Fitness Podkategoria: Fitness

« poprzednia strona · 2
  • narurze.pl - serwis o tańcu na rurze - pole dance - pole fitness

    Pole dance (zwany potocznie tańcem na rurze) to najnowszy trend w salonach fitness i studiach tańca w całej Polsce. Na naszej stronie znajdziesz wszystko co chciałabyś wiedzieć o tańcu na rurze ale nie miałaś kogo zapytać. Pamiętaj! Ćwiczenia na rurce to świetna metoda na zachowanie zgrabnej sylwetki a także nabranie większej pewności siebie.

    Data dodania: 29 01 2011 · szczegóły wpisu »
  • WIELKOPOLSKIE CENTRUM TAŃCA BESTIME

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Centrum Tańca - Bestime, które niebawem może stać się ulubionym miejscem spędzania wolnego czasu, rozwijania swoich umiejętności, dbania o kondycję, a także poznawania nowych, ciekawych ludzi.

    Podstawą naszej szkoły są Instruktorzy. Dobraliśmy ich bardzo starannie stawiając na wysokie kwalifikacje i przygotowanie metodyczne. W Centrum Bestime pracuje największa ilość instruktorów z krajów latynoamerykańskich w Poznaniu

    Współpracujemy z klubem Cuba Libre. Każdy posiadacz karnetu Bestime, ma wstęp wolny do Cuba Libre.

    Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
  • Joga Warszawa

    CORE STUDIO ? JOGA, PILATES, PROFILAKTYKA KRĘGOSŁUPA.
    Na terenie nowoczesnego budynku Towarzystwa Sportowego Deski, rozpoczęło działalność studio jogi, pilates i gimnastyki leczniczej.
    Zlikwiduj bóle pleców, szyi i karku, zwiększ gibkość ciała, a także wyszczupla sylwetkę, mięśnie nóg, pupy, bioder oraz rąk.
    CORE STUDIO to pierwszy obiekt w Polsce zaopatrzony w profesjonalny sprzęt typu MVe Reformer oraz MVe Chair do pilates.
    Ćwiczenia organizowane są w niedużych grupach, a ponad to studio może zaproponować ćwiczenia indywidualne.
    Współdziałamy zarówno z fizjoterapeutami oraz z dietetyczką, którzy dobiorą właściwą dietę oraz zestaw ćwiczeń, aby polepszyć Twoją prezencję, a także humor.

    W Core Studio dopuszczamy karty MULTISPORT Benefit Systems na wszystkie ćwiczenia grupowe na matach.

    Data dodania: 21 04 2011 · szczegóły wpisu »
  • Trening jogi

    Zapraszamy na indywidualne lekcje jogi w Warszawie. Jesteśmy trenerami z długoletnim stażem pracy. Pracujemy w renomowanych warszawskich szkołach jogi. Ofertę swą kierujemy do osób, które z różnych względów preferują indywidualne zajęcia jogi w domu lub u siebie w biurze. Prowadzimy też warsztaty dla pracowników firm. Zapraszamy do wspólnej praktyki. Pracujemy na terenie Warszawy.

    Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
  • Odchudzanie Warszawa

    Do niedawna wszyscy ludzie zmagający się z nadwagą musieli prowadzić walkę samotnie. Można powiedzieć, że byli pozostawiani na pastwę losu. Dzisiaj mogą zaczerpnąć porady u licznych fachowców, którzy pokierują procesem pozbywania się zbędnych kilogramów. Trenerka osobista czeka na wszystkich, którzy potrzebują wsparcia i dopingu. Pomoże zaplanować trening, tak ażeby był najbardziej wydajny. Jednocześnie oferuje niezbędne przy zrzucaniu zbędnych kilogramów wsparcie psychologiczne. Trener personalny pomoże Inni ludzie zmniejszyć wagę i podnieść samopoczucie. Mieszkasz na terenie stolicy i borykasz się z nadwagą? Odchudzanie jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Przekaż swój los i sylwetkę w ręce zawodowca. Dzięki jego pomocy prędko wrócisz do szczytowej formy.

    Data dodania: 21 01 2015 · szczegóły wpisu »
  • Fitness klub w Krakowie

    Kluby fitness to nowoczesna forma aktywnego wypoczynku. Nasz Fitness klub w Krakowie, ma dla Państwa ogromne i komfortowe zaplecze. Znajduje się u Nas siłownia a także studio tańca, studio form wschodu, sauna i naturalnie basen. Zainteresowani mogą również na miejscu zasięgnąć porad żywieniowych i skonsultować się z trenerem. U nas z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy do naszej placówki.

    Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
  • Profesjonalny Sprzęt Fitness

    Perfect Fitness Service to firma zajmująca się wszechstronnym zaopatrywaniem klubów fitness w różnego typu sprzęt specjalistyczny. Występujemy jako jedyny dystrybutor na profesjonalny sprzęt fitness Matrix na terenie Polski. W bardzo bogatej ofercie znaleźć można między innymi: maszyny eliptyczne, rowery hybrydowe, bieżnie a także steppery. Zachęcamy do bliższego zaznajomienia się ze sprzętem Light-commercial w systemie bezobsługowym o wyjątkowo długiej żywotności. Wszystkim nabywcom zapewniamy fachowy serwis na sprzęt Matrix fitness. W ramach pomocy w pokrywaniu kosztów zakupów, sugerujemy bardzo atrakcyjne systemy leasingu. Do współpracy zapraszamy nie tylko siłownie, ale również hotele i ośrodki rekreacyjne.

    Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Fitness

Fitness - nowa strona:

Adres: