkodzenie nerwu strzałkowego).

SPASTYCZNOŚĆ - diagnostyka i leczenie.

TĘŻYCZKA - tajemnicza choroba?


Szczegóły strony www.emg-neurolog.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.emg-neurolog.pl:

Badanie EMG, Neurolog Warszawa.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 30 Odwiedziny googlebot 57
Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Serwis poradnikowo-społecznościowy dla osób po 50 roku życia w którym znajdziesz porady dotyczące zdrowia, technologii, mody i urody, a także forum dyskusyjne. Na naszym forum dyskusyjnym każda osoba po 50 roku życia może porozmawiać i poznać inne osoby w jej wieku. Strona posiada bardzo rozbudowany dział społecznościowy w którym można dodawać zdjęcia, wymieniać się wiadomościami prywatnymi, tworzyć grypy i fora.

  Data dodania: 15 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Czy znasz sposób na łysienie? Czy jesteś świadom tego jak walczą z łysieniem specjaliści? Czy masz pojęcie gdzie można pujść po poradę gdy zaczniesz mieć problemy z łysieniem? Na te pytania odpowiedź stanie się łatwa gdy przeczytasz artykuły których przewodnim tematem jest łysienie. O samym łysieniu wiadomo tyle, że jest to często spotykany problem zdrowotny także u mężczyzn jak i u kobiet. Łysienie dzieli się na kilka rodzaji: androgenowe, plackowate, bliznowaciejące oraz telogenowe. Żeby poddać się leczeniu należy pujść do lekarza. Jednakże by wzbogacić się o niezbędną wiedzę zapraszamy na blog.

  Data dodania: 19 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blog prowadzony przez pasjonata medycyny tradycyjnej, który szczegółowo opisuje alternatywne metody postępowania podczas popularnych chorób.

  Każdy post to opis sposobu leczenia konkretnego schorzenia w warunkach domowych.

  Merytoryczne treści powstają na podstawie bestsellerowych wydań książkowych, osobistych doświadczeń oraz sprawdzonych informacji znalezionych w Internecie.

  Domowe Sposoby Leczenia to prawdziwe kompendium wiedzy o domowym leczeniu, o inteligentnych zmianach w życiu i usuwaniu bezsensownych niszczących nawyków, o najlepszych produktach i usługach medycznych.

  Leczenie następujących chorób zostało opisane do tej pory: alergia, astma, bezsenność, biegunka w podróży, ból gardła, ból karku, ból kolana, ból krzyża, ból zęba, cholesterol, choroba lokomocyjna, czkawka, dna, endometrioza, grypa, grypa świńska, grzybica stóp, hemoroidy, kac, kamica, łupież, łuszczyca, miesiączka, nadciśnienie tętnicze, niedociśnienie tętnicze, oparzenia, oparzenia meduz, oparzenia słoneczne, przegrzanie, przeziębienie, stres, trądzik, ugryzienia, ukąszenia, użądlenia, włosy przetłuszczone, włosy suche, zaparcia, zatoki, zgaga, jet lag i wiele więcej wkrótce.

  Data dodania: 19 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gorąco i Serdecznie Zapraszamy do odwiedzin bloga poświęconego problemowi Ndm1. Blog przedstawia ciekawe informacje z Polski i świata dotyczące problemu bakterii, które uodparniając się enzymem NDM-1 stały się odporne na większość dostępnych na rynku antybiotyków.Superbakterie odporne na większość szczepionek zostały zidentyfikowane u kilku zarażonych. Bakterie zostały odkryte w kilku krajach, jednak problem cały czas się powiększa. Zajrzyj na stronę i dowiedz się ciekawych informacji.

  Data dodania: 22 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Osteoporoza zasadza się na wolnym redukowaniu się masy kostnej z upośledzoną, czyli nieprawidłową, mikroarchitekturą tkanki kostnej, co w konsekwencji prowadzi do powiększonej podatności na przeróżne urazy - w tym i złamania.

  W Polsce osteoporozą dotkniętych jest mniej więcej 20 do 30 procent osób spośród tych, które ukończyły 50 rok życia. W przypadku złamania szyjki kości udowej ponad jedna czwarta chorych wymaga pomocy innych aż do śmierci. Śmiertelność z powodu powikłań tego typu złamań, przede wszystkim polegających na procesach zakrzepowo-zatorowych przebiegających w układzie krążenia sięga od 10 do 15 proc. w czasie pierwszego roku po doznanym złamaniu.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chorobą, która dotyka w głównej mierze czereda jest ADHD. Rozwijając ten abstrakt znaczy jego osoba nadpobudowliść psychoruchową. Schorzenie objawia się trudnością w skupeiniu, spośród dokończeniem rozpoczętych czynności. Spośród naszej strony dowiesz się jak radzić sobie spośród tą chorobą, podczas gdy ją odkryć, jakże uzdrawiać. Owo kompedium wiedzy, które pomoże Wszyscy w zrozumieniu tego, co dzieję się dookoła Ciebie. Miło zapraszamy do odwiedzin.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Różnymi chorobami możemy zakazić się w bardzo prosty sposób. Duża ich część jest przenoszona drogą kropelkową, czyli najczęstszą drogą zakażenia. W taki także sposób przenosi się angina. Jest ona wywołana przez bakterie. Dlatego czasem wystarczy zwyczajna czynność, jak między innymi dotknięcie miejsca, które uprzednio dotykał chory. Potem po takim kontakcie mamy mnóstwo bakterii na rękach. Po styczności ze skórą na twarzy, czy nosem dochodzi do zarażenia. mimo to angina nie jest zbyt niebezpieczna, jeśli jest natychmiastowo oraz właściwie leczona. Dlatego należy pamiętać o szybkiej konsultacji u lekarza, który przepisze właściwą kurację i przekaże cenne wskazówki co do postępowania w trakcie chorowania, co z pewnością pomoże w szybkim odzyskaniu pełnego zdrowia.

  Data dodania: 27 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Neurolog w prywatnej praktyce zajmuje się leczeniem stwardnienia rozsianego, oraz łagodzeniem jego objawów. Jeżeli osoba podejrzewająca chorobę zgłosi się do specjalisty, neurolog bez wątpienia określi jej stan zdrowia.Neurolog w ramach indywidualnej specjalizacji zajmuję się między innymi takim schorzeniem jak padaczka. W związku z tym osoby, których problemem jest to schorzenie powinny wiedzieć, że teraz neurolog może pomóc.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Strona o zapaleniu opon mózgowych. Znajdziesz tu jej objawy, skutki choroby oraz porady jak się leczyć.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ESTETICA-MED działa na warszawskim na rynku usług rehabilitacyjnych od 2008 roku. W ramach Narodowego Funduszu Zdrowia wykonujemy leczenie z zakresu : światłolecznictwo, leczenie bóli kręgosłupa, masaż całościowy, kinesiology taping, osteoporoza, wizyty domowe lekarza i rehabilitantów, krioterapia, masaż częściowy. Różnorodność terapii i odpowiednie wyposażenie przychodni umożliwia kompleksowe leczenie, bez konieczności długotrwałego czekania na zabiegi. Pracują u nas lekarze specjaliści rehabilitacji i doświadczeni rehabilitanci, regularnie podnoszący swoje kwalifikacje. Jesteśmy wyposażeni w sprzęt medyczny najnowszej generacji, atestowany w europie, okresowo i systematycznie serwisowany.

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »