Zęby Podkategoria: Zęby

 • Gabinet Stomatologiczny KRAWDENT

  Gabinet Dentystyczny KRAWDENT Rzeszów oferuje Państwu profesjonalną, kompleksową opiekę stomatologiczną w bezstresowej, sympatycznej i przytulnej atmosferze. KRAWDENT zapewnia wysoką jakość usług w konkurencyjnej cenie, przy szczególnym uwzględnieniu estetyki. W pracy stosowany jest nowoczesny sprzęt oraz pewne materiały najwyższej jakości. Zapraszamy na bezpłatny przegląd oraz konsultacje.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Gdynia

  W serwisie zamieszczona została oferta NeoDentis - gabinetów stomatologicznych. Istotne miejsce w ofercie zajmują zabiegi z dziedziny chirurgii stomatologicznej. Oferta nosi nazwę Stomatolog Gdynia, bo właśnie tam zlokalizowane są opisywane gabinety. Zarówno recepcja, jak i gabinety, są niezwykle komfortowo wyposażone. Oferta gabinetów adresowana jest zarówno do dorosłych, jak i do dzieci. Do dyspozycji pacjentów są dwa gabinety dentystyczne, a do tego gabinet RTG. Serwis zawiera zdjęcia gabinetu, referencje dentystów oraz mapkę dojazdu.

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Preparaty wybielające zęby

  Produkty służące poprawieniu bieli naszych zębów. Zastosowane składniki gwarantują doskonałe efekty oraz są nie powodują podrażnień. Dzięki swojej wydajności mogą z powodzeniem być stosowane przez długi okres czasu co nie jest bez wpływu na domowe finanse.

  Data dodania: 31 05 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Zęby

Zęby - nowa strona:

Adres: