Strony związane z hasłem 'szkolenia językowe':

 • Angielski dla sekretarek

  Dzisiaj opanowanie języka angielskiego w wersji komunikatywnej to całkowita podstawa. Jednak, żeby zwiększyć własne horyzonty związane z pracą przydało by się znać angielski również od bardziej specjalistycznej strony. Właściwym wyborem jest właśnie angielski w biznesie! Nasza szkoła językowa to nie tylko specjalistyczna jednostka do spraw zaawansowanego jezyka angielskiego, ale również spory zespół nauczycieli pomagających online.

  Data dodania: 11 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy Angielskiego -Direct Method w Just Time

  Zapraszamy na kursy języka angielskiego, hiszpańskiego, włoskiego oraz rosyjskiego w centrum Warszawy. Stawiamy na komunikację dlatego też 90% czasu na lekcji poświęcamy szkoleniu umiejętności mówienia. Nauka języka angielskiego dodatkowo jest wzmocniona ćwiczeniami na platformie internetowej. Wszystkich rodziców, którzy sprawują opiekę nad dziećmi – zapraszamy do naszej szkoły – zapewniamy bezpłatną opiekę nad dziećmi podczas trwania kursu. Szczegóły – www.jtm.com.pl

  Data dodania: 01 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obozy językowe

  W dzisiejszych czasach brak zdolności mówienia w języku obcym jest może okazać się ułomnością. W pogoni za zdobyciem zadowalającej pracy, umiejętność ta jest niezbędna. Szczególną wartość daje udział w rozmaitych szkoleniach językowych. Dla chcących nadążyć za rozwojem rynku pracy oferujemy wiele możliwości przyswojenia sobie lub dopracowywania zdolności językowych. Pozwalam sobie zaprosić do osobistego zapoznania naszej propozycji szkoleń językowych.

  Nauczanie języka obcego w naszym systemie szkolnictwa zaczyna się od przedszkola. Nie zaskakuje nas, kiedy słyszymy małe dziecko które mówi w języku obcym. Nauka języka obcego w jak najmłodszych latach daje znacznie lepsze rezultaty, niż start nauki później. Posiadamy szeroki wybór form nauki języka obcego także dla najmłodszych: obozy językowe, kursy językowe a także szkolenia językowe. Pozwalamy sobie zaprosić do z oferowaną przez nas ofertą kursów językowych za granicą.

  Data dodania: 26 02 2011 · szczegóły wpisu »