Strony związane z hasłem 'szkoła rodzenia':

 • Poradnia Laktacyjna Wrocław - Dorota Fortunko

  Nazywam się Dorota Fortunko – jestem położną z wieloletnim doświadczeniem w poradnictwie laktacyjnym. Ciągła praktyka zawodowa w Poradni Laktacyjnej przy ulicy Św. Wincentego 55, edukacja w Centrum Nauki o Laktacji w Warszawie, praktyka w oddziale położniczo-noworodkowym i w poradni laktacyjnej w Szpitalu Św. Zofii w Warszawie, który jest Szpitalem Przyjaznym Dziecku, oraz ogromne zaangażowanie – wszystko to daje mi możliwość świadczenia kobietom i ich dzieciom fachowych usług w dziedzinie laktacji.

  Data dodania: 29 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Family Care -szkoła rodzenia, fitness, kawiarnia dla mam Kraków

  Firma FamilyCare to zupełna nowość na Krakowskim rynku. Oddajemy do Państwa dyspozycji szereg ściśle powiązanych ze usług. Mają one na celu poprawę jakości życia wszystkich rodzin na terenie Krakowa. W skład proponowanych przez nas usług wchodzą m.in.: szkoła rodzenia, kawiarnia, fitness dla kobiet i dzieci, kursy językowe, niania na godziny z dojazdem do domu klienta, kraina zabaw dla dzieci. Nasza firma usytuowana jest na pograniczu Poradnika Białego i Prądnika Czerwonego. Zapraszamy serdecznie codziennie od 8 do 20.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tobi - sklepy dziecięce

  Wszystkie informacje jakie poszukuje kobieta w ciąży wraz z przyszłym tatusiem. Ponadto w naszych sklepach skompletują Państwo wyprawkę dla niemowlaka przy miłej i profesjonalnej obsłudze. W naszych sklepach oferujemy Państwu szeroki asortyment produktów dla dzieci, młodzieży i niemowląt. Ponadto niezbędne porady dla rodziców oraz rozrywkę dla milusińskich.
  W e-sklepie posiadamy w swojej ofercie m.in. wózki, odzież, obuwie, foteliki, łóżeczka, pościel, akcesoria, zabawki. Zapraszamy do zakupów.

  Data dodania: 20 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Indywidualna Praktyka Położnicza - Szkoła Rodzenia - Starogard Gdański

  Szkoła Rodzenia - przygotowanie do porodu. Profesjonalna opieka. Elżbieta Łyko.
  szkoła pomoże ci:

  * - w trudzie porodu
  * - słuchać co mówi twoje ciało
  * - w odnalezieniu własnego rytmu oddechu
  * - utwierdzić we własnej sile
  * - przygotować się do pielęgnacji noworodka

  Rozwiązywanie trudności związanych z karmieniem piersią.
  Udzielanie odpowiedzi na nurtujące pytania związane z karmieniem piersią.


  opieka po porodzie

  * Zdejmowanie szwów.
  * Pielęgnacja krocza.
  * Kąpiel i pielęgnacja noworodka.
  * Rozwiązywanie problemów związanych z karmieniem piersią.
  * Nauka masażu noworodka.
  * Wizyty patronażowe.

  Data dodania: 01 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • szkoła rodzenia Poznań

  FAMILIJKA jest to szkoła rodzenia w Poznaniu. W ofercie naszej znajdziecie Państwo rozbudowane kursy przed i po porodowe, warsztaty krótkie, rehabilitacja oraz ciekawe zajęcia dla rodziców.

  Data dodania: 20 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Położna Warszawa

  Szkoła rodzenia Jeannette to najlepsze szkoła przygotowująca przyszłe mamy oraz ojców na przyjście ich dziecka. Dzięki nam, będziecie Państwo rzetelnie przygotowani praktycznie i teoretycznie do porodu, poznacie realne możliwości redukcji bólu porodowego, podamy Ci wiele rad odnośnie karmienia piersią oraz pielęgnacji noworodka. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 29 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kosmetyka Gdynia

  Zabiegi na twarz i zabiegi na ciało - Salon kosmetyczny Ego Spa Rumia (Gdynia, trojmiasto) - oczyszczanie twarzy, fizykoterapia, masaż, fryzjer, dermatolog, depilacja laserowa, rehabilitacja, odchudzanie, dermatologia estetyczna, botox, makijaż permanentny, usuwanie przebarwień, zamykanie naczynek, wypełnianie zmarszczek Gdynia. Kosmetyczka - peeling kwasami, nieinwazyjny lifting, manicure, powiększanie ust, laseroterapia, paznokcie i kosmetyka - Rumia, Gdynia, Wejherowo, Reda, trójmiasto, woj. pomorskie.

  Data dodania: 29 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła rodzenia Wrocław

  Przyjście na świat malucha to ogromnie ważna chwila w naszym życiu. To coś, co zmienia nasz obecny świat i stawia nas przed całkiem nowymi wyzwaniami. Bardzo ważne jest dla mamy, aby urodzenie dziecka było niezapomnianym przeżyciem. Pomóc ma tutaj szkoła rodzenia - instytucja, która przybliża rodzicom kwestie związane z porodem. Jest to niezwykle ważne dla nowych rodziców - ponieważ pozwala dobrze przygotować się|bowiem umożliwia dobre przygotowanie się} na narodziny dziecka.

  Data dodania: 23 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Pielęgniarskie & Diagnostyka Laboratoryjna

  Zajmujemy się m. innymi pobieraniem krwi do badań analitycznych, bakteriologiczno-mykologicznych, wykonywaniem zastrzyków, zmianą opatrunków, cewnikowaniem, zdejmowaniem szwów oraz gipsów, wykonywaniem lewatywy, oraz opieką nad ciężko chorymi. Oferujemy również transport chorych na terenie całego kraju.

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła rodzenia w Poznaniu

  Spółka Matka, tatuś i ja powstała dla par które szanują sobie założenie rodziny i przyszłe poprawne rodzicielstwo. W naszej szkole rodzenia zaprzątamy się przygotowywaniami spodziewanych rodziców do pielęgnacji i karmienia noworodka. Przygotowujemy niewiasty do porodu, radzimy, uczestniczymy i podtrzymujemy. Zlecenia kierowane są pod okiem wyspecjalizowanej położnej i doktora którzy reagują na przeróżne pytania spodziewanych rodziców. Szkoła rodzenia to nie tylko wiedza o niemowlaku dla przyszłych matek lecz i dla tatów którzy chcą czynnie uczestniczyć przy porodzie jak i dalszym progresu ich dziecka. Zlecenia odbywają się w nastroju stacjonarnym dotyczą spotkań i wizyt na oddziale porodowym gdzie ewentualne mamy dowiedzą się z jakich sprzętów w wiadomym szpitalu zdołają korzystać podczas porodu. Zapraszamy na witrynę internetową www.szkola-mamatataija.pl
  w celu zyskania ogromniejszej ilości wiadomości.

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Położna Kraków

  Jeśli masz wiele obaw przed porodem i pragniesz, by ktoś kto doskonale zrozumie Twoje lęki Cię wspierał, doskonałym pomysłem jest doula. To prywatna położna Kraków, która wesprze Cię w najcięższych chwilach, uśmierzy ból porodowy, a także poprowadzi przez pierwsze dni z maleństwem. Nie musisz się już obawiać pierwszej kąpieli czy przewijania. Teraz wszystko na spokojnie pokaże Ci doula. Zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »