Kasia Masuje. Masaż w Grudziądzu

Bolą Cię mięśnie? Pracujesz przy biurku, przy komputerze? Żyjesz w ciągłym stresie? Czujesz się fatalnie? Twój lekarz albo ktoś ze znajomych zalecił Ci masaż? Ta strona jest właśnie dla Ciebie. Tu dowiesz się więcej o masażu, o jego wpływie na ciało i umysł - o jego zbawiennym wpływie na skórę, tkankę mięśniową, układ krwionośny i limfatyczny oraz na układ nerwowy. Jeśli mieszkasz w Grudziądzu, możesz skorzystać z usług doskonałej masażystki. Nie musisz wychodzić z domu. Dyplomowany technik masażu przyjedzie do Ciebie ze specjalnym, rozkładanym, wygodnym stołem. Przed zabiegiem możesz wziąć prysznic, a potem wygodnie odpocząć i zrelaksować się. Masaż klasyczny karku, pleców, barków. Drenaż limfatyczny. Masaż segmentarny, masaż relaksacyjny, finess i inne. Ponadto znajdziesz tu informacje o wskazaniach i przeciwskazaniach do masażu. W księdze gości będziesz mógł przeczytać opinie osób, które korzystały z mojej pomocy. Tam także będziesz mógł zostawić wpis oceniający jakość strony oraz profesjonalizm masażystki.


Szczegóły strony www.masuje.firmowo.net:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.masuje.firmowo.net:

Kasia Masuje. Masaż w Grudziądzu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 36 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 353
Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Internetowy serwis fizjoterapeutyczny. Znajdziecie w nim wszystkie informacje dotyczące fizjoterapii. Spis fizjoterapeutów oraz gabinety fizjoterapeutyczne. W poszczególnych działach tematycznych znajdziecie informacje potrzebne do wykonania zabiegu, informacje o postępowaniu w przypadkach chorobowych i wiele innych. Fizjoterapia jest pojęciem nierozerwalnie związanym z "rehabilitacją medyczną". Przez fizjoterapię rozumie się zespół metod leczniczych wykorzystujących zjawisko reaktywności organizmu na bodźce. Specjalistami z zakresu stosowania fizjoterapii są fizjoterapeuci. Rozróżnia się następujące działy fizjoterapii: balneoterapię, klimatoterapię, hydroterapię, kinezyterapię, terapię manualną, masaż leczniczy, ergoterapię, fizykoterapię. Celem fizjoterapii jest zapobieganie postępowi i nawrotom choroby, usuwanie różnych dolegliwości i przywracanie sprawności fizycznej. Historia fizjoterapii. Już Konfucjusz (VI / V w. p.n.e.) w swym systemie filozoficznym zwrócił uwagę na związek między odpowiednim ułożeniem ciała a uzyskiwanymi efektami profilaktycznymi i leczniczymi. Także starohinduska joga widziała w ćwiczeniach gimnastycznych i oddechowych środek do osiągnięcia równowagi psychofizycznej i lepszej wydolności organizmu. W Europie jako pierwszy, grecki lekarz Hipokrates (V/IV w. p.n.e.) zalecał gimnastykę obok codziennej higieny i prawidłowej diety.

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chcielibyśmy przedstawić Państwu ofertę kompleksowej, nowoczesnej fizjoterapii. Zajmujemy się przede wszystkim terapią manualną, ponieważ zalicza się ona do najbardziej skutecznych metod leczenia schorzeń i nieprawidłowości w obrębie narządu ruchu. Stosujemy również wiele metod fizjoterapeutycznych dających szerokie spektrum możliwości terapeutycznych. Wykonujemy terapię indywidualną, która składa sie z wywiadu, badania manualnego, zabiegów manualnych a także nauki autoterapii.

  W trakcie nauki autoterapii przygotowujemy do indywidualnych ćwiczeń utrwalających rezultaty zabiegu, wykonywania samodzielnej terapii w przypadku wystąpienia dolegliwości jak i również profilaktyki.

  Najważniejszy dla nas jest stan zdrowia naszych Pacjentów, dlatego dużo czasu przeznaczamy na rozwój własnych umiejętności. Bierzemy udział w różnych kursach specjalistycznych, wykładach, sympozjach by móc sprostać nawet najbardziej wymagającym przypadkom.

  W terapii z pacjentami wykorzystujemy metody:
  - Cyriax
  - McKenzie
  - PNF
  - Mulligan
  - NDT Bobath
  - Medical Taping
  - Terapia Manualna Holistyczna (potwierdzone certyfikatami)

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Miło zapraszam na witrynę www.purespace.com.pl, strona ta poświęcona jest tematyce zabiegów Reiki. Na stronie przeczytacie Państwo opis sposobu wykonywania Reiki, tego jak została rozpropagowana oraz w jaki sposób narodziła się, a także na czym bazuje. Odnajdziecie informacje jak naprawdę postrzegane jest Reiki oraz na czym się opiera. Opisywana strona ma na celu rekomendowanie warsztatów Reiki, organizowanych przez dyplomowaną nauczycielkę Reiki. Kurs Reiki jest przeprowadzany w trzech etapach, jest możliwość aby odbyć warsztaty weekendowe jak też przebiegające w 3 dni. W czasie inicjacji numer jeden na kursie Reiki układ energetyczny ucznia jest dostrajany do korzystania z energii Reiki. Uczeń zaznajamia się z fundamentalnymi ideami funkcjonowania Reiki jak też metodami leczenia. Na przestrzeni następnej inicjacji, która przeważnie ma miejsce po minięciu kilku miesięcy od poprzedniej, uczeń zdobywa od mistrza trzy symbole jak i mantry, które przeznaczenie aby wyznaczyć kierunek energii jak i przekształcać jej wpływ. Następna i finalna inicjacja określana jest mianem takim jak inicjacja mistrzowska, na której słuchacz odkrywa kolejne symbole, poszerzające jego możliwości w odbiorze i przenoszeniu energii. Ponownie gorąco zapraszam na omawianą stronę.

  Data dodania: 01 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Body Time to zabiegi ayurvedyjskie, Masaże ayurvedyjskie, SAMBHANA - masaże twarzy. Terapie Ayurvedy prowadzona jest przez specjalistów, dysponuący tajemną wiedzą przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Zadbaj o zdrowieupiększ swoje ciało, uwolnij się od stresu i innych schorzeń, ustal dietę zgodnie z typem konstytucyjnym twojego organizmu. Ajuweda - więcej niż masaż, Bodytime - więcej niż tylko medycyna, to doświadczenie stuleci.

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wykonujemy usługi masażu i rehabilitacji z dojazdem do domu klienta.
  Oferujemy masaż klasyczny leczniczy, drenaż limfatyczny, masaż kosmetyczny, odchudzający,
  relaksacyjny, rehabilitacja po chorobach, urazach, kontuzjach. Profesjonalne podejście do
  klienta, elastyczne godziny pracy. Odwiedź www.masazgliwice.pl Zadzwoń 502 951 373.Dla nas
  najlepszą wizytówka jest zadowolony klient.Działamy na terenie Gliwic,Zabrza,Rybnika,Knurowa i okoli

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Efekt Zdrowia sprawi również, iż zniknie problem zakupu oryginalnego prezentu dla specjalnej osoby, bo kto nie ucieszy się z chwili tylko dla siebie- masaż to idealna forma prezentu o której obdarowany nigdy nie zapomni.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Masażysta Dyplomowany Warszawa Ursynów w ofercie: masaż, masaż leczniczy, masaż relaksujący, masaż klasyczny, masaż zmniejszający bóle kręgosłupa, masaż zmniejszający obrzęki, masaż z dojazdem do pacjenta, masaż kosmetyczny, masaż stóp, usługi masażu, refleksologia, rehabilitacja, fizjoterapia, mobilizacja kręgosłupa.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zapraszamy na indywidualne lekcje jogi w Warszawie. Jesteśmy trenerami z długoletnim stażem pracy. Pracujemy w renomowanych warszawskich szkołach jogi. Ofertę swą kierujemy do osób, które z różnych względów preferują indywidualne zajęcia jogi w domu lub u siebie w biurze. Prowadzimy też warsztaty dla pracowników firm. Zapraszamy do wspólnej praktyki. Pracujemy na terenie Warszawy.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ESTETICA-MED działa na warszawskim na rynku usług rehabilitacyjnych od 2008 roku. W ramach Narodowego Funduszu Zdrowia wykonujemy leczenie z zakresu : światłolecznictwo, leczenie bóli kręgosłupa, masaż całościowy, kinesiology taping, osteoporoza, wizyty domowe lekarza i rehabilitantów, krioterapia, masaż częściowy. Różnorodność terapii i odpowiednie wyposażenie przychodni umożliwia kompleksowe leczenie, bez konieczności długotrwałego czekania na zabiegi. Pracują u nas lekarze specjaliści rehabilitacji i doświadczeni rehabilitanci, regularnie podnoszący swoje kwalifikacje. Jesteśmy wyposażeni w sprzęt medyczny najnowszej generacji, atestowany w europie, okresowo i systematycznie serwisowany.

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • W naszym gabinecie proponujemy bezpieczną i skuteczną terapię manualną skojarzoną z rehabilitacją ruchową i fizykoterapią. Zapewniamy profesjonalną pomoc popartą czternastoletnią praktyką i edukacją w Stanach Zjednoczonych i w Polsce.
  Zapewniamy również rehabilitację neurologiczną i pourazową prowadzoną przez wykwalifikowanych terapeutów z dużym doświadczeniem klinicznym. Wykorzystujemy nowoczesne, sprawdzone i uznane na całym świecie metody terapii.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »