Strony związane z hasłem 'studio filmowe':

 • Motion Media - Studio Filmowe Bachorzyn

  Firma istnieje na rynku ponad 10 lat, zajmujemy się kompleksową produkcją filmową i fotografią. Skupiamy swoją uwagę przede wszystkim na filmowaniu wszelkiego rodzaju uroczystości, jak również na całym etapie post produkcji. Wykorzystujemy najnowszy sprzęt i techniki obrazu cyfrowego, zarówno jakości HD, jak i SD, aby dotrzeć do każdego z Państwa i spełnić pokładane w nas oczekiwania. Świadczymy dla Państwa również usługi w zakresie fotografii: fotoreportaże z uroczystości, retusz, fotomontaż, kompleksowa produkcja foto książek.

  Data dodania: 24 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • filmowanie Rzeszów

  Zalążki naszej firmy to Studio Filmowe "ALFILM" - które założył obecny i ówczesny właściciel Albin Głowa. najpierw była wypożyczalnia kaset video, później kamerowanie imprez okolicznościowych i współpraca z telewizajmi. Zaczynaliśmy współpracą z FAKTAMI Południe (TVN), później ze stacją POLSAT jako reporterzy z terenu Podkarpacia. Rozpoczęliśmy stałą współpracę ze stacją RTL-7 i dla niej przez 3 lata przeprowadzaliśmy materiały filmowe do magazynu "ZOOM". Później była praca dla telewizji POLSAT do magazynu "INTERWENCJA". W tym samym czasie pracowaliśmy także dla TVP realizując reportaże do znanego Telekuriera. Wszystko na zasadzie producenta zewnętrznego. Od 1999 roku realizujemy bez przerwy magazyn policyjny "STAN ZAGROŻENIA" emitowany w TVP Rzeszów. Współdziałamy z telewizjami ogólnopolskimi. Wykonujemy materiały filmowe, reklamowe itp. dla firm prywatnych i instytucji państwowych. Zajmujemy się także profesjonalną obsługą imprez okolicznościowych - realizując videoreportaże w jakości FULL HD w pełnej rozdzielczości 1920x1080. Wykonujemy montaże amatorskich filmów video z wycieczek, wakacji itp. Przegrywamy materiały nagrane na starych kasetach VHS, S-VHS, Hi8 na płyty DVD. Naszą dewizą jest profesjonalizm i najwyższa jakość. Krótkie terminy realizacji.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studio filmowe Kraków

  Potrzebujesz przygotowanie profesjonalnego filmu z wesela, a może liczysz na to, że ktoś wykona dla Ciebie adekwatne teledyski lub też filmy reklamowe? Kompletna oferta studia filmowego Dawida Woźnicy to wszystko co najlepsze, to profesjonalne rozwiązania przygotowane dla każdego z was. Zatem zapraszamy serdecznie do wybrania właśnie liderów branży, zachęcamy do współpracy z najlepszymi

  Data dodania: 07 07 2014 · szczegóły wpisu »