Strony związane z hasłem 'rodzice':

1 · 2 · następna strona »
 • Mama blog

  Fascynujące i zajmujące artykuły mam o wykształceniu dziecka. W tym serwisie znajdziesz wiele blogów mam, na których ukazują swoje emocje oraz podpowiadają w jaki sposób słusznie kształcić dziecko. Ogromnym plusem jest również brak opłat związanych z prowadzeniem blogów. Już dzisiaj zapraszamy do założenia swojego bloga. Serwis BlogMamy.pl to niespotykany serwis w swoim rodzaju. Opinie na temat ubranek, foteli samochodowych i tekstów zwyczajnego użytku dla Twoich dzieci. Pewnym z największych atutów pamiętnika jest sposobność utworzenia albumu zdjęć, w której usytuujesz liczną ilość obrazów i zdjęć. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat wychowania dziecka - odwiedź blogi matek. Blog mamy obejmuje także wiele absorbujących przypowieści dotyczących dzieci. Przeżycia, emocje to decydujące plusy danego portalu. Dołącz już dzisiaj oraz dziel się z innymi swoją wiedzą i wrażeniem na temat kształcenia dzieci. Każdy blog posiada osobisty adres w internecie, z powodu tego możesz pokazywać go przyjaciołom W tym pomoże także indywidualna wtyczka portalu Facebook, która automatycznie może opublikować Twoje opowiadania.

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko dla rodziców

  Ciąża, poród, macierzyństwo. Wszystko dla rodziców - grupy i fora dyskusyjne, możliwość pokazania swojego dziecka swoim znajomym, porady innych rodziców, siatki centylowe, artykuły, blogi i wiele wiele innych. Dodaj swojego malucha, pokaż go swojej rodzinie i znajomym, plotkuj i dyskutuj z innymi rodzicami.

  Data dodania: 26 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Carpe diem- ubranka do chrztu, na roczek i do komunii

  Carpe diem - Producent ubranek okazjonalnych do chrztu i komunii.
  Firma istnieje od 2005 roku. Od tego czasu nabraliśmy doświadczenia i wiemy jak sprawić by dzień przyjęcia sakramentu Chrztu Świętego był niezapomniany i w wyjątkowej oprawie. Do oferty pięknych i niepowtarzalnych ubranek dodaliśmy także wszystkie potrzebne na tę okazję akcesoria i dodatki, a wszystko po to by Rodzice i Chrzestni mogli zakupić to w jednym miejscu a zaoszczędzony czas wykorzystać na duchowe przygotowanie się do tak ważnej uroczystości jaką jest chrzest św. Waszego dziecka. W początkowym etapie działalności Naszym Klientom oferowaliśmy piękne ubranka okazjonalne dla niemowląt. W miarę upływu czasu proponowaliśmy co raz to szerszy asortyment, ponieważ naszą pasją jest kreowanie i upiększanie świata dziecięcego poprzez projektowanie oryginalnych ubranek okazyjnych dla niemowląt i dzieci starszych .
  Zatrudniamy najlepszych specjalistów z dziedziny krawiectwa, a naszym atutem jest najwyższy poziom usług przy zachowaniu umiarkowanych cen. Nasze ubranka cechuje bardzo wysoka jakość wykonania przy zastosowaniu niezwykle pięknych i efektownych tkanin, z których są szyte. Wzory i modele projektujemy sami co jest gwarancją oryginalności i niepowtarzalności ubranka. Do swojej oferty dodaliśmy także wszystkie potrzebne akcesoria. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rodzice dzieci

  W chwili gdy matka dziecka ma już za sobą poród i stres z nim związany minął, oboje z ojcem dziecka rozpoczynają zupełnie nowy rozdział w życiu jako rodzice. Po powrocie z porodówki cała rodzina jest już w domu. Musi minąć kilka, czasem kilkanaście dni zanim rodzice do końca uświadomią sobie, że ta nowa malutka osoba to ich dziecko. Świeżo upieczeni rodzice są bardzo szczęśliwi i z optymizmem spoglądają w przyszłość, ale niekiedy ogarnia ich niepokój. Z wielu przyczyn wpadają czasem w popłoch i szukają informacji oraz odpowiedzi na nurtujące ich pytania, pytania dotyczące wychowania, rozwoju i zdrowia dziecka.
  Z pomocą przychodzi poradnik dla rodziców znajdujący się pod adresem Rodzice.net

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strony dla dzieci

  Spis zawierający tylko strony odpowiednie dla dzieci. Strony przed dodaniem do serwisu są sprawdzane pod względem zawartości, tak aby były bezpieczne dla dzieci. Na stronie oprócz wielu odnośników do ciekawych stron rodzice znajdą kilka przydatnych informacji o bezpieczeństwie dzieci w sieci.

  Data dodania: 09 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Niań i Opiekunek NANNY TIME

  Profesjonalna agencja niań, opiekunek i pomocy domowych "NANNY TIME" Agencja Niań i Opiekunek "NANNY TIME" założona została przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom "PRZYTUL MNIE", które działa od 1998r.
  Celem działania Stowarzyszenia jest niesienie pomocy dzieciom z rodzin ubogich zagrożonych patologią społeczną. Polega ona na wsparciu całej rodziny oraz na animacji czasu wolnego w Świetlicy Socjoterapeutycznej. Oprócz pomocy najuboższym świadczymy usługi rehabilitacyjne dzieciom po licznych hospitalizacjach psychiatrycznych i pediatrycznych, pomagamy dzieciom z pierwszym epizodem schizofrenii, z autyzmem, z zaburzeniami depresyjnymi, upośledzonymi umysłowo z nadpobudliwością psychoruchową, tym, które uwikłane są w przemoc domową oraz osobą niepełnosprawnym, które z różnych przyczyn nie mogą przebywać we własnym domu.
  Celem działania Agencji "NANNY TIME" JEST pomoc rodzicom, aby mogli uniknąć niepotrzebnych zmartwień, trudności i obaw, jakie im towarzyszą w momencie podejmowania tej niezwykle trudnej decyzji JAKIM JEST ZATRUDNIENIE NIANI BĄDŹ OPIEKUNKI.

  Data dodania: 10 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zabawki

  Aby okres dzieciństwa bym wypełniony pięknymi i godnymi zapamiętania chwilami, rodzice wręczają swoim pociechom rozmaite zabawki, które posiadają jedną bardzo ważną dla rozwoju młodego człowieka funkcję - uczą poprzez zabawę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Życzymy udanych zakupów.

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bajki

  Każdy człowiek na ziemi niezależnie od miejsca zamieszkania zna bajki. Kiedy byliśmy dziećmi, lubiliśmy słuchać gdy bajki czytali nam rodzice. Uwielbialiśmy też je oglądać. Prawdziwymi bajowymi hitami były Bolek i Lolek, Krecik, Koziołek Matołek, Smerfy, Kot Filemon, Miś Uszatek, Sąsiedzi.
  Kiedy dorośliśmy i staliśmy się rodzicami, to bajki z naszego dzieciństwa powróciły. Teraz my czytamy je swoim dzieciom i razem z nimi oglądamy na ekranie telewizora.

  Data dodania: 09 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Badania USG 4D Lublin

  Badania USG w ciąży to jedna z podstawowych metod diagnostycznych. Najnowocześniejsze badania ultrasonograficzne 3 i 4D to potężne narzędzie diagnostyczne w rękach lekarza specjalisty. Już na początku ciąży możliwe jest zbadanie rozwoju narządów dziecka oraz sprawdzenie przekrojów anatomicznych. Dzięki USG 4D przyszli rodzice są w stanie zobaczyć pierwsze trójwymiarowe zdjęcia oraz filmy ze swoją pociechą, a mama i dziecko mogą zostać objęci specjalistyczną opieką.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowie dzieci

  Pierwszy serwis społecznościowy promujący zdrowy styl życia i naturalne podejście do rodzicielstwa.Kompendium informacji dla wszystkich rodziców, którzy chcą wychowywać swoje dzieci zgodnie z zasadami ekologii oraz zdrowego trybu życia.Rodzice mogą tu zasięgnąć fachowej opinii eksperta, podzielić się swoimi doświadczeniami na forum, stworzyć własną galerię multimedialną lub wymienić się niepotrzebnymi drobnostkami.

