ActaBio - portal medyczny

ActaBio - Portal Medyczny skupiający się na medycynie, zdrowiu, urodzie i zrzeszający ludzi prowadzących zdrowy i aktywny styl życia. Znajdziecie tu również mnóstwo ciekawostek, artykułów z dziedzin takich jak medycyna, zdrowie, uroda, psychologia, żywność i dieta, ciąża i dziecko czy sport i fitness. Autorskie artykuły również pomogą wam lepiej zrozumieć otaczającą rzeczywistość. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artykułami.


Szczegóły strony actabio.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę actabio.pl:

ActaBio - portal medyczny

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 17 Odwiedziny googlebot 58
Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Serwis Medicalonline skierowany jest do branży medycznej, managerów służby zdrowia także zwykłych pacjentów. Baza prawie 400 firm branży medycznej podzielonych wg zaopatrzenia, infrastruktury. Szczegółowe dane prawie 800 szpitali publicznych i prywatnych klinik, dane ponad 4 tysięcy pracowników kadry zarządzającej. Prezentujemy najnowsze wiadomości z branży medycznej także dzięki serwisowi Medicalonline będziesz zawsze na bieżąco.

  Data dodania: 14 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Rehabilitacji Leczniczej w Urazach i Chorobach Kręgosłupa AKSON specjalizuje się w fizjoterapii dla osób po urazie kręgosłupa, a także dla wszystkich z porażeniami i niedowładami wynikającymi z chorób rdzenia kręgowego. Opracowuje się tutaj dla każdej takiej osoby indywidualny program leczenia, oparty na podstawie badania klinicznego, testów czynnościowych i badań laboratoryjnych. Program obejmuje m. in. kinezyterapię, terapię fizykalną. Zakład działa pod patronatem stowarzyszenia AXIS i jest pierwszym zakładem rehabilitacyjnym który wdrożył specjalistyczny program leczenia osób z paraplegią i tetraplegią. Sam ośrodek jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

  Data dodania: 25 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przejrzysty serwis informacyjny dla pacjentów o gabinetach lekarskich, specjalistach, przychodniach, placówkach diagnostycznych - adresy, numery telefonów.

  Data dodania: 13 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Informator medyczny przeznaczony dla osób poszukujących adresów, numerów telefonu lekarzy specjalistów prowadzących praktyki na terenie Rzeszowa i okolic. Strona zawiera również informacje o usługach świadczonych przez placówki medyczne.

  Data dodania: 21 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkasz w Radomiu lub okolicach, i masz problem ze zdrowiem? Oznacza to, że powinnaś skontaktować się z lekarzem. Zapraszamy do naszego serwisu, gdzie znajdziesz adresy numery telefonów oraz informacje o zakresie świadczonych usług przez placówki medyczne działające w Radomiu. Serwis jest przejrzysty i tak zbudowany, abyś mogła w dwóch kliknięciach znaleźć wszelkie informacje konieczne, żeby umówić się na konsultacje lekarską.

  Data dodania: 01 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Serwis dla pacjentów charakteryzujący się czytelną i prostą budową. Zawiera informacje o gabinetach lekarskich, lekarzach specjalistach, przychodniach, placówkach diagnostycznych. Znajdziecie Państwo tutaj również godziny przyjęć lekarzy, adresy i numery telefonów.

  Data dodania: 02 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • LOGOPEDA RZESZÓW - Rzeszowski Serwis Logopedyczny - serwis o tematyce logopedycznej adresowany do logopedów, pacjentów i rodziców z Podkarpacia. W serwisie baza logopedów, porady logopedyczne, sklep logopedyczny, słownik, publikacje, oferty pracy. Zapraszamy na www.logopeda-rzeszow.pl

  Data dodania: 26 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strona poświęcony medycynie. Niejeden człowiek chciał by być pięknym i młodym. Jak tego dokonać? Bardzo często nie wiadomo, gdzie znaleźć konkretne wiadomości na ten temat. Autorzy tej strony dołożyli więc wszelkich starań by opisać nie tylko choroby, ich objawy bądź metody ich leczenia. Portal ten zawiera też sekrety dotyczące zdrowego stylu życia. Zarówno więc panie, jak i panowie, którzy coraz cześciej przywiązują taką samą uwagę do zdrowego stylu życia lub urody znajdą tu coś dla siebie.

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Na naszym blogu każdy znajdzie coś ciekawego! Każdy z nas, chce cieszyć się dobrym zdrowiem przez długie lata. Jak to zrobić? Kształcić się! Nasz Blog - Poradnik podpowiada jak utrzymać dobre zdrowie i cieszyć się nim. Dzięki zdrowiu można realizować swoje marzenia i osiągać zamierzone cele. Zdrowie jest wartością daną nam raz na zawsze, jednak nieodpowiednie postępowanie może się przyczynić do jego utraty.
  Obecnie styl życia i zachowania zdrowotne mają ogromne znaczenie dla zachowania zdrowia. Zapraszamy na naszą stronę!

  Data dodania: 29 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowe Pomysły to portal będący bazą różnych pożytecznych wskazówek i porad, które pozwalają zachować zdrowie i utrzymywać się w dobrej kondycji każdego dnia. Wiedza zgromadzona w serwisie została pogrupowana w takich działach jak aktywność fizyczna, odżywianie, kosmetyki oraz środowisko w którym żyjemy. Każdy odwiedzający znajdzie w naszym serwisie coś co go zainteresuje. Nasza strona pomaga troszczyć o to co dla Ciebie najważniejsze bo przecież nie ma nic ważniejszego niż zdrowie. Dzięki nam dowiesz się jak zdrowo odżywiać się i jaka zdrowa dieta jest najodpowiedniejsza w Twoim przypadku.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »