Rozstępy Podkategoria: Rozstępy

 • EKO mydło - Naturalne mydło marsylskie - Masło shea i inne naturalne kosmetyki

  EKOmydlo.pl to sklep oferujący naturalne i ekologiczne mydła, kosmetyki do rąk, twarzy i całego ciała oraz środki czystości codziennego użytku. Wszystkie one bazują wyłącznie na surowcach roślinnych - głównie na oliwie z oliwek i oleju palmowym, często wzbogacanych masłem shea. Produkty te nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego, sztucznych konserwantów ani barwników. Nie są testowane na zwierzętach.

  W swojej ofercie posiadamy również masło shea (zwane również Karite), które jest naturalnym kosmetykiem posiadającym filtr UV, i jednocześnie działającym kojąco i regenerująco na skórę nadmiernie wystawioną na działanie słońca.

  Masło shea pozwala również skutecznie walczyć z rozstępami i zmarszczkami, a także daje niesamowite efekty w usuwaniu blizn.

  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozstępy

  W serwisie znaleźć można serię porad dotyczących walki z rozstępami. Rozstępy to bowiem problem wielu kobiet, które nie mogą sobie z nim poradzić. Informacje, jakie można znaleźć na stronie dotyczą zarówno powstawania rozstępów, przyczyn i czynników wpływających na ich powstawanie, jak i zapobiegania ich powstawaniu i usuwania już istniejących rozstępów.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Rozstępy

Rozstępy - nowa strona:

Adres: