Herbata i kawa Podkategoria: Herbata i kawa

 • Kawa włoska

  eGusto.pl - Jest to sklep internetowy w którym każdy smakosz włoskiej kuchni znajdzie coś dla siebie. eGusto oferuje min. markowe kawy (Lavazza, Kimbo, Pellini, Cafe Vergnano), makarony (Barilla, Dico) i oliwy (Monini, Carapelli). Sklep wyróżniają nie tylko najniższe ceny, ale również wysoka jakość produktów.

  Data dodania: 26 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kawa włoska

  KaldiCoffee.pl jest sklepem internetowym, w którym Klienci znajdą duży wybór gatunków kaw z całego świata. Palarnia kawy KaldiCoffee posiada w swojej ofercie świeżo palone i mielone kawy jednogatunkowe, a także mieszanki starannie dobrane w oparciu o sztukę łączenia wyselekcjonowanych gatunków kaw. Dostępne w sklepie internetowym kawy zostały podzielone na kategorie przyporządkowane poszczególnym kontynentom - Klienci mogą wybierać spośród kaw z Afryki, Azji oraz Ameryki Południowej i Środkowej. Ciekawą funkcjonalnością jest możliwość określenia sposobu palenia i mielenia zamawianej kawy. Na KaldiCoffee.pl amatorzy kawy znajdą też mnóstwo unikalnych informacji na temat historii kawy, uprawy i sposobów jej palenia, a także dopracowane charakterystyki poszczególnych dostępnych w sklepie gatunków kaw.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kawa ziarnista

  Oferta sklepu internetowego CaffeVero to renomowane i doceniane na całym świecie kawy. CaffeVero prowadzi dystrybucję kawy ziarnistej oraz zmielonej z Austrii, również innych państw europejskich. Propozycja skierowana jest do klientów jednostkowych jak również hurtowych. Wspomniana propozycja dotyczy w szczególności takich artykułów jak: kawa ziarnista, kawa rozpuszczalna, cappuccino, kawa bio oraz pojemniki na kawę o różnorodnych formach i kolorystyce. Wyjątkowe miejsce w ofercie sklepu zajmuje kawa smakowa, np. miętowa czy tiramisu. Życzymy pomyślnych zakupów.

  Data dodania: 03 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Herbata

  Głównym tematem prezentowanej witryny jest herbata, a konkretnie jeden z jej podstawowych rodzajów - zielona herbata. Opisano tam kilkanaście rodzajów zielonej herbaty (jako przykład można przytoczyć Sencha, czy Genmaicha). Zamieszczono tam również kilka artykułów luźno powiązanych z herbatą, dzięki którym możemy poznać odpowiedzi na nurtujące nas pytania, skojarzone z tym smacznym napojem.

  Data dodania: 19 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bio Produkt

  W naszym sklepie znajdziecie Państwo specjalnie wyselekcjonowane produkty prozdrowotne. Naszą ofertę kierujemy do osób świadomych, dbających o zdrowie i ekologię oraz do osób, które z przyczyn zdrowotnych poszukują alternatywy. Proponujemy zrównoważoną, bezpieczną i zdrową dietę, naturalne suplementy, bio kosmetyki i bio środki czystości oraz książki o tematyce zdrowotnej. Produkty z naszej oferty są dopuszczone do obrotu w Polsce, posiadają stosowne zezwolenia oraz polskie i zagraniczne certyfikaty m.in. ekologiczne i wegańskie. Oferta naszego sklepu, powstała na bazie własnych doświadczeń i poszukiwań wysokiej jakości produktów prozdrowotnych. Dbamy o to, żeby zarówno produkty żywnościowe, jak i kosmetyki oraz środki czystości NIE ZAWIERAŁY SZKODLIWYCH DLA ZDROWIA SUBSTANCJI CHEMICZNYCH. Poszerzamy naszą ofertę, wprowadzając do niej nowe produkty. Stałym klientom proponujemy rabaty.

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • kawa ziarnista

  Przygotowanie idealnej kawy rozpoczyna się od zbiorów ziaren, a kończy napełnieniem filiżanki czarnym napojem. Oferta sklepu www.delizia.pl jest skierowana do smakoszy kawy, którzy cenią sobie idealne włoskie espresso. Nasz sklep zapewnia szeroki asortyment oryginalnych, profesjonalnych włoskich mieszanek kawy, zarówno w sprzedaży hurtowej i detalicznej.

  Data dodania: 26 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kawa, kawa portugalska

  Sklep internetowy oferujący wysokiej jakości kawę. Hitem naszego sklepu internetowego jest portugalska kawa Delta a najnowszą naszą propozycją jest 100% Arabica Caboclo wprost z Brazylii. Kawa DELTA CAFES jest produktem najwyższej jakości docenianym w Europie zachodniej, Ameryce Środkowej. Walory smakowe tej kawy wywodzą się zarówno ze składu, stanowiącego mieszankę Arabiki, Robusty i Mokki, jak i miejsca uprawy. Zapraszamy na zakupy.

  Data dodania: 10 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Yerba mate

  Sklep internetowy realizujący sprzedaż yerba mate. W ofercie umiejscowiony jest bardzo bogaty wybór gatunków i rodzajów yerba mate, w wariantach smakowych np. limonkowym, instant oraz wielu innych. Oferta sklepu obejmuje również akcesoria przydatne do spożywania yerba mate. Yerba mate sklep internetowy proponuje także tykwy i bombille. Bazar Yerbowy zapewnia najwyższą jakość oferowanych artykułów oraz krótkie terminy realizacji zleceń. Wszelkie wiadomości na temat proponowanych produktów można odnaleźć na stronie internetowej. Bardzo serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Herbata i kawa

Herbata i kawa - nowa strona:

Adres: