Projektowanie i aranżacja wnętrz Podkategoria: Projektowanie i aranżacja wnętrz

« poprzednia strona · 3
 • architekt wnętrz warszawa

  Fachowa pracownia architektoniczna. Opracowujemy ambitne schematy wnętrz w współzależności od wymagań nabywcy, proponujemy również gotowe schematy - nasz katalog posiada kilkaset gotowych projektów aranżacji. Nasza oferta skierowana jest dla wszystkich ludzi, którzy szukają profesjonalnych rozwiązań architektonicznych dla własnego lokalu. Architektura wnętrz to zagadnienie, które jest naszą pasją i codziennością. Zapraszamy do naszego salonu w Gdańsku, z chęcią przedstawimy nasze schematy. Oferujemy również darmowe uwagi dotyczące aranżacji wybranego wnętrza. Naszą dodatkową usługą są kompleksowe remonty nieruchomości. Nasze praktykę popierają liczne referencje, niemniej jednak przede wszystkim wspaniałe realizacje aranżacji wnętrz.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fachowy architekt wnętrz w mieście Poznań

  Studio Atoato prezentuje usługi w dziedzinie aranżacji i wystroju wnętrz. Dla lepszego ukazania naszych umiejętności umieszczamy fotogalerię gotowych projektów. Projektujemy sklepy, kawiarnie, salony fryzjerskie, biura, domy prywatne, apartamenty. Nasza oferta zawiera projekty mebli, wnętrz, jak również duży wybór wzorów i modeli. Architekt wnętrz Poznań zapewnia twórcze koncepcje, dopasowane do Państwa oczekiwań. Zapraszamy na stronę internetową w celu zapoznania się ze szczegółami usługi.

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Warszawa

  Od paru lat zajmuje się profesjonalnym projektowaniem wnętrz. Niezależnie od możliwości wkładu finansowego klientów, każdemu wnętrzu poświęcam dużo czasu i tworzę indywidualną kreację. Wręcz przy skromnym budżecie, można zaprojektować wnętrze komfortowe i funkcjonalne. Bardzo ważne jest dla mnie spełnienie wymagań i oczekiwań kontrahentów, tak żeby osoba przebywając w zaprojektowanym przez mnie miejscu czuła się wygodnie i chętnie do niego wracała. Materiały i wyposażenia za każdym razem dobieram staranie. Na potrzeby klienta mogę stworzyć wnętrze klasyczne lub nowoczesne. Bardzo duża uwagę poświęcam temu, aby zaznaczyć charakter projektowanego wnętrza i spełnić nadzieje kontrahentów, tak żeby w tym miejscu posiadali dobre samopoczucie. Zachęcam wszystkich do wykorzystywania moich projektów.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz

  Konsolidując geniusz i intuicję z długoletnią praktyką, od 12 lat specjalizujemy się w planowaniu i aranżacji wnętrz. Naszymi kontrahentami są również właściciele apartamentów, domów mieszkalnych, jak i klienci instytucjonalni - biura, hotele, restauracje, sklepy. Zaufali nam między innymi: APM Development, CH Promenada, DeLonghi Polska, Klub Maska, Procter&Gamble, Vengo Sp. z o.o, Voyage Cafe/In Medio.

  Data dodania: 27 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów

  Jeśli szukasz sugestii otwartego na nowe pomysły architekta przestrzeni, a może głowisz się nad kształtem swojego ogrodu, lub gdy trudzisz się co do przyszłego zarysu twojej antresoli czy balkonu oznacza to krótko, że musisz odwiedzić naszą stronę internetową VIPwnetrz.pl. Tylko u nas w prosty i łatwy sposób otrzymasz szereg interesujących porad i propozycji od szerokiej gamy speców lubujących się w projektowaniu wnętrz i twórczej aranżacji wszelakiej maści lokali czy też ogrodów.

  W niedługiej przyszłości planujemy poszerzyć nasz adres internetowy o szczegółowe informacje takie jak: akcesoria i artykuły istotne przy przebudowie i aranżacji zabudów. Naszym istotnym impulsem w funkcjonowaniu jest zaprezentowanie Państwu dalekosiężnego planu możliwości, jakie ludzie są tylko w stanie sobie wymyśleć. Zamierzchłe dzieje kiedy potrafiliśmy zachwycić się prostym stolikiem, dwoma krzesełkami i kanapą już uleciały w niepamięć. Aktualne sposoby rozwijania prekursorskich pomysłów w tworzeniu pomieszczeń w połączeniu z dużym zestawem różnorakich artykułów strojeniowych czynią, że w łatwy sposób możecie Państwo stworzyć dom swoich snów.

  Zachęcamy do współpracy także utalentowanych twórców ogrodów, zagospodarowaczy przestrzeni czy też innowacyjnych designerów, aby gratisowo zakładali swe konta na naszych stronach internetowych, a wobec tego powiększali swoją markę na rynku. Wyłącznie u nas odkryjecie w całej swej rozciągłosci najciekasze i najbardziej ekstrawaganckie modele aranżacji lokali czy też ogrodów.

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Balustrady na schody

  Promowana witryna należy do znanej firmy produkującej poręcze ze stali nierdzewnej. Pracownicy specjalizują się w tworzeniu takich towarów jak balustrady szklane. Balustrady na schody świetnie nadają się do wnętrza mieszkania czy biura. Osoby, którym konieczne są poręcze ze stali nierdzewnej, zapraszamy na witrynę firmy.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Wrocław

  Pracownia architektoniczna Majorek z Wrocławia to działalność która zajmuje się projektowaniem wnętrz, prowadzona jest ona przez Agate Majorek, która nabyła doświadczenie studiując Akademie Sztuk Pięknych we Wrocławiu a także w późniejszym terminie prowadząc wykłady z aranżacji wnętrz w wrocławskiej STREFIE ART.
  Majorek, podchodzi do każdego zamówienia indywidualnie, a cechą która nas cechuje jest fakt, iż staramy się projektować wraz z osobą, której wykonujemy projekt. Działamy tak, ponieważ nie ma większej radości niż dołożyć kilka cegiełek samemu w projekt i budowę otoczenia które będzie Ci partnerować najprawdopodobniej przez wiele lat. Każdy element przy tworzeniu projektu, dobierany jest w taki sposób by dopasować go do wrażliwości i estetyki klienta.
  Agata Majorek nie boi się zleceń od firm, z przyjemnością wykonamy projekt wnętrza, tak by dopracować je do branży, która będzie w nich wykonywana, tworząc je w taki sposób by praca w zaprojektowanym przez nas wnętrzu była przyjemna, a przede wszystkim dawała poczucie komfortu i estetyki.

  Architekt wnętrz Wrocław – Agata Majorek zaprasza na witrynę www majorek.eu, przede wszystkim by obejrzeć nasze realizacje, które są poparte sporą galerią fotografii. Jeżeli spodoba Ci się nasz styl, zadzwoń, nie obawiaj się kosztów, dopasujemy projekt specjalnie do Twoich możliwości i kwoty w której planujesz wykonać swoje wymarzone otocznie.

  Usługi Majorek wykonuje na terenie Wrocławia i okolic, jednak nic nie stoi na przeszkodzie byśmy wykonali usługę w dowolnie innym miejscu kraju.
  Aga Majorek
  ul. Leszczyńskiego 5/4
  50-078 Wrocław
  609 486 004
  biuro@majorek.eu

  Nip 912-161-48-81
  REGON: 020867255

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Architektoniczne Krzysztof S. Białka - Kraków

  Biuro Architektoniczne Krzysztof S. Białka architekt, zajmuje się projektowaniem architektonicznym w zakresie budownictwa obiektów: publicznych, mieszkalnych, przemysłowych, handlowych, sportowych, sakralnych oraz projektów wnętrz i opracowań urbanistycznych. Dewizą biura jest doświadczenie zawodowe i solidność w realizacji podjętych zadań. Zespół biura architektonicznego tworzą znakomici architekci. Poza projektowaniem obiektów budownictwa ogólnego biuro oferuje doradztwo w zakresie przygotowania i prowadzenia inwestycji oraz ekspertyz i opinii technicznych. Biuro architektoniczne współpracuje z wieloma biurami branżowymi w Krakowie.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz

  Witryna internetowa pracowni J&M Wnętrza świadcząca usługi w branży projektowania wnętrz. Oferta tyczy się aranżowania apartamentów oraz projektowania wnętrz handlowych takich jak: lokale biurowe, sklepy, bary i wielu innych. Pracownia realizuje indywidualne zamówienia obejmujące dziedziny malarstwa ściennego, projektowania artykułów dekoracyjnych oraz aranżacji i małej scenografii. Projektowanie wnętrz J&M Wnętrza wykonuje dodatkowo kompleksowe usługi z zakresu reklamy wizualnej. Na witrynie internetowej umieszczone jest portfolio reklamowanej firmy, składające sie z wielu autorskich projektów.

  Data dodania: 30 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Poznań

  Zajmujemy się projektowaniem wnętrz mieszkalnych i użyteczności publicznej. Oferujemy też projekty mebli, lamp i innych obiektów sztuki użytkowej. Dla nas - Człowiek, jego osobowość stanowią cel i wymierzają kierunek procesu twórczego. Dzięki temu każde wnętrze jest indywidualną odpowiedzią na postawione wyzwanie. Nasza praktyka gwarantuje najwyższy poziom realizacji projektu, a współpraca ze sprawdzonymi firmami wykonawczymi wspomaga przeprowadzić inwestora przez cały bieg projektowy - od idei do realizacji.

