artroskopia Rzeszów

Szpital specjalistyczny Ortovita - istnieje od 2005 roku. Szpital znajdziesz w Rzeszowie przy ulicy Jana Pawła II 181.


Szczegóły strony www.ortovita.net:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.ortovita.net:

artroskopia Rzeszów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny googlebot 148
Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Badania Kierowcow Profilaktyczne PGL ZDROWIE SC Kaczyce Cieszyn

  Czym się zajmujemy:

  1. Poradnia POZ
  2. Laryngologia
  3. Neurologia
  4. Chirurgia
  5. Stomatologia
  6. Rehabilitacja
  7. Badania profilaktyczne
  8. Badania kierowców

  Adres


  PGL „Zdrowie” S.C.
  Sobieskiego 12
  43-417 Kaczyce
  (32) 46-94-144

  Badania z zakresu POZ, Laryngologia, Neurologia, Chirurgia, Stomatologia oraz Rehabilitacja wykonywane są w większości stacjonarnie w siedzibie przychodni w Kaczycach.

  Badania profilaktyczne oraz kierowców wykonywane w przychodni oraz w umówionych miejscach na terenie powiatu Cieszyńskiego (Cieszyn Jastrzębie Ustroń Skoczów)


  Data dodania: 26 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • TERAPIA ŚWIATŁEM.
  Zepter International Poland-Medical

  Światło używano do celów leczniczych już od czasów starożytnych
  i dzisiaj terapia swiatłem jest powszechnie stosowaną we współczesnej medycynie.

  W czasach współczesnych naukowcy zidentyfikowali właściwości
  światła, które mają korzystny wpływ na ludzki organizm.
  W urządzeniu do Terapii Światłem BIOPTRON zastosowano specjalnie zaprojektowaną technologię, aby wykorzystać te właściwości. Współczesna technika pozwala na ich połączenie, z pewnymi modyfikacjami, w bezpiecznym i skutecznym Systemie Terapii Światłem BIOPTRON.


  JAK DZIAŁA TERAPIA śWIATŁEM BIOPTRON?

  Kiedy urządzenie znajduje się nad powierzchnią skóry, energia emitowanego światła przenika jej warstwy, wywołując biologiczne reakcje w tkankach(skórze, mięśniach, naczyniach krwionośnych, nerwach, itd...). Biostymulujące działanie Światła BIOPTRON działa w sposób naturalny, wzmacniając regeneracje możliwości organizmu i dlatego następuje proces samoleczenia organizmu.

  GŁÓWNE EFEKTY TERAPII ŚWIATŁEM BIOPTRON to:

  * Złagodzenie bólu
  * Szybsza regeneracja tkanek (gojenie ran)

  TERAPIA ŚWIATŁEM BIOPTRON:

  * usprawnia mikrokrążenie
  * harmonizuje procesy metaboliczne
  * wzmacnia system imunologiczny
  * stymuluje proces regeneracji w całym organizmie
  Zepter International Poland-Medical

  Data dodania: 14 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Podkarpacka Informacja Medyczna obejmuje placówki medyczne i przychodnie lekarskie z terenu całego województwa podkarpackiego. Dzwoniąc pod numer telefonu (017) 194-39 pozyskać można pełną informację o placówkach medycznych i gabinetach lekarskich w zakresie: godzin ich funkcjonowania, adresu oraz numeru telefonu, oferowanych usługach medycznych oraz czy świadczone usługi są refundowane.

  Data dodania: 30 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jest to internetowy serwis medyczny umożliwiający zamieszczenie informacji o placówkach zdrowia takich jak: szpitale, gabinety kosmetyczne, kliniki medyczne a także uczelnie medyczne, apteki a nawet salony optyczne czy Spa. Strona dostępna jest w kilku wersjach językowych. Z jednej strony witryna pozwala na zareklamowanie swoich usług, z drugiej strony serwis wyposażony jest w wyszukiwarkę, pomocną w odnalezieniu konkretnego specjalisty w danym regionie Polski. Na stronieogłoszenia o swoich usługach mogą zamieszczać lekarze chirurdzy, urolodzy, neurolodzy, lekarze ginekolodzy, okuliści, stomatolodzy, lekarze pediatrzy, dietetycy, laryngolodzy, seksuolodzy i masażyści.
  Dostępny jest także dział "Warto wiedzieć", w którym zamieszczone są ciekawe artykuły dotyczące naszego zdrowia ale nie tylko.

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ilość lekarzy w Polsce jest potężna. W jaki sposób przebić się tylko tych najlepszych? Na co baczyć? Czego stronić? Na te, a ponadto na więcej pytań odpowie polecana - ranking lekarzy, gabinetów lekarskich. Zgłębiając informacje o nich masz pewność, że wybierzesz dobrego natomiast profesjonalnego lekarza. Nie trać czasu na ewaluowanie ich na swojej skórze - skorzystaj z mojej potężnej bazy i ciesz się zdrowiem! Serdecznie zapraszamy zatem na naszą stronę - do zobaczenia.

  Data dodania: 30 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jeśli szukasz psychologa, ginekologa lub dermatologa w Warszawie, odwiedź serwis Warszawa Lekarze. Strona zawiera szczegółowe dane na temat lekarzy specjalistów w zakresie prywatnej jak i państwowej służby zdrowia, uporządkowane według specjalności oraz lokalizacji. Znajdziesz w nim także informacje na temat przychodni, szpitali oraz klinik z Warszawy, świadczących usługi w ramach kontraktu NFZ. Warszawa Lekarze - Twoje główne źródło informacji medycznej.

  Data dodania: 03 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Piękna skóra to skóra zdrowa. Umiejscowiona w Szczecinie klinika Focus Skin, oferuje szeroki wachlarz usług w zakresie lecznictwa dermatologicznego. Posiadający bogate doświadczenie lekarze, udzielają specjalistycznych porad oraz przeprowadzają nowoczesne zabiegi z dziedziny dermatochirurgii, medycyny estetycznej oraz laseroterapii. Należą do nich dermoskopia, chirurgiczne leczenie aparatu paznokciowego, leczenie blizn patologicznych, mikrodermabrazja (mechaniczne ścieranie naskórka, które wykonuje się za pomocą urządzenia wyposażonego w specjalną głowicę diamentową), sonoforeza (ultradźwięki emitowane przez specjalny aparat masują skórę i wprowadzają w ten sposób nałożone wcześniej substancje), mezoterapia, wstrzykiwanie botoxu, wypełnianie tkanek miękkich specjalnymi substancjami leczniczymi (kwas hialuronowy - najczęściej stosowany wypełniacz), mezolift (biorewitalizacja skóry), peeling chemiczny (kwas glikolowy, kwas trójchlorooctowy - TCA, cosmelan – amelan, kwas ferulowy z floretyną), peeling kawitacyjny. Wykwalifikowani lekarze zajmują się trądzikiem, rozstępami, naczynkami, przebarwieniami, plamami na skórze, tłuszczakami, kaszakami, torbielami naskórkowymi (prosakami), gruczolakami potowymi powiek, kępkami żółtymi powiek, włókniakami miękkimi, włókniakami twardymi, brodawkami wirusowymi („kurzajkami"), mięczakami zakaźnymi, kłykcinami kończystymi, brodawkami łojotokowymi. Usuwają pieprzyki, brodawki, znamiona, niwelują nadpotliwość.

  Data dodania: 26 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nasze centrum medyczne Promed rzetelnie od wielu lat służy zdrowiu naszych klientów. Posiadamy profesjonalny zespół fachowców, z oddaniem dbających o dobro pacjentów oraz o wysoką jakość świadczonych świadczeń. Dbamy o to, żeby oferta oferowanych usług była stale rozszerzana, a ich poziom stale ulegał rozwojowi. W czasie działania centrum medycznego na rynku udało się nam zdobyć zaufanie rzeszy klientów przez poważne podejście do każdego, profesjonalne narzędzia oraz doświadczonych specjalistów m. in. z dziedziny alergologii, endokrynologii.

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczne Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental to kompleksowe leczenie stomatologiczne oraz bólu głowy. Nowoczesny sprzęt diagnostyczny oraz pełen pasji doświadczony zespół zagwarantują skuteczne leczenie.

  Na dziesięciu pacjentów, którzy trafiają do naszego Ośrodka Leczenia Bólu Głowy i Dysfunkcji Narządu Żucia, ośmiu cierpi na dotkliwe bóle głowy. Zazwyczaj byli lub są leczeni u neurologa, psychiatry i kilku innych specjalistów. Poddawani wielu badaniom, które nic nie wykazują. W przypadkach, gdy nie ma przyczyn, a pacjenta wciąż boli głowa, bardzo często stwierdza się migrenę. Tymczasem prawda jest taka, że tych statystycznych ośmiu pacjentów cierpi na bruksizm i/lub zaburzenia czyli dysfunkcje stawów skroniowo – żuchwowych.
  W B-dental na początku pacjent zostaje przebadany w kierunku ustalenia przyczyn jego dolegliwości.Abyleczenie było skuteczne, wymaga się również aby stan uzębienia pacjenta był poprawny. W Centrum Bdental leczą specjaliści w dziedzinie stomatologii zachowawczej wraz z nowoczesną endodoncją, stomatologii dziecięcej i ortodoncji, nowoczesnej protetyki, chirurgii i implantologii. Dysponujemy również odpowiednim do różnego rodzaju zabiegów specjalistycznym sprzętem. Pozwala nam to leczyć pacjentów kompleksowo. W przypadku wykrycia przyczyny bólu głowy zostaje natychmiast wdrożone leczenie przyczynowe, związane z wyeliminowaniem napięcia mięśni i odpowiednim ułożeniem żuchwy w stawach skroniowo-żuchwowych. Możemy się poszczycić bogatym dorobkiem zarówno praktycznym jak i naukowym w leczeniu tych zaburzeń.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • CDT Medicus jest to specjalistyczna przychodnia, która zapewnia wszechstronną opiekę nad pacjentami także indywidualnymi, jak i dla firm. W otwartych pod naszą nazwą ośrodkach, punktach i przychodniach zdrowia zapewniamy badania i konsultacji podstawowe, specjalistyczne zabiegi, opiekę ambulatoryjną a także profilaktykę zdrowia. Zatrudnieni w naszych punktach lekarze do świetni specjaliści, którzy mają doświadczenie i bogatą wiedzę, umieją także zaspokoić oczekiwania i potrzeby naszych pacjentów. Stale staramy się poszerzać oraz ulepszać metody naszej pracy, dla kompletnego zadowolenia naszych pacjentów.

  Data dodania: 09 04 2013 · szczegóły wpisu »