Sztućce Podkategoria: Sztućce

 • Sztućce

  Pełna oferta na sztućce Gerlach. Co miesiąc uzupełniana i modyfikowana. Najniższe ceny dzięki bezpośredniej współpracy z producentem. Dodatkowo panel do wyboru sztućców Gerlach, który przyspieszy i umili odnalezienie odpowiedniego produktu. Co miesiąc zniżki do 200 zł. Możliwość negocjacji cen jak też zniżki w przypadku większych zamówień. Wielu zadowolonych klientów.

  Data dodania: 06 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • sztućce grawerowane

  O tym, że diabeł tkwi w drobiazgach wiedzieli już nasi pradziadowie. Dopiero kunszt i precyzja czynią wyrób wyjątkowym – godnym uwagi.Dokładnie takie są nasze grawerowane sztućce. Cechuje je godna podziwu kunsztowność wykonania – każdy z nich jest objęty dożywotnią gwarancją.Niepowtarzalny grawer, wykonany przez prawdziwego artystę dodaje im elegancji. Nie skłamiemy, że nasze doskonale wyroby są perłą w koronie uroczyście zastawionego stołu. Skąd wiemy, że nasze produkty są właśnie takie? Zajmujemy się wyrobem sztućców już od 1924 roku. Przez ten czasu zbudowaliśmy markę i dowiedzieliśmy się jak dbać o klienta i jak produkować sztućce najwyższej jakości.

  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Porcelana Ćmielów, serwisy obiadowe z porcelany

  Trwałość porcealny cmielów i jakość wykonania zadowala najwytrawniejsze gusta domowników. Eleganckie garnitury kawowe oraz niepowtarzalne serwisy obiadowe mają swoich wielbicieli od lat. Porcelana ćmielów od dawna uznawana jest za jedną z najlepszych porcelan w polsce. Serwis obiadowy z tejże porcelany jest wykwintnym prezentem na każda okazję. Pośród oferowanych wyrobów porcelany każdy może znaleźć coś dla siebie zarówno miłośnik klasyki oraz ten, kto poszukuje nowoczesnych kształtów i dekoracji. Porcelana nazywana również Białym Złotem i jest materiałem posiadającym uznanie na całym świecie. Prezenty w dzisiejszych czasach sprawiają wiele radości tym którzy je otrzymują jeżeli spełniają jakąś funkcję. Na naszej stronie w kategorii Porcelana Ćmielów zapraszamy Państwa do świata wyjątkowej elegancji. Zapraszamy Państwa do świata eleganckiej i wyjątkowej porcelany. Porcelana Ćmielów ma za sobą ponad dwustuletnią, bogatą tradycję, sięgającą 1790 roku. Nic nie udekoruje stołu tak dobrze jak nasze serwisy obiadowe i kawowe skłdające się z porelany najwyższego gatunku z zakładów z ćmielowa. Najczęściej kupujemy porcelane z ćmielowa lub chińskie serwisy obiadowe. W tej wspanialej ofercie Fabryki Porcelany Ćmielów prezentujemy dekoracje łączące tradycję i nowoczesność. Sprawdź naszą ofertę serwisów porcelanowych z ćmielowa. Serwis obiadowy z porcelany to wyśmienity prezent na ślub czy parapetówkę. Zakłady Porcelany Ćmielów przez lata doskonaliły technikę i jakość wyrabianych serwisów porcelanowych

  Data dodania: 29 03 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sztućce

Sztućce - nowa strona:

Adres: