Strony związane z hasłem 'żylaki':

 • Leki na odchudzanie

  Internetowa apteka Oliwa ma zaszczyt zaprezentować Państwu produkty lekarskie w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Asortyment naszej firmy zawiera leki na przeziębienie, leki na grzybicę oraz leki na alergie. Hitem ostatnich miesięcy jest lek o nazwie Bioderma Matricium, który skutecznie opóźnia efekty starzenia się naszej skóry. Zapewniamy profesjonalną obsługę, doświadczonych i wykwalifikowanych farmaceutów oraz szybki czas przesyłki zamówionych leków. Apteka Oliwna jest firmą rodzinną istniejącą na rynku od wielu lat. Oferta jest szeroka i zawiera także leki na odchudzanie, jak również leki na żylaki.

  Data dodania: 15 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • 14 dni od porodu

  W czasie 14 dni od porodu kobiety powinny być czujne i każde odbiegnięcie od normy zgłaszać lekarzowi. Wiadomo jednak, że poród u każdej kobiety przebiega inaczej. Na naszej stronie dowiesz się również o bólach miesięcznych, zakażeniu krocza, ćwiczeniach po porodzie, dopuszczalnej wadze ciała, żylakach, karmieniu. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Choroby intymne

  Podczas ciąży może powstać wiele niedogodności. Są to między innymi: hemoroidy, żylaki w różnych miejscach: odbycie czy sromie, skłonnościach do omdlenia, powstawanie obrzęków, zakłócanie czynności zastawek. Na odparzenia można używać talku, a miejsca bólu można nagrzewać. Serdecznie zapraszamy do zgłębienia tematu na naszym serwisie.

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko o żylakach odbytu

  Jedną z dolegliwości, o której często niewiele się mówi, a która spotyka niemal co 3 osobę po 30 roku życia są hemoroidy. Zapobiegać im można stosując właściwy jadłospis. Jedzenie posiłków bogatych w błonnik, tych z niewielka ilością tłuszczu oraz ostrych przypraw korzystnie wpływa na regularne wypróżnianie się, a przez to stolec nie podrażnia błony śluzowej odbytu. Dieta stosowana profilaktycznie winna być złożona ze świeżego muesli rankiem, chleba pełnoziarnistego oraz surówek.

  Data dodania: 02 01 2011 · szczegóły wpisu »