Strony związane z hasłem 'portrety':

 • Fotografia ślubna Lublin

  Kamila i Jakub Kadymowscy zapewniają profesjonalne zdjęcia ślubne i weselne na terenie Zamościa, Tomaszowa Lubelskiego, Rzeszowa, Lublina i okolic. W ofercie znajdują się jak również fotki plenerowe dla małżeństw, par narzeczonych, dzieci oraz portrety. Kamila i Jakub to przede wszystkim fotografowie dużego formatu. Ich długoletnie doświadczenie w grafice komputerowej w połączeniu z pasją fotograficzną skutkuje magicznymi fotkami.

  Data dodania: 12 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Sesje zdjęciowe Warszawa

  Sesje zdjęciowe w Warszawie. Fotografia studyjna, komputerowa obróbka i retusz zdjęć.
  Fotograficzne sesje: fotografia portretowa, sesje zdjęciowe dla dzieci, zdjęcia ciążowe, fotografie rodzinne. Nasze studio mieści się w Warszawie,na Bemowie ( dogodny dojazd). Zapraszamy serdecznie!!

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Poznań

  Jeżeli poszukujesz profesjonalnego, wszechstronnego fotografa w Poznaniu, obejrzyj portfolio Damiana. Duży zakres usług: zdjęcia w studio, w plenerze, zdjęcia z uroczystości. Fotografie robione nowoczesnym aparatem fotograficznym. Artysta w ciekawy sposób widzi swoich modeli i wspaniale uchwyca: pary młode, gości weselnych, modelki, dzieci, rodziny. Powstają przyjemne dla oka, ciepłe portrety, oryginalne reportaże. W atelier możliwość korzystania z usług wizażysty.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Wrocław

  Artystyczna fotografia ślubna Wrocław i Dolny Śląsk. Fotografie z Waszej wyjątkowej uroczystości ślubnej. Reportaż z przygotowań, ceremonii ślubnej i wesela, a dodatkowo sesje plenerowe. Dla każdego klienta indywidualna oferta fotografii ślubnej odpowiednia dla jego wymagań i oczekiwań. Sesja w klasycznych wnętrzach? sesja miejska? fotograficzne eksperymenty? - istotne aby się przy tym dobrze bawić i mieć co wspominać przeglądając zdjęcia z tych szalonych chwil. Klasyczne portrety, szerokie dynamiczne kadry, wszystko po to by radość tego dnia była z Wami na zawsze. Zdjęcia ślubne Wrocław dla najbardziej wymagających klientów. Nieszablonowe pomysły, doświadczenie w fotografii, profesjonalny sprzęt - wszystko to zapewnia bardzo wysoką jakość świadczonych usług i zachowanie najwspanialszych wspomnień na wiele lat. Fotografie w ręcznie wykonanym albumie ślubnym lub jako foto-książka. Podstawowy teren działania to Wrocław, Dolny Śląsk, Wielkopolska, Poznań, Opolskie i Lubuskie.

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psi Portret - portrety psów, kotów i nie tylko

  Galeria Psi Portret - rysunki i portrety psów, kotów i innych zwierząt domowych. Najczęściej wykonywane pastelą suchą na papierze, zabezpieczone fiksatywą. Również rysunki na zamówienie za zdjęcia. Prace wysyłamy pocztą.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • lolofoto.pl fotografia dzieci i rodziców w studio

  Fotografia dzieci i rodziców. Zdjęcia pełne słońca i spontanicznej radości. Portrety pań w ciąży, dzieci z rodzicami, dziadkami, wujkami i fotografie całych rodzin. Nasze studio jest specjalnie przygotowane do pracy z dziećmi. Mają tu sporo miejsca do swobodnego ruchu i zabawy.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf ślubny Warszawa

  Witam serdecznie, nazywam się Dariusz Szubiński. Mimo iż zajmuję się zwłaszcza fotografią ślubną, wykonuję poza tym indywidualne sesje dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych, portrety rodzinne, itp. Do zleceń tych podchodzę bardzo indywidualnie, staram się do każdego z nich poprawnie przygotować i dysponować świeżymi i ciekawymi pomysłami na realizację. W dobie współczesnej technologii gdzie zdjęcie możemy stworzyć niemal każdym urządzeniem przenośnym codziennego użytku, można by zadać sobie zapytanie czy warto takie sesje urzeczywistniać. Zapraszam do galerii portretowych, gdzie przykładowe fotografie mam wiarę rozwieją takie wątpliwości. Zdjęcia narzeczeńskie, ciążowe, dziecięce, rodzinne i typowo portretowe - wszystkie one są niekonwencjonalną pamiątką i zachwycającym prezentem jaki sami sobie często możemy dać. www.fotoszubi.pl

  Data dodania: 06 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Jelenia Góra

  Fotograf ślubny i fotoreporter Jakub Purej zaprasza do obejrzenia zdjęć ślubnych swojego autorstwa. Na stronie fotografa znajdują się fotoreportaże ślubne, portrety, sesje w plenerze i wiele więcej.Fotografia ślubna to fascynująca dziedzina, która wymaga jednak niezwykłej dozy spostrzegawczości i kreatywności. Profesjonalny fotograf na ślubie to zatem podstawa.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia dziecięca, rodzinna, szkolna | Kielce, Kraków

  Macierzyństwo to cudowny czas, warto więc sprawić sobie wspaniałą pamiątkę, która przypomni po latach ważne momenty z życia Waszego dziecka. Nasz nowoczesny styl fotografii dziecięcej sprawia, że sesja fotograficzna to dla dzieci czas zabawy i poznawania świata. Dzięki temu zamiast "sztucznych" pozowanych zdjęć, możemy uchwycić prawdziwy, naturalny urok fotografowanych dzieci. Pozwala to stworzyć piękne i wyjątkowe zdjęcia małych modeli. Album ze zdjęciami z pewnością zachwyci całą rodzinę.

  W naszej ofercie znajduje się:
  • Fotografia dziecięca
  • Sesje ciążowe
  • Zdjęcia rodzinne
  • Reportaż z Chrztu, Komunii Świętej

  Do każdej sesji przygotowujemy się indywidualnie biorąc pod uwagę Wasze oczekiwania i sugestie.

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Artystyczna fotografia ślubna, portrety, ciążowe brzuszki, reportaże|Warszawa

  Fotografem jestem z zamiłowania. Moją pasją jest fotografowanie Człowieka. Fascynujące jest obserwowanie jego natury i reakcji na otaczający go świat. Wspaniale jest móc patrzeć przez pryzmat ludzkich emocji. Dlatego ogromną radość sprawi mi uczestniczenie w Wyjątkowych Chwilach Waszego Życia oraz uwiecznienie ich w postaci pięknych i wyjątkowych fotografii. Portrety wykonuję od wielu lat, natomiast portfolio fotografii ślubnej dopiero rozbudowuję, w związku z tym ceny mojej pracy są naprawdę konkurencyjne.Podczas fotografowania uroczystości ślubnych współpracuje z drugim fotografem dzięki czemu mamy dwa razy więcej ciekawych ujęć i możemy być w dwóch miejscach jednocześnie.Pracuję na terenie Warszawy,Trójmiasta,Wrocławia i Gliwic. Inne lokalizacje do uzgodnienia.

  Data dodania: 21 11 2010 · szczegóły wpisu »