ActaBio - portal medyczny

ActaBio - Portal Medyczny skupiający się na medycynie, zdrowiu, urodzie i zrzeszający ludzi prowadzących zdrowy i aktywny styl życia. Znajdziecie tu również mnóstwo ciekawostek, artykułów z dziedzin takich jak medycyna, zdrowie, uroda, psychologia, żywność i dieta, ciąża i dziecko czy sport i fitness. Autorskie artykuły również pomogą wam lepiej zrozumieć otaczającą rzeczywistość. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artykułami.


Szczegóły strony actabio.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę actabio.pl:

ActaBio - portal medyczny

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 16 Odwiedziny googlebot 58
Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Zakład Rehabilitacji Leczniczej w Urazach i Chorobach Kręgosłupa AKSON specjalizuje się w fizjoterapii dla osób po urazie kręgosłupa, a także dla wszystkich z porażeniami i niedowładami wynikającymi z chorób rdzenia kręgowego. Opracowuje się tutaj dla każdej takiej osoby indywidualny program leczenia, oparty na podstawie badania klinicznego, testów czynnościowych i badań laboratoryjnych. Program obejmuje m. in. kinezyterapię, terapię fizykalną. Zakład działa pod patronatem stowarzyszenia AXIS i jest pierwszym zakładem rehabilitacyjnym który wdrożył specjalistyczny program leczenia osób z paraplegią i tetraplegią. Sam ośrodek jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

  Data dodania: 25 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Informator medyczny przeznaczony dla osób poszukujących adresów, numerów telefonu lekarzy specjalistów prowadzących praktyki na terenie Rzeszowa i okolic. Strona zawiera również informacje o usługach świadczonych przez placówki medyczne.

  Data dodania: 21 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkasz w Radomiu lub okolicach, i masz problem ze zdrowiem? Oznacza to, że powinnaś skontaktować się z lekarzem. Zapraszamy do naszego serwisu, gdzie znajdziesz adresy numery telefonów oraz informacje o zakresie świadczonych usług przez placówki medyczne działające w Radomiu. Serwis jest przejrzysty i tak zbudowany, abyś mogła w dwóch kliknięciach znaleźć wszelkie informacje konieczne, żeby umówić się na konsultacje lekarską.

  Data dodania: 01 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jesteś mieszkanką Lublina lub okolic, i masz problem ze zdrowiem? Oznacza to, że powinnaś skontaktować się z lekarzem. Zapraszamy do naszego serwisu, gdzie znajdziesz adresy numery telefonów oraz informacje o zakresie świadczonych usług przez placówki medyczne działające w Lublinie. Serwis jest przejrzysty i tak zbudowany, abyś mogła w dwóch kliknięciach znaleźć wszelkie informacje konieczne, żeby umówić się na konsultacje lekarską.

  Data dodania: 01 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Serwis poświęcony placówkom medycznym działającym na terenie Brzegu w województwie opolskim. Prezentujemy ofertę usług medycznych dostępnych na rynku brzeskim, godziny otwarcia gabinetów lekarskich, numery telefonów do rejestracji oraz adresy.

  Data dodania: 23 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Serwis dla pacjentów charakteryzujący się czytelną i prostą budową. Zawiera informacje o gabinetach lekarskich, lekarzach specjalistach, przychodniach, placówkach diagnostycznych. Znajdziecie Państwo tutaj również godziny przyjęć lekarzy, adresy i numery telefonów.

  Data dodania: 02 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowie publiczne - portal wiedzy o zdrowiu postrzeganym w aspekcie wielowymiarowym. To źródło informacji o zdrowiu rozpatrywanym z punktu widzenia różnych dyscyplin nauki. Wybór odpowiedniej uczelni w której będziemy studiować nasz wymarzony kierunek to czasem decyzja na całe nasze życie. Warto zatem zastanowić się gdzie będziemy się kształcić. Bardzo popularnym kierunkiem jest ostatnio studiowanie zdrowia publicznego.
  zdrowie-publiczne.com.pl - zbiór uczelni które oferują studiowanie tego kierunku znajdziesz właśnie na naszej stronie.

  Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nasz serwis internetowy zawiera dużą ilość ciekawych i interesujących artykułów o tematyce zdrowia. Odszukasz na naszej stronie około kilkadziesiąt artykułów na temat zdrowia człowieka. Ludzki organizm to bardzo szeroki i zajmujący temat. Witryna dzieli się na tagi i kategorie, dzięki którym nawigacja po serwisie jest bezproblemowa i intuicyjna. Zapraszamy do zapoznania się z treścią portalu !

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowe Pomysły to portal będący bazą różnych pożytecznych wskazówek i porad, które pozwalają zachować zdrowie i utrzymywać się w dobrej kondycji każdego dnia. Wiedza zgromadzona w serwisie została pogrupowana w takich działach jak aktywność fizyczna, odżywianie, kosmetyki oraz środowisko w którym żyjemy. Każdy odwiedzający znajdzie w naszym serwisie coś co go zainteresuje. Nasza strona pomaga troszczyć o to co dla Ciebie najważniejsze bo przecież nie ma nic ważniejszego niż zdrowie. Dzięki nam dowiesz się jak zdrowo odżywiać się i jaka zdrowa dieta jest najodpowiedniejsza w Twoim przypadku.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • SieWie.pl to unikalny portal zawierający przydatne porady dla kobiet, podane w konkretnej formie. Każda porada jest dopisana do właściwej kategorii, takich jak: zdrowie, uroda, dom, prawo i finanse, dzieci, moda, psychologia oraz związki. Rekomenduje się odwiedzać serwis często, aby na bieżąco poznawać nowe i ciekawe porady.

  Data dodania: 17 02 2013 · szczegóły wpisu »