  Data dodania: 01 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wyspa Marzeń - Przedszkole Konstancin

  Przedszkole Wyspa Marzeń Konstancin to miejsce, gdzie dbamy o odpowiedni oraz wszechstronny rozwój dzieci. Troszczymy się także o bezpieczeństwo i dobrą zabawę naszych podopiecznych. Pracujemy na podstawie autorskiej metody, sprawdzonej na przestrzeni wielu lat jej stosowania. Zasadnicze jej założenia, to indywidualne podejście do każdego dziecka, wszechstronny rozwój, czas na własną zabawę, zajęcia plastyczne, możliwość pracy z dziećmi w różnym wieku i współpraca z rodzicami. Nasze przedszkole oddaje do dyspozycji dzieci: przestronną salę ogólną, salę edukacyjną, salę plastyczno-muzyczną, kuchnię z jadalnią i ogród dostosowany do zabaw dzieci na powietrzu. Dbamy również o prawidłowy rozwój dzieci, współpracujemy z najlepszymi specjalistami z dziedziny: logopedii, psychologii, stomatologii, a także mamy stały kontakt z terapeutą kinezjologiem.
  Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, że rodzice cenią sobie długo otwarte przedszkola, dlatego również nasz ośrodek pracuje w wydłużonych godzinach. Zapisy do naszej placówki trwają cały rok. Przyjmujemy dzieci od drugiego do piątego roku życia. Dzieci, które dopiero zaczną chodzić do przedszkola, mogą skorzystać z udziału w zajęciach adaptacyjnych. Cennik usług jest widoczny na naszej witrynie. Informujemy także, że w okresie letnim prowadzimy zajęcia wakacyjne. Zapraszamy do nas rodziców, których obiektem poszukiwań nie jest już dobry żłobek, tylko takie przedszkole. W naszym ośrodku zatrudniamy dobrze przygotowanych i oddanych pracowników, którzy odnajdują mnóstwo satysfakcji w pracy z dziećmi. Poza typowymi zajęciami ogólnymi, dzieci mogą u nas skorzystać też z nauki angielskiego, tańca, plastyki i wziąć udział w zajęciach ortograficznych, gimnastyce mózgu, jak również dogoterapii.

  Data dodania: 28 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zabawa z dzieckiem

  Rola zabawy w życiu dziecka jest bardzo ważna. Pozwala mu się rozwijać, nawiązywać szczególną więź z rodzicem. U nas dowiesz się co zyskujesz bawiąc się ze swoją pociechą, drażnieniu go, interesujących zabawkach, ich roli i wartości, hałaśliwych zabawach, zabieraniu przedmiotu dziecku, zainteresowaniu dziecka, zasadzie prowadzenia zabaw i wielu innych. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 28 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • WebMama.pl - portal społecznościowy dla mam - Akademia rodzica

  Portal społecznościowy dla mam, z akademią rodzica w postaci video e-learningu, a także strefą zabaw dla dziecka w technologii augmented reality. Webmama pomaga zawierać nowe znajomości, przyjaźnie, organizować wspólnie spotkania i zabawy, zachęca do wymiany doświadczeń i informacji które mogą pomoc innym mamom.
  Powstał on w związku z rosnącym zapotrzebowaniem na zdobywanie przez Internet informacji na temat ciąży, porodu i samego macierzyństwa. W serwisie zawarte są nie tylko treści edukacyjne, informacyjne czy rozrywkowe, ale również grupy dyskusyjne, co umożliwia szybką wymianę informacji między użytkownikami. Do artykułów cieszących się największym zainteresowaniem należą w szczególności te omawiające objawy ciąży w pierwszych tygodniach, badania prenatalne i jadłospis przedszkolaka.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Creavida - surogatki, macierzyństwo zastępcze

  Nasze centrum powstało żeby zapewnić kojarzenie matki zastępczej z rodzicami biologicznymi. Służymy doradztwem prawnym, finansowym i pomocą psychologiczną oraz zakwaterowaniem, dla tych rodziców, którzy pragną, a nie mogą mieć dziecka, i dla tych kobiet, które pragną pomóc tym parom poprzez użyczanie łona. Biegła pomoc psychologiczna dla obu stron na czas trwania całej procedury. Sporządzenie kompletnej dokumentacji prawnej zapewniającej wywiązanie się z umowy przez obie strony. Nasze centrum powstało w odpowiedzi na potrzebę zapewnienia wiarygodności, odpowiedzialności i zaufania w kontaktach pomiędzy rodzicami biologicznymi a matką zastępczą.

  Data dodania: 29 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Życie w rodzinie

  Kiedy dziecko pojawi się w rodzinie dopiero wtedy czujemy, że jest ona dopełniona. Skupiamy cały swój świat wokół naszej pociechy. Na naszej stronie dowiecie się wszystkiego o dziecku, czy zaspokajać wszystkie jego potrzeby, stanie zachowania rodziców, krzyku dziecka, jego pierwszego roku i wiele innych. Do poszerzenia swej wiedzy serdecznie zapraszamy na nasz portal.

  Data dodania: 02 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Porady dla rodziców - SosRodzice

  Sosrodzice to drogowskaz dla wszystkich rodziców, zagubionych w codziennych problemach pielęgnacyjnych. Omawia najczęstsze i te rzadziej spotykane problemy związane z pielęgnacją dziecka, jego wychowaniem i rozwojem. Znaleźć tu można spis godnych uwagi publikacji oraz opis produktów, które każdy rodzic powinien mieć.

  Data dodania: 27 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Warszawa Wilanów

  Przedszkole językowe Baby English Academy znajdujące się na warszawskim Wilanowie to kameralna placówka prowadzona z pasją i zaangażowaniem przez grono posiadających wysokie kwalifikacje nauczycieli. Baby English Academy oprócz zajęć w języku angielskim oferuje swoim wychowankom szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, w tym między innymi: zabawy z mową mające na celu usprawnienie narządu mowy malucha i poprawę wymowy; warsztaty plastyczne mające za zadanie poprawę umiejętności manualnych dziecka; zajęcia z muzyką kształtujące zdolności językowe przedszkolaka. Lokal, w którym mieści się przedszkole został specjalnie przystosowany do potrzeb dzieci, uzyskał też pozytywne opinie sanepidu i Straży Pożarnej. Jest ponadto wyposażony w system monitoringu podłączony do Internetu co sprawia, że rodzice mogą oglądać dziecko on-line w logowanej Strefie Rodzica na stronie www przedszkola. Nabór prowadzony jest zarówno do grup przedszkolnych, jak i grup przed-przedszkolnych, do których mogą uczęszczać dzieci w wieku minimum półtora roku.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wierszyki dla dzieci

  Strona gdzie znajdują się wierze oraz wierszyki dla dzieci jak i ich rodziców. Wszystkie z nich są oczywiście podzielone na wiele ciekawych kategorii. Z tej strony rodzice mają możliwość wybrania odpowiedniego wierszyka i poczytaniu go swojemu dziecku między innymi do snu. Jeżeli sami piszecie jakieś ciekawe i interesujące wierszyki to możecie je opublikować na naszej stronie. My je dodamy zaraz po sprawdzeniu ich przez moderatora strony.

  Data dodania: 30 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Być mężem i rodzicem

  Decydując się na dziecko podejmujemy bardzo ważną decyzję. Oboje rodziców powinno się podzielić obowiązkami i przyjąć taką samą odpowiedzialność. Regulują to specjalne dokumenty prawne. Na naszej stronie dowiesz się o obowiązku alimentacyjnym, władzy rodzicielskiej oraz o tym jak przygotować się na przyjście na świat dziecka. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 02 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko o dziecku

  Kontakt dziecka z rodzicem jest niezwykle ważny. To on pomaga dziecku rozwijać się, daje mu poczucie bezpieczeństwa i komfortu psychicznego. Przeczytasz tu również o bodźcach rozwojowych, czynnościach pielęgnacyjnych, kontakcie rodzica z dzieckiem, posiłku, prowokacjach zabawką, spostrzegawczości malca, zabawach nóżkami i wielu innych. Zapraszamy.

  Data dodania: 28 05 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »