Strony związane z hasłem 'Turbiny wiatrowe':

 • PHU Marmur - Producent Materiałów Budowlanych Kamiennych

  Firma PHU Marmur posiada 25-letnie doświadczenie. Jej misją jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów. Zajmuje się ona produkcją materiałów budowlanych z kamienia. Produkty przez nią wytwarzane stanowią ozdobę dla domów, hoteli, kościołów, banków, restauracji i wielu innych obiektów w kraju i za granicą.

  W naszej ofercie znaleźć można marmury i granity z całego świata. Zakład oferuje fachowe doradztwo przy wyborze materiałów w zależności od ich przeznaczenia i panujących warunków.

  Oferujemy: łupki, onyksy, marmury, granity, mozaiki perłowe, wełnę mineralną z ekranem aluminiowym

  Nasza misja to oferowanie materiałów o najlepszej jakości i zrozumienie oczekiwań Klientów.

  Data dodania: 07 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • My Energy

  Jeśli płacisz dużo za światło a nie chcesz wymieniać całego oświetlenia w swoim domu koniecznie odwiedź stronę www.myenergy.pl. Znajdziesz tam wiele niezbędnych wiadomości dotyczących produktów takich jak: ogniwa słoneczne, fotoogniwa, a także elektrownie wiatrowe. To one pomogą oszczędzić energię elektryczną. Oferujemy możliwość nie tylko pozyskania niezbędnych informacji na ten temat, lecz też zajmujemy się realizacją i wyborem dobrych rozwiązań. Odsyłamy do sprawdzenia naszej strony WWW www.myenergy.pl, a także do kontaktu komórkowego i wizyty bezpośredniej w siedzibie spółki.

  Data dodania: 25 09 2014 · szczegóły wpisu »