Strony związane z hasłem 'profilaktyka':

 • Dentysta Wrocław

  Implanty - Ewa i Piotr Młyńczak ul.Wołyńska, Wrocław. Bezbolesna Stomatologia zachowawcza dla wymagającego pacjenta - ortodoncja, implanty Branemark, protetyka, choroby przyzębia. Nowoczesny sprzęt, bezpieczna i nowoczesna sterylizacja, ocena stanu uzębienia oraz badania jamy ustnej, chirurgia i implanty. Prostowanie, leczenie i uzupełnianie brakujących zębów, badania jamy ustnej. Implantologia - implanty, zapobieganie próchnicy, leczenie chorób przyzębia, wybielanie zębów, profilaktyka i RTG.

  Data dodania: 08 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ostropest

  Profesjonalna i zdrowa profilaktyka zapaleń i chorób wątroby takich jak marskość wątroby, stłuszczenie wątroby przy pomocy skutecznego leku naturalnego na bazie ostropestu plamistego! Uprzejmie zapraszamy na naszą stronę internetową, na której masz okazje zapoznać się ze wszelkimi ważnymi informacjami dotyczącymi ostropestu. Porównaj opinie ludzi, którzy używają ostropest w leczeniu wszelkiego typu chorób wątroby. Życzliwie zapraszam na stronę internetową ostropest.parkwiedzy.

  Data dodania: 20 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Alveo

  Od zawsze wiadomo, iż mamy zdrowie wyłącznie jedno a obowiązkiem jest pielęgnowanie o nie jak tylko możemy. Bardzo ważne jest leczenie, lecz nie mniej ważna jest profilaktyka i stosowna dieta. Albowiem lepiej zapobiegać niż potem długo leczyć.

  Firma kanadyjska Akuna może zaproponować specyfik, jaki pozwala zachować samopoczucie, podnieść odporność organizmu i pozwalają zregenerować zmęczone oraz liche komórki. Tym specyfikiem jest preparat ziołowy Alveo. Zioła, z których złożony jest preparat pochodzą z prawie każdego zakątka ziemi, a w składzie jest ich aż 26. Oferowany jest w wygodnej formie syropu, o smaku mięty albo winogron, więc jest z przyjemnością przyjmowany również przez naszych milusińskich, a co ważniejsze, jest im zalecany. To specyfik w stu procentach naturalny.

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Masaż, rehabilitacja Radom

  Firma MAXI-MED masaże, rehabilitacja, odnowa biologiczna w domu pacjenta istnieje na rynku od 2009 roku, jest dynamicznie rozwijającą się jednostką. Swoje usługi kieruje do osób prywatnych oraz firm.

  Swiadczymy pełen zakres usług rehabilitacyjnych w domu pacjenta. Zajmujemy się osobami z dysfunkcjami narządów ruchu: stany po udarach, uszkodzeniach rdzenia kręgowego, porażeniach mięśni, u pacjentów ortopedycznych, kardiologicznych, długoleżących (profilaktyka przeciwodleżynowa, przeciwprzykurczowa),

  Ponadto kierujemy nasze usługi do pracodawców chcących zadbac o swoich pracowników - tak zwane Masaże Work Site.

  Data dodania: 30 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Robert Rutkowski psychoterapeuta

  Robert Rutkowski, znany ekspert ds. uzależnień oferuje skuteczne leczenie oraz ciekawe i niepowtarzalne szkolenia dla psychologów, pedagogów, rodziców, policjantów, lekarzy, wojska i innych osób zajmujących się problematyką uzależnień. Udzielamy pomocy wszystkim, którzy jej potrzebują, w oparciu o sprawdzone techniki i formuły medyczne obowiązujące na świecie. Staranny dobór kadry medycznej, całościowe podejście do człowieka i jego problemów, przyjazna i serdeczna atmosfera już od pierwszego kontaktu z konsultantem osobistym, warunki gwarantujące poczucie bezpieczeństwa i dyskrecji, zaspokoją oczekiwania każdego klienta.

  Data dodania: 14 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • ergotrening.pl - ergonomia pracy, szkolenia, doradztwo

  Internetowa analiza bólu i zmęczenia pracowników, szkolenia z ergonomii szyte na miarę, efektywny pracownik.

  Data dodania: 01 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Choroba nowotworowa

  Nowotwór to groźna choroba cywilizacyjna. Od kilkudziesięciu lat choroba nowotworowa stanowi coraz częstszą przyczynę zgonu mnóstwa osób.
  Przy późnej diagnozie tej choroby szanse na realne wyleczenie niestety bywają minimalne.
  Każda osoba ma szansę zrobić coś co w dużym procencie obroni przed chorobą nowotworową.
  Należy stosować do kilku zasad na co dzień.

  Zapraszamy na naszą stronę, gdzie przedstawiamy proste i skuteczne zasady na profilaktykę
  przeciw nowotworową.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet stomatologiczny w Sosnowcu województwo Śląskie.

  Jeśli obawiasz się igieł, w naszym gabinecie poczujesz się spokojny. Wykorzystujemy znieczulenie INJEX. Gabinet stomatologiczny mieści się w Sosnowcu na ulicy Grottgera 9/1. W zakresie naszych usług znajduje się usuwanie zębów, leczenie dorosłych, leczenie kanałowe, czyszczenie zębów z kamienia . Dentysta Sosnowiec siedem dni w tygodnu więcej informacji na naszej stronie internetowej. Każda usługa w naszym gabinecie objęta jest zasadami bezpieczeństwa i gwarancją. Chcąc zaoferować Państwu jak najlepsze leczenie konsultujemy się z lekarzami innych specjalności. Prowadzimy bez bolesne leczenie i profilaktykę próchnicy. W pracy stosujemy najnowsze osiągnięcia obecnej stomatologii. Dentysta z długim doświadczeniem.

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Botox Warszawa


  Lecznica Anti-Aging MELITUS jest poradnią działającą od 2002 roku. Nieustanny progresja medycyny estetycznej zobowiązuje nas do wprowadzenia przekształcania się - dostosowujących gabinet do pragnień pacjentów oraz rozszerzania oferty zabiegów. Wprowadziliśmy leczenie i profilaktykę różnych objawów starzenia tzw. Anti-Aging. Dostępne są u nas zabiegi z zakresu medycyny estetycznej: botox, mezoterapia, a także z zakresu flebologii, oraz badania cytologiczne wykonywane przez lekarzy specjalistów - ginekologów.

  Data dodania: 13 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Terapii Integralnej Marek Szczęsny

  Ośrodek Terapii Integralnej w Zielonej Górze – profesjonalny ośrodek pomocy psychologicznej, wsparcia, szkoleń i

  rozwoju. W naszej ofercie znajduje się psychoterapia indywidualną, grupową, par i rodzin. Pomagamy w problemach

  osobistych, w relacjach z ludźmi, związkach, a także wspieramy rozwój osobisty.Pracujemy głównie w oparciu o

  podejście Gestalt. Jako pierwsi w Zielonej Górze prowadziliśmy ustawienia systemowe, rodzinne i biznesowe w

  oparciu o metodę Berta Hellingera. W naszym ośrodku prowadzimy także warsztaty rozwojowe, treningi interpersonalne i rozwoju osobistego. Warsztaty i szkolenia prowadzimy głównie dla rodziców, szkolenia rad pedagogicznych i kadr ośrodków zdrowotnych, szkolenia i superwizje dla nauczycieli i tzw. pomagaczy. Jako jedyni na terenie Zielonej Góry oferujemy warsztaty rozwojowe dla mężczyzn. W naszym ośrodku możesz też ukończyć studium z zakresu arteterapii oraz dramatoterapii.

  Data dodania: 06 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Rzeszów

  Stomatolog Rzeszów – lek. dentysta Beata Żabicka wykonuje usługi w nowym, klimatyzowanym pomieszczeniu znajdującym się w Rzeszowie przy ulicy Widokowa 1.

  Gabinet Pani Beaty może pochwalić się bardzo szeroką ofertą, w skład której wchodzi: Radiowiziologia dzięki której stomatolog może zdiagnozować długość kanału zęba, gęstość kości, poprawność wypełnienia kanału co jest bardzo ważną wiedzą do dalszego właściwego leczenia. Gabinet oferuje także stomatologie zachowawczą, estetyczną, protetykę profilaktykę oraz chirurgie.

  Pani Beata gwarantuje każdemu klientowi usługi na najwyższym poziomie świadczone najnowszej klasy sprzętem i materiałami, a co również bardzo ważne wszystkie usługi wykonujemy właściwie bezboleśnie w miłej atmosferze.

  Orisdent spowoduje, iż Twój uśmiech będzie bardzo piękny a wizytę u Pani Beaty będziesz wspominał bardzo miło. Wizyty te jednak po naszym leczeniu będą bardzo rzadkie gdyż nasze materiały i usługi stoją na najwyższym poziomie.

  Szczegółowy wykaz wszystkich świadczonych usług znajdziesz na naszej stronie www orisdent.eu. Na witrynie znajduje się również kontakt do naszego gabinetu, godziny przyjęć klientów jak i bardzo szczegółowy opis wszystkich wykonywanych zabiegów.


  Orisdent Beata Żabicka
  Widokowa 1
  35-119 Rzeszów
  17 859 40 65
  beadent@onet.eu

  NIP: 7961417710
  Regon: 180019209

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • ArtDentica

  Przychodnia stomatologiczna ArtDentica Rzeszów oferuje wysokiej jakości usługi dentystyczne w bezstresowej oraz sympatycznej atmosferze, tj.: protetyka stomatologiczna, diagnostyka radiologiczna, profilaktyka próchnicy dzieci i dorosłych czy też ozonoterapia. Wnętrza przychodni są przytulne i klimatyzowane, a obsługa miła i profesjonalna.

  Data dodania: 21 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Masaż, Rehabilitacja Radom

  Swiadczymy pełen zakres usług rehabilitacyjnych w domu pacjenta. Zajmujemy się osobami z dysfunkcjami narządów ruchu: stany po udarach, uszkodzeniach rdzenia kręgowego, porażeniach mięśni, u pacjentów ortopedycznych, kardiologicznych, długoleżących (profilaktyka przeciwodleżynowa, przeciwprzykurczowa),

  Data dodania: 31 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Joga Warszawa

  CORE STUDIO ? JOGA, PILATES, PROFILAKTYKA KRĘGOSŁUPA.
  Na terenie nowoczesnego budynku Towarzystwa Sportowego Deski, rozpoczęło działalność studio jogi, pilates i gimnastyki leczniczej.
  Zlikwiduj bóle pleców, szyi i karku, zwiększ gibkość ciała, a także wyszczupla sylwetkę, mięśnie nóg, pupy, bioder oraz rąk.
  CORE STUDIO to pierwszy obiekt w Polsce zaopatrzony w profesjonalny sprzęt typu MVe Reformer oraz MVe Chair do pilates.
  Ćwiczenia organizowane są w niedużych grupach, a ponad to studio może zaproponować ćwiczenia indywidualne.
  Współdziałamy zarówno z fizjoterapeutami oraz z dietetyczką, którzy dobiorą właściwą dietę oraz zestaw ćwiczeń, aby polepszyć Twoją prezencję, a także humor.

  W Core Studio dopuszczamy karty MULTISPORT Benefit Systems na wszystkie ćwiczenia grupowe na matach.

  Data dodania: 21 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Poznań

  Innowacyjny gabinet dentystyczny w Poznaniu, mieszczący się przy ulicy Polskiej, w którym oferujemy państwu szeroki zakres usług i zabiegów z zakresu protetyki, stomatologii zachowawczej, estetycznej, endodoncji. Na stronach Stomatolog Poznań można zapoznać się z naszą ofertą a także przeczytać mnóstwo interesujących publikacji z zakresu stomatologii.

  Stosujemy nowoczesne sposoby rekonstrukcji zębów i prac protetycznych. Staramy się oferować szerokie spektrum usług tak aby pacjent miał zawsze możliwość wyboru odpowiedniego rozwiązania, dopasowanego do jego wymogów. Przykładem są nowoczesne rozwiązania takie jak rekonstrukcje zębów na włóknach szklanych. Cechują się one niską inwazyjnością w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań takich jak mosty gdzie niezbędne jest szlifowanie sąsiadujących zębów. Technika ta jest często wybierana również z powodu na szybkość realizacji wszystko na jednej wizycie, jak i zachęcającą w porównaniu z innymi metodami cenę. Realizujemy również prace z dziedziny stomatologii estetycznej takie jak wybielanie zębów, licówki kompozytowe, porcelanowe, korekcje kształtu zębów.

  Lekarze dentyści, przyjmujący u nas w gabinecie, stale poszerzają swoje umiejętności, biorąc udział w szkoleniach i warsztatach specjalistycznych. Nowoczesne rozwiązania i techniki terapeutyczne, które stosujemy w naszym gabinecie, realizowane są zawsze z zachowaniem rygorystycznych wymagań dotyczących higieny. Wykorzystujemy wysokiej jakości przyrządy medyczne i materiały stomatologiczne renomowanych producentów.

  Wybór lekarza dentysty nie jest prosty. Liczą się jakość realizowanych usług, zaufanie, doświadczenie, a dla wielu także koszt realizowanych usług. Naszym pacjentom proponujemy zawsze rozmaite techniki leczenia, informujemy o plusach i minusach poszczególnych metod, dzięki czemu pacjent może podjąć świadomą decyzję doskonale dostosowaną do zaleceń i np. ceny poszczególnych technik terapeutycznych.
  Szczególną atencję skupiamy na przeciwdziałaniu schorzeniom dentystycznym u naszych najmłodszych pacjentów. Prościej jest przeciwdziałać niż później leczyć skutki niedbalstwa, więc poza leczeniem kładziemy nacisk na szeroką edukację i profilaktykę. Zapraszamy na wizyty adaptacyjne dla dzieci, w trakcie których dziecko może zapoznać z gabinetem stomatologicznym a także poznać lekarza stomatologa.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowie i uroda

  Bycdrowym.pl - portal o zdrowym stylu życia, na którym można znaleźć wiele ciekawych artykułów z tematyki: odchudzanie, uroda, dieta, medycyna naturalna, zdrowa żywność, jak żyć zdrowo. Ponadto informacje na temat instytucji medycznych, uzdrowisk, aptek. Zapraszamy na łamy portalu i gwarantujemy sporą ilość informacji zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

  Data dodania: 11 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • UNIDENT - stomatolog Mielec, Bartosz Dziuba

  Lubisz wspaniały wygląd twoich zębów? Rozumiesz, że zdrowe ząbki to nie tylko piękne uzębienie. Zawsze defekt to coś niewidzialnego. Dorośli i dzieci nie mogą zrozumieć jak maluteńkie problemy stanowią problemy w późniejszym czasie. Banalne zazwyczaj, powodują nawet takie problemy jak próchnica. W późniejszym czasie - stomatolog i docelowo leczenie lecz wtedy płacz. Trzeba czyścić zęby i najważniejsze regularnie chodzić do kontrolowania stanu uzębienia. Dlatego też zadbamy najlepiej o Twoje zęby. Innowacyjne zabiegi to skuteczna metoda. Stomatolog Bartosz Dziuba wykona leczenie rzetelnie. Organizujemy zabiegi m.in. implantologia. Polecamy przy okazji usługi dla urody, dla przykładu: higienizacja. Chyba najlepszy dentysta w mieście. Cechuje nas rzetelność i profesjonalizm, stawiamy na bezbolesne leczenie.

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia specjalistyczna

  CDT Medicus jest to specjalistyczna przychodnia, która zapewnia wszechstronną opiekę nad pacjentami także indywidualnymi, jak i dla firm. W otwartych pod naszą nazwą ośrodkach, punktach i przychodniach zdrowia zapewniamy badania i konsultacji podstawowe, specjalistyczne zabiegi, opiekę ambulatoryjną a także profilaktykę zdrowia. Zatrudnieni w naszych punktach lekarze do świetni specjaliści, którzy mają doświadczenie i bogatą wiedzę, umieją także zaspokoić oczekiwania i potrzeby naszych pacjentów. Stale staramy się poszerzać oraz ulepszać metody naszej pracy, dla kompletnego zadowolenia naszych pacjentów.

  Data dodania: 09 04 2013 · szczegóły wpisu »