Artykuły medyczne Podkategoria: Artykuły medyczne

 • Medyczne

  Tłumaczenia medyczne należą do jednych z najtrudniejszych i najbardziej czasochłonnych tłumaczeń. Oprócz wysokiego stopnia specjalizacji charakteryzuje je także wysoki stopień odpowiedzialności, bowiem od bezbłędnego ich wykonania bardzo często zależy zdrowie oraz życie człowieka.
  Tworzymy ZESPÓŁ doświadczonych tłumaczy medycznych. Wśród nich można wyróżnić przede wszystkim lekarzy a także biologów, farmaceutów czy też chemików.
  Dbając o swoje zdrowie oraz życie tłumaczenia dokumentów dedykuj do naszego biura tłumaczeń.

  Data dodania: 01 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Zaopatrzenie medyczne

  Internetowy sklep medyczny Zarys - opatrunki i urządzenia medyczne. Produkty chirurgiczne, ciśnieniomierze, rękawice mikrochirurgiczne i medyczne, cewniki, papiery medyczne, materiały opatrunkowe, inhalatory, słuchawki lekarskie, opatrunki specjalistyczne i sprzęt medyczny. Sklep medyczny zaprasza po akcesoria, pakiety zabiegowe, opatrunki i zaopatrzenie medyczne. Folia mocująca, serweta włokninowa, pokrowiec na stolik, do angiografii udowej. Zarys Zabrze - Ortopedia.

  Data dodania: 04 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kobiece dni

  Obserwując swój cykle miesięczny jesteś w stanie określić dni owulacji, wtedy to też może dojść do poczęcia. U nas przeczytasz o dniach owulacji i poczęcia, metodzie objawowo-termicznej, niepłodności, obserwacji śluzu i temperatury, okresie połogu i płodności, o tym co będzie po poronieniu, stosowaniu metody naturalnej, stanie zapalnym dróg rodnych, zwiększonych ilościach hormonów. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 31 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Medyczna Księgarnia MEDLIBRI

  Wiele kobiet bardzo dba o swoje zdrowie. Pomagają im w tym lekarze i inni medycy. O skuteczności zabiegów o własne zdrowie świadczy chociażby fakt znacznie wyższej długości życia kobiet w stosunku do mężczyzn. Panie dbają o zdrowie a także o własną urodę. Naprzeciwko tym potrzebom płci pięknej wychodzi księgarnia MEDLIBRI.PL. Posiada ona w swojej ofercie podręczniki ze wszystkich działów medycyny a także poradniki medyczne z których każdy zainteresowany może skorzystać nie mając wykształcenia medycznego. Stały postęp wiedzy, nowe odkrycia, nowe procedury leczenia i wynalazki techniki uzmysławiają nam potrzebę stałego dokształcania. Dlatego też zdobywanie aktualnej wiedzy jest niezbędne dla skutecznej terapii coraz to nowymi lekami i technikami. Osoby chcące nabyć nowości książkowe z zakresu nauk medycznych powinny udać się osobiście do naszej księgarnie, która zlokalizowana jest w Warszawie. Mieści się ona na parterze Szpitala Dzieciątka Jezus na ulicy Lindleya 4. Kto nie może sam nabyć książki powinien skorzystać ze sprzedaży wysyłkowej, którą także proponujemy.

  Data dodania: 12 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • DietaDlaZdrowia.pl - JUŻ DZIAŁAMY!

  DietaDlaZdrowia.pl to portal tworzony przez ekspertów

  Dietetyka, medycyna, fitness, zdrowie i uroda to zagadnienia, które stały się dla nas inspiracją. Z pasją łączymy wieloletnie doświadczenie z najnowszymi zdobyczami nauki, tworząc dedykowane użytkownikom plany dietetyczne.
  Z nami osiągniesz wymarzoną wagę bez stresów i niepowodzeń. Oprócz indywidualnego jadłospisu, otrzymasz od nas wsparcie i jakże ważną motywację. Wszystko po to, aby dieta stała się dla Ciebie prawdziwą przyjemnością. Zbilansowana, racjonalna dieta to klucz do długiego zdrowia i radości życia. Poczuj się szczęśliwy i odzyskaj pewność siebie! Z DietąDlaZdrowia.pl łatwo osiągniesz wymarzony rozmiar!

  Data dodania: 19 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gestalt

  Fritz Perls jest pomysłodawcą terapii Gestalt, która zakłada, że wszechstronne podejście do pacjenta daje o wiele lepsze rezultaty niż koncentrowanie się na jego pojedynczych cechach. Takie podejście do tematu spowodowało, że terapia zdobyła znaczną popularność. Wywarła ona spory wpływ na całe środowisko terapeutyczne. Jednak pomimo swoich sporych pozytywów są sfery w których terapia Gestalt nie do końca się
  sprawdza, a nawet nie stosuje się jej z założenia. Jakie to sfery? O tym dowiedzą się Państwo z naszej witryny.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja, Masaż

  Zapraszamy do serwisu zawierającego informacje o masażu i rehabilitacji. Znajdziesz tu mam nadzieję ciekawe artykuły dotyczące wyżej wymienionej tematyki. Omówimy także firmy działające w branży medycznej - np. rehabilitacja, bądź masaż kraków. Na razie działające na terenie Krakowa, z czasem zapewne i nie tylko.

  Data dodania: 09 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Regulacja płodności

  Gdy świadomie chcemy począć dziecko, należy pilnować dni płodnych. Decydujemy się wtedy na bycie odpowiedzialnymi rodzicami. Na naszym serwisie dowiesz się o dodatkowym jajeczkowaniu, uświadamianiu dziewczynek, metodzie objawowo-termicznej, miesięcznym cyklu płodności, objawach przed dodatkowym jajeczkowaniem oraz wielu innych ważnych sprawach. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 31 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Betaglukan - zdrowie

  Nasz układ obronny należy do najbardziej wydajnych układów organizmu. Musimy sobie uświadomić, że nie żyjemy w sterylnych warunkach, lecz w środowisku pełnym mikroorganizmów, bakterii, wirusów i pasożytów. Nie możemy tego uniknąć, ponieważ z każdym dotknięciem czy też oddechem do naszego organizmu wnikają miliony potencjalnie niebezpiecznych intruzów. Bariery ochronne w postaci skóry lub błon śluzowych poradzą sobie z większością z nich, jednak i tak do naszego organizmu przedostanie się ich ogromna ilość.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Być kobietą

  Miesiączka to dla większości z kobiet comiesięczna katorga. Silny ból, skurcze. U nas zgłębisz takie tematy jak dolegliwości napięcia przedmiesiączkowego, kąpiele borowinowe i mineralne, obfite i wydłużające się krwawienia, tyłozgięcie macicy, prawidłowe współżycie płciowe, przemieszczanie narządów, łączne zapalenie tkanki, zespół napięcia przedmiesiączkowego i wiele innych. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 31 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tuż przed okresem

  Tuż przed miesiączką występują jej charakterystyczne objawy. Dowiesz się o nich u nas i wiele więcej. Zapraszamy do lektury o bardzo krótkich cyklach, dniach jajeczkowania, fazach ciałka żółtego, obserwacjach wydzieliny śluzowej, okresie niepłodności, okresie jajeczkowania, płynie nasiennym, stosowaniu metody naturalnej, zapłodnieniu jajeczka.

  Data dodania: 31 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dr Nona kosmetyki pielęgnacyjno lecznicze

  Dr Nona to produkty kosmetyczne o działaniu pielęgnacyjno leczniczym. Ich skład oparty jest tylko na naturalnych składnikach, dlatego tez może je używać każdy, nawet dzieci. Dr nona pomaga w prowadzeniu zdrowego trybu życia i zachowaniu odporności organizmu.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Blog o zdrowiu

  Blog ten został pisany przez ludzi, którzy w trakcie wielu lat uzyskali liczne doświadczenie oraz wiedzę związaną z odżywianiem,, ze zdrowiem,, z medycyną,. Teraz chcą podzielić się tą wiedzą z innymi ludźmi. W internecie, w tym ogromnym śmietnisku informacyjnym, ciężko znaleźć trafne informacje a w tematyce zdrowotnej, jest to bardzo ważne. Dlatego właściciele tego bloga codziennie redagują interesujące oraz wartościowe teksty mówiące o zdrowiu, jak go zachować lub przywrócić. Piszą o dietetyce, ich oddziaływaniu, tym dobroczynnym jak również negatywnym. Poruszane są często tematy dość kontrowersyjne związane z ze zdrowiem człowieka, medycyną w Polsce. Wiele artykułów prezentuje artykuły warte do dodania w diecie naszych bliskich. Zapewne każdy kto raz zawita na tego bloga, wyjdzie z niego bogatszy o wiedzę a także z satysfakcją, że dokonał czegoś istotnego dla siebie i swoich bliskich.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Miesiączka a choroby

  Podczas miesiączki wskazana jest wzmożona troskliwość o higienę okolic intymnych.Na naszej stronie dowiesz się o chorobach krwi, wskazanej higienie, cukrzycy, durze brzusznym, leczeniu insuliną, napadach astmy, powiększającym się obwodzie brzucha, ostrych chorobach zakaźnych, rozpulchnieniu w stawach, skąpym i rzadkim miesiączkowaniu i wielu innych z tym związanym. Zapraszamy.

  Data dodania: 31 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ból głowy zawroty

  Stres powoduje ból głowy, mdłości, wiele innych reakcji fizjologicznych ciała. Ból z tyłu głowy może być spowodowany nadciśnieniem. Przejawami zaburzeń układu nerwowego są między innymi: ból głowy, zawroty głowy i brak smaku. Dokuczliwy ból głowy bardzo często towarzyszy nie tylko grypie i przeziębieniu, lecz również różnym innym poważnym chorobom. Kłujący ból głowy jest jednym z najmniej przyjemnych symptomów migreny.

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Menstruacja

  Miesiączka to proces cykliczny, który odbywa się co miesiąc. Na naszej stronie poczytasz artykuły z tym związane takie jak: brak miesiączki, błona śluzowa pochwy, ciałko żółte, krwawienie z pęknięć i rozdarć błony dziewiczej, obfite krwawienia, objawy psychosomatyczne, różne procesy chorobowe, tolerancja na cukier, typy krwawienia, upławy śluzowe, okres przedmiesiączkowy. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 31 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • forum medycyna

  Jesteśmy po to aby pomóc i doradzić. Zespół nasz składa sie z lekarza i farmaceuty, zawsze gotowych pomoc. Mamy rowniez do dyspozycji porady specjalistow z zakresu: urologii, pediatrii, laryngologii, chorób wewnętrznych i ginekologii. Można zadać pytanie lekarzowi specjaliście na forum medycyna i uzyskać za darmo fachową odpowiedź na wszelkie tematy dotyczące zdrowia. Ale przede wszystkim posiadamy ogromną bazę bardzo rzetelnych artykułów o chorobach i zdrowym stylu życia.

  Data dodania: 10 09 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Artykuły medyczne

Artykuły medyczne - nowa strona:

Adres: