Kamienie Podkategoria: Kamienie

 • Kamień dekoracyjny

  Ostatnimi czasy niezwykle pożądanym wykończeniem ogródków, oraz pomieszczeń jest kamień dekoracyjny. Jako firma Filar sprzedajemy ten kamień od 1955 roku. Mianowicie zajmujemy się obróbką, przemiałem i sprzedażą różnego rodzaju kamienia budowlanego też dla klientów indywidualnych jak i dla centrów i sklepów ogrodniczych. Należymy do ścisłej czołówki polskich firm specjalizujących się w dystrybucji kamienia i grysów dekoracyjnych.

  Data dodania: 31 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Granitowe Blaty Kuchenne - kuchniegranitowe.pl

  Kuchnie Granitowe jest firmą kamieniarską zajmującą się profesjonalnym wykonaniem wyrobów z kamienia naturalnego, blaty granitowe, schody, parapety oraz elementy budowlane.
  Firma posiada granity i marmury z całego świata. W naszej ofercie jest wszystko niezbędne do wystroju wnętrz, blaty granitowe, wystrój łazienek, parapety, schody, elewacje granitowe.

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • PHU Marmur - Producent Materiałów Budowlanych Kamiennych

  Firma PHU Marmur posiada 25-letnie doświadczenie. Jej misją jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów. Zajmuje się ona produkcją materiałów budowlanych z kamienia. Produkty przez nią wytwarzane stanowią ozdobę dla domów, hoteli, kościołów, banków, restauracji i wielu innych obiektów w kraju i za granicą.

  W naszej ofercie znaleźć można marmury i granity z całego świata. Zakład oferuje fachowe doradztwo przy wyborze materiałów w zależności od ich przeznaczenia i panujących warunków.

  Oferujemy: łupki, onyksy, marmury, granity, mozaiki perłowe, wełnę mineralną z ekranem aluminiowym

  Nasza misja to oferowanie materiałów o najlepszej jakości i zrozumienie oczekiwań Klientów.

  Data dodania: 07 01 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kamienie

Kamienie - nowa strona:

Adres: