Badanie EMG, Neurolog Warszawa.

NEUROLOG
dr Katarzyna Toruńska
Warszawa
rejestracja tel. 604 964 039

NEUROLOG - leczenie chorób i dolegliwości NEUROLOGICZNYCH.

BADANIE EMG :
- najnowszy aparat EMG Keypoint Net (2012 r.)
- najkrótsze terminy
- ponad 13400 przeprowadzonych badań EMG
- dziesięcioletni staż w przeprowadzaniu badań EMG
- możliwość przeprowadzenia badania EMG w domu pacjenta
- indywidualna wycena badania EMG
- wynik bezpośrednio po wykonanym badaniu EMG
- możliwość konsultacji wyniku badania EMG.
CHOROBY BADANIE EMG, min.: choroby mięśni (miopatie), spastyczność, choroby złącza nerwowo – mięśniowego (np. miastenia), mononeuropatie (np. cieśń / zespół nadgarstka), polineuropatie (np. cukrzycowa), stwardnienie zanikowe boczne (SLA), zespoły korzeniowe (np. uszkodzenie nerwu strzałkowego).

SPASTYCZNOŚĆ - diagnostyka i leczenie.

TĘŻYCZKA - tajemnicza choroba?


Szczegóły strony www.emg-neurolog.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.emg-neurolog.pl:

Badanie EMG, Neurolog Warszawa.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 31 Odwiedziny googlebot 60
Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Alfa-Lek - gabinety ginekologiczne w Warszawie. Specjalistyczne gabinety ginekologiczne w centrum Warszawy zapraszają wszystkie Panie na regularne badania ginekologiczne. Dysponujemy przestronnymi gabinetami, doskonale i nowocześnie wyposażonymi. W naszym Centrum Medycznym przyjmują najwyższej klasy specjaliści goinekologii- głównie docenci, doktorzy i profesorzy oraz ordynatorzy. Niskie ceny i profesjonalna obsługa to ginekolog warszawa czyli Centrum Medyczne Alfa-Lek.

  Data dodania: 03 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Depresja wiąże się z zaburzeniem nastroju. W literaturze określa się ją jako: patologiczna modyfikacja normalnej odmiany nastroju zwanej smutkiem. Depresja występuje w ciężkich postaciach: depresja dwubiegunowa, wielka depresja oraz formie lżejszej przewlekłej - dystymia. Na stronie dowiesz się czym są symptomy depresji, formy jej leczenia, kryteria diagnostyczne.

  Data dodania: 11 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blog prowadzony przez pasjonata medycyny tradycyjnej, który szczegółowo opisuje alternatywne metody postępowania podczas popularnych chorób.

  Każdy post to opis sposobu leczenia konkretnego schorzenia w warunkach domowych.

  Merytoryczne treści powstają na podstawie bestsellerowych wydań książkowych, osobistych doświadczeń oraz sprawdzonych informacji znalezionych w Internecie.

  Domowe Sposoby Leczenia to prawdziwe kompendium wiedzy o domowym leczeniu, o inteligentnych zmianach w życiu i usuwaniu bezsensownych niszczących nawyków, o najlepszych produktach i usługach medycznych.

  Leczenie następujących chorób zostało opisane do tej pory: alergia, astma, bezsenność, biegunka w podróży, ból gardła, ból karku, ból kolana, ból krzyża, ból zęba, cholesterol, choroba lokomocyjna, czkawka, dna, endometrioza, grypa, grypa świńska, grzybica stóp, hemoroidy, kac, kamica, łupież, łuszczyca, miesiączka, nadciśnienie tętnicze, niedociśnienie tętnicze, oparzenia, oparzenia meduz, oparzenia słoneczne, przegrzanie, przeziębienie, stres, trądzik, ugryzienia, ukąszenia, użądlenia, włosy przetłuszczone, włosy suche, zaparcia, zatoki, zgaga, jet lag i wiele więcej wkrótce.

  Data dodania: 19 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Osteoporoza zasadza się na wolnym redukowaniu się masy kostnej z upośledzoną, czyli nieprawidłową, mikroarchitekturą tkanki kostnej, co w konsekwencji prowadzi do powiększonej podatności na przeróżne urazy - w tym i złamania.

  W Polsce osteoporozą dotkniętych jest mniej więcej 20 do 30 procent osób spośród tych, które ukończyły 50 rok życia. W przypadku złamania szyjki kości udowej ponad jedna czwarta chorych wymaga pomocy innych aż do śmierci. Śmiertelność z powodu powikłań tego typu złamań, przede wszystkim polegających na procesach zakrzepowo-zatorowych przebiegających w układzie krążenia sięga od 10 do 15 proc. w czasie pierwszego roku po doznanym złamaniu.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Endometrioza: endometrioza objawy i leczenie endometriozy. Pierwszy Polski Portal o Endometriozie po¶więcony chorobie o nazwie endometrioza. W serwisie można uzyskać informacje na temat leczenia endometriozy. W Polsce jest to pierwszy taki serwis, który oferuje pacjentom, porady, forum endometriozy, zawiera listę lekarzy specjalistów endometriozy, diagnoza endometriozy. Znajd± tam Państwo również informacje oraz najnowsze artykuły z różnych serwisów oraz portali.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doktor musi również dokonać rozpoznanie z chorym, w trakcie którego ustali umieszczenie boleści oraz wskaże możliwe przyczyny schorzenia. Migrena (ból głowy) trwa bardzo często od 4 do 72 godzin. Ból głowy z lewej strony, mroczki, podwyższone ciśnienie krwi - to najprawdopodobniej migrena. Bywa tak, iż zbyt małe ciśnienie krwi wywołuje przykre dolegliwości, takie jak ból głowy, wyczerpanie albo ospałość. Torsje oraz ból głowy mogą towarzyszyć anginie, alergii pokarmowej, być symptomem stanu zapalnego gardła, długotrwałego stanu zapalnego pęcherzyka żółciowego, ale też zapowiadać inne choroby.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Witryna nie-chorobie.pl jest wyspecjalizowanym portalem, którego ogół zagadnień dotyczy spraw związanych z naszym zdrowiem. Tu dowiesz się dosłownie wszystkiego o problemach zdrowotnych i pokrewnych dziedzinach. Dbanie o zdrowie jest dla mnie nadzwyczaj znaczącym zagadnieniem. Na łamach mojego blogu chcę podzielić się z wami moją wiedzą na ten temat.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jelita sprawują bardzo ważną rolę. U młodych ludzi są zwykle poważnie zanieczyszczone poprzez niekorzystny tryb życia, pośpiech, modyfikowaną żywność. Podstawowymi impulsami przyczyniającymi się do zanieczyszczenia jelita grubego i wyniszczenia naturalnej mikroflory bakteryjnej są: złe przyzwyczajenia żywieniowe, przyjmowanie posiłków o późnych porach i brak wystarczającej ilości ruchu.

  Data dodania: 02 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ciąża to stan o którym w pewnym wieku marzy każda kobieta, natomiast posiadanie dziecka, to marzenie większości kochających małżeństw i par. Jeśli para nie stara się o potomstwo i może zajść w ciąże, taka sytuacja może doprowadzić do rozpadu związku. Pomagamy aby tak się nie stało, wszystkim parom które zdecydują się do nas przyjść - Klinika Leczenia Niepłodności FERTI-MED. Zapraszamy.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szpital Sióstr Elżbietanek oferuje pacjentom dostęp do lekarzy wielu specjalizacji, przyjmujących też w przyszpitalnej przychodni. Jednym z najważniejszych oddziałów szpitalnych jest tutaj onkologia, połączona również z niewiele inwazyjnymi zabiegami chirurgicznymi. Jednak sami pacjenci szukają także lekarzy o nieco innych specjalnościach. Jedną z nich jest ortopedia - Warszawa oferuje dostęp do wielu fachowców z tej dziedziny, jest ona również dostępna w ramach oferty leczniczej w Szpitalu. Pacjenci mogą się konsultować z lekarzami także w innych specjalizacjach. Taką specjalizacją jest m.in. urologia - Warszawa cieszy się wieloma autorytetami z tego zakresu, którzy skutecznie umieją zająć się układem moczowym i zadbać o nerki pacjentów.

  Data dodania: 10 02 2015 · szczegóły wpisu »