Strony związane z hasłem 'samorealizacja':

 • Kobieta sukcesu - sukces w każdej dziedzinie życia

  Kobieta sukcesu to portal dla kobiety takiej jak Ty. Pokarzemy Ci dlaczego warto realizować swoje marzenia i robić to co się lubi. Jest tu zbiór wiadomości, którymi głównie interesują się kobiety. Z nami zrealizujesz swoje pasje, dowiesz się jak polepszyć jakość swojego życia oraz jak osiągnąć ten wymarzony sukces. Sukces to nie tylko zdobycie kariery zawodowej to także spełnianie się w innych dziedzinach życia, takich jak dom, rodzina, dzieci, hobby.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poradniki

  Internetowa księgarnia www.net-booki.pl przedstawia różnorodną propozycję skierowaną do szerokiego grona odbiorców. W sprzedaży zawarte są pozycje w tematyce : poradniki, książki motywacyjne, sprzedaż, giełda, nlp, zarządzanie, duchowość czy samorealizacja. Księgarnia udziela rabatów dla stałych klientów oraz gwarantuje bezpieczeństwo zakupów. Ciekawe promocje oraz program partnerski.Codzienne aktualizacje bazy produktów, sprawiają, że cały czas masz dostęp do najnowszych publikacji.

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ort-care: Likwidacja barier - elektryczne wózki inwalidzkie

  Jednym z celów firmy ORT-CARE jest pomoc w likwidowaniu barier oraz ułatwieniu życia osobom niepełnosprawnym, aby umożliwić im sprawne funkcjonowanie i samorealizację w życiu codziennym i pracy. W naszej ofercie znajdą Państwo wózki inwalidzkie elektryczne, wózki inwalidzkie ręczne i dziecięce, podnośniki wannowe, transportowe i pionizatory sprzęt ortopedyczny, sanitarny, rehabilitacyjny. Uzyskają również Państwo pełną pomoc w zakresie doradztwa oraz załatwieniu formalności dotyczących dofinansowań. Posiadamy zarówno wyroby nierefundowane, jak i refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Oferujemy daleko idącą pomoc polegającą między innymi na doradzaniu klientowi, na dobieraniu odpowiedniego sprzętu. Bezpłatne dojazdy do klienta w celu prezentacji produktu jest to bardzo istotne, szczególnie, że przeważającą część naszych klientów stanowią osoby chore i niepełnosprawne. Sprzęt dobieramy zawsze indywidualnie do potrzeb zainteresowanego - wiemy, że musi on służyć czasem latami i przynosić ulgę.

  Data dodania: 20 12 2010 · szczegóły wpisu »