  Projekt wykonawczy ustala przełożenie projektu koncepcyjnego na materialne rozwiązania w obrębie urządzenia wnętrza: materiału, koloru, światła, planów konstrukcyjnych. Projektowanie wnętrz Poznań

  Pracownia Novadesign - Architekt wnętrz Poznań Z pasją.

  Koncepcja wnętrza powstaje jako rezultat rozpoznania potencjału przestrzeni wyjściowej oraz oczekiwań, upodobań estetycznych i stylu życia Inwestora tak aby wypracowana aranżacja najpełniej wyrażała osobowość Inwestora i w maksymalnym stopniu była uzależniona od jego codziennej aktywności.

  Data dodania: 26 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów

  Nasza pracownia to zespół absolwentek kierunku architektura krajobrazu, który zajmuje się projektowaniem ogrodów i wnętrz. Wykonujemy projekty zieleni, rewaloryzacja ogrodów, projekty nawierzchni, małej architektury, elementów wodnych i automatycznego nawadniania. Aranżujemy ogrody we wszystkich znanych stylach ogrodowych, w tym angielskim, geometrycznym, wiejskim, rustykalnym i innych. Wspólpraca z nami gwarantuje państwu profesjonalizm, terminowość i rzetelność. Zaprojektowane przez nas ogrody i wnętrza są estetyczne, funkcjonalne i niepowtarzalne, dostosowane do państwa potrzeb. Podczas prac nad projektem mają państwo możliwość wspólnego tworzenia go z nami, bowiem żadna decyzja nie jest podejmowana przez nas bez uzgodnień z klientem. Jesteśmy firmą uczciwą, która zobowiązuje się do rzetelnego wykonania każdego zlecenia.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble na Wymiar

  W dzisiejszych czasach meble na wymiar przestały być inwestycją na długie lata. Zmieniamy je dość często, kierując się swoimi potrzebami, a także ulegając coraz to nowym trendom w modzie. Zabudowa wnęk z drzwiami przesuwnymi pojawia się coraz częściej nie tylko w salonach, garderobach, sypialniach czy przedpokojach, ale wchodzą także do mniej użytkowanych pomieszczeń mieszkalno-użytkowanych takich jak: garaże, spiżarnie czy pomieszczenia gospodarcze. Trudno w takiej sytuacji nie brać pod uwagę kosztów i dlatego też ogromne znaczenie przy zakupie mebli odgrywa cena. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy najtańsze na rynku drzwi przesuwne, zachowując przy tym należytą jakość oraz nowoczesny design. KOMANDOR to nie tylko szafy wnękowe, garderoby i drzwi przesuwne, oferujemy także meble kuchenne, meble biurowe, meble hotelowe i inne meble na zamówienie.

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projekty wnętrz

  Blog sklepu online www.DecoMania.pl oferującego fototapety, obrazy na płótnie oraz inne dekoracje. Na stronie z artykułami znajdziesz dużo pomysłów na projektowanie wnętrz, które ostatnio można często znaleźć w takich magazynach jak dekoratornia, cztery kąty, m jak mieszkanie, dom i wnętrze lub dobre wnętrze.
  Fototapeta to nowa, ciekawa i trwała forma dekoracji ścian. Dzięki zaawansowanej technologii druku można udekorować ściany lub szafy na dowolny sposób - wybierając zdjęcie z galerii lub zamawiając tapetę z własnego zdjęcia. Foto tapety można również zamówić w formie naklejki na ścianę, drzwi, lodówki, szafy i inne powierzchnie. W ten sposób można odnowić meble lub zaprojektować własny wyjątkowy wzór mebli.
  Jeśli szukasz pomysłów na projektowanie wnętrz takich jak na przykład aranżacje łazienki, aranżacja kuchni, aranżacje salonu, aranżacje sypialni czy też jak urządzić pokój albo inne pomieszczenia zajrzyj koniecznie na stronę bloga, zobacz jak wygląda nasza galeria wnętrz i poszukaj pomysłu na własne cztery kąty.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • www.Ledowe.pl - Diody LED Sklep

  E-sklep www.Ledowe.pl udostępnia w swojej ofercie oświetlenie LED występujące w wielu typach. Po prawej stronie witryny sklepu możecie Państwo odszukać szczegółowy spis kategorii oraz produktów, a w nim: lampy LED, latarki LED, zasilacze, przewody, kontrolery LED, diody LED a także oprawy LED. Zamówione artykuły wysyłamy w krótkim czasie przy pomocy Poczty Polskiej a także firmy kurierskiej. Na naszej witrynie udostępniona jest również wyszukiwarka produktów, która ułatwia wybór towaru ze względu na producenta, typ i przedział cenowy.

  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Projektowanie i aranżacja wnętrz

Projektowanie i aranżacja wnętrz - nowa strona:

Adres: