Masaż Podkategoria: Masaż

« poprzednia strona · 2
 • Shine – Gabinet Kosmetyczny, Spa Bielsko

  Gabinet Odnowy Shine oferuje szeroki wachlarz profesjonalnych zabiegów z zakresu kosmetyki twarzy i ciała, stylizację paznokci, przedłużanie i zagęszczanie rzęs. Łączymy nasze doświadczenie wraz z indywidualnym podejściem do Klienta i przyjazną atmosferą. Zapraszamy na naszą stronę www, gdzie znajda Państwo szczegółową ofertę naszych usług.

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Masaż Poznań

  Body Art – profesjonalny gabinet masaży w Poznaniu. Sport, zdrowie i regeneracja organizmu – to nasze zakresy działania w obrębie masażu. Proponujemy także masaże specjalistyczne. Wierzymy, że każdy znajdzie w naszej propozycji coś ciekawego i atrakcyjnego. Nasza kadra to dyplomowani fachowcy z wieloletnią praktyką. Choć posiadają liczne umiejętności, to ciągle poszerzają swoją wiedzę. Uczestniczyli w kursach o tematyce SPA & Wellness prowadzonych przez trenerów z całego świata. Zdobyli umiejętności wykonania wielu orientalnych zabiegów. Ponadto nasi masażyści to specjaliści w swoim fachu, którzy doświadczenie zdobywali w wielkopolskich szpitalach, przychodniach rehabilitacyjnych oraz prywatnych gabinetach odnowy biologicznej. Dyplomowany masażysta Poznań – u nas poprawisz zregenerujesz siły i zapomnisz o problemach ze zdrowiem. Body Art – leczniczy, relaksacyjny i sportowy masaż Poznań.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • masaż Warszawa

  Jeśli już mowa szerzej o kosmetycznej usłudze, którą to jest przeprowadzony fachowo zabieg masażu, trzeba zwrócić swą uwagę na różne dwie kwestie. Nigdy nie można zdać się na przypadkową osobę. Najlepiej byłoby zdecydować się na takie miejsce, gdzie zatrudnieni są mający doświadczenie i odpowiednie certyfikaty specjaliści od masażu. Wykonany przez amatora masaż Warszawa może nam narobić naprawdę niemałych rozmiarów szkód na zdrowiu. Kiedy już znajdziemy takie konkretne miejsce, które się cieszy świetną opinią i ma naprawdę profesjonalny charakter... Każdy funkcjonujący profesjonalnie salon kosmetyczny Warszawa ma w swej ofercie najróżniejsze typy wykonywanych masaży. W zależności od kształtu naszych potrzeb, możemy wybrać się na taki, który rozluźni napięte partie ciała (dobre dla tych, którzy mają głównie siedzącą pracę, przykładowo o charakterze biurowym) czy taki, który spowoduje generalne pobudzenie ciała przez uruchomienie dostępnych w naszym ciele rezerw zasobów energetycznych. W obu tych przypadkach skutek będzie naprawdę doskonały. Naprawdę czasami może się opłacić zafundowany profesjonalny masaż. Znaczna poprawa naszej kondycji i samopoczucia wtedy są stuprocentowo zapewnione. Czy naprawdę można chcieć więcej do szczęścia?

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • masaż Warszawa - Sungate

  Salon Sungate to bardzo nowoczesny salon urody umiejscowiony w centrum Warszawy proponujący bardzo obfite spektrum usług związanych z polepszeniem zdrowia. Terapie twarzy, najnowocześniejsza kosmetologia, jak również pełna panorama masaży, to tylko fragment naszej propozycji, którą w zupełnej odsłonie odkryjecie na naszej stronie internetowej. O ile w takim razie szukacie Państwo salonu urody, w którym doświadczeni masażyści jak też doświadczeni kosmetolodzy zatroszczą się o Waszą tężyznę fizyczną, wyśmienite samopoczucie, a zarazem będziecie Państwo mogli odpocząć to salon zdrowia i urody Sungate przeznaczony jest specjalnie dla Ciebie.

  Data dodania: 07 02 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Masaż

Masaż - nowa strona:

Adres: