Strony związane z hasłem 'wideofilmowanie Warszawa':

 • K&T VIDEO wideofilmowanie HDV i fotografa cyfrowa

  K&T Video - nasza firma zajmuje się:
  - fotografią artystyczną, sesje plenerowe, portfolio
  - produkcją filmów o charakterze reklamowym, szkoleniowym oraz wszelkiego rodzaju uroczystości: wesela, śluby, studniówki, bale, komunie, chrzty, prymicje, rauty itp.
  - montażem i obróbka filmów
  - digitalizacja filmów z nośników VHS, SVHS, DV na wszystkie nośniki VHS, CD, DVD, Blu-ray
  - kopiowanie i montaż prywatnych materiałów filmowych klienta
  - skróty z dowolnego materiału video w formie teledysku

  Data dodania: 23 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wideofilmowanie Łódź

  Jeżeli planujecie Wasz ślub, obowiązkowo odwiedźcie stronę firmy FotoCam STUDIO. Zajmujemy się filmowaniem imprez okolicznościowych w taki sposób, aby nie tylko w pamięci, ale i na płycie były dla Was niezapomniane.
  Nasza firma działa na terenie całego kraju - utrwalamy Wasze wspomnienia nawet w najodleglejszych zakątkach.

  Najnowszy sprzęt do kamerowania i magiczne słowa High Definition to dawno już standard, którym nie trzeba się chwalić. Co nas wyróżnia, to dynamiczny montaż, wykonywany zawsze z fantazją i absolutnym zaangażowaniem. Zanim do niego zasiądziemy, konsultujemy z Tobą podkład dźwiękowy i długość filmu.

  Nigdy nie zrobiliśmy dwóch jednakowych filmów i naszym celem jest, aby tak zostało. Ostatecznie film ślubny ma przypaść do gustu nie tylko młodej parze i weselnikom, ale i, a wręcz szczególnie, po upływie lat, jej dzieciom i wnukom.

  Data dodania: 11 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wideofilmowanie Film-HD

  Specjalizujemy się w tworzeniu filmów reklamowych, instruktażowych, dokumentalnych, szkoleniowych, oraz filmów promocyjnych. W naszej ofercie znajdą Państwo takie pozycje jak wideofilmowanie uroczystości w tym: wideofilmowanie ślubów, wesel, chrzcin, jak również filmowanie do wyświetleń w pętli podczas targów i wystaw oraz wideofilmowanie reportaży dla agencji i biur turystycznych. Zajmujemy się również profesjonalną fotografią, w tym: fotografią ślubną, produktów, reklamową. Więcej informacji znajduje się na stronie firmowej www.film-hd.pl.

  Data dodania: 07 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia ślubne Warszawa

  Profesjonalne sesje ślubne, doskonałej jakości wideofilmowania, a wszystko to w normalnych cenach. Jeżeli szukasz właśnie wysokiej jakości usług, doskonałych zdjęć ślubnych to oczywiście polecamy skorzystanie z tego co przygotowaliśmy dla was w Vision Studio. Szybko i skutecznie, a co najważniejsze niezwykle rzetelnie- z nami uzyskasz wyjątkowe pamiątki z własnego wesela

  Data dodania: 12 06 2014 · szczegóły wpisu »