Strony związane z hasłem 'wielkopolskie':

 • .: Kursy Poznań

  Platforma Edukacyjna Wielkopolskie Edumix.pl dostarcza kompleksowe informacje o tym jak i gdzie się kształcić - posiada bazę produktów edukacyjnych z regionu Wielkopolskiego, katalog firm i instytucji związanych z szeroko pojętą oświatą i nauką działających na terenie województwa wielkopolskiego oraz ranking najlepszych ofert firm z Poznania, Konina, Kalisza oraz pozostałych miast województwa, stworzony na podstawie ocen i komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Dla ułatwienia poszukiwań, portal został podzielony na 6 sekcji tematycznych: Szkolenia i Kursy, studia, Firmy i Instytucje, szkoły, Ośrodki Szkoleniowe i ogłoszenia drobne typu korepetycje, czy tłumaczenia. Każda szkoła, uczelnia, firma szkoleniowa, czy też ośrodek konferencyjny ma możliwość bezpłatnej prezentacji swojej oferty. Portal Edukacyjny Wielkopolskie Edumix jest pewnym źródłem informacji dla osób poszukujących ofert edukacyjnych z woj. wielkopolskiego.

  Data dodania: 30 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Wrocław, Poznań, Kalisz, Ostrów, Głogów, Lubin, Września

  twardowscy.pl - artystyczna fotografia ślubna i okolicznościowa. Zdjęcia ślubne, fotograf na ślub i wesele Poznań, Wrocław, Głogów, Lubin, Kalisz, Ostrów wielkopolskie, Konin, Września. Plener ślubne, foto, fotograf. Wysoka jakość i konkurencyjne ceny! ...................


  www.twardowscy.pl

  Data dodania: 15 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Wrocław

  Bardzo serdecznie witamy na naszej stronie fotoduet.com Dominuje w niej nietuzinkowa fotografia ślubna, w poszczególnych zakładkach ukazujemy fotografie z sesji zdjęciowych oraz reportaży weselnych. Znajdą Państwo tutaj zdjęcia z przygotowań, kościoła, balangi ślubnej i zdjęcia plenerowe. Robimy także zdjęcia dzieci, foto rodzinna, eventy, fotka okazjonalna. Wrocław jest naszym miastem rodzinnym i tutaj przede wszystkim wykonujemy zdjęcia ślubne. Pracujemy także w innych miejscowościach: Wałbrzych, Jelenia Góra, Legnica, Kłodzko, Opole, Zielona Góra, Ostrów Wielkopolski, Rawicz. Regionem naszego przedsięwzięcia są: województwo dolnośląskie, województwo wielkopolskie, województwo lubuskie także województwo opolskie. Praga – urocza metropolia Czech, na specjalne żądanie zdołamy tam przeprowadzić sesję plenerową.

  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ortodoncja Poznań

  Klinika Candeo Wiesław Hędzelek - gabinet stomatologiczny Poznań, Bednarska, woj. wielkopolskie. Najnowsze technologie i bezbolesne leczenie - implantologia, protetyka, leczenie zębów, implanty i ortodoncja. Najlepsi lekarze specjaliści - na najwyższym poziomie i w konkurencyjnych cenach. Gabinet dentystyczny, konsultacja - stomatologia estetyczna, usunięcie kamienia nazębnego, przegląd jamy ustnej, leczenie zębów i wybielanie zębów. Protetyk, ortodonta, dentysta Poznań - wysokiej jakości licówki, zabiegi specjalistyczne, korony porcelanowe, implanty.

  Data dodania: 19 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fryzjerski

  Sklep internetowy Diamond Cosmetics Poznań, Wielkopolskie - wyposażenie salonów fryzjerskich i kosmetycznych. W sklepie kupisz profesjonalne produkty, meble fryzjerskie i sprzęt fryzjerski. W ofercie fotele fryzjerskie, akcesoria, urządzenia, konsole i myjnie fryzjerskie. Zapraszamy po konsole fryzjerskie i inne wyposażenie salonów fryzjerskich.

  Data dodania: 31 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • www.florahurt.pl

  W Holandii znajdują się największe na świecie giełdy kwiatów zrówno ciętych jak i doniczkowych oraz wszelkiego rodzaju dodatków florystycznych i zieleni ciętej. Ogónie jest 11 giełd kwiatowych, z nich giełda w Aalsmeer jest największą i też tam kupujemy najwięcej. Oczywiście kupujemy na wszystkich giełdach. Towar sprowadza się tam z całego Świata. Setki Tirów dziennie wysyłanych jest do wielu krajów, na dalsze kontynenty wysyłki są robione specialnymi do tego celu przystosowanymi samochodami chłodniami.

  Data dodania: 27 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje

  Atrakcyjne obiekty szkoleniowe w środku metropolii oraz w miastach wypoczynkowych. Z pomocą portalu można dobrać najlepszą salę w różnych punktach kraju, np. na Mazowszu i Wielkopolsce. Sale eleganckie i funkcjonalne. Wszystkie sale konferencyjne prezentują wysoki standard. Wśród ofert niestandardowe zlecenia typu catering, obsługa techniczna, wyposażenie. Możliwość powiązania obowiązków i wypoczynku.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • WIELKOPOLSKIE CENTRUM TAŃCA BESTIME

  Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Centrum Tańca - Bestime, które niebawem może stać się ulubionym miejscem spędzania wolnego czasu, rozwijania swoich umiejętności, dbania o kondycję, a także poznawania nowych, ciekawych ludzi.

  Podstawą naszej szkoły są Instruktorzy. Dobraliśmy ich bardzo starannie stawiając na wysokie kwalifikacje i przygotowanie metodyczne. W Centrum Bestime pracuje największa ilość instruktorów z krajów latynoamerykańskich w Poznaniu

  Współpracujemy z klubem Cuba Libre. Każdy posiadacz karnetu Bestime, ma wstęp wolny do Cuba Libre.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ortopeda Poznań

  Uprzejmie zapraszam do wejścia na stronę lekarza ortopedy Dr. Macieja Krajewskiego. Lekarz Maciej Krajewski jest wybitnym specjalistą, od ponad roku skupia się na rozwoju Kliniki Chirurgii Kolana. Współpracuje również z 3 szpitalami w Środzie Wielkopolskiej i Poznaniu. Oddziały takie jak: Klinika Grunwaldzka w Poznaniu, MedPolonia w Poznaniu, Medicus Bonus w Środzie Wielkopolskiej. W toku pracy Dr Macieja Krajewskiego powinno się dodać o tym, iż w latach 92-98 był lekarzem Olimpijskiej Kadry zapaśników. Zasadnicze zainteresowania ortopedy Krajewskiego to: chirurgia stawu kolanowego i biodrowego, a także kontuzje związane z uprawianiem sportu. W zakresie przedstawianego serwisu internetowego warto odwiedzić strony jak np: artroskopia, chondromalacja kolana, rekonstrukcja acl. Dr Krajewski przeszedł szkolenia w krajach jak: Anglia, Francja, Austria, Niemcy USA. Jest on również członkiem takich towarzystw jak: PTOiT, ZSCKiA – Zarząd Sekcji Chirurgii Kolana i Artroskopii, PTCSiSS. Ponownie miło inwituję do wejścia na stronę.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »