Masaż i rehabilitacja z dojazdem Gliwice, Zabrze

Wykonujemy usługi masażu i rehabilitacji z dojazdem do domu klienta.
Oferujemy masaż klasyczny leczniczy, drenaż limfatyczny, masaż kosmetyczny, odchudzający,
relaksacyjny, rehabilitacja po chorobach, urazach, kontuzjach. Profesjonalne podejście do
klienta, elastyczne godziny pracy. Odwiedź www.masazgliwice.pl Zadzwoń 502 951 373.Dla nas
najlepszą wizytówka jest zadowolony klient.Działamy na terenie Gliwic,Zabrza,Rybnika,Knurowa i okoli


Szczegóły strony rehabilitacjagliwice.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę rehabilitacjagliwice.pl:

Masaż i rehabilitacja z dojazdem Gliwice, Zabrze

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 30 Odwiedziny netsprint 5 Odwiedziny googlebot 151
Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Internetowy serwis fizjoterapeutyczny. Znajdziecie w nim wszystkie informacje dotyczące fizjoterapii. Spis fizjoterapeutów oraz gabinety fizjoterapeutyczne. W poszczególnych działach tematycznych znajdziecie informacje potrzebne do wykonania zabiegu, informacje o postępowaniu w przypadkach chorobowych i wiele innych. Fizjoterapia jest pojęciem nierozerwalnie związanym z "rehabilitacją medyczną". Przez fizjoterapię rozumie się zespół metod leczniczych wykorzystujących zjawisko reaktywności organizmu na bodźce. Specjalistami z zakresu stosowania fizjoterapii są fizjoterapeuci. Rozróżnia się następujące działy fizjoterapii: balneoterapię, klimatoterapię, hydroterapię, kinezyterapię, terapię manualną, masaż leczniczy, ergoterapię, fizykoterapię. Celem fizjoterapii jest zapobieganie postępowi i nawrotom choroby, usuwanie różnych dolegliwości i przywracanie sprawności fizycznej. Historia fizjoterapii. Już Konfucjusz (VI / V w. p.n.e.) w swym systemie filozoficznym zwrócił uwagę na związek między odpowiednim ułożeniem ciała a uzyskiwanymi efektami profilaktycznymi i leczniczymi. Także starohinduska joga widziała w ćwiczeniach gimnastycznych i oddechowych środek do osiągnięcia równowagi psychofizycznej i lepszej wydolności organizmu. W Europie jako pierwszy, grecki lekarz Hipokrates (V/IV w. p.n.e.) zalecał gimnastykę obok codziennej higieny i prawidłowej diety.

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zapraszamy do wspólnej rehabilitacji - firma maXpro: Rehabilitacja Kraków oferuje specjalistyczną opiekę z zakresu rehabilitacji i fizjoterapii. Dojeżdżamy do domu klienta wraz z niezbędnym sprzętem wykonując terapię u Klienta. Dzięki temu nie musisz dojeżdżać do nas.
  Nasi rehabilitanci to doświadczeni i solidni pracownicy, którzy stosują uznane na świecie metody leczenia.
  maXpro: Rehabilitacja Kraków oferuje działa na terenie Krakowa i okolic. Zapraszamy do wspólnej rehabilitacji.

  Data dodania: 20 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chcielibyśmy przedstawić Państwu ofertę kompleksowej, nowoczesnej fizjoterapii. Zajmujemy się przede wszystkim terapią manualną, ponieważ zalicza się ona do najbardziej skutecznych metod leczenia schorzeń i nieprawidłowości w obrębie narządu ruchu. Stosujemy również wiele metod fizjoterapeutycznych dających szerokie spektrum możliwości terapeutycznych. Wykonujemy terapię indywidualną, która składa sie z wywiadu, badania manualnego, zabiegów manualnych a także nauki autoterapii.

  W trakcie nauki autoterapii przygotowujemy do indywidualnych ćwiczeń utrwalających rezultaty zabiegu, wykonywania samodzielnej terapii w przypadku wystąpienia dolegliwości jak i również profilaktyki.

  Najważniejszy dla nas jest stan zdrowia naszych Pacjentów, dlatego dużo czasu przeznaczamy na rozwój własnych umiejętności. Bierzemy udział w różnych kursach specjalistycznych, wykładach, sympozjach by móc sprostać nawet najbardziej wymagającym przypadkom.

  W terapii z pacjentami wykorzystujemy metody:
  - Cyriax
  - McKenzie
  - PNF
  - Mulligan
  - NDT Bobath
  - Medical Taping
  - Terapia Manualna Holistyczna (potwierdzone certyfikatami)

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nasza przychodnia oferuje kompleksową opiekę diagnostyczno-terapuetyczną oraz konsultacje w zakresie ginekologii, położnictwa, ortopedii, traumatologii, neurochirurgii oraz szerokie spektrum badań USG i laboratoryjnych.
  Zespół fizjoterapeutów i terapeutów manualnych zapewnia opiekę wszystkim pacjentom bólowym, pourazowym, przed- i pooperacyjnym. Terapia prowadzona jest w oparciu o międzynarodowo rozpoznawane metody lecznicze.

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Body Time to zabiegi ayurvedyjskie, Masaże ayurvedyjskie, SAMBHANA - masaże twarzy. Terapie Ayurvedy prowadzona jest przez specjalistów, dysponuący tajemną wiedzą przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Zadbaj o zdrowieupiększ swoje ciało, uwolnij się od stresu i innych schorzeń, ustal dietę zgodnie z typem konstytucyjnym twojego organizmu. Ajuweda - więcej niż masaż, Bodytime - więcej niż tylko medycyna, to doświadczenie stuleci.

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bolą Cię mięśnie? Pracujesz przy biurku, przy komputerze? Żyjesz w ciągłym stresie? Czujesz się fatalnie? Twój lekarz albo ktoś ze znajomych zalecił Ci masaż? Ta strona jest właśnie dla Ciebie. Tu dowiesz się więcej o masażu, o jego wpływie na ciało i umysł - o jego zbawiennym wpływie na skórę, tkankę mięśniową, układ krwionośny i limfatyczny oraz na układ nerwowy. Jeśli mieszkasz w Grudziądzu, możesz skorzystać z usług doskonałej masażystki. Nie musisz wychodzić z domu. Dyplomowany technik masażu przyjedzie do Ciebie ze specjalnym, rozkładanym, wygodnym stołem. Przed zabiegiem możesz wziąć prysznic, a potem wygodnie odpocząć i zrelaksować się. Masaż klasyczny karku, pleców, barków. Drenaż limfatyczny. Masaż segmentarny, masaż relaksacyjny, finess i inne. Ponadto znajdziesz tu informacje o wskazaniach i przeciwskazaniach do masażu. W księdze gości będziesz mógł przeczytać opinie osób, które korzystały z mojej pomocy. Tam także będziesz mógł zostawić wpis oceniający jakość strony oraz profesjonalizm masażystki.

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Efekt Zdrowia sprawi również, iż zniknie problem zakupu oryginalnego prezentu dla specjalnej osoby, bo kto nie ucieszy się z chwili tylko dla siebie- masaż to idealna forma prezentu o której obdarowany nigdy nie zapomni.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Masażysta Dyplomowany Warszawa Ursynów w ofercie: masaż, masaż leczniczy, masaż relaksujący, masaż klasyczny, masaż zmniejszający bóle kręgosłupa, masaż zmniejszający obrzęki, masaż z dojazdem do pacjenta, masaż kosmetyczny, masaż stóp, usługi masażu, refleksologia, rehabilitacja, fizjoterapia, mobilizacja kręgosłupa.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zapraszamy na indywidualne lekcje jogi w Warszawie. Jesteśmy trenerami z długoletnim stażem pracy. Pracujemy w renomowanych warszawskich szkołach jogi. Ofertę swą kierujemy do osób, które z różnych względów preferują indywidualne zajęcia jogi w domu lub u siebie w biurze. Prowadzimy też warsztaty dla pracowników firm. Zapraszamy do wspólnej praktyki. Pracujemy na terenie Warszawy.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • W naszym gabinecie proponujemy bezpieczną i skuteczną terapię manualną skojarzoną z rehabilitacją ruchową i fizykoterapią. Zapewniamy profesjonalną pomoc popartą czternastoletnią praktyką i edukacją w Stanach Zjednoczonych i w Polsce.
  Zapewniamy również rehabilitację neurologiczną i pourazową prowadzoną przez wykwalifikowanych terapeutów z dużym doświadczeniem klinicznym. Wykorzystujemy nowoczesne, sprawdzone i uznane na całym świecie metody terapii.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »